Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Как е правилно да постъпя с нея

• 4 048
  • 134
  •   1
Отговори
Редактирано.

Последна редакция: чт, 09 сеп 2021, 17:46 от Personal

# 1
Ами питай, бе, човек!
Ако иска да прекратите, няма какво да направиш, но поне ще си опитал.
Напълно е възможно да се е усетила, че все в нея е инициативата, и да е решила, че трябва и ти да се потрудиш повече. В една връзка, за да е успешна, мъжът трябва да гони жената, а не обратното.

# 2
Пиши и още един път, нещо неутрално - Добро утро Simple Smile или Хей, как е на работа. И спираш. От там нататък тя си решава вече. Ако не те потърси до седмица - питаш я дали сте още заедно или не. Не се бутай често, само ще я изнервиш допълнително, ако все пак е просто някакъв тежък работен момент.  Иначе като бях тийнка това ми беше номера и на мен - оставях ги сами да  се сещат че всичко е свършило. Добре че го надраснах...

# 3
Освен друг мъж на хоризонта – първото, за което един мъж може да се сети, има и друго логично обяснение, за което трудно се сещате. Издънил си се нещо, обидил си я, затова сега се е дистанцирала от теб.
Полезен съвет не мога да дам, защото ситуацията е много деликатна. Ако продължиш да я търсиш, може да съвсем да я отвратиш от себе си и да сложиш край на връзката. Ако съвсем не я търсиш, може и да я провокираш тя да те потърси, но може и обратното – да ѝ дойде добре дошло и пак да сложи край.
Аз на твое място ще взема едно хубаво цвете, някое лакомство (би трябвало вече да знаеш какво обича) и да отидеш да я видиш. У тях, на работа, където ще е най-удобно. Връчваш ѝ подаръците и с най-искрено разкайващия си поглед ѝ казваш: „Мило, не знам къде сгреших, но те моля да ми простиш“.
Нататък вече ще стане ясно – ти ли си сгафил, тя ли...

# 4
Обади и се. Не сте някакви неориентирани тийнове да си играете игрички и тактики. Питай я какво се случва, защо се държи дистанцирано и така. Кофти тръпка, но няма какво друго да направиш

# 5
  • Варна
Обади и се, не сте разглезени хлапаци..поискай да поговорите, голми хора сте, трябва да знаете как подължавате..вече по реакцията и, ще си направиш сам равносметката какво ще правиш занапред...каквото и да се случи знаеш, че си опитал..

# 6
И като ѝ се обади, какво?
- Сърдиш ли ми се?
- Не!
- Какво правиш?
- Вуду кукла...

Толкова ли сте страхливи мъжете, та не смеете да се изправите очи в очи с една жена, за да си изясните проблемите?

# 7
  • СИ
Абе... Мама му стара...! Това "Й" не се ли научихте къде се пише?!
Баси бозата...! Зпочнали да се срещат преди около два месеца? И за тия няколко седмици, всичко на куп. Химия, секс... Карай...! Важното е да си щаСлив!
Това за чуждите източници е покъртително. Да вързваме ли кънките или да се пързаляме боси?!      Wink

# 8
Да бе, от какъв зор да го играе виновен и да се извинява? Не става така. Самоуважението е в основата на всяка добра връзка. Пише й нещо неутрално, ако не отговори да си прави изводите. Не са свършили жените.

# 9
Аз като жена бих се зарадвала да ми пишеш и да ми обясниш всичко така, както го обясни на форума.

# 10
След като на събощение не ти е отговорила, й се обади по телефона и я покани да се видите. Ако каже, че не може в понеделник, й кажи тя да предложи ден и час. Ако каже, че следващите дни е все заета - питай я какво става и защо няма време за теб.
И така ще знаеш какво става.
Аз бих мислила в посока, нещо да си я засегнал. Но може да има някакви неприятности, близък болен, проблеми в работата. Животът не винаги е песен.

# 11
  • София
Звъниш й, не знам какво се чудиш.
Привет, как си, всичко наред ли е, можеш да разчиташ, искаш ли да се разходим някъде, да те нахраня, напия, развеселя... Прости неща.

Светът е оцелял, защото хората са си говорили!

# 12
Това е перфектния вариант за мен.

Последна редакция: чт, 09 сеп 2021, 17:36 от Personal

# 13
Аз мисля, че е загубила интерес просто..Или има ново увлечение или просто не се вижда с теб в дългосрочен план. Което се изяснява с питане в прав текст, а не с догадки.

# 14
  • у дома...
Химията и секса не са задължително Любов. Пък и след два месеца... И "най-лошото", което може да се случи е мацката да е срещнала друг??? Айде бе!

Бе нещо по мъжете ли ходи тези дни? Това е вторият, който реве в СО за няколко дни.

Общи условия

Активация на акаунт