Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Как е правилно да постъпя с нея

• 4 056
  • 134
  •   1
Отговори
# 30
Аз също смятам, че трябва да й се обадиш, но ако не вдигне я остави и не настоявай повече. Аз съм имала подобна ситуация - близост, интимност, уж връзка а след 3 дена не ме познаваше. Чудих се защо, измислих си всякакви сценарии и осъзнах, че човека просто беше изгубил интерес по не знам каква причина. Обаче нямаше грам достойнство да ми го заяви а се скри. А и ако има други проблеми, което не би било изключено, ако му имаше доверие и го смяташе за близък би му споделила или поне загатнала. Доколкото разбирам не е било само секс това между тях.

# 31
Гоустнала те е. Да, и жените са способни. Не всички се хвърлят на първия срещнат, подбират си партньорите като мъжете вече. Еманципация, какво да правиш.
Сега вече сериозно, звучиш stalkerish и обсебващ и най-вероятно това я подплашило и иска да те разкара плавно, за да не избухнеш случайно. За два месеца нищо важно не се е случило, че чак да я губиш… Не си я имал. Дала ти е шанс, не си минал някой шит тест или секса не й е харесал и е продължила напред. И не се фиксирай за нещо мимолетно. Колкото тя има право да те забрави, толкова и ти. Не я търси повече. Това само ще я изплаши или ще ти докара блок и одумване пред приятелките. Аз също действам по този начин като ме отблъсне мъж и ако не схваща от намеци, се чувствам много некомфортно.

# 32
Много неща могат да бъдат. Може да се е стреснала, че нещата се развиват много бързо,  да иска да обмисли ситуацията насаме. Може за нея да е било само секс и твоите емоции да са й дошли в повече.
   Както казаха и другите - питане в прав текст. Очи в очи. Може да говори едно, по жестовете й да усетиш друго.
   И се приготви и за най-лошото - да е усетила нещо в характер, изказване, които не й харесват.

Последна редакция: чт, 09 сеп 2021, 17:49 от Personal

# 33
  • София
Обади и се. Не сте някакви неориентирани тийнове да си играете игрички и тактики. Питай я какво се случва, защо се държи дистанцирано и така. Кофти тръпка, но няма какво друго да направиш

Подкрепям напълно. Авторе, звъниш й и поставяш въпроса директно. Казваш й, че поведението ти те обърква. Че ако има нещо, може да сподели с теб, ако има нужда от подкрепа, може да разчита на теб. Ако пък има нужда от дистанция, ще разбереш. Но ако вече няма интерес, да ти каже директно, за да не ти губи времето. Ако е човек на място, зряла и коректна, че получиш отговор. Ако тръгне да шикалкави, не ти отговори и т.н., пиши я бегала. Не ти и трябва такава.

Горното го правиш за себе си, за да не стоиш излишно в чуденки. Гоустването няма оправдание, подход на страхливци е.

# 34
  • Магнаурската школа
Гоустнала те е. Да, и жените са способни. Не всички се хвърлят на първия срещнат, подбират си партньорите като мъжете вече. Еманципация, какво да правиш.
Сега вече сериозно, звучиш stalkerish и обсебващ и най-вероятно това я подплашило и иска да те разкара плавно, за да не избухнеш случайно. За два месеца нищо важно не се е случило, че чак да я губиш… Не си я имал. Дала ти е шанс, не си минал някой шит тест или секса не й е харесал и е продължила напред. И не се фиксирай за нещо мимолетно. Колкото тя има право да те забрави, толкова и ти. Не я търси повече. Това само ще я изплаши или ще ти докара блок и одумване пред приятелките. Аз също действам по този начин като ме отблъсне мъж и ако не схваща от намеци, се чувствам много некомфортно.
Бест комент евър! Grinning
Авторе, по-добре не и се обаждай. Безсмислено е. Освен това, за отношения НЕ се преговаря. НИКОГА!

# 35
Това, че ти си се влюбил, не я задължава да ти отвърне. Ето защо си обсебващ. Спести си срама и по-грубо отхвърляне като оставиш нещата така. Ако я притиснеш още един път ще чуеш окончателната присъда, какво искаш да ти каже. “А, извинявай, не те търсих пет дни, защото бях заета и забравих колко съм влюбена, от утре се връщаме по график.” Еми, жалка работа.

# 36
Може да си има драми и да не иска да го въвлича в тях, кое му е чудното?
Аз например съм същата, просто с времето се научих да подавам сигнал към отсрещната страна преди да си се самозатворя и изолирам. Не искам да споделям, защото не ща някой от супер грижа да се емне да ми решава казусите. Натоварвам се, че някой се натоварва.

