Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Как е правилно да постъпя с нея

• 4 055
  • 134
  •   1
Отговори
# 120
Ако днес той и е писал "Добро утро" и тя не е отговорила сутринта, то... какво да пише "Добро утро вечерта" или след 3 дни да му отговори с "Добро утро".
Ние не знаем какво й е писал той и дали, ако е бил пропуснат моментния отговор нещото изобщо се е нуждаело от по-късен отговор.
Допускаме, че тя има други ангажименти и в момента не й се инициира разговор, а вече е пропуснала момента да отговори, когато той уж е инициирал такъв.
В ерата на 372748372 канала за комуникация да пропуснеш момента за такава е почти невъзможно.

Да споделя една не точно скорошна случка, по-скоро половингодишна безсмислена занимавка. Запознавам се с мъж, пишем си, виждаме се веднъж. После пак ежедневно писане, което от горе-долу интересни теми минава в добро утро, как си, какво обядва/вечеря, най-сетне свърши работният ден, прибра ли се, какво прави Рижко. Старае се да задържи няколко секунди внимание дневно и нищо повече. Ами след като аз инициирах три срещи, а той се сети втори път да поеме инициатива грубо 4 или 5 месеца след първата ни среща, просто започнах да отговарям едносрично и да пропускам ⅔ от поддържащите въпроси  на тема манджи и котки, но все пак не пропусках съвсем да отговоря. Доскоро. В един момент просто си помислих е*аси безсмислието, по-добре да си лежа завита и да цъкам в мамата, два дена не му отговорих на доброто утро и спря да пише. Поне не се оказа чак толкова залюхан , усетил се е.

Втори пример, познат от години. И той нещо подобно, с малката разлика, че пуска вицове и абсурдни мемета от 9гаг. Гледа да задържи внимание, но не му се получава за повече от броени секунди. Много време мислех, че има някакви задръжки и не умее да ухажва, но няколко случки ми показаха, че иска просто да ме мине. Редовната му реплика дай да се видим. Без ден и час. И на него спрях да отговарям.

Чет нямат пък онези, дето аз съм ги търсила като млада, а те мен - никога.

В случая на автора - срещи, секс... Аз бих (и съм) задала въпроси, които предполагат ясни и смислени отговори, и също така бих (и съм) задала директно въпроса какво точно правим. И без неопределени отговори в бъдеще време от рода ще звънна, ще пиша, ще (се) видим - искам да знам в кой ден, в колко часа да очаквам. Без конкретика - спирам да търся. Без никакъв отговор - блокирам.

+10
Хаха и аз съм се чудила на такива, които само пишат ли пишат, никога не инициират среща, какво искат аджеба. Секс ли, внимание ли, какво. Къв ти секс, ако беше това щяха поне да направят малък опит да ухажват или щяха да си го заявят в началото. Жалка работа. Просто има индивиди, които си чешат егото, пишейки, без истинска цел и "Хайде да се видим" но без конкретен ден и час. И даже ако не ги потърсиш се сърдят и изкарват теб виновна. Grinning

# 121
К’во edit-ваш? Обади ли се или не?

# 122
  • София
Едитнал си е темата :/

Благодря се пише, Авторе.

# 123
Във всяка връзка единият е по-влюбен от другия.
Ко? Не.

# 124
Нямаш топки в темата си да пишеш, искаш гаджета да въртиш.

# 125
Преди да едитне, беше написал, че няма развитие, защото днес той имал доста ангажименти и не е звънял.
Хора, денонощието има 1440 минути. С какво толкова сте заети, че нямате 5 от тях за някой, който уж обичате? Сърдечни операции ли правите?

# 126
Е, чак да се обичат. Все пак е комуникация от 2 месеца. Има си проблеми нещо жената и затва бяга по тъча сигурно. Често причината изобщо не е в нас, а в отсрещния.

# 127
Отварям темата да чета, първия пост е "Редактирано." И после нещо се коментира, ама не се разбира точно какво Grinning Не знам коя на брой подобна тема тези дни. Сигурно и тя скоро ще изчезне в небитието.

# 128
  • Далечният изток
А, верно, че нямаме първи пост...
Какво толкова се засегна авторът?!
Мисля, че беше доста пощаден от към коментари.

# 129
Може жената да се е разпознала и да е вдигнала гири. Тези с постоянните командировки не сме чак толкоз много.

# 130
Може да е звъннала любимата и авторът да е съжалил начаса, че е вдигнал гири.

# 131
Некоректно е от страна на автора.

# 132
Покаял се е, че е писал тук 😅

# 133
Темата е за ключ. То няма смисъл да се коментира повече.
Явно го е страх да не чете дамата тук Grinning

# 134
  • Sofia
Некоректно е от страна на автора.
Абсолютно!
Липса на уважение към потребителите, направили си труда да коментират и форума като цяло.
Ще премахна темата след малко, просто исках да се прочете.

Общи условия

Активация на акаунт