"Забраненото шоу на Рачков" - Тема 2

  • 19 685
  • 179
  •   1
Отговори
# 75
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Накрая, когато Звезди и Наско пееха (май) "Рок в минало време", по едно време леко "издъхнаха" и точно тогава се присъедини и Маричков. За мен си беше направо "спасяване на положението". А и скоро гледах клипчета на живо от концерт на Фондацията. Ами не е чак съвсем да си е изгубил гласа човекът...

# 76
  • Мнения: 1 281
Да ви кажа честно, много харесвам песните на Щурците, но не харесвам Кирил Маричков по други причини. За Данчо Караджов умирам, всеки път пее все едно утре света ще свърши. Да не им го
 мерим, гласа де, нормално е с възрастта, музиката остава все пак...

Последна редакция: пн, 11 окт 2021, 22:41 от GlowFlow

# 77
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Точно така. Тези хора са си легенди, все пак.
Аз също винаги съм харесвала повече Сигнал. Но това в никакъв случай не означава, че Щурците са нещо по-малко. За някои дори сигурно са много повече.

# 78
  • Мнения: 193


Забраненото шоу на Рачков (10.10.2021)
Сезон 2 Епизод 5









Линковете са без реклами
отварят се и в чужбина.

Скрит текст:
 
За МОБИЛНИТЕ, не са нужни добавки,
но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА,
трябва да се инсталира разширението HLS плеър
.

за Хром




за Мозила -



В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.
Мари мар, не се отваря видеото.
Благодаря

# 79
  • София
  • Мнения: 4 429
Мари мар, не се отваря видеото.
Благодаря
От днес в НОВА ПЛЕЙ има промени и скритете-директни ЛИНКОВЕ които давах до вчера, днес от обяд не работят.

ето новите



Забраненото шоу на Рачков (10.10.2021)
Сезон 2 Епизод 5

Последна редакция: вт, 12 окт 2021, 19:30 от Mari_Mar

# 80
  • Мнения: 193
    Благодаря Мари мар 🤗
    Чудесна си!

    # 81
    • Мнения: 14 504
    И на мен ми хареса снощи, предните от новия сезон не съм гледала, ама щото съм дива металистка Grinning Дори гледах филма, има го в Нетера, приятен е
    Не гледам рачковото шоуи не знам какво са правили.Не искам да те засегна,но като почитателка на същият стил се чудя,кой от гостуващите изпълнява метъл?Много са ми жалки тези бг величия.Филмът ще го потърся,заради актьорският състав.Симпатяги са.

    # 82
    • Мнения: 1 281
    Скрит текст:
    И на мен ми хареса снощи, предните от новия сезон не съм гледала, ама щото съм дива металистка Grinning Дори гледах филма, има го в Нетера, приятен е
    Не гледам рачковото шоуи не знам какво са правили.Не искам да те засегна,но като почитателка на същият стил се чудя,кой от гостуващите изпълнява метъл?Много са ми жалки тези бг величия.Филмът ще го потърся,заради актьорският състав.Симпатяги са.

    Не съм се засегнала, съгласна съм, те са си рокаджии, имах предвид, че не бих дала шанс на предаване за чалга примерно, защото Рачковото вече не ми е интересно, лигнята ми идва повече. Иначе по чисто носталгични си го пуснах и беше приятно.

    # 83
    • Мнения: 8 507
    Върна ме години назад вчерашното предаване.
    Стана ми тъжно, че гласовете им са си отишли - особено на Данчо Караджов
    О да,изумих се!Нищо няма от гласа на Данчо

    # 84
    • София
    • Мнения: 3 610
    Днес шоуто много ми допадна. Победителите от Като две капки вода го направиха много приятно.

    # 85
    • София
    • Мнения: 4 429
    Забраненото шоу на Рачков (17.10.2021) - част 1 и Част 2


    Сезон 2 Епизод 6






    Скрит текст:
     Линковете са без реклами
    отварят се и в чужбина.

    За МОБИЛНИТЕ, не са нужни добавки,
    но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА,
    трябва да се инсталира разширението HLS плеър
    .

    за Хром




    за Мозила -



    В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.

    Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 00:41 от Mari_Mar

    # 86
    • Мнения: 3 827
    И на мен ми хареса шоуто. Добре се получи.

    # 87
    • In The Middle Of Nowhere
    • Мнения: 2 547
    Миналата седмица не ми беше интересно, но този път беше много добре. Особено ме изкефиха имитациите на Ненчо Балабанов и другия човек до него(не му разбрах името). Коцето също. Добре се посмях като цяло 😆
    За другия път не разбрах каква ще бъде темата?

    # 88
    • Велико Търново
    • Мнения: 7 692
    Теодор Папазов

    Чух, че Рачков спомена думата "чалготека", много се моля да не е това следващата неделя.

    # 89
    • There I was on a July morning
    • Мнения: 4 530
    И на мен ми хареса днешното шоу. Най-много се смях на имитатациите на Ненчо, Милица, Коцето и Теодор, но имаше и други забавни моменти.
     За другия път не обявиха тема - само казаха, че ще гостуват звездните семейства на Криско, Невена Цонева и Венелин Венков,  Део с Мариана.

    Общи условия

    Активация на акаунт