Авторът ненатоварен ли ти се вижда? Комуникацията е важна, ако искаш този човек да остане в живота ти и да продължи да ти има доверие. Връзка на 2-3 месеца все още е крехка, доверието се гради.. и едно такова изчезване не помага особено.

Авторе, прецени дали ти се играе с тази жена на "сещай се сам". Аз лично бих потърсила обяснение, без значение какво е то, за да си имам closure, ако все пак отношенията приключват.
Ако тя наистина е решила, че не иска да е с теб, приемаш напълно и спираш да я търсиш. Не се опитвай да поправяш нещо, което е счупила тя, и не забравяй, че е била готова да те гоустне и да си тръгне без дори да ти даде обяснение. Такъв човек, едва ли е много стойностен и не е голяма загуба.

# 37

А ако просто играе някаква игра, за да провери колко си "заинтересован", такива обикновено трябва да си остават за сметка на тези, които ги играят. Това НЕ са здравословни отношения.
Ами не си съвсем прав, защото авторът каза, че досега инициативата все е била от нея. Това здравословни отношения ли са? Аз лично не бих ги поддържала много дълго. Ако мъжът все чака аз да го каня и аз да му се обаждам, не бих се натискала с години.

# 38
Айде стига сте ги оправдавали тези страхливци дето изчезват, гоустват и не знам си какви тъпи съвременни термини прилагат зад ненормалното си поведение. Естествено че никой не задължава другия да му отвърне със същото, но що за човек ще се държи като щастлив, ще се държи сякаш му е добре с някого и изведнъж просто от нищото ще му се изпарят чувствата. И какво като са два месеца? То от някъде се започва. И най-сериозните връзки са започнали от някъде, но са се развивали плавно и стабилно и това, че са от скоро не пречи да се породят истински чувства. Никой не бива да губи времето на другия. Ако някой няма същия интерес към другия да му каже в прав текст или да му напише, а не да държи другия в неведение.

# 39
Има коментари от рода на това, че може да е в тежък момент, притеснена и т.н. и затова да не и се говори. Според мен, ако поне малко уважаваш човека отсреща, дори да не ти се дават обяснения, казваш: " В момента, не съм ок, не ми се говори, не е свързано с теб, когато се посъвзема ще ти пиша (обадя)." Другото ми е мишкуване и неуважение. Това е според мен подчертавам, но колкото хора, толкова и възприятия за редно и нередно.

# 40
Това, че ти си се влюбил, не я задължава да ти отвърне. Ето защо си обсебващ. Спести си срама и по-грубо отхвърляне като оставиш нещата така. Ако я притиснеш още един път ще чуеш окончателната присъда, какво искаш да ти каже. “А, извинявай, не те търсих пет дни, защото бях заета и забравих колко съм влюбена, от утре се връщаме по график.” Еми, жалка работа.

Последна редакция: чт, 09 сеп 2021, 17:38 от Personal

# 41
Kaто за хора във връзка, тя трябва да обясни какво се случва, ако не е решила да прекрати. За твое успокоение, че си направил всичко, й се обади и я питай. На мен ми изглежда като край. Ти си бил много увлечен и няма да ти е много добре този край, но не виждам какво можеш да направиш. Явно, има нещо, в което изобщо не си наясно.
Лично за мен, писаници във форуми и питанки на приятели, не ми е много ОК, нито за жена, нито за мъж. Особено, ако разбера, че съм разнасяна насам- натам.

# 42
  • София
Елунария, авторът просто недоумява в каква позиция е в момента.
Което няма пряко, няма косвено значение за нейният живот.
Доверие каза - за някои секса не е повод за запознанство, та за допускане във вътрешния ти свят ли?

# 43
  • София
Отношения не се прекратяват първия път, когато изкуца комуникацията. Може да е изгубила интерес, може да има друг проблем, единственият начин да е сигурен е да го изговори с нея, не да му го предскажат на кристалното кълбо в бг мама.

Дори вече да няма интерес тя, от разговора ще има само позитиви:

1. Ще се научи да комуникира, когато има проблем.
2. Ще получи яснота и няма да се лута между "какво стана", "защо стана", "аз ли не/направих нещо", "наистина ли това беше причината" и т.н.

Зрелите хора комуникират. Никаква връзка няма да оцелее и да е нормала и спокойна, когато липсва комуникация.

# 44
Ти не разбираш. Ако не беше обсебващ нямаше да ровиш събития на два месеца в женски форум. Вкопчваш се, въпреки ясните сигнали. Опитвам се да ти помогна да си спестиш срам и нова тема “заряза ме кат такоа”. Чувствата са в твоята глава, не в нейната. Ти си този, който трябва да се контролира.

Общи условия

Активация на акаунт