Презервативът остана в мен

  • 4 365
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 820
Не бих се доверила да ми изчислява някакво приложение кога ще бъда в овулация. Плодородните дни се познават, когато жената отделя повече безцветна слуз. Така разбирам кога съм в плодородните дни.

# 16
  • Мнения: 2
Здравейте, имам едно питане МОЛЯ! НЕ МЕ ОПЛЮВАЙТЕ САМО. С приятеля ми правихме секс с презерватив, но презерватива остана в мен (не целия) извън мен беше така наречената "гума" обаче за съжаление той тъкмо беше започнал да свършва и малко преди да го извади презерватива се изхлузи. В презерватива имаше малко сперма, има ли шанс да е станал гафа това беше около 15тия ден на цикъла ми . Моля не ме ОПЛЮВАЙТЕ, знаем как се използват презервативите случва ни се просто за първи път.

# 17
  • Мнения: 12 744
Ами да, според мен има реален шанс да е станало това, което ти наричаш гаф.

# 18
  • Мнения: 2
Ами да, според мен има реален шанс да е станало това, което ти наричаш гаф.
и при което нали той ми каза, че абсолютно нищо не е попаднало в мен защото видял как се е изхлузил.

# 19
  • Мнения: 5 820
Ами да, според мен има реален шанс да е станало това, което ти наричаш гаф.
и при което нали той ми каза, че абсолютно нищо не е попаднало в мен защото видял как се е изхлузил.

    Нямаше да му повярвам на ваше място. Тогава трябва да бъдете в овулация и не искам да ви плаша, но може да сте забременяла.

Общи условия

Активация на акаунт