Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Време е за JYSK!

• 9 903
  • 234
  •   2
Отговори
По подобие на темата за Икеа. Доколкото успях да видя няма такава за тази верига магазини. Провокирана от една не особено сполучлива покупка от Икеа реших да създам тема за почитателите на Jysk.

От години си купувам разни неща от там. В същото време винаги съм държала на пиедестал Икеа-та. Защото наистина Икеа е много по-мащабна. А Jysk са си на практика магазин предимно за декорацийки. Вчера като сглобихме едни евтини шкафчета от Икея се замислих, че в ниския ценови диапазон са направо катастрофа. В същото време Jysk, на които аз самата винаги съм гледала като на някакви мушмуроци, лятото ме изненадаха приятно с  един метален скрин, който боднах на теарасата - дебела ламарина, супер дизайн. На фона на това икейските метални шкафчета вчера ме удивиха с тънки ламаринки, кекаво сглобяване...

Та ето какво - нека темата да е за впечатления (добри и лоши) от продуктите на Jysk. И те имат много за описване. Имат стоки, които клиентите в сайта им понякога коментират силно негативно. А има и неща, които когато са в намаление са наистина добри находки.

И да започна аз с този метален шкаф. Не особено функционален. Направо хич. Вратичките имат малки дупчици, които са красиви като за гледане, но за употреба на открито не става - поставените вътре неща малко или много се запрашават. На практика шкафът само е красив (е, за стила си де). Но и много здрав както казах в сравнение с икейските метални шкафчета в ниските цени.
И един стол кресло. Когато го направят на 120 максимум до 130 лева много си струва. Удобно, лесно за сглобяване кресло. Стои готино в спалня или край ниска масичка за кафе.
А съм възмутена от кекавите скринчета, чиито чекмеджета се отварят с малоумно клатушкане, нямат функция за плавно прибиране и въобще стават само за гледане.

Вие сте...

Последна редакция: нд, 12 сеп 2021, 17:29 от Защо ме търсиш?

# 1
Аз съм повече фен на Икеа, от гледна точка на разнообразие, но мебелите на Jysk са по-качествени.

# 2
И аз повече на Икеа. Както казах несравними са, Икеа е мащабна. Но и JYSK си имат някои находки. Мебели какво имаш предвид?

# 3
Всичко, което е от дърво и се сглобява Simple Smile Аз много си го харесвам Юска Simple Smile

# 4
  • София
Аз харесвам и Юск,и ИКЕА,но обслужването в първият е това,което ме спечели-в пъти по-бързо,отколкото във втория.Тази година обзавеждаме нова къща и си купихме столове за дневната и градината от Юск,също доста декорация.Докато последните 2-3 пъти нещата,които си вземах от ИКЕА просто ги оставях преди касата и си тръгвах,защото от всичките им каси всеки път работят най-много 2 и стават едни ужасни опашки.Също ако поръчаш нещо по интернет от Юск ни го доставят доста по-бързо,отколкото от ИКЕА...

# 5
Елислава, а доволна ли си от столовете за дневната и градината? Би ли казала кой модел, плюсове, минуси? Идеята ми беше не да противопоставяме двата магазина, а по-скоро да споделим отзиви и за нещата от Юска.

# 6
https://jysk.bg/za-prozoreca/gotovi-zavesi/proziraschi-zavesi/za … a-1x140x300-byala
Това е засега единственото, което съм купила от Юск. Оглеждам сега и тв шкафовете.

# 7
  • София
Аз много харесвам Юск. Като привърженик на минимализма - рядко купувам нещо, но много харесвам (съотношение качество -цена) техните стоки за съхранение, щайги, кутии. За големите ни дъщери купихме много удобни щендери за дрехи наскоро и симпатични завеси за дневната и банята. Само там намерих здрав и подходящ кош за пране. Завесата за баня у дома пък я купувам само от там - харесала съм конкретен модел, който обикновено след година се нуждае от подновяване. Килимчетата им за баня са много качествени, а за кучетата у дома пак от там купихме едни постелки от изкуствена кожа и малки пухкави възглавнички, на които да лежат. С мебелите нямам особен опит, освен една пейка на терасата, както и люлка и градински столчета, масичка и чадър за вилата.

# 8
Скоро не съм пазарувала от този магазин, но като се замисля, май само текстил съм купувала. Хавлии, спално бельо от бархет, олекотена завивка 4 сезона, готови завеси блекаут... Доволна съм, особено като съпоставя цена/качество.
Преди правеха много приятни намаления, не знам как е сега.

# 9
  • София
Как'Сийка ми напомни за текстила. Спалното им бельо е страхотно. Почти изцяло вкъщи сме само с тяхно, но бях забравила,защото не съм купувала отдавна. Вкл. възглавниците, които са много качествени (преди тях сменихме няколко, докато останем доволни от качество, усещане, големина, плътност).

Последна редакция: нд, 12 сеп 2021, 19:47 от Fever Ray

# 10
И Икеа си харесвам, и Jysk Simple Smile

От Jysk имаме тези мебели:
https://jysk.bg/skhranenie/skrin/basic/skrin-selling-4-chekmedzheta-cham
https://jysk.bg/skhranenie/skrin/basic/skrin-mammen-4-chekmedzh-1-vrata-db
https://jysk.bg/spalnya/noschni-shkafcheta/noschno-shkafche-sten … -chekmedzhe-byalo
И едни шкафчета, които ги няма вече: https://i.pinimg.com/originals/41/bd/c5/41bdc5809cf2c2a046cd9f210ddee729.jpg

От всички сме доволни. Модерни, стабилни, лесно се сглобяват.

# 11
Харесвам магазините им. Най-хубавото е, че има такъв в нашия град. Купувала съм завеси, щори, холна маса, мебел за терасата и хиляди декорацийки;)
И ИКЕА харесвам, но ми е по-далеч.

# 12
  • София
Обичам го този магазин. мога да прекарам часове там и да се моткам и да разглеждам!
Имам две много сладки и пухкави одеяла, разни дребни неща също, едни купи си харесах много и в скоро време пак ще  ходя, за да ги взема.

# 13
  • София
Да,доволна съм.
Ето снимки от вкъщи.
Сивите са ни за градината,т.к.вътре не се вързват с мебелите.Тях ги събирахме 1 по 1 от София, Плевен, Габрово и Търново

Тези другите ММ ги избра за хола,даже още не съм ги разопаковала.

А това е табуретка с място за съхранение,която ми е много удобна.Отгоре капачето е черно,но ММ го покри с това понеже също не се вързва цветово със стаята.

Мисля че табуретката и сивите столове вече ги няма в наличност.

# 14
Преди правеха много приятни намаления, не знам как е сега.
Цените им без намаление са абсолютно беобразни. Дори понякога се чудя кой ли им купува без намаление. Например кой ще купи тези трапезни столове за 129 лева бройката при условие, че ги пускат за 65, а съм ги виждала и за 50. Ние ги имаме. Не помня на най-ниската ли цена ги взехме или на средната.
Като цяло всяка една стока почти им се завърта на всеки 2, максимум 3 седмици през намаление. Така че ако не е спешно винаги е препоръчително да се почака седмица-две до три вместо да купуваш на високите цени. Важи и за спалното им бельо, и за нещата, които са налични само online.

Спаното бельо от бархет хубаво ли е?

Елислава
, тези, които мъжът е избрал за хола пишат, че са супер леки и удобни столове. И градинският е много хубав, сивият.

# 15
  • София
Да,леки са.Те също се водят градински,но  ни се вързват идеално с концепцията за хола.Към сивите имаше и диван,ама си беше баш на безобразна цена и така и не го намалиха та решихме,че и без него ще мине.Най-важното е,че и двата модела столове издържат на голяма тежест(деверът е около 130 кила и ги пробва и каза,че са му много удобни).

# 16
Спаното бельо от бархет хубаво ли е?

На мен ми харесва. Ползвам го през зимата от години, не е мръднало като здравина и като цвят.
Не знам дали се разбра от предния ми пост, но съм купувала само неща на промоция. Редовните им цени са доста надути.

