Промоции на книги - тема 11

  • 42 347
  • 742
  •   1
Отговори

Анкета

Любимо издателство (с пожелание за повече промоции Wink):

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 07 дек 2021, 09:43
* Може да изберете максимум 7 опции.

  • Мнения: 11 816
С пожелание за повече и редовни промоции и находки от всички издателства!



Последна редакция: ср, 08 сеп 2021, 10:42 от 50 Shades of Purple

# 1
  • Мнения: 886
Благодаря за новата тема. Simple Smile

# 2
  • Мнения: X
Благодаря и аз за новата тема. По принцип много се старая навсякъде да ходя не в час пик, а когато има най-малко хора, но вчера просто така се наложи да отидем, поради невъзможност в друго време. На мен не ми направи впечатление да има много народ, но бяхме късно, към момента на затварянето явно и сигурно са се били разредили.
Промоцията раница, шише с блутуут колонка и абонамент за Просвета е на Слави от The Clashers, понеже го гледаме много с малката напоследък и се зарибих дори и аз, той върти това промо от 1-2 дни, съвсем ново е - за началото на учебната година.

# 3
  • Мнения: 36 196
Благодаря за новата тема Simple Smile Може анкета за любимо издателство, примерно.
Последно поръчах от Озон 4 на цената на 3. Чакам интересни неща, както и традиционната голяма промоция на Сиела. Няма проблем, ако е чак през ноември - тъкмо ще си имам нови книги за четене за до Коледа Simple Smile

П.п. Ако можех да отида на алеята на книгата сега, сигурно щях да взема по нещо от промоциите на Колибри и Кибеа, защото 30% е добра отстъпка. Но иначе не ми се плаща доставка.

# 4
  • Мнения: 11 816
Може анкета за любимо издателство, примерно.
Ще включа. Напр. кои издателства правят най-големи и чести промоции?!
Моля само да изброите тук кои искате да включа, защото вероятно аз ще изпусна някои, тъй като в момента нямам много време да съм по-прецизна..

# 5
  • Мнения: 36 196
Сиела, Колибри, Бард, Егмонт (макар че те въобще правят ли промоции?), Артлайн, Изток-Запад, Емас, Кръг, Лабиринт, Еднорог, Кибеа, Унискорп, Ориндж букс, Ера, Труд - тези се сещам в момента.

# 6
  • София
  • Мнения: 22 887
На мен май ми харесва повече идеята за любимо издателство. Май знаем общо взето какви намаления правят повечето. 😀

# 7
  • Мнения: 10 681
Мерси за новата тема Simple Smile И аз съм за любимо издателство.

# 8
  • Мнения: 24 115
Този път ще пропусна Алеята

# 9
  • Мнения: 11 816
На мен май ми харесва повече идеята за любимо издателство. Май знаем общо взето какви намаления правят повечето. 😀
И аз съм за любимо издателство.

Както кажете! Аз предложих така, защото все пак темата е за промоции! Wink Но наистина повечето тук знаем кои издателства са щедри и кои хич. Simple Smile Обаче винаги може да е полезно за ориентир..

# 10
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Хубаво е, че издателства и книжарници мислят и за тези, дето не могат да отидат на Алея на книгата. По същото време пускат и онлайн намаления.
Хеликон пак са извадили таблицата с различен % намаление - според сумата на книгите.

# 11
  • София
  • Мнения: 22 887
Софтпрес ги няма на алеята и имат колело в сайта с отстъпки до 25%.

# 12
  • Мнения: 11 816
Нещо удобно от Ozone.bg, аз поне сега го виждам, не знам дали го е имало и предишни години - Заявка за учебници. Напомням за постоянния и все още работещ код DK19,  пу-пу! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 009
Благодаря за темата!
Чакам си аз чинно голямата промоция на Сиела. Иначе Ибис не видях в списъка с любими издателства, както и Емас.

# 14
  • Мнения: 10 651
И аз съм тук Simple Smile
Благодаря за темата Flowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт