Сполучливи имитации на маркови парфюми - 40

  • 55 148
  • 742
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 990

Колкото за Белугата на Гиза - при мен отлежа повече от месец и едва сега вече мога да ѝ се насладя като трайност и  шлейф, прекрасна е /според мен/, мирише ми на "лукс и милиони в банката" Smiley
И аз съм много доволна от този парфюм! Красота!
Пищната праскова обаче не е моето, но и той е траен, не евтинее.
Бих пробвала и друго на Гиза определено.

# 346
  • Мнения: 386
Mishanii, пробвай Idole на Заг, Good girl legere на Aristea,  Good  girl velvet fatale на Рефан и Good girl на D&P( дават я много сполучлива тяхната версия, но аз не съм я пробвала).  Фатала(Рефан) и Легерето(Аристеа)съм имала, мнооого са добри !

# 347
  • обл. Шумен
  • Мнения: 334
Хубав ли е тоя Cerutti 1881 и близък ли е до оригинала? Защото оригинала е доста странен

Преди време имах един парфюм, казваше се "1999" , той ми харесваше много, но напоследък не го намирах. Бях видяла в ДМ  Cerutti- то и ми се сториха подобни, но не съм купувала оригинала, само имитации. Този на Баргело е хубав, не усещам странности, но оригинала  може и да е странен като се нафъскаш 😄 . На теб кое не ти харесва? 🙂

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 19:27 от bubanka

# 348
  • Deutschland
  • Мнения: 5 354
На la rive трудно уцелвам аромат, който да ме впечатли. Този обаче, ми беше любим, имитация на Гучи Флора. Даже не знам има ли го още

# 349
  • Мнения: 2 031
Има го, да Simple Smile

# 350
  • Мнения: 1 293
А тези La Rive къде ги продават? Имат някъде щандове или онлайн? ( че техни магазини не се сещам да съм виждала)

# 351
  • Мнения: 2 031
В ДМ и Лили ги има, както и по разни квартални магазини и супермаркети. Едно време ги имаше в Кауфланд, но не знам дали още се продават там.

# 352
  • София
  • Мнения: 619
На la rive трудно уцелвам аромат, който да ме впечатли. Този обаче, ми беше любим, имитация на Гучи Флора. Даже не знам има ли го още

На La Rive не са ли супер нетрайни?

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 19:27 от bubanka

# 353
  • Мнения: 11
Момичета, здравейте! Имам една чуденка:stuck_out_tongue_winking_eye:Репликата на la rive Miss dream, kоято е вдъхновена от good girl na CH , незнам защо , но на мен много ми прилича на Poison на Диор. Не зная , такова ми е усещането. Иначе , тази реплика на La rive адски ми допада, за мен е с доста доста добра трайност, около 6-8 ч., което си е супер за тази цена. Аз си я намерих от Благоевград за 12 лв.

# 354
  • Мнения: 2 101
След като се похвалих какво съм си поръчала от заг, мисля, че е редно и да драсна някой ред за впечатлението ми от част от ароматите
Скрит текст:



DUNE ми мирише доста силно, ретро и някак ми седи като мъжки аромат. Не е моят определено.
VENEZIA не ми допадна също. И той ми е ретро.
В POISON GIRL усещах прекрасната ванилия много дълго време. Сладък, ванилов, бадемов аромат. Но го възприемам като тийнейджърски. От тази къща Жадор е моят аромат.
MON PARIS също ми идва като за тийнейджърки. Иначе и той ми хареса като горния.
SHE WOOD не е моят. Миришеше ми на теменужки адски дълго време. Няма отмирисване, ей.
В L'INTERDIT се влюбих. Това е новата ми любов. Много траен е при мен и мирише скъпо. (Мисля, че ми напомня на един парфюм на Авон, но не се сещам кой)
IDOLE ми хареса много. Отново не сбърках като се доверих на коментарите тук.
JOY ми мирише на ликьор и уиски в началото и отново ми е някак силен аромат. Не ми допадна.
 LIBRE също не ми хареса. Някак съчетанието на ванилия с лавандула не е моето. Лятото ми хареса Mon Guerlain, но сега се чудя кое точно ми е харесало в него. Като загледах пирамидата, видях, че има и лавандула. Сигурно нея не понасям в парфюм.
SANTAL ROYAL в началото ми миришеше на зъболекарски кабинет буквално. Не ми хареса. Но той е по-различен аромат и не е за покупка насляпо
 ALIVE ми допадна много.
Изненадана останах от BACCARAT ROUGE, защото мислех, че няма да е траен. А и не си падам по унисекс аромати. Е, този много ми допадна като аромат и е много траен при мен.
MY WAY с право е хвален тук. И на мен ми пасна и ми е в списъка с любими, наред с ANGEL NOVA и VOCE VIVA VALENTINO.
Bal d'afrique не ми е непоносим, но по-скоро няма да го нося, не го усещам като мой.
 Versace Dylan Turguoise ми "заспа". Радвам се, че избрах да тествам този аромат.  Обожавам го

# 355
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Цитат
SANTAL ROYAL в началото ми миришеше на зъболекарски кабинет буквално. Не ми хареса. Но той е по-различен аромат и не е за покупка насляпо
 ALIVE ми допадна много.
Изненадана останах от BACCARAT ROUGE, защото мислех, че няма да е траен. А и не си падам по унисекс аромати. Е, този много ми допадна като аромат и е много траен при мен.

Извини ме за намесата, но тук ми се струва, че има някакво объркване, спред мен номерата са разменени, по-вероятно е BACCARAT ROUGE да ти мирише отначало на зъболекарски кабинет, а не SANTAL ROYAL, но хората сме различни и с различни възприятия  Purple Heart - аз просто за протокола. Smile Flowers Hibiscus

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 06:37 от kolevaangela

# 356
  • Мнения: 2 803
Може ли няколко думи за Viva Valentino? Благодаря!

# 357
  • Варна
  • Мнения: 7 691
Mimeto74 приятен,носим ненатрапчив,но с нищо незапомнящ се поне за мен. Офис аромат ежедневен. Това за оригинала.

# 358
  • Мнения: 13
Здравейте, тази седмица бяхме на пазар в Одрин и искам да споделя, че има нов магазин за парфюми. Казват се Muscent. Много съм доволна от качеството. Купих си Delina, Delina exclusive и Poison Girl unexpected. Изключително близки до оригиналите, да не кажа идентични. Предлагат доста парфюми, чиито имитации не съм срещала никъде. Отбих се и до Bargello. От там си купих Chanel Chance, който е една идея по-тежък от оригинала, но определено не може да се сбърка, че е той. Купих си и Good Girl, който също е много добре направен. Иначе пробвах The one D&G, много сладък и различен ми се стори; Chloe Love страхотен аромат на теменужки, оригинала не го познавам. И Carat Cartier, който първоначално беше остър, но след няколко минути стана хладен цветист аромат. Доволна съм

# 359
  • Мнения: 11 240
Има ли имитация на MONTBLANC SIGNATURE, дамски?

Общи условия

Активация на акаунт