# 17
  • София
Имам доста неща от Юск, набелязала съм още няколко. Противно на повечето мнения, аз харесвам повече Юск от Икея. Имам възглавници и надматрачна стелка Wellpur - страхотни са. Трапезните столове и масата също са от там, доволна съм. Също и пердета, кутии за съхранение и спално бельо, декоративни възглавници, одеало. Оглеждам се за учиническо бюро и стол. Също и за пейка за съхранение на вещи. Подкрепям мнението, че цените без намаление са много надути, но когато са в акция, съотношението качество-цена е доста добро.

# 18
  • Бургас
Комбинирам Юск и Икеа. От Юск са ни възглавниците с естествен пълнеж (моите са с елда - отдавна не ги предлагат), на мъжете - памучни с гъши пух. Също пух и памук са ни зимните завивки, а летните - лен и черничева коприна. Имам и сатенени спални комплекти, както и такива от памучен перкал.
Харесвам кошниците и кутиите им за съхранение, керамиката, чаши, купи, чинии и комплектите за баня - диспенсъри за сапун и чаши. Купувала съм пердета на символични цени.
Винаги следя намаленията, тогава си струва, От мебелите имам една библиотечка и шкафове за обувки, които сглобих без проблем съвсем сама. Последния шкаф, който поръчах, дойде с липсващи винтове и сглобки и други панти. Не ми се занимаваше с рекламации и си купих дребните чаркове от специализиран магазин.
Имат и хубави изделия от метал - една такава етажерка на колелца ми е верен помощник в кухнята.
Сега дебна едни гардероби на намеление.

# 19
  • София
Тази витрина как да я видя на живо ? Пише, че е само онлайн.
Витрина HAGE 2 врати 2 чекмеджета дъб | JYSK
https://jysk.bg/trapezariya/byufeti-shkafove/gold/vitrina-hage-2 … 2-chekmedzheta-db
Изглежда ли ви подходяща за библиотека, с тези странични стъклени стени?

# 20
  • София
+1 глас за бархетните спални комплекти на JYSK, много са мекички и топлят, даже в момента се завивам нощем с торбата на единия вместо одеяло. Харесвам и микрофибърните чаршафи, отначало ми бяха малко странни като усещане за материя, но им свикнахме. Имам тъмносини и тъмносиви, повече от година ги пера и суша постоянно, не избеляват. Оттам съм купила сигурно две дузини възглавници и възглавнички и едни много пухкави и топли одеяла, в които котката е влюбена.
За спалнята имам две такива килимчета, които се перат в пералня, в банята сме с юскови постелки, изобщо, много неща си купувам оттам.
Единствената покупка, от която не съм особено доволна, е топ-матракът от серията Plus - общо взето, върши работа, но постоянно става на издутини, които се задържат и трябва да яде бой, за да се върне в гладка форма.

# 21
  • София
Имам бархетен комплект от 2-3 г, не е мръднал! Редовно си купувам чаршафи от Юск. За вилата купих 4 комлекта с букви.

Аз да питам: Някой има ли мнение за гардеробите?

# 22
И аз съм фен на Юск. От там купихме диван, трапезни столове и много други дреболии. Последно си взехме възглавници с гъши пух, намалени и сме доволни.

# 23
  • София
Ние също взехме диван от там, както и масажен стол. Обмислям да взема още една възглавница за спане на Wellpur, но нашият модел вече не се предлага. Някой може ли да препоръча? Интересувам се и от мнения за завивките с гъши пух.

# 24
  • София
...Аз да питам: Някой има ли мнение за гардеробите?
Проучваме ги активно, консултантът ни обърна внимание, че сериите, които сме харесали са с крачета и от негова гледна точка  (монтиране, експлоатация и разглобяване, а не дизайн) ни препоръча да стъпват плътно на земята, с челна царга. Отложихме покупката, за съжаление и не мога да дам лични отзиви.
Притеснява ме, че всичките са с покритие меламинова хартия и на мострите личат чуквания и одирания. Една от сериите, които гледаме е с отваряне без дръжки и си наумих, че при всяко ползване ще повреждаме с нокти, затова решихме да е с дръжки.

Чаршафи, възглавници и хавлии кърпи имаме от тях и оценката ни е много висока!

# 25
  • София
О, да. И ние имаме възглавници и хавлии. Май само в Юск има толкова широка кърпа за баня - като се увия, ми стига под коленете.

# 26
Тази витрина как да я видя на живо ? Пише, че е само онлайн.
https://jysk.bg/trapezariya/byufeti-shkafove/gold/vitrina-hage-2 … 2-chekmedzheta-db
Изглежда ли ви подходяща за библиотека, с тези странични стъклени стени?
Не можеш да видиш на живо ако пише само online. Моят съвет е най-долу под всеки продукт да погледнеш дали има и други неща от същата серия. И ако има един по един да ги обходиш всички, за да видиш дали все пак някой не се продава в магазин, който ти е удобен. По този начин ще можеш да видиш поне цвят, материал.

Аз имам чувството, че нещата, които са им само online са една идея по-качествени. Но наистина си е малко като да купиш котка в чувал. В продажба online минават май понякога и неща, които са се поизчерпали.

Аз харесвам едни столове за трапезария. Водят се модел кухненски стол RISSKOV. В магазина, който ни е в квартала, има само сив. А тъмно зеленият се продава само online. Ревютата под стола са положителни. Но е съвсем друга материя. Maй ще се спра на сивите.
Колко според вас трябва да бъде височината на седалката от земята за трапезен стол? При условие, че масите са в стандарта от 75 до 76. Имаме тези. Но все си мисля, че трябва да е малко по-нисък - например 46-47 см.

# 27
И аз съм много доволна от wellpur възглавниците - първите, които ми харесаха и паснаха както трябва - от чаршафите също - памук-сатен са супер, само сатен обаче бяха отвратителни и ги изхвърлихме след месец. Ще пробвам и бархетните сега, тъкмо трябва да купуваме нови. Иначе доста декорацийки/рамки/часовници/кошнички имаме от там.

От големите неща - взехме легло + рамка и  нощни шкафчета - засега сме доволни. Голяма маса + столове също.

Харесвам им изкуствените цветя - изглеждат много добре, а аз съм много мързелива и не обичам да се занимавам с живи - така че вкъщи е приятно зелено и не изисква грижа. Някои от цветята въобще не си личат че са изкуствени.

Купички и чинийки - влюбена съм, всеки път, в който минавам си взимам по 1.

Не съм доволна изобщо от геймърския стол който взех от там, но пък ММ е доволен от големия офисен стол...

# 28
  • София
Сега се сетих,че имам една изкуствена орхидея от там-абсолютно като истинска е...

# 29
  • Бургас
Завивките им с гъши пух са супер, топли и леки. Нашите са ALTA, от basic серията. Пера ги в пералня една по една на 700 оборота и 30 градуса - програма за ръчно пране, после на слънце на простора няколко дни да ги овее вятъра и да изчезне миризмата на мокра перушина. Пера с препарат за фино пране. По същия начин и възглавниците.
За гардеробите съм съгласна с консултанта, по-добре с цял челен профил. Ако са с ниски крачета, нито робот може да влезе да чисти, нито обикновена прахосмукачка.

# 30
https://jysk.bg/skhranenie/garderobi/garderobi/plus/garderob-ved … 90x197-sm-tmen-db

Такива гардероби имаме два от 3 или 4 години. Нямам оплаквания - пантите са здрави, няма провисване, не са наранени засега от нормална употреба. Когато ги монтираха мъжът ми и баща му бяха категорични, че няма да понесат разглобяване и повторно сглобяване обаче.

# 31
За чаршафите - влюбена съм в INGEBORG! Взех няколко комплекта и само тях въртим! Толкова са приятни на допир, че даже си ги носих за квартирата като ходихме на море Laughing
Успях да ги хвана на някакво супер намаление, единичният комплект беше 25 лв.

Не съм доволна от един комплект, който в момента не го виждам в сайта, водеше се египетски памук или нещо подобно. В бежовата гама, на нежни райета. Визуално - прекрасен, на пипане твърд и с каквото и да пробвах да го пера, не миришеше на чисто.

От кърпите и олекотените завивки (с изкуствен пълнеж) също съм доволна.

Това стъклено нещо е много стабилно. В такива съм организирала парфюмите си и разни неща пред огледалото в коридора.

