AVON - обсъждане на продукти - тема 29

  • 44 331
  • 785
  •   1
Отговори
# 495
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Благодаря, gqa!
Ще дам отзиви като приключа опаковката Simple Smile

# 496
  • Мнения: 1 000
Не знам дали го предлагат, по-вероятно не,сега са го пуснали за Свети Валентин,но и преди съм го виждала в каталозите.В Англия можеш и да си купиш кремовете и като мостра,всяка е 7 паунда,но в комплект са много по-изгодни.Понякога много рядко го пускат и като free gift при закупуване на два продукта или над определена сума.
Не знам дали в България се предлагат такива мостри,но като комплект никога не съм го виждала в бг каталог

# 497
  • София
  • Мнения: 1 687
Знам как се ползват ампулите, благодаря!
Аз обаче ползвам и други неща, които предпочитам да не смесвам с ампулите, та затова ги ползвам през ден.

За Eve Become писах по-назад. Супер е!

# 498
  • Мнения: 13 786
Аз използвам по половин ампула
 Стига ми за лице и деколте. Останалото - слагам калпачети наопаки ( острото навътре) върху ампулката и притискам.

# 499
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Целта не е ли определено количество продукт да се нанесе на лицето? По толкова малко има ли някакъв ефект?

# 500
  • Мнения: 13 786
Целта не е ли определено количество продукт да се нанесе на лицето? По толкова малко има ли някакъв ефект?
Вероятно зависи от площта кожа. Има хора с по-едри лица или са по-дребни. При мен след един момент повече нищо не попива от ампулата. Кожата става супервалажна отгоре. . Тази излишна влажност затруднява нанасянето на крема. Той ми се хлъзга а не попива.

# 501
  • Бургас
  • Мнения: 259
Целта не е ли определено количество продукт да се нанесе на лицето? По толкова малко има ли някакъв ефект?
Вероятно зависи от площта кожа. Има хора с по-едри лица или са по-дребни. При мен след един момент повече нищо не попива от ампулата. Кожата става супервалажна отгоре. . Тази излишна влажност затруднява нанасянето на крема. Той ми се хлъзга а не попива.
Аз затова и подминавам такива продукти в опаковка-доза. Да, те претендират за по-ексклузивно качество, но за мен са същото, но в по-висок ценови клас. Серум, който е опакован по-така, индивидуално, но аз се чувствам принудена или най-малкото затруднена като го използвам. Предпочитам сама да си дозирам.
Освен ако такава опаковка предотвратява окисляването на нещо от съставките. Ама надали, ако беше това щеше да е дебело подчертано при представянето на продукта.

# 502
  • Мнения: 13 786

Аз затова и подминавам такива продукти в опаковка-доза. Да, те претендират за по-ексклузивно качество, но за мен са същото, но в по-висок ценови клас. Серум, който е опакован по-така, индивидуално, но аз се чувствам принудена или най-малкото затруднена като го използвам. Предпочитам сама да си дозирам.
Освен ако такава опаковка предотвратява окисляването на нещо от съставките. Ама надали, ако беше това щеше да е дебело подчертано при представянето на продукта.

Абсолютно подкрепям и затова си купувам опаковката с пипетка, която е аналог. Сега си взех и по-високия процент ,  нов продукт. но в началото докато стигна до този извод ползвах ампули. Сега си ги купувам само за изпът...

Последна редакция: нд, 05 фев 2023, 19:27 от _re_ge

# 503
  • София
  • Мнения: 1 687
Някой с отзиви за околоочните? Интересува ме относно фините линии под очите.

# 504
  • Мнения: 2 522
Някой с отзиви за околоочните? Интересува ме относно фините линии под очите.
Единствения околоочен, който на мен ми понася и съм супер доволна от него е на Планет спа зеления. Тези на Аню двойната система - нито един, включително и този за тъмни кръгове (срещу които упорито се боря) не ми помогна. Чудя се новият в оранжево на Планет спа - дават го енергизиращ дали е добър.

# 505
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Този за тъмните кръгове изобщо не ми понесе добре на мен. Подуха ми се очите. Специално от Ейвънски крем за фини бръчици около очите нямам добър отзив.

# 506
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Здравейте.Преди над 10г имах един парфюм,който много харесвах.Дали сега има подобен на него ?

# 507
  • Мнения: 54 345
Аз съм доволна от черния околоочен гел, с черен хайвер.

# 508
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Такова нещо от години не ми се беше случвало! Пък с продукт на Ейвън - никога. Вчера пристигна поръчката ми, в която имах и молив за очи. Ето този:

Това чудо НЕ желае по никакъв начин да се нанесе по ръба на долния клепач 😂😂😂 Моливът е мек, опитах и да махна повърхностния слой със салфетка (ако е поизсъхнал понякога става така) - но не и не! Върху кожата няма проблем, но точно където слагам аз молив - тц. Ядосах се и си сложих от стария True colour. Тях вече ги няма или аз не ги виждам?

Последна редакция: чт, 09 фев 2023, 10:51 от snow_angel

# 509
  • русе
  • Мнения: 1 316
Този балсам от Билла ми хареса , засега замества добре меденият от Avon .

Общи условия

Активация на акаунт