Време е за JYSK!

  • 52 614
  • 748
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 893
Еконт имат услуга да купят и пратят. Дава се арт.номер предварително, и скрийншот на продукта. Така знаят кое да дадат.
Не го отчитам като минус това. Достатъчно гъвкави са в останалите си политики, където никой не може да ги стигне. Я рробвай да върнеш матрак, на др.място, да видим ще ти ят ли парите веднага.
Ооо, това не го знаех, а е много полезно. Благодаря. За връщането съм съгласна. Вчера дори като бях в магазина пред мен някакви хора връщаха матрак. Аз съм връщала разни дреболии като възглавница, спално бельо. Без причина. Отказвам се просто.

Видяхте ли новите ниски помощни масички от стъкло? Има сива, жълта. Влюбих се в жълтата. Не че ми трябва и не че имам къде да я сложа, но самият цвят много ми допада. Толкова топло жълто на стъкло не съм предполагала, че има. То жълтото поначало си е топъл цвят май. Но това специално ми е малко една идея и към горчица.

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Много се радвам на темата. Любим магазин ми е. И Икея, де...Wink

Имам много неща от Юск: хавлии, спално бельо, надматрачна постелка, възглавници, поларени одеала, пластмасова кутия за съхранение, метална етажерка в банята, която струваше 5лв, и две години вече се ползва без да е ръждясала, кош за пране, разни бамбукови купи и кутии и какво ли още не...

От мебелите имам само това засега: https://jysk.bg/trapezariya/byufeti-shkafove/plus/byufet-markske … ati-byal-cvyat-db
Много е красив на живо и се вързва перфектно с кухнята ми, купувана от другаде.
Засега се оглеждам за масичка за кафе пред дивана - трябва ми малка и лека, по-скоро като помощна, шкафче или пейка за обувки и кресло. Ама още не мога да реша какви да са.

Догодина, живот и здраве, мисля да обзавеждам спалня, та отсега го мисля как ще стане и зяпам мебели из Юск и Икея. Simple Smile

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 13:58 от *Бенджи*

# 77
  • София
  • Мнения: 8 561
Много обичам в сайта им това, че човек може да провери не само в кой магазин има наличен продукта, но и къде го има изложен. Доста по-лесно се планира така.

# 78
  • София
  • Мнения: 5 188
Да, но шкафовете от дърво HAGE  са САМО онлайн и никъде ги няма изложени. В чужди сайтове търсих повече от една снимка,  за да видя вътре или поне детайл - нищо!
Нямам опит с връщане на мебели, а хич не си представям да мъкна и сглобявам и после обратно....
Витрина HAGE 2 врати 2 чекмеджета дъб | JYSK
https://jysk.bg/trapezariya/byufeti-shkafove/gold/vitrina-hage-2 … 2-chekmedzheta-db

Защо ме търсиш, всички мебели от серията са само онлайн, също и в чужбина:(

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 15:15 от ЗаСлон

# 79
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Благодаря за темата!
Юск е любим семеен магазин, когато решим да вземаме нещо за вкъщи. Първо- в града имаме филиал, второ - нещата които се предлагат са евтини и сравнително качествени... И не на последно място, ако нещо ми се вижда скъпо, то до 2 седмици най-много е вече намалено Simple Smile
Имаме този градински комплект, който е мнооого удобен

Няколко стойки за дрехи в дрешника и поставки за обувки. Всичко е доста евтино ( 15лв поставки и 25 стойките), а си е ок като качество.
Матрак и диван не бих купила от юск... Не бих взела и от икеа. Някак си, възприемам матрака и дивана, като места за почивка на тялото и си ги подбирам доста!
Иначе спално то бельо ни е от юск предимно, както и хавлиите. Но винаги купувам Голд серията им, когато е поне на - 50% Simple Smile

# 80
  • Мнения: 3 893
Да, GOLD серията е значително по-пътен текстил. PLUS, макар и много ефектни на вид, са доста по-тънички.