# 32
Аз имам едно спално бельо, което от няколко месеца вече не продават. То пък се водеше пран памук. Имаше само в сиво. Е, верно някак по-памучна си стои материята. Имам 6-7 други комплекта. Но това ми харесва най-много. Памук сатенът не знам какво е всъщност. Малко по-изкуствено ми стои. Аз съм по по-грубите материи за спално бельо - лен, памук. Но ленът е невъзможно скъп даже в H&M. Поне за мен де

Това стъкленото верно би изглеждали супер с парфюми. Готина идея.

# 33
  • София
За чаршафите - влюбена съм в INGEBORG!

Аз си взех от хавлиените кърпи на маркта. Толкова меки, но плътни кърпи съм купувала само от H&M, още от времето, когато пазарувахме от чуждите им сайтове.

Последна редакция: пн, 13 сеп 2021, 21:40 от emy_emy

# 34
  • София
Благодаря за темата! В този магазин не съм стъпвала, само съм чувала суперлативи. Мислех си, че в нашия край на София няма такъв, но сега видях на сайта им, че вече има. Предстои ни обзавеждане на ново жилище и уж всичко сме измислили, но ще отскоча да видим дали нещо икейско ще бъде заменено.

Юск имат ли хубави политики за връщане и гаранция, както Икеа?

# 35
Каква е материята? Памук, сатен, жарсе?

# 36
Каква е материята? Памук, сатен, жарсе?
Води се 100% памучен сатен. Сатен не харесвам по принцип, но този е мек, не е "лигав" или лъскав.

# 37
Благодаря!
Защото и аз не харесвам сатен, но щом този не е лъскаво - лигав ще пробвам, че ми трябват чаршафи.

# 38
Мислех си, че в нашия край на София няма такъв, но сега видях на сайта им, че вече има.
От друга тема съм останала с впечатление, че си от моя край, а Юск в Мол България има от поне 2 години вече. Аз го предпочитам пред Икеа. Първо, че ми е близо - отивам, гледам, взимам ... без да планирам далечни пътешествия и второ, че някак повече ми харесват техните неща. За мненията за продуктите се ориентирам по техните в сайта.

# 39
  • София
Мислех си, че в нашия край на София няма такъв, но сега видях на сайта им, че вече има.
От друга тема съм останала с впечатление, че си от моя край, а Юск в Мол България има от поне 2 години вече. Аз го предпочитам пред Икеа. Първо, че ми е близо - отивам, гледам, взимам ... без да планирам далечни пътешествия и второ, че някак повече ми харесват техните неща. За мненията за продуктите се ориентирам по техните в сайта.

Точно Simple Smile
Не знаех, че е чак на 2 години, но откакто съм в майчинство не ходя много по молове и съм изпуснала.

# 40
  • София
И от мен едно положително мнение за памучния сатен. Много приятна материя, цветовете на шарките са издръжливи.

# 41
Много харесвам Юск. Икеа ми е твърде далеч и не мога да харесам нещо по снимка, за да го купя.

Хавлиите на Юск ползвам Karlstad. Спалните комплекти също от памук. Сега, обаче се сещам, че ми трябват кърпи за лице, пък и халат нов. Ще отскоча до там май тези дни.

Имам кошници за съхранение, завеси, огледало, страхотно шалте. Сега ще погледна и изкуствените цветя и някоя друга декорацийка.

От два месеца све в ремонт, незнайно до кога .. така ме ще огледам.

Момичета да попитам някоя има ли тъмни завеси и как са като качество?

Мебели нямам от там, но тепърва ще купуваме разни неща, така че ще огледам и там.

# 42
  • София
Ние имаме затъмняваща завеса, беше намалена и цената беше символична - около 20 лв. Невероятно, но наистина затъмнява много добре, на нас ни трябва да спира слънцето и жегата за западна стая и се справя чудесно с тази задача.

# 43
Юск-а в Мол България ми е като терапия 😂 Миналата година обзавеждахме апартамент и все си намирах за нещо да намина. Все още ми остава да взема един гардероб за коридора, който от 500 редовно намаляват на 350.

Иначе имам няколко вида декоративни лампи, изкуствени цветя, одеяла за дивана (купих две, харесахме ги много и после взех още две), рамки, свещи, едни криви декоративни чинии (в едната слагаме ключове и джунджурии в коридора, в другата съм си подредила кремове и серуми), една етажерка, разни неща за банята, шкаф за обувки, възглавници, един диван за терасата от тези с кабелите... Бе терапия ви казвам!

Сега разбрах от вас, че чаршафите и хавлиите са хубави, така че ще пробвам и тях.

# 44

Ние пък точно тях изхвърлихме - станаха целите на топченца и след няколко пранета дори с омекотители станаха едни твърди и грапави....

# 45
Ние пък точно тях изхвърлихме - станаха целите на топченца и след няколко пранета дори с омекотители станаха едни твърди и грапави....
Не знам дали има разлика м/у големите и единичните. Нашите са единични. Интензивно се ползват и перат редовно. Сушат се и в сушилня, и на балкона. Доста месеци минаха, засега са като нови.

П.П. Сега се загледах отблизо в показаните в онлайн магазина. Сегашните са на квадратчета. Нашите са на райета.
Открих ги в сайт на друга държава, ето тези.

# 46
Доволна съм от Jysk , ние си нямаме ИКЕА .Доста неща съм си вземала  масажен стол,халати,одеяла ,декорации. Като цена (когато са на промоция) качество  стоките са много добри.

# 47
  • Пловдив
И аз харесвам JYSK. С дъщеря ми /на 15 години е/ можем да прекараме доста време в магазина. Имам хавлиени кърпи, от които съм доволна, меко одеало, стопери за врата, купувала съм доста коледна украса и други дребни неща. Миналата година купихме офис стол за сина ми, удобен му е и е доволен. Вчера поръчах да ми доставят в магазина ето това нощно шкафче за стаята на тийнейджърката / тя си го избра/: https://jysk.bg/spalnya/noschni-shkafcheta/noschno-shkafche-nord … -chekmedzhe-byalo
Беше на промоционална цена 60 лв. Харесала си е и офис стол, та днес ще ходим да го видим и да пробва дали й е удобен. Трябва ни и гардероб за неината стая, та ще ви следя за мнения, ако някой е купувал.

# 48
Здравейте,хайде да ми дадете мнение в търсене съм на маса за хола ..като в момента имам стандартна правоъгална маса но е по ниска от дивана и ако трябва да хапваш на нея трябва да се превиваш на две,мм държи като имаме гости да сядаме в хола но с тази маса е много неудобно ..моята идея е да няма маса а да слагаме като ни дойдат гости съответно открих тази в юск

Моят мъж пък иска да си има маса празно щяло да му е ,детето си слагало разни неща на масата аз чашката с кафе абе по удобно било и той иска тази

Ще се радвам да чуя и друго мнение

# 49
Здравейте,

Някой има ли опит с пружинните матраци на JYSK? Как са на твърдост и качество спрямо икейските матраци?

Трябва ми единичен матрак 90х200 за детско двойно легло. Имаме един матрак от ИКЕА, най-евтиният, и сме доволни. Мислех да купувам втори такъв, но познати споделиха, че матраците на JYSK били също качествени. Видях че сега с намаленията мога да взема двулицев матрак от JYSK и се чудя дали си струва?

# 50
  • София
Моето дете е с матрак от ИКЕА и надматрачна постелка на Wellpur от Юск. Много добра комбинация се получи. Ако матраците Wellpur  са намалени и цената е прилична, бих взела техния. Много съм доволна от продуктите на тази марка (две възглавници и надматрачна постелка)

# 51
*Logan, много благодаря за споделеното мнение. На пръв поглед са по-скъпи от икейските, вероятно защото са пяна, а не матраци. Но има някакви намаления в момента на сайта и ще разгледам по-детайлно.

А ако не е тайна, защо избрахте и надматрачна постелка? Tези надматрачни стелки изглеждат доста  дебели, като топ матрак. Реално използвате икейския матрак за по-евтина основа и компенсирате с по-готина постелка от Юск ли?

# 52
likeawind, то ще трябва вътрешен консенсус да си постигнете, но и на мен втората маса по ми се връзва с хол. Другата ми е като кухненска помощна, във всеки случай с малка кухня я свързвам. Но пък тая втората също ми се струва ниска - 60 см. А нали вече имате подобна нисичка?

