Изчезването на Gabby Petito. Бихте ли арестували Brian?

  • 15 856
  • 337
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 492
Слава Богу, не чуваме за всички, а само за нашенците, които ходят по джапанки на височинен туризъм . И после други си рискуват живота, за да ги спасяват.

# 271
  • Мнения: 15 960
Рискът е да се загубите и да умрете от глад и жажда, да се претрепете някъде или да попаднете в лошо време и да получите хипотермия. За колко пострадали от нападения сте чули сред стотиците хиляди хора обикалящи пущинаците?
Не един и двама американски серийни убийци са действали в гората, сред пущинаците. Много филми съм гледала, и също не обичам да ходя по безлюдни места.

# 272
  • Мнения: 3 277
Слава Богу, не чуваме за всички, а само за нашенците, които ходят по джапанки на височинен туризъм . И после други си рискуват живота, за да ги спасяват.

Което няма нищо общо с нападения над туристите, което и коментираме.

Рискът е да се загубите и да умрете от глад и жажда, да се претрепете някъде или да попаднете в лошо време и да получите хипотермия. За колко пострадали от нападения сте чули сред стотиците хиляди хора обикалящи пущинаците?
Не един и двама американски серийни убийци са действали в гората, сред пущинаците. Много филми съм гледала, и също не обичам да ходя по безлюдни места.
Аз бих спрял да гледам такива филми...

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 16:15 от Tote

# 273
  • Мнения: 5 820
.. С приятелски разговор като свидетел, без да е заподозрян, успяват да им бръкнат в мозъка.
Има цяла поредица в Нетфликс за такива истински престъпления и разпити. Изчезва примерно жена с двете си деца, полицията веднага се усеща, че може съпругът нещо да е сторил (имал си е приятелка и не се е държал добре към жена си последните месеци), но без тяло не могат да докажат нищо. Поставят го под наблюдение няколко дни, канят го уж да разглежда някакви снимки на жертви на престъпления; започва един разговор "на чаша кафе" и този най-после изплюва къде ги е заровил - всичките три тела. Човек трудно заспива след такива истории, ужасни хора има на света.

     Така е. И аз заспивам трудно след като чета такива истории или гледам в Youtube такива истории. Разредих да чета и гледам такива истински истории вече. Не ми действат добре. Просто съм смаяна какви извреци живеят сред нас. Но тези истории и видеа са поучителни за нас, нормалните хора, за да можем да се предпазим по някакъв начин.

# 274
  • Мнения: 6 871
Не един и двама американски серийни убийци са действали в гората, сред пущинаците. Много филми съм гледала, и също не обичам да ходя по безлюдни места.
Серийни убийци на туристи или серийни убийци убили хора в цивилизацията и избягали в пустошта. Защото там без храна е трудно да издържиш.

# 275
  • Мнения: 15 960
Трети, говоря за такива, които са водели уж нормален живот в цивилизацията,  но са си намирали жертви в гората.

# 276
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Най- страшните убийци и човекоядци са живяли съвсем близо до хората

# 277
  • Мнения: 6 871
Дори и да има такива това са много редки случаи. В България пък изобщо не съм чувал за такива.

# 278
  • Мнения: 15 960
Е то у нас няма и серийни убийци, в класическия смисъл на думата.

# 279
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
съвсем не са редки

даже преди два дни четох една статия, за едни от най- ужасните

Ето я

Но там не са включени доста други, за които знам
и особено един...казваше се Фишър, садист и мазохист баща на много деца,
когото, когато се опитали да убият с ток, прилагайки смъртната му присъда, не могли от първия път, заради иглите, които си бил забождал с години в тялото си

Ще го потърся, ако ви е интрересно

Оказа се не Фишър, а Фиш

В сайта пише за много убийци и садисти
току- що го открих, предполагам, че повечето ги знам, тъй като обичам да чета такива истории

и никоя не ми е толкова ужасяваща, дори тези на Чикатило, колкото на този Фиш
на мен

Последна редакция: нд, 17 окт 2021, 20:41 от Роузи

# 280
  • Мнения: 6 871
Е то у нас няма и серийни убийци, в класическия смисъл на думата.
Общо взето няма, обаче вие се страхувате от някакви въображаеми, които дебнат в пущинаците.

# 281
  • Мнения: 3 277
А може би няма, защото никой не ходи в пущинаците, и така потенциалните убийци са лишени от поле за изява?

# 282
  • Мнения: 15 960
Не, просто българите не са толкова извратен народ.

# 283
  • Мнения: 6 871
Просто не сме 200-300 милиона. Иначе и при нас щеше да има серийни убийци.

# 284
  • Мнения: 282
Имало е кратка пресконференция на ФБР. Намерили са човешки останки в резервата Карлтън, заедно с вещи на Брайън (негови раница и тефтер). Останките изглежда са в лошо състояние, защото доскоро тази част е била под вода (не знам дали наводнена или какво). Ще им отнеме време да идентифицират със сигурност чии са.

Общи условия

Активация на акаунт