Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 253

  • 49 985
  • 739
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 969
Здравейте!



Благодаря за споделеното!
Снимкита, публикувани от Бурчу, за да илюстрира дни на усилена работа, имаха ефект на бомба в соц. мрежи.
Бурчу затвори ИГ си за коментари. Представяте ли си какво са писали лудите фенове.
Туба и МБ оглавиха за известно време ТТ



Въпреки, че ГГ отричаха лична връзка, публиката май не вярва



Но не разбирам публиката какво я засяга личния живот на Туба или на МБ. Какво ги топли тях имат ли връзка или не? Не разбирам и какво ги интересува дали са щастливи в семействата си този или онзи актьор? Чета едни глупави разтапящи се постове в руските форуми, че някой не можел без  жена си и ме напушва смях. Освен, че са смешни, те отричат и правото на жената или мъжа да има и други интереси, освен да бъде сянка на мъжа си (жена си). Странно закостенели. Или така се успокояват, че има и по-лошо от техния собствен живот, или напротив - злобно завиждат... Ама както и да е, мен не ме интересува кой с кого какви отношения има.
Надявам се само на екран Туба и МБ да изглеждат също така добре в действие, като на снимката!  И да им повярвам. Това ми стига!



Що се отнася до шоколада - не е по моя вкус, но като гледам Туба как го представя си мисля, че съм се заблудила и не съм го оценила. Все пак си признавам, че по отношение на храната съм изключително закостеняло консервативна - не харесвам нищо, което не съм яла по времето, когат баба ме е гледала! Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye
Като я гледам изглежда ужасно вкусно! Но според мен е повече здравословно...


Канти, да почерпя за здравето на моя астрологичен близнак на Енгин. Благодаря за пожеланията! Revolving Hearts
Скрит текст:


и малко майтап със всички везни (Канти Kiss), което не значи, че не е вярно, напротив...


Лека нощ! Blue Heart

# 151
  • Мнения: 4 213
Среднощен привет, момичета


Злати , Вичи , Снинова , Линка

През изминалия ден така и не получихме нищо ново от Туба Anguished Но затова пък в ТТ се е разразила поредната полемика относно предполагаема връзка на Туба с Мурат Боз  Как пък на някои не им омръзна да дъвчат едно и също и да спрягат всеки следващ екранен партньор на Туба за нейно гадже. Не мога да разбера от къде на къде феновете ще определят с кого неговия любимец/ка ще трябва да си партнира в живота?! Всеки е свободен да избира хората, с които му е приятно да общува, да обича и да живее. Линка Hands VНикой не може да влезне в обувките на друг човек и да върви по неговия път!  
Скрит текст:

Видях снимка на Туба от преди 5 години,която не си спомням да съм я виждала преди. Дружките във ВК са написали, че е от 2016 г, по времето когато Онур заснемаше сериала "Спомни си Гюнюл"  
https://vk.com/club143398602?z=photo-143398602_457334162%2Falbum … 43398602_00%2Frev
 

Още едно симпатично клипче направено от испаноговорящите фенове за ДА Hands V
https://twitter.com/i/status/1448356381405417485

Линка  мерси за почерпката. Искренно ме разсмя с извинението към Везните. Да ви сложа и аз няколко усмивки
Скрит текст:







Лека нощ!

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 03:14 от kanti

# 152
  • Мнения: 41 541
Добро утро,момичета!





Вичи,Снинова,Линка,Канти,благодаря за споделеното!

За Туба и писаното за евентуална връзка с Мурат Боз няма да коментирам,тъй като на журналистите това им е работата! Simple SmileТака пишат и за други актьори!Изобщо не им обръщам внимание нито пък чета руските коментари.
И още нещо ще отбележа.При мен,когато пиша и излезе нов пост,веднага отдолу ми излиза надпис със съобщение,че има нов отговор.Когато редактирам съм изчаквала с часове за пост за да пусна новото.Сутрин почти няма нищо ново и обикалям час докато открия нови колажи.Иначе колко му е да пусна Аси,Мави,Сюхан и др.героини на Туба! WinkНе мога да правя гифчета(въпреки,че опитвах с програми),не съм опитвала за колажи,коментари правя само ако има нов сериал за гледане или за инфо.

Вълшебна Туба Nature SparklesHands Plus1Revolving Hearts




Желая ви приятен ден!

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 09:03 от Zlatina3

# 153
  • Мнения: 5 702
Здравейте

                    ЗлатиЛинка КантиСнинова
                       Благодаря ви момичета ,за всичко което изнамирате и споделяте.Благодаря ви.

                              
     Все повече ме очароват дребните неща, детайлите, случките „мъничета” в ежедневието ми.                        
          Неща – невидими за очите, обаче мощни за сърцето, когато сърцето ги усети.
           Все повече вярвам, че красивото голямо става само от повече красиви малки.
                  