# 53
  • София
Моето дете е с матрак от ИКЕА и надматрачна постелка на Wellpur от Юск. Много добра комбинация се получи. Ако матраците Wellpur  са намалени и цената е прилична, бих взела техния. Много съм доволна от продуктите на тази марка (две възглавници и надматрачна постелка)
Коя точно е постелката ? има доста модели а аз си търся от много време, защото матрака ми  е доста скапан и искам да сложа нещо стабилно отгоре.

# 54

Има холни масички с повдигащ механизъм. Поразтърси се в Гугъл.

# 55
Здравейте,хайде да ми дадете мнение в търсене съм на маса за хола ..като в момента имам стандартна правоъгална маса но е по ниска от дивана и ако трябва да хапваш на нея трябва да се превиваш на две,мм държи като имаме гости да сядаме в хола но с тази маса е много неудобно ..моята идея е да няма маса а да слагаме като ни дойдат гости съответно открих тази в юск
Скрит текст:

Моят мъж пък иска да си има маса празно щяло да му е ,детето си слагало разни неща на масата аз чашката с кафе абе по удобно било и той иска тази
Според мен втората е по-удачна за хол.
И ние търсим висока трапезна маса за хол, но да бъде малка с опция за разтягане. Няма такава, що магазини и сайтове гледахме...  (малка холна маса имаме)

# 56
Честно казано на мен нито една от масите не ми е ок за хол, но не харесвам холът да ми е претрупан и да не може да се мине до дивана, заради голяма маса. Има маси 2 в 1, една по-голяма и една по-малка, след това малката влиза в голямата, но не знам дали ще са ви достатъчно високи за хранане.

# 57
  • София
*Logan, много благодаря за споделеното мнение. На пръв поглед са по-скъпи от икейските, вероятно защото са пяна, а не матраци. Но има някакви намаления в момента на сайта и ще разгледам по-детайлно.

А ако не е тайна, защо избрахте и надматрачна постелка? Tези надматрачни стелки изглеждат доста  дебели, като топ матрак. Реално използвате икейския матрак за по-евтина основа и компенсирате с по-готина постелка от Юск ли?
Леглото заедно с матрака беше подарък на детето, не сме го избирали ние. Бях леко предубедена към Икейския матрак откъм удобство и за това реших да вземем надматрачна постелка или топ матрак (не знам как е по-правилно да се каже, може би топ-матрак?) на Wellpur, защото от възглавниците бях много доволна. Доста приятно се получи за спане така.
Ще проверя какъв точно беше моделът и ще пиша по-късно.
Редактирам се: Wellpur Gold T30 90x200.

За холна маса, която не е много ниска и става да се хапва от време на време на нея пред телевизора, можете да погледнете тази от серията Marksel - стабилна е и е доста приятна на живо. Доволна съм и от нея.

Последна редакция: чт, 16 сеп 2021, 14:22 от *Logan

# 58
Аз съм с кухньо хол от 17 кв. и се чудех за тази масичка пакетче, но честно казано краката ми се сториха нестабилни и избрах от трансформиращите се от друг сайт.

Аз да похваля Юск, само там намерих кутии за съхранение от пластмаса, каквито ми трябваха.

# 59
Масата която имаме в момента е на нивото на дивата буквално се сгъваш в кръста та да си вземеш нещо от масата а и не е много голяма събира три чинии ..мм иска като му дойдат гости да се седи и да се яде първо второ и трето Grinning моята идея с масата от юск е да и подрежем леко краката защото е по висока все пак се води кухненска и да я държа на пакет в някой ъгъл и като идват гости да я вадя ама на не иска ..то и аз не съм на 100% сигурна затова реших да се допитам и до други мнения може пък друга идея да ми дадете ...Grin

# 60
Здравейте,хайде да ми дадете мнение в търсене съм на маса за хола ..като в момента имам стандартна правоъгална маса но е по ниска от дивана и ако трябва да хапваш на нея трябва да се превиваш на две,мм държи като имаме гости да сядаме в хола но с тази маса е много неудобно ..

Според мен ви трябва масичка просто с височина над 45 см.Мен ако питаш 50 е най-удобно. Ние вкъщи сме от години с такава височина на холната маса (не от Юск) и ни е удобно. Наистина може да хапнеш дори нещо на нея. Не е нужно да се сиваш на 16. Маси с височина 35-40 см за мен са красиви, но само за гледане. На практика ако изобщо са удобни някъде то това е само в дневни със супер ниски дивани.

За да добиеш представа за какво говоря ето например снимка от Юск на диван с по-висока масичка край него.
Скрит текст:
Не мисля, че стои лошо, даже напротив. Имаха и някаква в сиво преди месеци. Сега като гледам май е останала само тази
И нашата е с втори плот отдолу - още по-голямо удобство е. Но доколко тази на Юск (бялото с дървесното) е качествена... не знам.

Последна редакция: чт, 16 сеп 2021, 19:25 от Защо ме търсиш?

# 61
  • София
Точно за тази маса писах по-горе.
Сивото е по-красиво на външен вид, но вече не се предлага и е налична само в бяло.

# 62
Моите родители са сложили колелца на краката на холната маса и се получава добра височина пред дивана за хапване.

# 63
  • София

Ние имаме първата.Седи точно в хола и е доста удобна,но ММ я пусна за продажба,понеже се местим в друг град и за там взе друга(пак от Юск),т.к.тази не се вързва цветово с новите мебели.

# 64

Юск имат ли хубави политики за връщане и гаранция, както Икеа?

Дори по-хубава Grinning перфектна е.
В 30 дн.срок можеш да върнеш всичко!, купено от реала. Без обяснения.
Така върнах матрак който не ни пасна. Върнаха ни цялата!сума без въртели.
Много са коректни.

Благодаря за темата!

Нещата от 1 пост в момента са намалени..креслото точно на 130 лв...а стола на 60 Grinning

# 65
  • При елфите ...
Юск имат ли политика/практика да прехвърлят стоки от един магазин в друг... искам да взема 24 броя от определен модел пердета, които са изчерпани в нашия магазин, но ги има в други магазини... не могат да се поръчват он-лайн и активно ще се предлагат след 29-ти септември, а аз ги искам за по-рано...?!?

# 66
  • Пловдив
Aredhel, мисля, че не прехвърлят от един магазин в друг. Преди 3 дни аз се обадих на телефона им за обслужване на клиенти и така ми отговориха. Ако продукта го има в централният им склад можеш да го поръчаш да ти го доставят в определен магазин.

# 67
  • При елфите ...
Aredhel, мисля, че не прехвърлят от един магазин в друг. Преди 3 дни аз се обадих на телефона им за обслужване на клиенти и така ми отговориха. Ако продукта го има в централният им склад можеш да го поръчаш да ти го доставят в определен магазин.
Благодаря... ще трябва да им звънна и аз...

# 68
  • Бургас
На мен преди време ми бяха прехвърлили артикул от Юск Ямбол и нямаше проблем. Може и да са променили политиката. Настоявайте повече, особено за такова количество.

# 69
  • При елфите ...
На мен преди време ми бяха прехвърлили артикул от Юск Ямбол и нямаше проблем. Може и да са променили политиката. Настоявайте повече, особено за такова количество.
Много благодаря за информацията... надявам се да откликнат...

# 70
Юск имат ли политика/практика да прехвърлят стоки от един магазин в друг... искам да взема 24 броя от определен модел пердета, които са изчерпани в нашия магазин, но ги има в други магазини... не могат да се поръчват он-лайн и активно ще се предлагат след 29-ти септември, а аз ги искам за по-рано...?!?
Не, нямат, категорично. Питала съм. И за мен е много назадничаво, но няма

# 71
  • При елфите ...
Не, нямат, категорично. Питала съм. И за мен е много назадничаво, но няма
Благодаря... надявам се като/ако нямат... да предложат нещо алтернативно...

# 72
  • София
Със сигурност нямат.За едните столове,които показах ,се наложи да ги събираме от  София, Плевен,Търново и Габрово (добре че Севлиево е на що годе прилично разстояние от последните три града,та стана сравнително лесно).

