Странен парадокс

  • 4 393
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 661
Защото не се определя като мъж. Как да го съветваме, като пусна темата, хората коментираха, пък той не може да отговори във форум, където никой не го знае кой е. Какво остава да заговори момиче. Пък той опитвал, пък все не ставало.
Чака момичето да го заговори. Такива са днешните младежи, пък и за секс се сещат веднъж в месеца. По-нататък не ми се мисли как ще я карат.

 Вивиан, причините са комплексни, като започнем с многото химикали в храната и стигнем до желанието на жените да се доказват, че могат всичко, дори и определено мъжките неща, като печеленето на пари и носенето на тежки неща.

# 46
  • Мнения: 4 486
Ми те скоро ще искат и жените да им предлагат брак, годежни пръстени да им купуват. И ако може британските учени( тъй каза Narcissa, че винаги са британски Joy) да измислят начин те да износват децата, пък жената да ги гледа. Мхм, да, и аз за такъв мъж си мечтая.

# 47
  • Мнения: 14 802
Това за изнежването на мъжете все повече си мисля, че е някакъв мит. Колко пък да са се изнежили последните 50на години?
По-скоро жените почнаха работа, взеха книжки, учат, гласуват, могат да си сменят водачите на фурната същата вечер, почнаха да не зависят от мъж за много неща, а за другите има майстори на хонорар, и вече не чувстват нужда да пазят нечие реноме на силен мъжкар, какъвто всъщност никога не е бил.
Колко тежко и колко често пък да носи един мъж? И кога е изкарвал много пари - като билетчето за градския е било 3 стотинки?

# 48
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
Това щях да казвам  - мъжете за мен са си същите. Жените се промениха. Не че съм живяла половин век и повече, но това са ми наблюденията. Тази промяна определено не се нрави на мъжете и от там идват конфликтите. Не изглеждат слаби на фона на жените, но определено не изглеждат и силни. А силата принципно им е в природата.

# 49
  • here and now
  • Мнения: 4 201
Темата ми звучи като задание/упражнение в университета.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Някои мъжкарани бъркат еманципация с мъжко поведение. Властват семейно и дават грешен модел.Една от причините да има изнежени или неорентирани момчета. Следва новата господарка и същия грешен модел.

# 51
  • Мнения: 14 802
Това на матриархат ми прилича, не на еманципация и мъжкаранство.

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 3 023
Авторът изчезна, а темата отплува в съвсем различна посока.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт