Как да постъпя

  • 3 592
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Здравейте! Искам да сподрля с вас какво ми се случи преди няколко дни. С приятелят ми сме от близо 4 месеца. Последният път в който излязохме той ме пита дали и него ще лъжа така за напред (понеже не бях скрила, но бях му спестила докато излезе резултата от изследванията - направих спонтанен аборт) и от това ще пита няколко пъти защо не съм му казала. Тааа последните три дни се замислих, ами ако той не ми вярва вече наистина и му написах, нека си дадем време да осъзнаем и двамата какво искаме. Днес дойде в над ии ми каза, че дните с които не сме виждали по-скоро се е отдръпнал от мен, отколкото да му липсвам повече. Все пак до дадохме втори шанс, но тези думи ми останах в главата - мислих, че ще ми липсваш аа напротив.

# 1
  • Мнения: 5 636
Объркано сте описали ситуацията и не се разбира.
Бременността от него ли е била? Много скоро щом е четири месечна връзка и да, защо скрихте от него?
И какво ни питате?

# 2
  • Мнения: 10
Объркано сте описали ситуацията и не се разбира.
Бременността от него ли е била? Много скоро щом е четири месечна връзка и да, защо скрихте от него?
И какво ни питате?
Объркано сте описали ситуацията и не се разбира.
Бременността от него ли е била? Много скоро щом е четири месечна връзка и да, защо скрихте от него?
И какво ни питате?
Бременност беше от него
. Исках да бъда сигурна и не му казах, защото знам, че докато излезе изследването  предполагах, че ще се побърка от мислене.
Искаю просто съвет, след тези думи : по-скоро те почувствах ме толкова близка, колкото преди. Има ли начин да го накарам да бъде такъв какъвто беше преди към мен.

# 3
  • Мнения: 7 245
Не знам какво питаш, то всичко е ясно. За 4 месечна връзка кога забременя, кога абортира, кога преглътна истината?

# 4
  • Мнения: 5 636
Никой не може да гарантира как ще се развият отношенията Ви. Дайте си време заедно и ще разберете.
Не бързайте с бременността т.е. пазете се ,докато не стане ясно, че това е човекът за баща на детето Ви.
И да, такива важни неща се обсъждат.

# 5
  • Мнения: 10
Не знам какво питаш, то всичко е ясно. За 4 месечна връзка кога забременя, кога абортира, кога преглътна истината?
Ясно е, кое? Станало. Станало - не сме се пазили. Скрила съм момента в който чаках изследванията, след това споделих с него. Написах този пост за да ми дадете съвет как да постъпя в момент в който ми се казва - "не беше както преди"

# 6
  • Мнения: 633
А тази бременност желана ли е била, какви са точно обстоятелствата около нея? Тоест какво чувствате и двамата сега, след като се е оказала неуспешна?

Иначе и според мен тези неща се обсъждат, добре е било да му кажеш. Важно е и за двама ви. Няма какво да го жалиш, работа на партньора ти е да мисли и да е загрижен за здравето ти и бъдещето ви. Но станалото станало, ако още не си, извини му се и се постарай да му обясниш добре защо си постъпила така. Друго не знам какво може да направиш, той или ще го преглътне, или не. Ще видиш как се развиват нещата в следващите дни и ще ти стане по-ясно трябва ли нещо да правиш.

# 7
  • Мнения: 10
Не знам какво питаш, то всичко е ясно. За 4 месечна връзка кога забременя, кога абортира, кога преглътна истината?

# 8
  • Мнения: 9 669
Здравейте! Искам да сподрля с вас какво ми се случи преди няколко дни. С приятелят ми сме от близо 4 месеца. Последният път в който излязохме той ме пита дали и него ще лъжа така за напред (понеже не бях скрила, но бях му спестила докато излезе резултата от изследванията - направих спонтанен аборт) и от това ще пита няколко пъти защо не съм му казала.
Кого друг си излъгала и как този твой приятел е разбрал за аборта?