# 73
Благодаря... надявам се като/ако нямат... да предложат нещо алтернативно...
Лошото е, че и нищо не предлагат освен ти сам да си организираш (!) транспорта чрез куриер. Аз преди 7-8 месеца исках да взема две малки ниски черни масички. Една имаше само в Пловдив.За късмет дори беше в Юска в нашия квартал. Но втора нямаше в града. А аз ги исках, за да ги използвам наместо стандартните нощни шкафчета. Не че нямаме такива към спалнята, но много ми допада модата с малки масички вместо шкаф. Затова ми трябваха именно две. Та се наложи втората масичка да ми я взема брат ми от София.

Тогава подробно питах в нашия Юск не може ли нещо да се измисли. Ами не, нямали транспорт между магазините си. Ако съм искала аз да си организирам. То това не е бог знае какво, но те не предоставят и телефони на магазините в другите градове. Има само общ централен номер. По този начин евентуално аз хубаво мога да си направя заявка за вземане на пратка през приложението на някоя куриерска фирма, но хората в магазина в конкретния град как ще знаят да я опаковат и приготвят за куриер? Абе никак не се получават нещата. Като се има предвид, че Юск изграждат чудовищно голям логистичен център в София, който ще обслужва цяла Източна Европа... малко ми е странно да не се нагърбят и с транспорт между различните градове.

# 74
Еконт имат услуга да купят и пратят. Дава се арт.номер предварително, и скрийншот на продукта. Така знаят кое да дадат.
Не го отчитам като минус това. Достатъчно гъвкави са в останалите си политики, където никой не може да ги стигне. Я рробвай да върнеш матрак, на др.място, да видим ще ти ят ли парите веднага.

# 75
Еконт имат услуга да купят и пратят. Дава се арт.номер предварително, и скрийншот на продукта. Така знаят кое да дадат.
Не го отчитам като минус това. Достатъчно гъвкави са в останалите си политики, където никой не може да ги стигне. Я рробвай да върнеш матрак, на др.място, да видим ще ти ят ли парите веднага.
Ооо, това не го знаех, а е много полезно. Благодаря. За връщането съм съгласна. Вчера дори като бях в магазина пред мен някакви хора връщаха матрак. Аз съм връщала разни дреболии като възглавница, спално бельо. Без причина. Отказвам се просто.

Видяхте ли новите ниски помощни масички от стъкло? Има сива, жълта. Влюбих се в жълтата. Не че ми трябва и не че имам къде да я сложа, но самият цвят много ми допада. Толкова топло жълто на стъкло не съм предполагала, че има. То жълтото поначало си е топъл цвят май. Но това специално ми е малко една идея и към горчица.

# 76
  • Пловдив
Много се радвам на темата. Любим магазин ми е. И Икея, де...Wink

Имам много неща от Юск: хавлии, спално бельо, надматрачна постелка, възглавници, поларени одеала, пластмасова кутия за съхранение, метална етажерка в банята, която струваше 5лв, и две години вече се ползва без да е ръждясала, кош за пране, разни бамбукови купи и кутии и какво ли още не...

От мебелите имам само това засега: https://jysk.bg/trapezariya/byufeti-shkafove/plus/byufet-markske … ati-byal-cvyat-db
Много е красив на живо и се вързва перфектно с кухнята ми, купувана от другаде.
Засега се оглеждам за масичка за кафе пред дивана - трябва ми малка и лека, по-скоро като помощна, шкафче или пейка за обувки и кресло. Ама още не мога да реша какви да са.

Догодина, живот и здраве, мисля да обзавеждам спалня, та отсега го мисля как ще стане и зяпам мебели из Юск и Икея. Simple Smile

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 13:58 от *Бенджи*

# 77
  • София
Много обичам в сайта им това, че човек може да провери не само в кой магазин има наличен продукта, но и къде го има изложен. Доста по-лесно се планира така.

# 78
  • София
Да, но шкафовете от дърво HAGE  са САМО онлайн и никъде ги няма изложени. В чужди сайтове търсих повече от една снимка,  за да видя вътре или поне детайл - нищо!
Нямам опит с връщане на мебели, а хич не си представям да мъкна и сглобявам и после обратно....
https://jysk.bg/trapezariya/byufeti-shkafove/gold/vitrina-hage-2 … 2-chekmedzheta-db

Защо ме търсиш, всички мебели от серията са само онлайн, също и в чужбина:(

Последна редакция: вт, 21 сеп 2021, 15:15 от ЗаСлон

# 79
  • Велико Търново
Благодаря за темата!
Юск е любим семеен магазин, когато решим да вземаме нещо за вкъщи. Първо- в града имаме филиал, второ - нещата които се предлагат са евтини и сравнително качествени... И не на последно място, ако нещо ми се вижда скъпо, то до 2 седмици най-много е вече намалено Simple Smile
Имаме този градински комплект, който е мнооого удобен

Няколко стойки за дрехи в дрешника и поставки за обувки. Всичко е доста евтино ( 15лв поставки и 25 стойките), а си е ок като качество.
Матрак и диван не бих купила от юск... Не бих взела и от икеа. Някак си, възприемам матрака и дивана, като места за почивка на тялото и си ги подбирам доста!
Иначе спално то бельо ни е от юск предимно, както и хавлиите. Но винаги купувам Голд серията им, когато е поне на - 50% Simple Smile

# 80
Да, GOLD серията е значително по-пътен текстил. PLUS, макар и много ефектни на вид, са доста по-тънички.

# 81
Благодаря за откриването на темата, и аз съм почитателка на Jysk. Нови хавлии купувам само Karlstad, идеални са ми на размер, плътност и мекота. Първото ни легло с мъжа ми като млади гаджета в апартамент под наем преди Х години си го взехме от "Юск" за около 120 лева, беше семпло, но стабилно легло от дървесина. Алтернативното от Икеа беше по-скъпо и по-паянтово на вид. В момента спим на възглавници Wellpur, удобни са ни. Чаршафи не купувам заради по-малкия им размер, защото завивките ни са стандартна ширина 150 см. Често съм съжалявала, че не мога да ги пробвам, изглеждат добре. Имам обаче калъфки за възглавници - добри са. Лятото ползвахме ленените халати за баня, доволна съм и от тях (единственият им минус е, че трябва да се гладят за по-добър вид). Разните джунджурии за декорация и съхранение няма да изреждам, че ще стане дълго, но и там имат страхотни неща. Последно си взех този поднос: https://jysk.bg/dompotrebi/dekoraciya/aksesoari-za-dekor/deko-po … r-o30-sm-drvesina

# 82
Вещ от Юск с едно от най-стренч приложенията, които съм направила. Взех я само защото ми харесва самото дърво. Не я използвах като поднос. Накрая я боднах под една доста ръбата кошница, за да не драска шкафа за обувки в коридора. Бе не ѝ е това предназначението, но ми свърши работа.
Скрит текст:

Аз тази седмица се почерпих с едни сини възглавнички за диваните. Имаме жълти (пак от Юск) и внезапно получих факс, че ще стои хубаво със синьо. И висока синкава ваза. Пак със специално приложение. Контакт за климатика, който все ме дразни че се вижда и току се чудя с какво да го скрия.
Скрит текст:

Харесва ми, че цели серии от неща имат в еднакви тоналности. Така човек може с малко парички да смени леко цветовия акцент в дадено помещение.
Трябва да ми забранят да ходя в Юска, защото постоянно влача някакви джунджурии. Набезите ми към този магазин засилиха с идването на короната. Тогава (в началото на март-април  2020-та) те си работеха на общи основания. И аз къде, къде да се поразходя... та хайде в Юск.

# 83
Успяхте да ме изкушите с тези възглавници Simple Smile у нас аз съм най-капризната, така и не съм открила до този момент Моята. Поръчах и за трима ни WELLPUR ETNE, но мисля да разопаковам само едната, да я врътнем за проба и ако не се одобри да върна другите 2 (защото разопаковани възглавници не подлежат на връщане).
В момента е на супер промоция: - 53%!

# 84
Успяхте да ме изкушите с тези възглавници Simple Smile у нас аз съм най-капризната, така и не съм открила до този момент Моята. Поръчах и за трима ни WELLPUR ETNE, но мисля да разопаковам само едната, да я врътнем за проба и ако не се одобри да върна другите 2 (защото разопаковани възглавници не подлежат на връщане).
В момента е на супер промоция: - 53%!
Кои са тези възглавници?

