Любители на котки - Тема 164

  • 25 326
  • 747
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 033
Вижте какво сладурче се е настанило във вътрешния двор на сградата където работя. Чувах го да мяука, но така и не съм го видяла още на живо щото изляза в карантина.

# 211
  • София
  • Мнения: 13 135
Вижте какво сладурче се е настанило във вътрешния двор на сградата където работя. Чувах го да мяука, но така и не съм го видяла още на живо щото изляза в карантина.

Heart Purple Heart Heart

Идеалното другарче за Франки. Wink

# 212
  • Мнения: 4 033
Ако е още там като се върна на работа...

# 213
  • Бургас
  • Мнения: 225
Вижте какво сладурче се е настанило във вътрешния двор на сградата където работя. Чувах го да мяука, но така и не съм го видяла още на живо щото изляза в карантина.

Heart Purple Heart Heart

Идеалното другарче за Франки. Wink

Съдба си е, другарчето на хубавия Франки ❤
Там ще е, писано е да го намериш неслучайно.

Току-що ме посрещна брат ми с поредната лоша новина... Шони го блъснала кола.
(на снимката спинкя)



Милото ми голямо момче ❤
Дано е на по-добро място, без страхове и опасности Cry
Съжалявам че пак почерням темата, но явно имам черен период, дано няма други, вече трудно понасям загубите. Преди два месеца една, преди дни друга, сега и скъпия ми Шони... Cry

# 214
  • Мнения: 4 033
И знаете ли как са кръстили котето в работата? Фиона! Франки и Фиона Simple Smile

# 215
  • София
  • Мнения: 2 092
Вижте го бе, какви нагли очички е заформил моят шекерчо меден! Като му се скарам за нещо, тича да ме целува. И на мен, естествено, ми омекват капачките.
Не смея да се надявам, че очетата му ще станат зелени...

# 216
  • Мнения: 9 812
Много са му хубави и сега! Храним до работа една мама-котка, пак такава черно-бяла. Страшно ми харесва, но явно е родила още докато е била мъничка, защото е под 2 кила миниатюрна. Бебетата са на около месец, но не съм ги виждала, явно само на кърма карат още, защото тя яде много, а си е все така слабичка.

# 217
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ох,Детелистна,знаеш,че съм влюбена...и в Харо,и в Бейбо.
Очичките са му прекрасни,това са очички,които са щастливи,обичащи оченца на обичано котенце.
Мама Детелистна е най-добрата за Бейбо!
Не ме целува вече много Харо,нашият проявява характер и днес пак съм надрана по крака,явно против уроки.
Ама не мога без него.
Майка ми някак и тя му свикна,иначе никак не обича котки.Не е искала никога животни,но аз мъкнех.Папагали,хамстери,за котки вече повече отказваше,но все сме имали животинки.

Моля сега чувствителните да не четат,че ми е много тежко,особено след поредния пост за блъснато котенце...
Едно мило,малко котенце...го блъснаха пред очите ми,но не нарочно.
Не го видяха,май даже неговите собственици минаха с колата над него,а то от страх се удари...Аз така му се радвах минути преди това...
Надявам се,че е живо,че са го спасили...
Нямаше обаче как да се върнем,бързахме и...никой освен мен не искаше да се връща...
А то уж трябваше да е свикнало с влизащите там коли...
Нещо не мога да му кача снимка...Големи били като мегабайти.

# 218
  • Мнения: 4 033
А Франки като му се скарам не тича да ме целува, а тича да си отмъщава. Съвсем освирепява и се хвърля да хапе. Просто с лошо не става. Това е.

# 219
  • София
  • Мнения: 1 535
Здравейте,
Нова съм тук с един може би странен въпрос. Имаме котарак почти на година и от дни буквално си обезопасихме балкона с мрежа, за да се разхожда свободно и той е влюбен в "новата си придобивка". Мислите ли, че е ОК да спи нощем навън на сегашните температури? Оставяме му отворено, за да се прибере, но не знам дали ще го направи. Голям е - над 5 кг и е пухкав, с баба ангорка.

# 220
  • Мнения: 3 771
Нищо му няма. Но вврвам ще се прибере на топличко Simple Smile

# 221
  • София
  • Мнения: 2 092
А Франки като му се скарам не тича да ме целува, а тича да си отмъщава. Съвсем освирепява и се хвърля да хапе. Просто с лошо не става. Това е.

Ааа, как лошо, при нас карането ми се изразява в говорене на съвест😉, а той ме гледа нагло, после ми скача на гърдите и ми ковва няколко целувки (ама наистина ги ковва, със замах, като кълвачите). Изобщо, аз съм си загубила акъла от любов по него. Ама такъв е сладкиш непоръбен, че се късам от смях с него. И, за разлика от всички други котки, като го повикам по име, веднага идва при мен, където и да е.
А ако го чуете, колко му е смешно мъркането! Нали, обикновено котките си мъркат мъррррррр, мъррррррррр и т.н. А Бейбо, когато идва да ми се радва, го прави мр-мр-мр-мр, с едно учестено вдишване и издишване, все едно е възхитен да ме види и не може да си сдържи емоциите.  Сама не мога да повярвам с какво чуденце съм се сдобила.
А пък колко му е смешно профилчето! Някак си така изглежда, все едно му е дълго нослето, у брадичката му идва някак назад, та нослето стърчи най-напред. Ама невероятно забавно хлапе, ви казвам!

Последна редакция: пн, 20 сеп 2021, 23:06 от detelistna.4etirilinka

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
На котките им няма уж нищо през зимата,но апартаментните са мааалко по-изнежени.
Малките котенца са също по-чувствителни.
При мен е все още над 20 градуса в стаята и Харо е добре.

# 223
  • Мнения: 5 234
Моля помагайте, че котката нещо се бъгна - вече два пъти в рамките на седмица ака и пишка на леглото и на една табуретка. Тоалетната й я чистим. Много неприятно се получава. Какво трябва да направим?!?
На 11 мес. е, дори като малка не е имала никога такива изпълнения. Sad

# 224
  • Мнения: 1 622
Заведете я на лекар. Може да сигнализира за някакъв здравословен проблем.

Общи условия

Активация на акаунт