Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

"Пътят на честта" сезон 2, тема поредна - по-интересното място!

• 19 802
  • 560
  •   5
Отговори

Анкета

Кой от персонажите в сезона Ви е най "на сърце"? Grinning

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 420
Може пък умишлено да й е такъв дома, за да не бие на очи.

# 421
А пък Красимира питаше има ли охрана или сот..😂

# 422
Хора, много ви благодаря за отзивите за "ревюто" ми. Много се радвам, че ви развесели. Страхотни сте. Hug

Аз снощи пропуснах серията, Джастев му се приказваше и...днес ще наваксвам с пропуска на "великия" сериал. Joy

Пп В част от районните полицейски управления техниката е по стара от тази, която показват в сериала. И дограмата. И столовете, ако има такива. Wink С една дума - обстановката в районното не е особено предразполагаща, да речем. Wink Тази, която показаха в сериала е прилична на фона на други.

# 423
Здравейте, някой знае ли откъде са или къде има подобни обеци?

# 424
    Подарък са й от Киро-уникат!
    В шоурума може би има подобни Joy

# 425
    За едни два милиона. И без това Краситу каза че са боклук.

# 426
    Камъчета, Wink

Ретроспекцията ѝ от соц стола трябваше да ни покаже, че Красимира от малка си е ковра ли?

# 427

Ретроспекцията ѝ от соц стола трябваше да ни покаже, че Красимира от малка си е ковра ли?
    Joy

Сигурно на края  в надписите има фирмите ,които ги обличат  може и за бижутата да има.

# 428
    Нама такова нещо! Обстоятелствата я принудиха! 😎

# 429
    • София
    Обиците, ако не са от China Mall, пък на. 😂 Или Джъмбо, от мен да мине. Особено на Красимира в бара си личаха от 100 километра какъв пластмасов боклук са.

# 430
    На красимира в бара може би са от Н&М, а може и от тук като им гледам бюджета  😁https://www.scarlet.bg/productbg/1751

# 431
    # 432
    • Велико Търново
    Тоз новият охранител пред шоурума на Жаки къде го даваха скоро?

# 433
    “ Изходът е на входа”. Жива да не бях.😬

# 434
    • Wonderland
    Изходът е на входа Joy

Общи условия

Активация на акаунт