# 9
  • Мнения: 10
Здравейте! Искам да сподрля с вас какво ми се случи преди няколко дни. С приятелят ми сме от близо 4 месеца. Последният път в който излязохме той ме пита дали и него ще лъжа така за напред (понеже не бях скрила, но бях му спестила докато излезе резултата от изследванията - направих спонтанен аборт) и от това ще пита няколко пъти защо не съм му казала.
Кого друг си излъгала и как този твой приятел е разбрал за аборта?
Целият разговор беше в това, че иска да знае дали за напред ще ми спестява подобни неща. Никой друг не знаеше за това.. Колкото и да не знаех какво да правя не беше правилно да спестя. Ноо в подобен момент просто не мислиш.

# 10
  • Мнения: 18 295
Знаеш ли какво може да му е в акъла - "Щом не ми е казала, може да е било от друг, инак защо ще крие!"
Има такива мъже, които мислят по този начин.

# 11
  • Мнения: 10
Знаеш ли какво може да му е в акъла - "Щом не ми е казала, може да е било от друг, инак защо ще крие!"
Има такива мъже, които мислят по този начин.
За това съм сигурна, че не е. Понеже дори да сме от кратко време заедно знае, че подобно нещо не бих направила. Ии накрая просто - след като му казах, че искам да си дадем време - не беше както преди.

# 12
  • Мнения: 21 415
На него какъв му е проблема точно, какво си го излъгала и какво си скрила, нали абортът е бил спонтанен, а не по желание. Дори и много да беше искал да задържиш бременността, ти не си направила нищо нито лъжливо, нито погрешно. Какви изследвания е толкова жизнено важно да си била споделила с него, та да го третира като лъжа.
И за четиримесечно познанство, сигурно ли е, че щеше толкова да се радва на тая бременност, нещо не ми е ясно.

Според мен те тормози излишно и то точно след като си претърпяла аборт.
Ай сиктир. Гледай си здравето и не мисли той какво претендира. Трябваше да е по внимателен с тебе при това положение, а не да ти прави рекламации.

# 13
  • Мнения: 10
На него какъв му е проблема точно, какво си го излъгала и какво си скрила, нали абортът е бил спонтанен, а не по желание. Дори и много да беше искал да задържиш бременността, ти не си направила нищо нито лъжливо, нито погрешно. Какви изследвания е толкова жизнено важно да си била споделила с него, та да го третира като лъжа.
И за четиримесечно познанство, сигурно ли е, че щеше толкова да се радва на тая бременност, нещо не ми е ясно.

Според мен те тормози излишно и то точно след като си претърпяла аборт.
Ай сиктир. Гледай си здравето и не мисли той какво претендира. Трябваше да е по внимателен с тебе при това положение, а не да ти прави рекламации.
На него проблемът му до колкото разбрах, че мисли в момента как не ме бил усещал както преди затова, че му казах, че искам да си дадем време

# 14
  • Мнения: 10 761
Хах, знаел бил, че няма да изневериш... и как го разбра след 4 месеца...

1. Мисли, че детето не е от него.
2. Мисли, че си направила нарочно аборт
3. Прави чупки и стойки, за да се прави на интересен...

А вие на колко години сте? Сега ми кажи, че този е на 20 и ще си помисля, че тотално се базика с теб.

Не те усещал като преди и що така? Направо си го съкрушила с този аборт...

# 15
  • София
  • Мнения: 7 987
Каква точно е ситуацията: забременели сте, не сте съобщили, спонтанен аборт и след него приятелят е разбрал, така ли? И това за 4 месеца, откакто сте заедно? И нямате идея той иска ли деца или не?

# 16
  • Мнения: 59
Или ти не обяснявяш както трябва, или и нас ни лъжеш както приятеля ти.

'Последният път в който излязохме той ме пита дали и него ще лъжа така за напред (понеже не бях скрила, но бях му спестила докато излезе резултата от изследванията - направих спонтанен аборт)'

Така, начи по мое перифразиране и друг си лъгала, за което той знае, за това ти е казал, че не иска да го лъжеш.
Не вярвам проблемът му да е бил аборта, защото сте на 4 месеца, а за 4 месеца нито на секс сте се наситили,нито на срещи, нито и на любов.
По-скоро му е било оправданието лъжата, за да се измъкне истимаро.

