Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 253

  • 51 729
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 952
Здравейте и добре заварили в новия месец.

Днес голяма суша. Чакам си четвъртъка.
Многооо красива е тук, но кога ли не е .

Лека да е.

# 226
  • Мнения: 9 991
Здравейте!
Днес няма нищо ново за коментар, дори фенски предположения.
Е, в четвъртък, живот и здраве, ще има.
А сега, да ви поздравя с новия месец и да ви пожелая да сме здрави и успешни, въпреки всичко!



Радвам се, че сме заедно и подържаме „огъня“, очаквайки новини.
Разкажете, гледате ли нещо ново, и какво.
Аз гледам това, което предлага ТВ, само кримисериали, където всеки епизод е отделна история, и повече чета. Отказах се от турските сериали, не са ми интересни, но на Туба ще ги гледам. Дано скоро да излезе ДА.
Пожелавам ви спорен месец и лека нощ! Blue Heart

# 227
  • Мнения: 4 223


Здравейте, момичета и от мен в началото на новия месец!

Честит празник на будителите!

Всеки, който с дума или жест те е накарал да се вгледаш в себе си, да се преосмислиш, да победиш един свой страх, да изпееш една своя дълго пазена в тайна песен, да прекрачиш вчерашните си граници, да видиш, че си голям и силен, да повярваш, че заслужаваш всичко красиво, което ще извикаш на пътя си, е твоят будител. Той може да бъде приятел, враг, брат, любим, случайно срещнат. Може да го чуеш в песен, да го откриеш в книга или филм, в кръчмата, на плажа, на спирката. Навсякъде. Този, който ще те събуди за теб самия, е по-голям от пространството и времето. Такива хора познаваш с душата си. Добрият Дядо Боже ги поставя на пътя ти, за да си припомниш, че сърцето е единственият дом, в който се будиш всяка сутрин, живееш всеки миг и изпращаш всеки ден. Единственият дом, който никой не може да ти отнеме.
Будителят се появява винаги, когато си отишъл твърде далеч от дома си. За да те върне към пътя ти, при теб самия.  
Честит празник!

Мария Лалева


Злати , Вичи , Линка , Снинова
Благодаря ви за споделеното вчера и днес Flowers Hibiscus
Вчера сме получили хубав хабер за участието на Туба на живо в Кино Атлас на Тексим. Хубаво киносалон е, Линка Yum , но за сега предложението ти няма как да го реализирам на практика . И аз като теб не следя никакви други турски сериали. По ТВ гледам само игрални  или документални филми. Иначе и в нета няколко докум.филма ме чакат да намеря време да ги изгледам. Подхванала съм няколко книги и ги чета според настроението ми Satisfied
Линка знам, че харесваш дъги, а тази ми "изскочи"в ТТ. Така, че споделям красивото гифче с теб и всички останали Gift Heart



Когато правиш нещата от дъното на Душата си,
Тогава усещаш, че в теб се движи река от щастие.
Руми



ДЗЕН ЗАПОВЕДИ, КОИТО НИ КАРАТ ДА СЕ ПРОМЕНЯМЕ:
1. Ако обичаш някого, ти не трябва да се месиш в личния му живот. Не смей да нарушиш границите на неговия вътрешен мир.
2. Престани да мислиш как да получиш любов и започни да даваш. Давайки, ти получаваш. Друг път не съществува.
3. Започни да живееш сега. Не започвай да се готвиш за живота, който би бил в бъдещето ти.
4. Всички страдания в света идват от това, че напълно си забравил нуждата да живееш, ти се занимаваш с дейност, която няма никакво отношение към живота.
5. Ако искаш да живееш, научи това: приемай нещата такива, каквито са, и приемай себе си такъв, какъвто си.
6. Ако си богат, не мисли за това, ако си беден – не приемай бедността си твърде сериозно.
7. Прави много грешки, но помни: не извършвай една и съща грешка два пъти. И така ще растеш.
8. Длъжен си да знаеш, че свободата – това е висша ценност, и ако любовта не ти дава свобода – това не е любов.
9. Всеки учи някого, какъв трябва да бъде, и никой от тях не е удовлетворен.
10. Ти си голям любител на създаването на своите проблеми … просто разбери това, и проблемите ти внезапно ще изчезнат.




Лека нощ!