                            

                        
Цитат
Дъщерите за Туба:

"Гледала съм всички телевизионни предавания, в които майка ми е участвала. Любимият ми е" 20 минути ", защото това е екшън жанр. Бих искал да бъда успешна по всякакъв начин, като нея. Наистина ми е приятно да я гледам как създава снимки. не знам дали съм като нея, но също така пиша истории. Споделям това, което съм написала с нея и се радвам, че получавам мнението й от нея. Говорим с нея много дълго, като двама приятели ... "
- Мая Сайлак

"Тя готви страхотни ястия! Един ден определено трябва да опитате. Аз също много обичам да готвя с нея. Понякога дори се случва да готвя сама. Вероятно съм поела тази функция от нея. Тя има толкова много функции, че аз любов ... Тя е оптимист, талантлива, интелигентна. Бих искала да бъда като нея. Наистина обичам да пътувам с нея, да науча нещо ново. "
- Топрак Сайлак  

        

                      
Приятен следобед,дами и се пазете.

# 154
  • Мнения: 929
Здравейте момичета,
както се казваше в един разказ - като заваля, та цяла неделя. Благодаря за всичко споделено.
Линка, съгласна съм с всяка твоя дума. Това не са фенове, а клюкари и завистници. Не че не видях всичките писаници, но ги подминах с пренебрежение. Няма смисъл да се ядосваш.
Иначе не намерих нищо ново от днес.
Старо, но свързано с Париж.

Лека

# 155
  • Мнения: 9 969
Добър вечер!



Днес нашата парижанка се е отчела с едно кратко видео от разходката ѝ по бул. „Сен Жермен“, локацията я прочетох в руски форум



https://www.instagram.com/stories/tubabustun.official/2684408433932234324/
https://vk.com/video-120865532_456242959?list=f0181a6ce4b25a0aa5



Прочетох преди малко, че вчера са се навършили 100 г. от рождението на един от най-големите френски певци и актьори - Ив Монтан. Каква по-яка асоциация от Туба - Париж – Ив Монтан...


Следващата асоциация Ив Монтан - Есенни листа - Хасрет...




И ще завърша с още една любима за мен  песен




Една приятелка ми изпрати инфо, че е излязла на бълг. книга на Ферзан бей



Ще я потърся.



Благодаря за споделеното. Пазете се и бъдете здрави. Лека нощ! Blue Heart

# 156
  • Мнения: 41 541
Добро утро,момичета!





Благодаря на всички за споделеното от вчера!

Notes нощно стори от Туба,предлага ни да послушаме песента...

Скрит текст:



BalloonТуба е поздравила  менижърката си Ясемин Б. за РД...Heart Exl
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242930%2F05041cf8 … pl_wall_-63875573

Revolving Hearts направили са колаж с чашите за кафенце,които ползва Туба...Coffee


....Седа и братята Боз вчера са били на представление на Ръза...




Желая ви да имате приятен ден!

# 157
  • Мнения: 5 702
Здравейте
              Момичета   Благодаря на   
                   всички вас,за новините,снимките за всичко за Туба.Благодаря.

                                  
                                  Животът е вълшебство и вкусът на всеки момент е неповторим.
                                   Заредете се с усмивки и ведро настроение.


                              
                                
Цитат
Любовь - это состояние, которое наполняет сердце и душу человека радостью к жизни и позволяет нести в себе эту радость. Она подходит каждому человеку, но любовь - превыше человека. Для меня вопрос не в том, чтоб быть влюбленной, а чтоб самой быть той самой любовью.(с) ТубаТуба Бюйюкюстюн. И всё о ней.

                    

                        
Цитат
Сега в Netflix ще излезе още една нова серия. Според получената информация телевизионният сериал „Друг аз“ с Туба Бююкюстюн с участието, Мурат Боз и Седа Бакан е получил одобрение на платформата за втория си сезон, дори преди излъчването му. Планира се и вторият сезон на поредицата, снимките на първия сезон приключиха съвсем наскоро. Първият сезон на поредицата, режисиран от Burcu Alptekin, също се очаква да излезе през 2022 г.
#Пресса #TubaBüyüküstün #AnotherSelf

                    

Приятен следобед,дами  исе пазете.

# 158
  • Мнения: 929
Здравейте момичета,
продължават да говорят за втори сезон на Другото Аз, но нищо конкретно.
Излязла е снимка на Мая и Топрак. Явно са били пак на снимките.
Нашият отбор:

И да си припомним - на днешна дата 2014  година
Комисар и синьорина

Приятна петъчна вечер.

# 159
  • Мнения: 9 969
Добро утро!



Снощи не успях, за това се обаждам днес. Благодаря за споделеното.
Предавам се вече, щом пресата така упорито и цветущо ме убеждава, че сега са решили за втори сезон- нека е така, коя съм аз, че да споря...



Понеже на снимка добре изглеждат заедно, всички очакват силна двойка на екран. И аз се надявам да е така. Ще видим.



