Изчезването на Gabby Petito. Бихте ли арестували Brian?

  • 15 839
  • 337
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: X
Еее, значи е станало точно както предричах преди няколко страници, че ще се самоубие след като изтрезнее от гнева и емоциите дето са го подтикнати към това и осъзнае какво е свършил. Ако знаех на коя страница е щях да си цитирам поста. Това беше най-логичния завършек за мен. За много хора по света това стана повод за забавление и детективски догадки, но зад всичко това стоят реални хора с реални чувства, на чието място много други биха реагирали по същия начин в подобна ситуация.

# 301
  • Down south
  • Мнения: 7 672
Още по-показателно щом сигналът идва от страничен човек, който е обективен и няма пристрастия.
Можеш да звъннеш на 911 за всичко, което ти се стори нередно, дори и да няма такова.

Странното е, че член на семейството му е ориентирал полицията за ерията, в която са го намерили или по-скоро това, което е останало от него.

# 302
  • Мнения: 46 492
Явно все пак са сметнали, че има нещо, щом ги разделиха след проверката.

Семейството му със сигурност е знаело горе долу къде е. Вероятно са имали уговорка за среща или някакъв сигнал и той не се е появил, затова са насочили полицията.

Жалко за младия живот и на двамата...

# 303
  • Down south
  • Мнения: 7 672
Жалко за младия живот и на двамата...
Абсолютно Cry

ПП Единственото позитивно нещо, ако може да се нарече такова, е че намериха и други изчезнали хора. Поне близките им да имат яснота Sad

# 304
  • Мнения: 1 117
Ако се бяха разделили, сега и двамата щяха да са живи.. Жалко.

# 305
  • Мнения: 3 277
Възможно е и точно защото някой е искал да скъса с другия (не е задължително да е тя, но е най-вероятно) да се е стигнало до тук.

# 306
  • Монреал
  • Мнения: 1 384
Обобщение:

Млада и щура двойка тръгва на пътешествие.

Имало е полицейска намеса заради сигнал за насилие без да бъде уточнен агресорът. Габи признава, че е удряла Брайън.

Габи е удушена, Брайън се прибира сам и после изчезва. Знае се, че Габи не го е придружавала по време на всичките му разходки (заета е била с шерванията си), така че Брайън не е официално "заподозрян".

Намират трупът на Брайън в опасна местност (алигатори).

Ако ТРЯБВА да се спекулира и аз бих заложил на Убийство+самоубийство извършено от Брайън, но това предположение не е подкрепено от НИКАКВИ улики. Напълно възможно е да се е чувствал виновен, че е убита докато е хайквал и накрая да е станал жертва на кроки.

# 307
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Възможна е и моята първоначална версия, колкото и да е налудничава -

"Може да са се запознали с някакви нарко- крийпита
В някакъв момент да са я вързали и заплашили,
че ще я убият, ако той не донесе пари и
че ако издрънка в полицията ще намери само трупа ѝ

Той се връща да търси пари и мълчи,
но понеже нея я няма, всички започват да разпитват и
историята гръмва по медиите

Онези разбират, че е обявена за издирване

И докато приятелят намери парите
и тръгне обратно, тя вече е мъртва..."


Както и, че са се скарали,
той я е зарязал сама и после гузен
се е върнал да я търси и
е попаднал на същия маниак

А също и общоприетата тук

# 308
  • Мнения: 3 277
Някак си не ми харесва как родителите удобно закараха полицията до мястото, където случайно имаше разложен труп със зъбите на сина им, и дневника му беше най-случайно също там.
Ако бях чел повече криминалета, щях да си помисля, че всичко е нагласено, за да затворят случая и да обявят победа за справедливостта...

# 309
  • Мнения: 5 266
Обобщение: Млада и щура двойка тръгва на пътешествие....
Забрави само най-загадъчното в началния етап - къде за Бога е тръгнала Габи пеша и сама в пущиняците на пустинята, след като Браян е върнал наетия от нея автомобил. Без нея.

# 310
  • Мнения: 1 117
Някак си не ми харесва как родителите удобно закараха полицията до мястото, където случайно имаше разложен труп със зъбите на сина им, и дневника му беше най-случайно също там.
Ако бях чел повече криминалета, щях да си помисля, че всичко е нагласено, за да затворят случая и да обявят победа за справедливостта...
И мен това доста ме озадачава. Полицаите и полицейските кучета дни наред претърсват местността и не откриват нищо. Изведнъж родителите на Брайън се включват в търсенето и случайно намират дневника и зъбите му. На мен ми изглеждат подхвърлени.
Много е заплетен и мистериозен този случай. Имам чувството, че няма да се разбере цялата истина и какво всъщност се е случило.

# 311
  • Мнения: 2 492
Със сигурност, не са му разбили зъбите, за да ги подхвърлят на полицаите.

# 312
  • Мнения: 6 860
Кое да е подхвърлено и кой да го е направил? Родителите са намерили труп и са го подхвърлили?

# 313
  • Down south
  • Мнения: 7 672
Някак си не ми харесва как родителите удобно закараха полицията до мястото, където случайно имаше разложен труп със зъбите на сина им, и дневника му беше най-случайно също там.
Как точно си представяш, че се "имплантират"
зъби/стоматологично досие в разложен труп  Close

# 314
  • Мнения: 15 960
Нищо странно не намирам в случая и крайния резултат. Може родителите му в началото да не са искали да го издават /всъщност на тях  и без това две седмици въобще не им е пукало за Габи и родителите й/, та съвсем нормално за тях да са го укривали, но в един момент са се притеснили за него и най-вероятно са завели полицаите по някои места, където или обичайно той се е разхождал, или им е казал, че ще се крие там. Не разбрах как са подхвърлили челюстите му със зъбите на тях.
Въобще ако нещо изглежда като патица, плува като патица и кряка като патица, най-вероятно е патица.

Общи условия

Активация на акаунт