Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Заздравител за нокти?

• 405
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте, тук съм да Ви попитам как мога максимално да подсиля растежа на нокътя? Чух за заздравителя, но той помага ли за това? Ако вие сте използвали нещо подобно, дайте мнения моля

# 1
Здравейте, тук съм да Ви попитам как мога максимално да подсиля растежа на нокътя? Чух за заздравителя, но той помага ли за това? Ако вие сте използвали нещо подобно, дайте мнения моля
Има разни заздравители из козметичните магазини, които се нанасят всеки ден, три поредни дни, на четвъртия се премахва и пак се нанася по същата схема. Мисля, че са предимно на марката Perfect, но аз не смея да ги ползвам, колкото и да ги хвалят. Може наистина да заздравяват, но доколкото знам съдържат формалдехид, което не ми се струва добре. Аз започнах да правя нещо друго, и наистина за пръв път не ми се е счупил нокът, оттогава, а вече не са много къси. Може да звучи малко странно, но всеки ден си кисна пръстите за по 5-10 минути в солена саламура от сирене. Ние понеже си правим домашно сирене, се намира и саламура, но който няма, може да изкисне във вода една бучка от магазина, предполагам че пак ще има ефект.

# 2
  • онче бонче бонбонче
Вечер намажи с малко вазелин в основата на нокътя, откъм кожичките. Пий биотин/вит.Б7, пий достатъчно вода, ползвай по-щадяща химия за сваляне на лак.

# 3
Аз ти препоръчвам заздравителя на Micro Cell-и матовия,и класическия:
https://microcell.bg/%D1%80%D0%B5%D1%88%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5% … E-micro-cell-2000
Използвам ги и като заздравител,и като основа . Не открих по-ефективен за повече от 10 год. вече.
Пробвах на много марки,тази за мен е водеща.

# 4
С две ръце Microcell! От години го ползвам, винаги след почивка от гел-лака, за 2 седмици нокътната плочка е възстановена и нокът расте здрав и твърд. Bowtie

Общи условия

Активация на акаунт