За бебета и деца от 0+ месеца - Бързи въпроси, отговори и съвети 96

  • 16 570
  • 750
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 864
Мами, ползвате ли пила за ноктите на бебето и препоръчате ли някоя конкретна?
На нашия младеж му режем често ноктите, но не го правим добре ли, ноктите ли просто са му такива, не знам, но цялото ми лице е в рани.

# 226
  • Мнения: 7 898
Въпроса е дали ще ти позволи да му пилиш ноктите. Simple Smile
На моя едва му ги режа и до скоро все одран ходеше, но и това минава.

# 227
  • Мнения: 5 367
Споделете нещо ефикасно за спокоен сън от доста дни се върти, рита спи и рита не може да си намери място в кошарата,заспива към 9 и след два часа всяка вечер рита върти се по корем,по гръб,а спи😳😳😳😳 ставам давам играчката нищо не помага ... Преди съм давала чай блевит чудя се дали да купя пак или нещо хомеопатично

Ако са зъбки, да мажеш в някакво охлаждащо гелче преди лягане и при събуждане?
Малкият правеше така в един момент и гелчето на Бочко много ни помогна тогава. Simple Smile

# 228
  • Мнения: 6 814
Липсват  последните 4 кътника само незнам може да са те да напират да излизат,преди като вадеше зъби се събуждаше и се изправяше и ревеше затова си мисля че не са зъби сега

# 229
  • Мнения: 2 082
Мами, много ми е гадно. Днес беше първия ден на малкия в яслата - за един час. Не е ревал, обаче е бутал, скубел, дърпал децата, даже на едното се опитвал на конче да се качи. Лелкат каза агресивно поведение. Дано е период и да мине скоро, ужасно гадно ми е и не спирам да рева 😭

# 230
  • Мнения: 15 356
Тони,спокойно!Ще се адаптира,ще обяснявате ,ще го водиш за малко.Щом се притесняваш,значи ти пука ,щом ти пука ще вземеш мерки.Горе главата.Досега имало ли е такива епизоди?

# 231
  • Мнения: 1 137
Благодаря за отговорите.

На тази възраст единствено количка! Има колички по 4кг.

Дали ще може име на някоя конкретна? Почнах да преглеждам колички, но за сега не виждам толкова лека.

# 232
  • Мнения: 2 082
Тони,спокойно!Ще се адаптира,ще обяснявате ,ще го водиш за малко.Щом се притесняваш,значи ти пука ,щом ти пука ще вземеш мерки.Горе главата.Досега имало ли е такива епизоди?

Да… отлакто го удари едно дете и той започна. Но няколко дни не е посягал 😭

# 233
  • Мнения: 7 898
Благодаря за отговорите.

На тази възраст единствено количка! Има колички по 4кг.

Дали ще може име на някоя конкретна? Почнах да преглеждам колички, но за сега не виждам толкова лека.
Някой беше писал за нея и мисля че беше модел на Чиполино.

# 234
  • Мнения: 15 356
Тони,ще отмине.Просто с повечко обяснения.Така е,едно от друго учат магариите ,но с търпение и разговори ще решите проблема.

# 235
  • Мнения: 751
ala.bala, нашата количка е Chipolino April, мисля, че беше 6 кг обаче. А за нещо такова леко каквото описваш се сещам за още по-леките колички от този тип: http://kasida.bg/bebeshka-lqtna-kolichka-hauck-gos-blue-2014-46-29154.html

# 236
# 237
  • Мнения: 5 367
Ние сме с Chippolino Roxy, която е много подобна на Move On и наистина е лека. В началото бях доволна. Сега обаче осъзнавам, че при по-голямо дете, което стои стабилно и иска всичко да гледа, изобщо не е подходяща.
Няма достатъчно изправено положение на гръбчето и малкият е винаги в леко полегнала позиция. Като цяло използвахме я за 2 пътувания, защото е по-компактна и се събира по-хубаво в багажника. В останалото време сме си с основната CAM. Simple Smile

# 238
  • Мнения: 3 728
Момичета, някоя от вас да е срещала по сайтовете официални обувчици/сандалки/балеринки (22-23 номер) в някой от тези два цвята (качвам снимка на роклята)?

# 239
  • Пловдив
  • Мнения: 13 459
Влез във физически магазин на Паоло Ботичели /че в сайта не качват всичко/, в сайта виждам само спортни обувки в тези цветове.

Общи условия

Активация на акаунт