"Забраненото шоу на Рачков" - Тема 2

  • 19 686
  • 179
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15 248

"Забраненото шоу на Рачков" е българско вечерно ток шоу с водещ Димитър Рачков. Предаването стартира на 7 март 2021 г. и се излъчва всяка неделя от 20:00 по Нова телевизия.

"Забраненото шоу на Рачков“ е най-новата развлекателна продукция, която NOVA представя на зрителите всяка неделя вечер от 20:00 часа. Повелителят на шоуто Димитър Рачков се завръща във ефира, за да постави началото на предаването без аналог. „Забраненото шоу на Рачков“ ще забавлява феновете всяка седмица с палитра от различни гости, разнообразни теми, скечове, музикални изпълнения и много изненади.

Втори сезон на предаването стартира на 12.09.2021г. и ще се излъчва всяка неделя от 20:00 по Нова телевизия.

Добре дошли в новата тема.
Приятно гледане!


Старата тема

# 1
  • София
  • Мнения: 22 886
Благодаря. Ще го пусна и тази неделя да го видя, ама ако пак е толкова зле, ще приключвам.
Между другото казаха ли каква ще е следващата тема?

# 2
  • Мнения: 8 507
Благодаря. Ще го пусна и тази неделя да го видя, ама ако пак е толкова зле, ще приключвам.
Между другото казаха ли каква ще е следващата тема?
И аз

# 3
  • Мнения: 15 248
Аз едва ли ще му дам повече шансове на това предаване. Sunglasses

# 4
  • София
  • Мнения: 22 886
Аз реших, че щом правиш ти темата ще се прежалиш. 🤣

# 5
  • Мнения: 15 248
Joy
Неее, просто Бубето(модератор) помоли някой да пусне новата тема и аз чаках, чаках, па като видях, че никой не се наема, реших аз да я пусна.
Инак мнението ми за "шоото" Wink остава непроменено. Grinning
Пп По същата причина пуснах и новата тема за "На кафе" с Гала и още една сюрия народ покрай нея. Joy

# 6
  • София
  • Мнения: 22 886
Благодарим тогава. Поддържах преди няколко теми, обаче вече нещо нямам желание, само тази с театъра и АБКМ са под моя опека за сега. 🤣

# 7
  • Мнения: 5 593
Имаше и интересни предавания, но май сценаристите не са добри. Някакси олеква Рачков, не е на ниво.
Но и аз ще му дам шанс още малко време...

# 8
  • Мнения: 22 867
Джаста Праста, 10х! Flowers Hibiscus

Мен Рачков в повечето случаи ме весели, но наистина сценаристите издишат. Та все давам шансове. Заради него основно. Simple Smile

# 9
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 236
Джаста Праста, благодаря за новата тема bouquet
Гледам го шоуто редовно, но вече ми е малко дълго с тази наклонена стая ми дойде малко в повече иначе гостите ми харесаха Simple Smile

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Благодарско, и аз се записвам.
Рачков ми е забавен и по мое наблюдение няма кой да му е конкуренция в импровизациите. Вярно, че се повтаря, но няма начин в един момент - въпрос на стил е. Сценаристите обаче доста куцат…

# 11
  • Мнения: 3 827
Мерси, Джасти Simple Smile

И аз това коментирах в началото, уж преди края на първия сезон казаха, че ще наемат нови сценаристи, а накрая пак се появи Априлов. Аз не виждам нещо да е променено кой знае колко. И това с т.нар. луда стая ми дойде малко в повече. Не разбрах много замисъла на стаята и в интерес на истината скеча там беше тоста тъп.

# 12
  • София
  • Мнения: 22 886
Според мен в сравнение с последните епизоди е промяната е към по-лошо.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Харесвам Рачков и когато мога, ще гледам. Не съм особено претенциозна.

# 14
  • Мнения: 217
Чудя се, как така сценаристите и продуцентите на това "шоу" са виновни, но Рачков - не. Нали шоуто е уж негово, да не го карат "на сила", да върши неща, които не желае...
Освен това, не знам, защо се бърка непрестанното лигавене и дрънкане на глупости с актьорска игра...

Общи условия

Активация на акаунт