Аз също не съм намерила "моята възглавница"  и все още търся...

# 85
# 86
Благодаря!
Тази е с мемори пяна, имах подобна, но ми е твърда и висока.
Но точно тази ще отида я видя  на място.

# 87
Загледах и аз тази Wellpur серия, обаче не мога да се ориентирам в различните модели и ще ида да ги видя утре. Дано намалението още важи.

# 88
На 70% бях взела от тези мемори. Не  са моето. Нищо че бяха за без пари, върнах ги и двете.

# 89
Защо ме търсиш, удобни ли са столовете, от колко време ги имате?
И аз също много харесвам Юск, имам хавлии купувани преди 6 години и все още са си супер( пера ги много често). Килимчета за банята, помощна масичка, олекотените ни завивки са от там.

# 90
  • София
Някой спомена, че си търси пейка за антре.
Аз поръчах тази, но за жалост на по-висока цена. Още не е доставена, получих известие, че е тръгнала към магазина, до който я поръчах. Да видим колко време ще пътешества до там Simple Smile
https://jysk.bg/skhranenie/portmanto/peyki-za-koridor/peyka-badsted-kadife-cherna
Преди някоя-друга година взехме от там градинска маса от тиково дърво - много здрава и стабилна. Миналата година поднових градинските столове (старите пак бяха от там) + допълнителни възглавници. Без забележки са, възглавниците са от големите, но въпреки това ги пера в пералнята без проблем.

# 91
Защо ме търсиш, удобни ли са столовете, от колко време ги имате?
Кои столове имаш предвид, защото аз писах за два модела? Едните са такива, които нямам, но бих искала да купя. Тези. В магазина съм ги пробвала на сядане. Изглеждат ми удобни. Особено облегалката. Някак обхваща гърба. Това, което ме кара да се замислям, е тези крачка. Дали ще се движат лесно върху килим, защото ги искам за къща в студен град където си трябва килим на пода. И височината им - дали не е твърде висока седалка (пише 49 см).Thinking Ние взехме и масата, с която са комбинирани в магазина и сайта. Като седнах всичко си изглеждаше съвсем на мястото
Скрит текст:
. Масата не сме сглобили още понеже къщата е в ремонт.

Иначе имаме тези. Почти не сме ползвали също заради ремонта. В апартамента тук сме с едни купувани не от Юск, а преди 7 години от Баумакс.
Скрит текст:
Затова и си взехме същите за къщата като видях, че Юска имат с черни крака и сива тапицерия
Скрит текст:
. Стабилни са, типичният дебело тапициран стол и на седалка, и на облегалка. Типът крачета е такъв, че никога няма да се разклати. Въпрос е вече на визия дали ти харесва. Не на всеки тип обзавеждане  върви май. И пак за височината - и тези са 49 см височина на седалката от земята. Имат ги в текстил само online и вече еко кожа бяло и черно в магазинната мрежа. Аз не съм почитател на еко кожата, защото се напуква. За мен трапезният стол трябва да е с тапицерия, широк и удобен. Да седиш с часове ако имаш гости и да не те заболява задника. Столовете от пластмаса колкото и да са удобни, са удобни за малко. Ако за този сив стол ме питаш да знаеш, че краката му са доста нашироко настрани. Т.е. трябва си пространство.

# 92
Много ти благодаря, точно за тези сивите питах Simple Smile! Изглеждат ми стабилни и са симпатични, искам да сменя нашите - бяла еко кожа, които вече са ужасни, нацепена е кожата след 6-7 години ползване.

# 93
Здравейте, присъединявам се. Не зная дали съм фен, може - с уговорката, че имам само някои нещица - зимни пухени завивки Голд, купени за 60 лв.на намаление - твърде много топлят, грешката е моя, не предвидих това, имаме частично парно, ползваме на парното -само тръбите , така се окършва въздуха, че нямаме нужда да пускаме радиатори или климатик. За студен дом/къща с външни стени ще са идеални, леки са.
Имаме базовите бели (по описание не са бели) щори - за цената си са чудесни и действително вършат работа, хем спират ☀️, хем в стаята е достатъчно светло - през лятото. По балкони, кухня, спалня ги сложих, след като предните ни скъпи щори изгоряха от слънцето и пожълтяха
Сега, без да съм изчела седем стр., питам за матрак Gold F30 от пяна 160/200 sm - от 23.09 брошурата на последна страница е и е на промоция *спестете 60%* Моля за мнения и подробности, не искам твърд, боли ме тялото от твърди, даже на Дормео не мога да спя. В момента съм на легло тип холов диван с дунапреново матраче, само от дунапрен, и съм ок. На тези модерните матраци моите хора вкъщи спят, аз не мога, трябва да ми потъне дупето и гърба в меко, да си направят вдлъбнатини.

# 94
Много е твърд Ф30. Аз го върнах.
Дори когато седнеш, не поддава под кълките ти...обърни внимание в магазина. И сравни със сегашния ви матрак, или с диванчето - дали поддава като седнеш.

# 95
  • Пловдив
Някой спомена, че си търси пейка за антре.
Аз поръчах тази, но за жалост на по-висока цена....
https://jysk.bg/skhranenie/portmanto/peyki-za-koridor/peyka-badsted-kadife-cherna
...
Аз.
Тази е хубава, но не ми пасва вкъщи. Антрето ми е малко и ми трябва нещо по-въздушно и леко на вид.
Аз по-скоро се чудя между тези:
https://jysk.bg/skhranenie/portmanto/peyki-za-koridor/peyka-eges … -s-raft-za-obuvki
https://jysk.bg/skhranenie/portmanto/peyki-za-koridor/peyka-vandsted-siva-bambuk
Но и някви икейски гледах, та още не мога да го измисля. Не съм сигурна дали да запазя наличните закачалки или цялостно да променя всичко. Освен това, нямам врата към дневната и се опитвам и там да си пасва с наличните мебели. Абе, много сложно за една пейка...Simple Smile

# 96

Тази е хубава, но не ми пасва вкъщи. Антрето ми е малко и ми трябва нещо по-въздушно и леко на вид.
Аз по-скоро се чудя между тези:
https://jysk.bg/skhranenie/portmanto/peyki-za-koridor/peyka-eges … -s-raft-za-obuvki
https://jysk.bg/skhranenie/portmanto/peyki-za-koridor/peyka-vandsted-siva-bambuk
Но и някви икейски гледах, та още не мога да го измисля. Не съм сигурна дали да запазя наличните закачалки или цялостно да променя всичко. Освен това, нямам врата към дневната и се опитвам и там да си пасва с наличните мебели. Абе, много сложно за една пейка...Simple Smile
Втората пейка е много хубава, отдавна съм я харесала, но не ми се връзва с другите неща в коридора.
Взехме си тези трапезни столове, много са удобни и красиви:
https://jysk.bg/trapezariya/kukhnenski-stolove/kukhnenski-stol-k … kadife-siv-cherno

# 97
  • До сърцето...
Някой има ли тези кухненски столове? На тази цена сега в сайта направо се размислих...

# 98
Страхотна тема. Доста време съм се чудила и аз защо няма!

*Logan, за пейка, която е закупена на по-висока цена от сегашната, в Jysk има Гаранция за цената и може да си потърсите разликата!

5. ГАРАНЦИЯ ЗА ЦЕНА
Предлага ли JYSK гаранция за цена и какво покрива тя? Да, имаме политика за гаранция на цена. Ако закупите артикул, а по-късно откриете, че той се рекламира на по-ниска цена в JYSK, било то в JYSK.bg или в някой от нашите физически магазини, ние ще ви възстановим разликата. Нашата гаранция за сигурна цена не се отнася за градински мебели и декорации, изложени модели или Коледни артикули след края на сезона. Също така изключение са откриванията на нови магазини , тъй като тогава се правят специални кампании, които са активни само за съответния магазин. Нашата гаранция важи до 30 дни от датата на закупуване на стоката и само срещу представена фактура.