# 228
  • Мнения: 41 669
Добро утро,момичета! HugTwo Hearts





Вичи , Снинова , Линка , Канти,макар и да няма нищо ново за Туба сте намерили по нещо да пуснете в постовете си.
Канти,благодаря за четивата!
Линка,за питането ти аз съм писала в предни постове какво гледам и какво очаквам.Писах и за новия сериал с Мурат-''Азиз''.Вече се знае започва в петък-5 ноември.Но вие нищо не гледате и не коментирате.За това спрях да пиша за тях.Нали си има теми за тези сериали,пиша си там и коментирам!В момента гледам 3 сериала и очаквам още 2 да започнат.Не чета и книги!Тук единствено ни свързва Туба.Различни сме в предпочитанията и гледанията! WinkSimple Smile



Туба за Пантен....




Желая ви приятен ден! Flowers Four Leaf CloverFlowers Cherry Blossom

# 229
  • Мнения: 5 724
Здравейте
                  Момичета Благодаря  на всички вас
                            за  интересните неща ,които сте намерили и споделили.

                  

                        "Когато човек разбере смисъла на живота си, той спира да бърза.
                          Цени всеки миг и наблюдава как спи детето, как се моли старецът,
                          как вали дъждът и се топят снежинките..."
                         Омар Хаям

                            

          

МомичетаTwo HeartsГледам по телевизията много турски сериали. - Кузгун  си го повторих,изгледах Д-Р ЧУДО хареса ми повече от американската версия,помъчих се да продължа да гледам Забранената ябълка,но не ми се получи.Чакам да се съберат повече серии на Присъда,че да го гледам.Гледам крими сериали,концерти ,чета книги-в момента чета -ОРДЕНЪТ -на Даниел Силва.

                  
Приятен следобед,дамиПазете се.

# 230
  • Мнения: 952
Здравейте дами,
благодаря за всичко споделено.
Ще започна с това сравнение в Twitter. За Хелуин Мадона е била маскирана като Харли Куин.
Имало е гласуване коя от двете по-добре се е превъплътила в тази героиня и Туба е спечелила. Феновете се забавляват с какво ли не.

В четвъртък няма да има online streaming на участието на Туба, но щяло да има снимки. Според руските дружки имало фенове на които било разрешено да присъстват. Надяваме се на тях. Пък и някое видео ако сложат няма да е лошо.

https://vk.com/eatb_haber?z=photo-120865532_457384123%2Falbum-120865532_00%2Frev
Попаднах на едни снимки от мястото на снимките на Аси, не разбрах кога са направени, но нещата вървят на зле. Явно не се стопанисват.


Иначе и аз гледам предимно каквото предлага ТВ-то - криминалета, някой и друг от българските сериали и някое и друго шоу.
Пазете се и лека вечер.

# 231
  • Мнения: 9 991
Здравейте! Revolving Hearts



Благодаря за споделеното. Two Hearts
В първия ден на фестивала Sinema Söyleşileri се проведе разговор с Хюля Кокийгит на тема „Лица и промени, отразяващи периода на старото турско кино в историята на турското кино“.
Още днес разговорът припомни скъпата Туба като ярък представител на съвременното турско кино.
Хюля Кокийгит  харесва Туба. Казвала го е няколко пъти, а и бяха заедно на наградите на Университета Сюлейман Шах 2015 г., където  Хюля Кокийгит получи наградата „Посланик на добра воля за 2015 г.“, а Туба Бююкюстюн - „Посланик на мира 2015“.



Очаквам с нетърпение разказа на момичета в четвъртък, а и превода, че никак не го вдявам турския.



Емре Шахин отново е лайкнал въпрос за участието на Туба във втория сезон на ВОИ и сега всички са уверени, че Туба ще учства! Grinning Дали???




И една клюка за Гунай, нашата Гюлназ, една от най-добрите приятелки на Туба
Цитат
Фатих Аксой - продюсер и основатель компании MedYapim на вчерашней вечеринке по случаю празднования успеха сериала #ЛюбовьРазумМесть поделился новостями о том, что Гюнай Караджаоглу (играет в сериале мать Озана - Зюмрют) его возлюбленная и этот сериал вдвойне особенный для него по этой причине.