# 17
  • Мнения: 7 245
Искал е тактично да ти каже, че е изстинал към теб. Какви толкова изследвания си чакала? Как те биха променили ситуацията?

# 18
  • Мнения: 10
Хах, знаел бил, че няма да изневериш... и как го разбра след 4 месеца...

1. Мисли, че детето не е от него.
2. Мисли, че си направила нарочно аборт
3. Прави чупки и стойки, за да се прави на интересен...

А вие на колко години сте? Сега ми кажи, че този е на 20 и ще си помисля, че тотално се базика с теб.

Не те усещал като преди и що така? Направо си го съкрушила с този аборт...
Хах, знаел бил, че няма да изневериш... и как го разбра след 4 месеца...

1. Мисли, че детето не е от него.
2. Мисли, че си направила нарочно аборт
3. Прави чупки и стойки, за да се прави на интересен...

А вие на колко години сте? Сега ми кажи, че този е на 20 и ще си помисля, че тотално се базика с теб.
На 26 години съм. Като цяло аз искам семейство. Ноо прекалено малко време сме заедно за да е планирано. Но дори и всичко да беше наред, нямаше да се колебая дали да го махна,дори и той ако не искаше.

Не те усещал като преди и що така? Направо си го съкрушила с този аборт...

# 19
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 771
Какви изследвания се правят за спонтанен аборт? Защото на мен след, кюртажа, чаках само хистологията...за 10 тина години, чак толкова ли се напредна медицината?

# 20
  • Мнения: 10 761
Уплашил се е да не забременееш пак или се страхува да не се лепнеш за него вовеки, щото сте преживели такава драма. А реално на него не му се занимава, иска да те разкара и удобно те изкарва виновната. Чиста работа.

А това, че „и него ще лъжеш” е много съмнително. Кажи си кой и за какво си лъгала, той откъде знае?

# 21
  • Мнения: 9 669
Здравейте! Искам да сподрля с вас какво ми се случи преди няколко дни. С приятелят ми сме от близо 4 месеца. Последният път в който излязохме той ме пита дали и него ще лъжа така за напред (понеже не бях скрила, но бях му спестила докато излезе резултата от изследванията - направих спонтанен аборт) и от това ще пита няколко пъти защо не съм му казала.
Кого друг си излъгала и как този твой приятел е разбрал за аборта?
Целият разговор беше в това, че иска да знае дали за напред ще ми спестява подобни неща. Никой друг не знаеше за това.. Колкото и да не знаех какво да правя не беше правилно да спестя. Ноо в подобен момент просто не мислиш.
Пишеш ужасно неграмотно и объркано. От първият ти пост става ясно, че И друг си излъгала. Прочети отново текста в червено. Ще опитам отново. Кого друг си излъгала и как приятелят ти тазбра за аборта, след като не си скрила, ама си му спестила информацията?

# 22
  • Мнения: 10
Уплашил се е да не забременееш пак или се страхува да не се лепнеш за него вовеки, щото сте преживели такава драма. А реално на него не му се занимава, иска да те разкара и удобно те изкарва виновната. Чиста работа.

А това, че „и него ще лъжеш” е много съмнително. Кажи си кой и за какво си лъгала, той откъде знае?
"и мен ли ще лъжеш така" тръгна от там, че следващият ден бях на Йога от 10 до 11 и се колебаех дали да си взема единият час почивка и да кажа на управителя, че имам ангажимент и преглед или просто да споделя с него какво точно искам да правя

# 23
  • Мнения: 10 761
Joy това сериозно ли? Е, да.. или е напълно неадекватен, или се базика с теб. Скатавка на работа е същото като да скриеш аборт...

Пък и ти си в правото си да си ползваш почивката както намериш за добре, защо въобще се обясняваш на шефа ти..

# 24
  • София
  • Мнения: 7 987
Авторке, пишеш така, сякаш българският не ти е роден език. Нищо чудно, че и с приятеля ти не може да се разберете.