# 81
  • Мнения: 1 462
Благодаря за откриването на темата, и аз съм почитателка на Jysk. Нови хавлии купувам само Karlstad, идеални са ми на размер, плътност и мекота. Първото ни легло с мъжа ми като млади гаджета в апартамент под наем преди Х години си го взехме от "Юск" за около 120 лева, беше семпло, но стабилно легло от дървесина. Алтернативното от Икеа беше по-скъпо и по-паянтово на вид. В момента спим на възглавници Wellpur, удобни са ни. Чаршафи не купувам заради по-малкия им размер, защото завивките ни са стандартна ширина 150 см. Често съм съжалявала, че не мога да ги пробвам, изглеждат добре. Имам обаче калъфки за възглавници - добри са. Лятото ползвахме ленените халати за баня, доволна съм и от тях (единственият им минус е, че трябва да се гладят за по-добър вид). Разните джунджурии за декорация и съхранение няма да изреждам, че ще стане дълго, но и там имат страхотни неща. Последно си взех този поднос: https://jysk.bg/dompotrebi/dekoraciya/aksesoari-za-dekor/deko-po … r-o30-sm-drvesina

# 82
  • Мнения: 3 893
Вещ от Юск с едно от най-стренч приложенията, които съм направила. Взех я само защото ми харесва самото дърво. Не я използвах като поднос. Накрая я боднах под една доста ръбата кошница, за да не драска шкафа за обувки в коридора. Бе не ѝ е това предназначението, но ми свърши работа.
Скрит текст:


Аз тази седмица се почерпих с едни сини възглавнички за диваните. Имаме жълти (пак от Юск) и внезапно получих факс, че ще стои хубаво със синьо. И висока синкава ваза. Пак със специално приложение. Контакт за климатика, който все ме дразни че се вижда и току се чудя с какво да го скрия.
Скрит текст:




Харесва ми, че цели серии от неща имат в еднакви тоналности. Така човек може с малко парички да смени леко цветовия акцент в дадено помещение.
Трябва да ми забранят да ходя в Юска, защото постоянно влача някакви джунджурии. Набезите ми към този магазин засилиха с идването на короната. Тогава (в началото на март-април  2020-та) те си работеха на общи основания. И аз къде, къде да се поразходя... та хайде в Юск.

# 83
  • Мнения: 46 510
Успяхте да ме изкушите с тези възглавници Simple Smile у нас аз съм най-капризната, така и не съм открила до този момент Моята. Поръчах и за трима ни WELLPUR ETNE, но мисля да разопаковам само едната, да я врътнем за проба и ако не се одобри да върна другите 2 (защото разопаковани възглавници не подлежат на връщане).
В момента е на супер промоция: - 53%!

# 84
  • Мнения: 5 681
Успяхте да ме изкушите с тези възглавници Simple Smile у нас аз съм най-капризната, така и не съм открила до този момент Моята. Поръчах и за трима ни WELLPUR ETNE, но мисля да разопаковам само едната, да я врътнем за проба и ако не се одобри да върна другите 2 (защото разопаковани възглавници не подлежат на връщане).
В момента е на супер промоция: - 53%!
Кои са тези възглавници?

Аз също не съм намерила "моята възглавница"  и все още търся...

# 85
# 86
  • Мнения: 5 681
Благодаря!
Тази е с мемори пяна, имах подобна, но ми е твърда и висока.
Но точно тази ще отида я видя  на място.

# 87
  • Мнения: 2 769
Загледах и аз тази Wellpur серия, обаче не мога да се ориентирам в различните модели и ще ида да ги видя утре. Дано намалението още важи.

# 88
  • Мнения: 68 643
На 70% бях взела от тези мемори. Не  са моето. Нищо че бяха за без пари, върнах ги и двете.

# 89
  • Мнения: 2 895
Защо ме търсиш, удобни ли са столовете, от колко време ги имате?
И аз също много харесвам Юск, имам хавлии купувани преди 6 години и все още са си супер( пера ги много често). Килимчета за банята, помощна масичка, олекотените ни завивки са от там.

Общи условия

Активация на акаунт