*Бенджи*, имам пейката, но в бяло. Много е хубава. https://jysk.bg/skhranenie/portmanto/peyki-za-koridor/peyka-eges … ftove-metal-byala Съчетала съм я с една закачалка от Икеа https://www.ikea.bg/products/small-storage-organisers/clothes-an … kukichki/30289575

Аз имам няколко покупки още от магазина, които мога да препоръчам:

Няколко броя от това огледало с дървена рамка, което много харесвам за по около 95 лв. Харесах, че боята не е гланц! ММ ги е събирал от различни магазини в София, че ми трябваха 4 Relaxed
https://jysk.bg/dompotrebi/ogledala/ogledalo-skotterup-78x180-byalo

Нощни шкафчета. Доста са леки, не са масивни, но нямам забележки.
 https://jysk.bg/spalnya/noschni-shkafcheta/noschno-shkafche-brob … hekm-bambuk-byalo

Столчета за инцидентно ползване в спалня, които са много удобни поне за мен.
https://jysk.bg/trapezariya/kukhnenski-stolove/kukhnenski-stol-jonstrup-siv-db

Изкуствени растения, които са страхотна декорация с тези бетонени мини саксийки:
https://jysk.bg/dompotrebi/dekoraciya/izkustveni-rasteniya/izkus … eir-sh8xd8xv17-sm

Килим, който ми беше препоръчан от позната, купен за 100-ина лева:
https://jysk.bg/dompotrebi/kilimi/golemi-kilimi/kilim-gloriosa-140x200-sm-natural

Този комплект още не сме сглобили и не знам дали ще стигнем до него, че ми се промени концепцията, но хубавото е, че ако намеря бележката ще мога да върна:
https://jysk.bg/trapezariya/kukhnenski-komplekti/ejby-d118-sm-4-ejby-beli

И още дребни неща като панерчета, хавлии от Голд серията и рамки.

Последна редакция: пт, 24 сеп 2021, 16:35 от drago_2008

# 99
  • Велико Търново
Драго2008, искам и аз такова огледало, но откакто съм селянка не мога да стигна до магазина в града. Като кажа на ММ как му се струва, ми отговаря " добре, нали себе си виждам в него"... Трябва да стигна до магазина да ги видя, особено на тазо цена!

# 100
Драго2008, искам и аз такова огледало, но откакто съм селянка не мога да стигна до магазина в града. Като кажа на ММ как му се струва, ми отговаря " добре, нали себе си виждам в него"... Трябва да стигна до магазина да ги видя, особено на тази цена!
Аз ги дебнех да са хем намалени, хем да има и кампания с ваучер за още 15% намаление. Във Фейсбук споделят инфо когато ги пускат. Огледалото е качествено, че има някои дето изкривяват отраженията, и рамката е широка и добре боядисана. Не са монтирани още за съжаление и не мога да покажа снимки Sad. За мен са супер попадение за тези пари.

# 101
  • София
Споделете и тук, когато пускат ваучери за 15%. Рядко отварям фейсбук, но пък последните случайно ги уцелих.

# 102
  • Велико Търново
Как, според вас, да поръчам това https://jysk.bg/skhranenie/garderobi/garderobi/plus/garderob-kje … -byal-db#addthis?
Дава ми опция само за онлайн поръчка, но не мога да го добавя в кошницата?

# 103
Как, според вас, да поръчам това https://jysk.bg/skhranenie/garderobi/garderobi/plus/garderob-kje … -byal-db#addthis?
Аз го добавям, излезе ми първо прозорец с въпрос за пощенския код, и след това го добави. Обади се на обслужване на клиенти и попитай.

# 104
  • При елфите ...
На мен ми дава възможност... добавих го в кошницата... Thinking

# 105
Виж си настройките. Две са. Онлайн поръчка. И събиране в магазин.
Махни кода за твоя град ..вероятно там не е наличен в магазина.
И мини на настройка онлайн покупка само.

# 106
  • София
skk, виж и дали браузърът ти не блокира pop-ups

# 107
  • Велико Търново
Ох, не става Sad ще звъня утре дава ми това

# 108
  • София
skk, виждам, че от телефон се опитвате - скролнете първо обратно и вижте най-отгоре на страницата дали не е добавен вече два пъти в кошницата и оттам да не ви дава да продължите.
Скрит текст:

# 109
Казах ти..виж си опциите и си махни кода на града. Мини към онлайн поръчка.
Активно си е

Задала си да се събере от магазин. А там го нама . За това ти изписва това.

# 110
Подкрепям съвета на Тета, защото и аз пуснах няколко неща и ако единият артикул е само за онлайн покупка, няма го в магазин , зададен/избран по пощ.код, става една .....Вадих, слагах, накрая изтрих всичко и избрах изцяло онлайн поръчка, защото някои неща не се продават в магазин или не са налични в магазин.
Поръчах пейка с място за обувки , бяло и сиво, надматрачна пост.само онлайн и показаните от вас ластици за чаршафи.
Ходих и в реала , пробвах матраците, наистина F30 е мн.твърд и не става, одобрих F85, консултантът бе приказлив и сам ми даде съвети, но сега се колебая между него и един латексов на бълг.фирма Екон от Бяла, Русенско, имали сме техен матрак и зная, че са удобни, но пък и този на Юск също. Спират ме някои негативни отзиви от сайта и това, че пише , че не може разопаковани матраци и постелки да се връщат, а пък консултантът , от друга страна, каза, че най вече меките матраци се връщат/рекламират, не всеки свиква с наистина мек матрак.

Последна редакция: нд, 26 сеп 2021, 15:41 от *Камея

# 111
Връщала съм матрак. Опаковах го в найлон купен от железарията.

Да се разлогне skk от акаунта, извън акаунта ти позволява да го сложиш в кошница. Grinning

# 112
  • Велико Търново
Не позволява. Явно не иска да ми го продаде на мен Simple Smile утре ще звъня, че в неделя ме съмнява да ме чакат да звънна

# 113
Simple Smile Щом не те искат, тогава дай на някой роднина/съсед да ти го поръча от своя комп. или тел.

# 114
  • София
drago_2008, много благодаря за споделената политика с гаранцията на цените! Ако не ме досрамее, ще отида до магазина да попитам за разликата ...
Пейката вече дойде, хубава е на живо - стабилна е и е удобна за сядане. Има и отделение за съхранение.
Като заговорихте за огледала - да похваля това - много е красиво на живо - голямо и стабилно, не мога да му се нарадвам Simple Smile
https://jysk.bg/dompotrebi/ogledala/ogledalo-nordborg-40x160-sm-byalo
Относно връзката с отдела за обслужване на клиенти - писала съм им два пъти в чата, отговарят бързо и са много отзивчиви. На мен този начин на комуникация ми е по-удобен, защото директно им изпращам линк към конкретния артикул, за който имам въпроси.

# 115
Здравейте,
Благодаря за темата!  И аз съм почитателка на JYSK.
Сега съм се загледала в един бюфет, някой да има отзив за серията MARKSKEL?

# 116
  • Пловдив
Аз го имам от две години. Много е хубав на живо и като качество е ОК.

# 117
  • София
Аз имам холната маса от серия MARKSKEL - много е хубава на живо и качеството е без забележки. Стабилна е.

# 118
  • Велико Търново
Поръчах гардероба, но не онлайн, а директно от магазина. За артикули с първи цифри на номер 36 е възможно да се поръчат в магазина, независимо, че са отбелязани само онлайн. Да знаете занапред Simple Smile

# 119
Ако ги има там обаче ...

Аз си купих маса за кухнята.
Сега ще ходя да измоля за един или 2 стола, не съм решила още.
Дават го изчерпан онлайн и в магазина ми. Но на място го има, вчера гледах. Явно са към комплектите с маса+4 стола.
Та ще моля да ми продадат 1 или 2 Grinning..че съм си навила на пръста...

# 120
Ако ги има там обаче ...

Аз си купих маса за кухнята.
Сега ще ходя да измоля за един или 2 стола, не съм решила още.
Дават го изчерпан онлайн и в магазина ми. Но на място го има, вчера гледах. Явно са към комплектите с маса+4 стола.
Та ще моля да ми продадат 1 или 2 Grinning..че съм си навила на пръста...

Коя маса и кои столчата ако може да споделиш?