# 25
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
Момиче, на колко години си?
Може ли такава неграмотност?!
Ти три думи в едно просто изречение не можеш да свържеш...
И ще ми стават родители, майко мила...
Седни, напиши и обясни за какво става въпрос, че никой нищо не разбра.

# 26
  • Мнения: 21 415
Ама много ни затрудняваш.

И с тия изследвания, дето си го чакала, нищо не се разбира. Да не би човекът да е искал секс, а ти след аборта да си чакала преглед и изследвания и затова да е трябвало да му кажеш, защо не може да правите секс, един вид?

Няма логика в цялата история, а колкото до това, че бил изстинал, ами случва се, не сте във връзка от много време, не сте си паснали. Тая бременност едва ли щеше да е много желана от него, струва ми се.

# 27
  • Мнения: 1 992
Може би се сърди, защото не си му споделила такъв сериозен проблем, а сте двойка. Както и да е повече ми прави впечатление последното изречение, че бил казал, че като сте били отделно не си му липсвала, най-вероятно и на теб той не ти е липсвал. Това мисля е достатъчно да решиш какво да правиш.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 987
Тя не е сметнала за необходимо да го уведоми, че е бременна. Негово право е да се сърди, особено ако не иска да става баща. Явно си е представил как се материализира това опасение и си е плюл на петите.

# 29
  • Мнения: X
Човекът ясно е казал, че си му омръзнала.

# 30
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Страшно объркани постове, не мога да схвана редактора ли ги съчинява или авторката наистина не умее да се изразява. Няма значение. Същественото е, че човекът е преосмислил отношението си към теб. И не, не можеш да го "накараш" да изпитва същите неща както преди. В сърдечните истории никой никого не може да накара. Или нещата се получават спонтанно или умират. При вас са тръгнали на умиране. Не влагай много в уж съживената ви връзка. Няма да я бъде.

# 31
  • Мнения: 3 763
Няма как да го накараш да изпитва същото като преди. Най-полезният ти ход е да се отдръпнеш рязко, по възможност първа. Не го търси, не му звъни, не му пиши, не му чети съобщенията, ако той ти пише.
Ако това не му съживи интереса - връзката е напълно умряла и е добре да продължиш напред без да се излагаш.

# 32
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Поредният, който иска да е с теб, но не иска деца от теб. Пускай го да пасе.

# 33
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 269
А случайно да се е сетил приятеля ти да те пита ти как се чувстваш?
Как преживяваш спонтанния аборт?
Да се е притеснил за здравословното ти състояние?
Съжалява ли,че си изгубила бебето?
Или не му пука?
На всичкото отгоре те обвинява в лъжа.
Това показва,че липсват любов и доверие  във връзката ви.

Правилно си постъпила,че си се отдръпнала.
Даже много спокойно си реагирала.
Не си ли обидена от реакцията му?

Не го търси,не му звъни,не му пиши.Не заслужава.

# 34
  • Мнения: 25 571
А имало ли е изобщо спонтанен аборт?
От кашата, изсипана от авторката, на мен ми се струва, че тя си е мислила, че е бременна, пуснала си е изследвания, които са установили, че не е, и тя тогава е решила, че е направила спонтанен аборт, особено ако междувременно ѝ е дошло. И е решила да зарадва младежа.
Правилно е изстинал.

# 35
  • Мнения: 1 189
Има нещо гнило в Дания.
Авторке, българка ли си? Я си прочети постовете и се опитай да ги разбереш? И аз бих изстинала рязко.

# 36
  • у дома...
  • Мнения: 3 078
Чакай сега. Ти как разбра, че си направила спонтанен аборт? Имала си положителен тест и констатирана бременност от лекар. Или ти е закъсняло повече и ти реши, че си била бременна?

