Перилни препарати и омекотители - 67

  • 38 247
  • 737
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 207
Не знам дали това са точно таблетки. Май е леко пресован прах, опакован във водоразтворимо фолио като капсулите.
Скрит текст:


Дозира се в барабана на пералнята, което може да доведе до недобро разтваряне.
Явно „хватката“ да е еко, е опаковката – формата на тези bars е такава, че кутията е много тънка и малка.

Цената не вярвам да е много по-висока от тази на капсулите. 279 крони са 21,50 лв. на 45 пранета прави 48 стотинки на пране. Ако Хенкел го внесат в България, цената няма да е по-висока. От паралелния внос много ясно, че ще е надута.

# 196
  • Мнения: 5 833
Таблетки, капсули са сметнати за конкретни килограми пране. Невинаги пералнята ми е толкова пълна. Слагам съответно количество прах. Ако сложа таблетка, препаратът ще е предозиран. По тази причина, а и защото са по-скъпи, досега не съм ползвала.

# 197
  • Мнения: 13 490
Наистина таблетките ми звучат като чудесна алтернатива. На мен ми е писнало да се чудя колко прах да сложа като пералнята не ми тегли дрехите.
Чудесно, ама как таблетката ще помогне в този случай?

# 198
  • София
  • Мнения: 12 006
Наистина таблетките ми звучат като чудесна алтернатива. На мен ми е писнало да се чудя колко прах да сложа като пералнята не ми тегли дрехите.
Чудесно, ама как таблетката ще помогне в този случай?
И аз това питам? Понеже аз ползвам капсули, но мога да си слагам, само ако пералнята е доста пълна, а не винаги е така. Затова винаги имам и течен и на прах  - за да мога да си дозирам според кг.

# 199
  • Мнения: 2 952
Гес  , таблетки са . Видях ги в Ютуб канала на един германец . Ако искаш , ще ти пусна линк.

# 200
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 542
Идвам с питане към  Guess who и TAED
Използвам  таблетките за омекотяване на водата на ЛИДЛ (водата във Варна е силно варовита)
На старата опаковката, относно състав пише: <5% алифатни въглеводороди,
а на новите: > 30% лимонена киселина
Не съм химик, но ако има съществена промяна в състава на таблетките, предвид написаното на опаковката има ли смисъл да ползвам точно W5 или да се ориентирам към ДМ-ския примерно?
Скрит текст:


# 201
  • Мнения: 909
Този Коколино в комбинация с бебешкия бял Бинго= уникален аромат за мен...
Интензивен, но много лек и приятен...😍😍

# 202
  • Мнения: 5 207
Идвам с питане към  Guess who и TAED
Използвам  таблетките за омекотяване на водата на ЛИДЛ (водата във Варна е силно варовита)
На старата опаковката, относно състав пише: <5% алифатни въглеводороди,
а на новите: > 30% лимонена киселина
Не съм химик, но ако има съществена промяна в състава на таблетките, предвид написаното на опаковката има ли смисъл да ползвам точно W5 или да се ориентирам към ДМ-ския примерно?
Скрит текст:


Това нищо не ми говори. Дай цифрите от баркода на новия и на стария да видя какво има вътре.

# 203
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 542
Идвам с питане към  Guess who и TAED
Използвам  таблетките за омекотяване на водата на ЛИДЛ (водата във Варна е силно варовита)
На старата опаковката, относно състав пише: <5% алифатни въглеводороди,
а на новите: > 30% лимонена киселина
Не съм химик, но ако има съществена промяна в състава на таблетките, предвид написаното на опаковката има ли смисъл да ползвам точно W5 или да се ориентирам към ДМ-ския примерно?
Скрит текст:


Това нищо не ми говори. Дай цифрите от баркода на новия и на стария да видя какво има вътре.
старата опаковка: 20644737
новата: 4056489205480
Скрит текст:


# 204
  • Мнения: 2 952
Таблетките на Лидл са вече 8 лева ..
Аз съм с праха на ДМ , обаче не ми удобен за дозиране , и слагам прах като за твърда вода .
Като го свърша , ще взема таблетките на Дм, по–евтини са .

# 205
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 542
В праха на ДМ има голям % зеолити,а в таблетките няма.
Праха е по-евтин от таблетките в ДМ.

# 206
  • Мнения: 5 207
Идвам с питане към  Guess who и TAED
Използвам  таблетките за омекотяване на водата на ЛИДЛ (водата във Варна е силно варовита)
На старата опаковката, относно състав пише: <5% алифатни въглеводороди,
а на новите: > 30% лимонена киселина
Не съм химик, но ако има съществена промяна в състава на таблетките, предвид написаното на опаковката има ли смисъл да ползвам точно W5 или да се ориентирам към ДМ-ския примерно?
Скрит текст:


Това нищо не ми говори. Дай цифрите от баркода на новия и на стария да видя какво има вътре.
старата опаковка: 20644737
новата: 4056489205480
Скрит текст:


И двата са с еднакъв състав с минимални разлики.

# 207
  • Варна - Черна гора
  • Мнения: 542
Много благодаря, Guess who!

# 208
  • Мнения: 5 207
И Кауфланд имат собствена марка таблетки против котлен камък на 7.99. Тази вечер ще ги проверя и ще пиша как са и има ли голяма разлика в сравнение с лидълските.

# 209
  • Мнения: 2 952
Гес , колко броя са ?
Преди време беше писала , че имат собствена марка препарат за почистване на пералня ?
Ходих , не го намерих ..

Общи условия

Активация на акаунт