Хандан ханъм се е инициализирала в Париж. Не, че съм се съмнявала, че всички са там, де...





Хубав уикенд! Blue Heart

# 160
  • Мнения: 41 541
Здравейте,момичета!





Вичи ,Снинова,Линка





Приятна събота! HugTwo HeartsFlowers Four Leaf Clover

# 161
  • Мнения: 5 702
Здравейте
                            Злати Линка   Снинова
                                 Благодаря ви момичета за всичко споделено.

                           
                              Реките не пият водата си. Дърветата не ядат плодовете си.
                              Цветята не ухаят за себе си.
                             Животът за другите е закон на природата.
                             Всички сме родени,за да си помагаме. И не е важно колко е трудно.

                             Веселина Събева.

                                 

                                               

                                       

Приятен следобед ,дами и се пазете.

# 162
  • Мнения: 9 969
Здравейте!

Пиша в необичаен час, но сега ми дойде музата...
Събота и неделя явно са по-натоварени от другите дни за повечето от нас. Злати, Вичи, благодаря за споделеното. Revolving Hearts
То не, че има новини, де, ама все се намира нещо не видяно или забравено.
В ТТ пътешестват няколко видеа, аз съм ги пропуснала, за това ще ги споделя
На излизане от концерта - с  Бурджу
https://twitter.com/sosos_ksa/status/1449077327380598788
Друго видео с Мурат Боз, след вечерята
https://twitter.com/sosos_ksa/status/1449324836623421443
И едно видео от баба Хандан, как Топрак танцува на музиката на уличен музикант в Париж.
https://twitter.com/Amal8006/status/1449438094479011849



Сега малко слухове от ТТ



С участието на Kıvanç Tatlıtuğ и Tuba Büyüküstün, по сценарий на Ece Yörenç, режисиран от Ali Bilgin, подписан от Ay Yapım и излъчен по Star TV, „Смели и красиви“ е гледан повече от 90 милиона пъти в платформата на MX Player в Индия!#CesurVeGüzel



Не знам какво пише тук, но италианките се радват, че им връщат ДК на екран - ранен коледен подарък Grinning



Разбирам, че в четвъртък, 18 ноември по време на латинските награди Грами, те ще дадат датата на неговото завръщане, което вероятно ще бъде през декември, когато "La Desalmada" приключва.
#LaHijaDelEmbajadorUS
#EnginAkyürek#TubaBüyüküstün#MavSan
 превод гуги
ДП се връща на екран на испанския канал в САЩ за щастие  на многобройните фенове на ЕА, които вчера бяха развълнувани и от появата на корицата на  L'Officiel Hommes Türkiye  на любимеца им.



И колажите не закъсняха



ФАКТТелевизия
 Ето промоцията, която толкова чакахме,#KaraParaAsk Ще се види МНОГО СКОРО СТРАХОТНА ПРЕМИЕРА x
@telefe
 . Най -важният и очакван турски роман за 2018 г. Кога бихте искали да го видите? Следобед или през нощта? RT и ние ви четем.
- превод гуги



https://twitter.com/jessyk2908/status/1449041230617137156
КРА в Аржентина. Пропуснала съм, че там не е даван, както и в Б-я между впрочем.

 Добро утро на вас и лека нощ на мен! Blue Heart
Бъдете здрави!

# 163
  • Мнения: 41 541
Добро утро,момичета!





Вичи ...Линка,благодаря за споделеното!
Линка,видеата от ТТ не се виждат при мен,тъй като нямам туитър.Някои ги намирам във ВК.
Това от г-жа Хандан го видях снощи...ето го от ВК....
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242936%2F1449e192 … pl_wall_-63875573

Имаме нова снимка с Туба,май е била на прием... снимана е в кола и пусната от Аммар Сакрауи
Феновете го смятали за шофьор, но съдейки по страницата, той е съдия в бокса,
Heart...тази е по-отблизо...от руските дружки....




Скрит текст:









Желая ви приятна почивка в неделя!

# 164
  • Мнения: 929
Здравейте момичета и благодаря за споделеното.
И аз искам да съм в Париж.
Злати ни е донесла нова снимка, появила се нощес. Явно ще е била на някакво мероприятие.
Иначе Туба два  дни ни заряза в неведение и нищо не ни пусна, но пък днес ни е зарадвала.
Има две сторита.
Първото е от маратона в Париж.
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242937%2Ff5961d4b … pl_wall_-63875573
Оказа се, че е един от 10-те най-популярни в света и маршрута му минава през центъра и покрай различни забележителности -  Айфеловата кула, Триумфалната арка.
И още едно стори
https://vk.com/clubtuba507?z=video-63875573_456242938%2F7fef625e … pl_wall_-63875573
Може би Монмартр.

И нещо съвсем случайно: въпреки студа имам някое и друго цъфнало цвете на балкона
Снимка от Сердар бей тази сутрин
и от моя балкон от тази сутрин
Лек ден и се пазете.

Общи условия

Активация на акаунт