Дано да са щастливи! Hands Pray

Вярвах, че Гюлназ има циганско сърце! Актрисата изгради много силна и запомняща се героиня.
Гледхме циганска махала цели два сезона. Ще излъжа, ако кажа, че това ми беше любимата част от сериала, но я гледах. Сега пак дават сериал за махалата, вярно, в съвсем друг контекст, но още една махала и то без Туба не мога да понеса...
Другият сериал, дето СЦ на КРА развива подобна криминално-любовна история, защо да го гледам, вече съм гледала възможно най-доброто на тази тема.
Действието на сериала на МЙ - Азиз– се развива отново в Антакия, нали Злати? Още една Антакия ми е в повече...
Исторически не гледам, мразя да ме убеждават, че турците са солта на земята, щото са от нашето тесто, пък се знаем, де...
И любимите на турците сериали с интриги са ми неприятни.Навират ти непрекъснато в очите, че жените сме способни само на интриги , истерии и изневери. Ама аз обичам и уважавам собствения си пол, смятам, че в нищо не сме по-лоши от т.н. „силен“ пол и че дори да има такива жени, другите са повече!
Миналото лято гледах до някъде 2 летника - блудкаж, блудкаж, блудкаж... Това лято не си ги причиних.
С една дума турските сериали не са за мен вече.
Както казва моя син, като му се оплаках, че не ми стават някои дрехи: „Ами надрасла си ги!“ Joy



Но който му харесват, да гледа.
Да, Злати, много сме различни. И в това е красотата...

Лека нощ! Blue Heart

# 232
  • Мнения: 41 669
Добро утро,момичета!

Да се насладим на кафето и си пожелаем спорен ден!





Вичи Снинова Линка,благодаря ви за споделеното инфо и снимки от вчера!

Линка,за сериалът ''Азиз'' се споменава за Антакия,но действието се развива 30-те години на миналия век.Май не са снимали там,а в селище построено в Бейкоз,където обикновено се снимат сериалите.Мисля,че четох, че се използват и построеното за предишния сериал са Мурат-''Рамо'' с някои промени.
В момента в Антакия се снима сериалът ''Сърдечна рана''!



За връзката на Гюнай Караджаолу с Фатих Аксой и аз разбрах вчера от инфото във ВК.Medyapım е много известана фирма направила много сериали,някои от които са давани и у нас по телевизията.Например:''Нарекох те Фериха'' и продължението ''Пътят на Емир'',''Отчаяни супруги'',''Войната на розите'',''Майка''(тук е с още един продуцент на др.фирма),''Нашата история''(наскоро го даваха по ДФ от 21 ч.),''Един литър сълзи'',''Дъщеря ми'',''Язовир''(не съм го гледала),''Неверните'(още го дават в Т-я,също не го гледам)!Има и още,но спирам! Wink Нена последно място да спомена най-сполучливия му с вече 5-ти сезон ''Забранената ябълка'',който в момента дават у нас под името ''Опасно изкушение'' по БТВ от 20ч.Няма такъв сериал,който да ме разтоварва така! Simple Smile Колко актьори участваха.Сценаристите са едни и същи.Смени се само веднъж режисьорката с помощника й.!Смениха се и някои от ГГ.Но рейтингът е винаги висок,независимо че се излъчва в силен ден като понеделник.В този ден даваха ''Чукур'' и ДП и още много др.Много се отплеснах,не знам дали ще ме прочетете,тъй като тези сериали не сте ги гледали.

А и вчера отбелязах сериалите,които гледам на лаптопа и се излъчват в момента в Т-я.По телевизията гледам други-следобед и вечер.А в събота по Нова тв.- Маскираният певец, в неделя - Забраненото шоу на Рачков(все пак е бургазлия). Рано,рано се разписах...а имам да пиша в други теми,а по-късно ще излизам...





Желая ви слънчев,макар и хладен есенен ден,както е при нас в момента!

# 233
  • Мнения: 5 724
                 Здравейте
                             Момичета

                            Благодаря на всички вас,за всичко интересно ,което споделяте.

                               
   

               

                         
                           
Цитат
#TubaBuyukustun # TubaBuyukustun # TubaBüyüküstün

- Каква е мотивацията зад създаването на вашите картини?

- Правенето на картини за мен не е занимание, което изисква определена мотивация. Доколкото познавам себе си, това винаги е било любимото ми занимание. Понякога има периоди, в които по някаква причина спирам да правя това, давам си почивка, но това са моментите, в които се чувствам най-неадекватна.

           

Приятен следобед,дами.Пазете се.

# 234
  • Мнения: 952
Здравейте, докато се прибера от работа и се стъмнило вече.
Слагам някоя и друга  снимчица и сме в очакване утре за някоя новост.


Лека вечер.

# 235
  • Мнения: 9 991
Здравейте!



Благодаря за споделеното!


Цитат
Наш разговор с Tубой Бюйюкюстюн в рамках фестиваля Beyolu Culture Road который должен был состоятся в четверг, 4 ноября, перенесён на вторник, 9 ноября.

