Перилни препарати и омекотители - 67

  • 38 253
  • 737
  •   1
Отговори
# 480
  • София
  • Мнения: 22 526
Скрит текст:
Когато ви чета, най-искрено се чудя - някои от вас притежават огромен запас от различни видове прахове. От какво е продиктувано това - експериментаторство? То не са кърпички, то не са добавки… Не е ли достатъчно човек да притежава по един качествен перилен препарат за различните тъкани и цветове? То и място заемат толкова опаковки…
Аз имам един за цветно и един за бяло на Ариел, едни меки капсули (подс) за бяло на Ариел и един Первол за вълна.

Запасих се с няколко бутилки  Пррсил, защото изпира много хубаво. Купих го на добра цена. Имам една бутилка резерва на омекотител Коколино + тази, която ползвам и една бутилка Первол.
И аз не обичам да складирам много препарати.

# 481
  • Мнения: 1 666
Да споделя разочарование от днес-в Кауфланд имаше намалени капсули на ОМО за бяло пране (15 пранета) намалени на -50%(на стелажа с преоценени стоки) изглежда заради срока на годност,който така и не намерих.Ако трябва да съм точна намерих,мястото на което е обозначена датата на производство,но на всяка опаковка черният печат беше старателно изтъркан и не се виждаше изобщо...Просто се вижда как са го търкали и замазали.Така и не можах да сметна годността(две години от датата на производство)..Не им прави чест ,че се опитват да правят хората на будали!

# 482
  • Мнения: 13 490
Да споделя разочарование от днес-в Кауфланд имаше намалени капсули на ОМО за бяло пране (15 пранета) намалени на -50%(на стелажа с преоценени стоки) изглежда заради срока на годност,който така и не намерих.Ако трябва да съм точна намерих,мястото на което е обозначена датата на производство,но на всяка опаковка черният печат беше старателно изтъркан и не се виждаше изобщо...Просто се вижда как са го търкали и замазали...Не им прави чест ,че се опитват да правят хората на будали!
Аз щях да ги взема, Доколкото зная на перилните препарати се отпечатва дата на производство и сам си пресмяташ крайният срок за ползване.

# 483
  • Мнения: 2 952
Още Септември видях капсули ОМО , 30 пранета , преоценени , 12 лева .
Имаше и от гела с Коколино , на същата цена .
Но прах ...

# 484
  • Мнения: 1 666
Да споделя разочарование от днес-в Кауфланд имаше намалени капсули на ОМО за бяло пране (15 пранета) намалени на -50%(на стелажа с преоценени стоки) изглежда заради срока на годност,който така и не намерих.Ако трябва да съм точна намерих,мястото на което е обозначена датата на производство,но на всяка опаковка черният печат беше старателно изтъркан и не се виждаше изобщо...Просто се вижда как са го търкали и замазали...Не им прави чест ,че се опитват да правят хората на будали!
Аз щях да ги взема, Доколкото зная на перилните препарати се отпечатва дата на производство и сам си пресмяташ крайният срок за ползване.
Да,да...Не успях да сметна СГ,защото печатът с датата на производство беше изтрит.
Замислих се,ама не посмях да ги взема,не ме карайте сега да съжалявам 😀

# 485
  • Мнения: 1 124
Пролетта и аз взех от Кауфланда ни капсули ОМО за цветно пране, стикерът за намаление закрива датите на производителя. Като ги купувах не съм се и замисляла за срок на годност, бяха 30 броя за 11,45лв., още пера с тях, добре изпират, хубаво мирише прането.

# 486
  • Мнения: 2
Наскоро се здобих със цветен даш и то за цветно немски доволна съм много

# 487
  • Мнения: 2 608
Пробвах дисковете на Персил за цветно, успях да събера повече пране, защото имам лош спомен от капсулите на Ариел, които нямаха изплакване. Не са толкова пенливи, но и нямат остатъчен аромат както гела на Персил, който ползвам за цветно.
После реших да пробвам и цветоулавяща кърпа- събрах черен, тъмнозелен и розов пуловер и два чифта дънки- мастиленосини и средно сини . През повечето време кърпата беше залепена на стъклото, накрая  беше сивозелена, дрехите са ОК.

# 488
  • София
  • Мнения: 3 817
Някой да е пробвал скоро Изи за бяло пране - прах? Гледах им сайта сега, пише, че има добавен активен кислород и мощни ензими, но не са дали процент. Между другото доста са осъвременили опаковките, а имат и нови видове - с аромат на роза и лавандула. Особено този с розата искам да го пробвам. Преди време бях пробвала праха им за цветно и доста ми харесваше, въпреки негативните коментари тук.

# 489
  • Мнения: 2 952
Другата седмица Персил в Тмаркет ще е 6.99 с карта "Благодаря" .
В Кауфланд Ариел ще е на 13 лева , 40 пранета . Ще има и Персил , 54 пранета – около 17 лева .
РРР , това ли е Изи ?
Много са ги променили ..

Последна редакция: нд, 28 ное 2021, 18:08 от blueberrу

# 490
  • София
  • Мнения: 10 516
Някой да е пробвал скоро Изи за бяло пране - прах? Гледах им сайта сега, пише, че има добавен активен кислород и мощни ензими, но не са дали процент. Между другото доста са осъвременили опаковките, а имат и нови видове - с аромат на роза и лавандула. Особено този с розата искам да го пробвам. Преди време бях пробвала праха им за цветно и доста ми харесваше, въпреки негативните коментари тук.
В момента съм изцяло на Изи - бяло, цветно, гел. Скоро няма да купя друг прах.

# 491
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 182
Другата седмица Персил в Лили ще е 6.99 с карта "Благодаря" .
В Кауфланд Ариел ще е на 13 лева , 40 пранета . Ще има и Персил , 54 пранета – около 17 лева .
РРР , това ли е Изи ?
Много са ги променили ..
     Не Лили а Т маркет сигурно ?

# 492
  • Мнения: 2 952
Другата седмица Персил в Лили ще е 6.99 с карта "Благодаря" .
В Кауфланд Ариел ще е на 13 лева , 40 пранета . Ще има и Персил , 54 пранета – около 17 лева .
РРР , това ли е Изи ?
Много са ги променили ..
     Не Лили а Т маркет сигурно ?
Да ...

# 493
  • София
  • Мнения: 1 460
А това ново Изи намира ли се вече по големите вериги? Не съм го виждала май. А опаковката е доста различна и би ми направила впечатление.

# 494
  • Мнения: 11 444
Май не е много за тази тема, но не знам къде да питам. Някой да е използвал това чудо на техниката за отстраняване на петна?
УЛТРАЗВУКОВА ПИСАЛКА ЗА ОТСТРАНЯВАНЕ НА ПЕТНА
https://www.aeg.bg/accessories/accessories/laundry-accessories/u … al-pen/a4wmstpn1/

Общи условия

Активация на акаунт