# 121
Ковид по стоките в маг има, но не го виждаме, като се разболеем, не се сещаме, че сме пипали гардероби на разпродажби, а си мислим, че от град.транспорт,асансьор, раб.място ....т.н. Simple Smile
Като ходих в реален маг, много от набелязаните от сайта отпаднаха , сториха ми се, че лесно ще се обелят, разпаднат...не си взех поръчаната пейка, само подм.постелка.

# 122
https://jysk.bg/trapezariya/masi-za-khranene/kukhnenski-masi/kuk … -80x120-db-cherno

Драго, тази маса си харесах и си я взех. Наясно съм, че не е стабилна, дават я за 40 кг отгоре само, но ми харесва на външен вид и такава исках, та си я взехме. Старата ми маса е много стабилна, стъпвам смело отгоре когато мия щорите и прозорците в кухнята, на тази няма да мога да стъпам, но кеф цена няма, както казват...

За столовете които харесах  в отзивите пише, че ги перяло ток ?!?...не схванах много, то и превода беше едно към гьотере де...
Сегашните ми столове...отново са масивни, с дунапрен изцяло подплътени и седалка и облегалка, в черен плат облечени, много са удобни, като кресло. Ноооо....и те ми омръзнаха отдавна. А и плата поизбеля, захаби се....и не ме кефят вече... Та и тях ще подменям...
Столчето - това искам, че няма плат отзад на облегалката и лесно се мести. И е лекичко...
https://jysk.bg/trapezariya/kukhnenski-stolove/kukhnenski-stol-h … re-natural-cherno

# 123
Тези точно столчета заглеждах и аз. Чудя им се много. Нещо металните крачета ми се сториха много афиф на снимката спрямо седалката. На живо не съм ги виждала обаче...

# 124
За дебели не стават...тесни ще дойдат, така пишат по отзивите.
Иначе не се клатели пишат...поддържали кръста, ала бала. Аз ги искам заради външния вид...и че нямат плат по облегалката, че старите който мине, пипне там, хване да мести, то се цапа, изобщооо...бях метнала едно като кърпа отгоре, мъжо и синко като минат, и се бършат там. Хавлия съм оставила за бърсане, то мъжка му ти работа Simple Smile
Тези лесно ще се местят и с една ръка, като се хване за шперплата...
Не са масивни, няма какво да се лъжем, лекички са, въздушни такива....

# 125
  • София
Повечето ми мебели са от този магазин. Съотношението цена качество е топ (разбира се говорим за намалените цени). Подробни инструкции за сглобяване, всичко е подредено и лесно. Единствено съжалявам, че не си купих спалнята от там, но беше належаща, а нямаше нищо изгодно в този момент.
Та основно вече купувам декорации, чаршафи, кърпи и т.н.
Последно взех два броя за дивана, за да сменим цветовата гама с есенна 😊
https://jysk.bg/dompotrebi/deko-vzglavnici/deko-vzglavnici/vzgla … klokke-45x45-siva
и
https://jysk.bg/dompotrebi/dekoraciya/vazi/vaza-denno-o11xv25sm-chervena
и
https://jysk.bg/dompotrebi/dekoraciya/izkustveni-rasteniya/izkus … nie-helfred-v53sm
Всичко е топ, без забележки.
Икеа ми харесва само, заради по-богатия избор, но основно парите си харча в Jysk

# 126
  • Пловдив
Трябваше ми гардероб за стаята на тийнейджърката. В понеделник ходихме до физ.магазин и си хареса този:
https://jysk.bg/skhranenie/garderobi/garderobi/plus/garderob-ved … e-167x197-sm-byal.
Ползвахме транспорт от магазина, доставиха ни го още същата вечер. През седмицата нямаме време да сглобяваме и снощи разопаковахме само два от кашоните. Всичко изглежда добре, много хубаво опаковано и надписано. Сглобявали сме по-дребни мебели от Юск, надявам се че ще се справим и с гардероба.
Купихме и покривало за спалнята /пак за тийнеджърката/, това:
https://jysk.bg/spalnya/pokrivki-za-leglo/kuvertyura-engblomme-220x240-sm-siva
Много ми харесва,

и тази възглавница https://jysk.bg/dompotrebi/deko-vzglavnici/vzglsyadane-oblyagan/ … ngblomme-60x90-sm  Огромна е.

# 127
Да дам отзиви за възглавница WELLPUR ETNE. Вчера пристигнаха и снощи спах на нея. За мен е перфектна!
На първо пипане ми се стори твърда, но като полежах наистина ми се приспособи точно по извивките. Тази нощ ще е при дъщеря ми, утре при мъжа ми, за да не разпечатвам другите кутии преди да преценим харесват ли им или ще ги връщаме.
Вече е на още по-ниска цена, от 119 лв. намалена на 45 лв.!
https://jysk.bg/spalnya/vzglavnici/razlichni-vzglavnici/gold/vzg … -etne-40x60x11-sm

Единствено малко мирише, но не ми беше неприятно. Предполагам с времето ще изчезне.

# 128
Това покривало за легло и аз го имам, розовото само че е.... за около 50 лв го бях взела по някаква промоция. Много е добро.

Ще ми продадат столчета, ходих да питам. Направо така сглобено го мятам в колата и вкъщи...

# 129
Интересна работа как някой път се съгласяват да продадат мостра, а друг път не. На мен онзиден една служителка в магазина ми обясни, че продават мострите когато дойде следващата колекция. ЯВно тези столчета са от предишна или какво? Не знам. Аз поръчах тези столчета RISSKOV. Имало някакво забавяне в централния склад в Полша и щели да дойдат след месец и половина. Ами живи и здрави да сме, не ги бързаме. Мислех, че огромният логистичен център в София вече става централен склад. Имах отнякъде малко вътрешна информация, че е именно такъв замисълът. Може би още не е напълно готов.

Служителката ми каза, че мострите не мога да взема. "Нали трябва клиентите като Вас да седнат да видят дали са им удобни. На мен например никак не са ми" - каза. Опулих се. Ами сега! Аз ли нещо сбърках... Облегалката е супер удобна. Да, не се местят лесно, но никога масивен стол (още повече с тапицерия) няма как да е лек и да се мести с една ръка. Но иначе... Зачудих се какво може да не е удобно и тогава загрях. Закръглената седалка е много симпатична, но на практика умалява столчето. Много пълен човек или такъв с много дълги крака няма да е много ок с него. Аз съм ниска може би затова ми беше добре. И сега като взех да се чудя и мая...

Ние взехме и масата SKOVLUNDE 90x160. И пусто като загледах така както е комбинирано...

Иначе леко и лесно за местене столче е това макар че май се води градинско и това

# 130
Много трудно се почистват такива столове с тапицерия, че и светла. Моите бяха с черна, но като капне..няма излизане. За това исках да ги сменя. Иначе без съмнение-красиви изглеждат, мекички, но да са в хола, не в кухнята. Ако нямате малки деца, може и да успеете да ги опазите.

Показаните градински на мен лично са ми много грозни.

Мостра - моите не са мострни, а налични от комплектите с маси вероятно. За това ми ги продават и на кампанийна цена, а не на мострена.
Мострен стол бял в кожа имаше, за 50 лева в магазина, в сайта е повече цената - но си пишеше на етикета цена за мостра - такава.

# 131
Разкошна е тази маса SKOVLUNDE!

teta75 напълно я разбирам за облегалките. Моите столчета бяха бели и вечно омазани, представям си ако бяха с дамаска... кошмар.

# 132
Масата е трепач, да. Много е хубава.

Облекалките...ах облегалките. Като са платнени, и са удобни за подсушаване на ръчичките...хоп-троп, и си пообързал водата, защото те мързи да се избършеш в хавлията...амаа....Simple Smile
Да ги видя сега в талашита какво и как ще си бършат Simple Smile

# 133
Да не те отчайвам, моите не са мърльовци и са вече уж разумни..., но все оставят изненади. Поне ще може да ги забърсваш (или да научиш тях да забърсват веднъж седмично) Smile

# 134
Да взема да сменя тогава на същия вариант, но тъмно зелената дамаска? Thinking Прави сте за вечните лекета. Тъмно сивите HAMMEL дали ще се връзват на масата SKOVLUNDE? Според вас?Те поне са с много здрава дамаска в цвят, който определено носи.