# 37
  • Мнения: 12 725
Няма какво да направиш, за да станат нещата, както преди.
Ти си предложила да се разделите временно. Защо?
Ето ти резултатът: като се е откъснал от теб за малко, е премислил и му се е приискало да е завинаги.
Виж, много си сбъркала, че не си му казала за аборта, не знам за бременността дали е знаел. Ако ще създавате дете заедно, той трябва да е част от това не само при правенето на бебето. Разочаровала си го.
Не прави така друг път. Премисли и ти нещата и виж къде грешиш. Неискреността отблъсква.

# 38
  • Мнения: 5 832
Все едно четох телеграма, то бива трудна мисъл и объркан изказ, ама това е направо висш пилотаж.

# 39
  • Мнения: 3 661
Според мен лъжите са по-пагубни за една връзка дори и от изневяра. Партньорите във връзката трябва да си имат доверие, което се разрушава дори само с една лъжа, колкото и невинна да е тя.

# 40
  • Мнения: 10
Здравейте отново! Честно да си призная съжалих, че писах точно в тази група ии попаднах на точно такива хора, като вас (някой от тях).. Дори ми става смешно да чета и да недуомявам, кооооолко злобни хора има. Да, сигурно съм написала поста объркващо, даа - имало е правописни грешки, да - объркана Бях. Изчетох всички отговори, как не съм била грамотна, как не съм знаела да си пиша името а съм тръгнала да "Ви" искам мнението. Поста го написах в 11 вечерта. Бях доста разстроена и е нормално да съм била объркана и да съм допуснала правописни грешки - както се казва - няма безгрешни хора. По жалко е, чее вместо да открия отговори, от повечето получих злоба... Да - злобаа.. Живейте си живота както знаете. Със здраве.

# 41
  • Paris, France
  • Мнения: 13 981
Тя не е сметнала за необходимо да го уведоми, че е бременна. Негово право е да се сърди, особено ако не иска да става баща. Явно си е представил как се материализира това опасение и си е плюл на петите.

Тя чиса, че не са се пазили. Оттам си мисля, че мъжът е искал бебе. В днешно време не е лесно да се намери п**ка (голяма бяла птица с жълт клюн), която от първия ден да е навита да пробва да забременява, без брак, от някой сръдлив и несигурен в себе си.

Savina, на твое място бих се разделила с него. Ранните бременности не са мъжка работа, а и човекът си вре гагата във всичко, което казваш и правиш. На мене би ми било досадно.

# 42
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 816
Авторке, само в последния си пост от днес имаш 12 грешки. Онази вечер да ти простим, че си била объркана и разстроена. Добре. Днес ако не си вече толкова разстроена, какво ти е оправданието за неграмотността?

ПП Поне "съжалих" и още някои по-сложни думички пишеш грамотно. Сега, което си е за хвалба, не мога да не те похваля.
В крайна сметка ще обясниш ли казуса?

# 43
  • на село
  • Мнения: 3 901
То проблемът с правописа как да е, прощаваме ти, но начинът на изказ ...нищо не се разбира, много объркано и неясно е написано.
И вместо да отговориш на зададените въпроси се фръцна и обиди,  сефте.

# 44
  • Мнения: 562
Не ми е ясна хронологията на вашия проблем, отделно тоя тест за спонтанен аборт пък съвсем не ми е ясен. Но това което ми се е изяснило в живота е, че доверието в една връзка е най-важният и атрибут. Това разклатиш ли, адски усилия са нужни за да стане пак връзка.

# 45
  • Мнения: 3 661
Не ми е ясна хронологията на вашия проблем, отделно тоя тест за спонтанен аборт пък съвсем не ми е ясен. Но това което ми се е изяснило в живота е, че доверието в една връзка е най-важният й атрибут. Това разклатиш ли, адски усилия са нужни за да стане пак връзка.

  Подписвам се с двете ръце под болднатото.

# 46
  • Мнения: 1 159
Авторке, като удължаваш гласните "о", "а" и "и", като в "нооо", не ставаш по-грамотна. Също така, ако беше чела форума достатъчно, щеше да знаеш, че някои от мненията няма да ти харесат. Не тропай с краче на нас тук, ами на онзи дето се чудиш какво да го правиш. Прояви същия хъс!

Общи условия

Активация на акаунт