Beyoğlu Kültür Yolu Festivali kapsamında Tuba Büyüküstün ile 4 Kasım Perşembe günü gerçekleşecek olan söyleşimiz 9 Kasım Salı gününe ertelenmiştir.
Местят разговора с Туба на 9.11. вторник
Защо?
Следва превод от коментар в една от руските теми
Всички в Twitter са притеснени. Един от феновете се свърза с познати на Туба и попита какво се е случило, а те отговориха "Туба е добре, не се притеснявайте"



Дали ще разберем причината на това отлагане?
Не е приятно за феновете, но ако е свързано с проект, ще го преглътнем... Grinning
В ПС имаше много, ама много страхотни образи, сами по себе си вселена за лафове и действия, и Гюлназ, и Балчичек, и лелка Кадрие... Но безспорен лидер е големия комбинатор и манипулатор, Остап Бендер на циганската махала, вездесъщия Кобра! Joy
Та като стигнахме до него, да ви кажа, че неговият изпълнител Надир Саръбаджак,  е участвал и представил късометражен филм „Люляк“ на филмовия фестивал Tribeca в НЙ
https://twitter.com/Tribeca
Надир бей е пуснал туит
https://twitter.com/nadirsaribacak/status/1405766487743221762
Люлякът е ПОБЕДИТЕЛЯТ на 2021 г
@Tribeca
 Специална награда на журито на  филмовия фестивал!
люляк късометражен филм
@Tribeca
 Той получи специалната награда на журито на филмовия фестивал. Това беше добро начало. Здравейте на всички мои приятели!



Не разбрах само и той ли се изявява като режисьор?
Останахме без актьори, бе! Stuck Out Tongue Winking Eye



Лека нощ! Blue Heart

# 236
  • Мнения: 41 669
Добро утро,момичета!
Да ви е сладко кафенцето и позитивен деня!





Благодаря за споделеното! HugTwo Hearts
Ще трябва да очакваме Туба във вторник.Да видим ще излезе ли някакво инфо за причината!
Рускините умуват,че може да не се е върнала от Париж по някаква причина.
Все пак всичко е съгласувано предварително след като е пуснато инфото!









Имайте приятен ден!

# 237
  • Мнения: 5 724
Здравейте
                Момичета Благодаря на всички вас
                  за интересните неща,които споделяте.

                             
                             "Хората не винаги се нуждаят от съвет.
                              Понякога им е нужна ръка, която подкрепя, ухо,
                              което изслушва и сърце, което разбира..."
                               


                                   

                                 
Цитат
Жена с харизма, магнетизъм и чар няма нужда да показва агресивна сексуалност в дрехите.
        Тези качества привличат вниманието на мъжете, дори когато е облечена в
         широки дънки или официален костюм !!!
        Харизмата е искра в човек, която не може да се купи с пари...
        Това е невидима енергия с видим ефект.
              Энгин Акюрек и Туба Бюйюкюстюн

                     

                                                 
                           Приятен следобед,дами.Пазете се

# 238
  • Мнения: 952
Здравейте момичета,
Надявам се , че всичко с Туба е ок и е ангажирана с нещо приятно. Според мен е нетипично за нея да участва някъде и да не го отбележи в IG си. Отнема секунди. Но, знае ли човек. Аз си мисля, че се е отдала на пълен релакс.
Иначе имаме нова снимка от старо време. Бончук Йалмъз я е споделила в IG си  #tbt . Може би зад кадър.

И една карикатура на Туба с децата Simple Smile))

Лека вечер.

# 239
  • Мнения: 9 991
Здравейте!



Благодаря за споделеното!
Много красиви нашите героини!



Туба също е споделила снимката с надпис  „Липсвате ми...“.



А също е споделила и това


Цитат
Верховный апелляционный суд оставил в силе приговор Чилем Доган
к 15 годам тюремного заключения за убийство мужа. Который годами применял к ней насилие - избивал за оставшиеся на столе крошки, или пережаренные баклажаны, за чуть грязную занавеску. Ее много раз госпитализировали в побоями. Но самое страшное он заставил её заниматься сексом с другими мужчинами за деньги - продавал ее в сексуальное рабство.
Ее адвокат сказала: «Чилем стала одной из женщин, наказанных за то, что она не умерла»
Историята е ужасна...
Това е то  турското правосъдие...
А най-голямата несправедливост е, че ако мъж използва насилие и стигне до убийство, му намират оправдание!
Лека -полека излизат на яве онези причини, за които преди време казах, че ми върнаха отрицателното отношение към комшиите и сериалите им.



Добрата новина е, че Туба се появи. И, разбира се, със справедлива кауза...
Сега остава и да я видим.



Лека нощ! Blue Heart

Общи условия

Активация на акаунт