Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Препоръчйте добър уролог!!

• 485 548
  • 534
  •   1
Отговори
# 525
Препоръчвам др Халачев, МВР болница.
Много човечен лекар, отговаря на всички въпроси, колкото и глупави да са, прегледа с ехограф е задълбочен(мен ме гледа поне 10 мин.).
Сравнявам го с преглед в уроелит при проф. Николов. Чаках около час, от около 5-6 човека прегледа само двма, защото бърза. Прегледа с ехограф беше 2-3 мин., на касата платих около 120лв. А чаках повече от месец за този преглед.
А в кабинета имаше един много арогантен лекар, който се интересуваше колко пациенти чакат, и че "сега ще ги опаткат".
Благодаря ти много! Така всеки трябва да дава оценка на лекаря, при който е ходил, за да не губим времето напразно и пари.

# 526
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър уролог за кандиломи при мъже? Благодаря.

# 527
Никога, никога, никога ама изобщо никога не ходете при д-р Николай Милушев!!!!! Този кариерист съсипва здравето на хората. Той е един гнусен бизнесмен, който първо нищо не разбира и второ може да ви навреди, както навреди на мен. Страх го е да оперира, защото не го умее и за да не го прави преправят с колегите му изследвания и преписват антибиотици в несвяст. И то тежки антибиотици, които увреждат бъбреци, стомах, чревна флора.

# 528
Кои са тези антибиотици и за какво ги предписват?

# 529
Търся и аз уролог...при кой ли да отида?

# 530
Търся и аз уролог...при кой ли да отида?

Ние бяхме в Надежда при д-р Маки

# 531
  • София
Моля за мнения за урологиите на Софиямед и Александровска.
Става въпрос за операция на мехурната шийка.
Благодаря!

# 532
В “Александровска“  никога не бих се върнала, дори да е единствената урология на света.

# 533
В “Александровска“  никога не бих се върнала, дори да е единствената урология на света.
Защо?

# 534
Отзиви за др.Иван Велев от болница Софиямед?
Преди няколко месеца бях на преглед в урологичен център Василев по повод постоянни болки в областта на яйчниците(ниско долу в корема),кръста от 1 год.
Той ми каза,че не вижда причина за болка и че причината е някъде другаде.
Преди да отида при него съм ходила при няколко гинеколога,но и те не откриват причината.Правени са ми всички изследвания(мико и уреаплазма,хламидии,микробиология,стерилна урина)Всички са в норма.
Ходила съм и на гастроентеролог и той ми назначи изследвания-в норма са.
Днес бях пак при гинеколог,който ме посъветва да отида при др.Велев(уролог)
Негова близка е имала подобни болки и той и е помогнал.
ЯМР не съм правила,но май трябва и него да направя като последна стъпка.

Здравейте! Намерихте ли решение на проблема?

Общи условия

Активация на акаунт