"Пътят на честта" сезон 2, тема поредна - по-интересното място!

  • 31 467
  • 741
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 5 846
И от дрехи, видно е, че си ходят с техните дрешки.

# 646
  • Мнения: 3 321
И от дрехи, видно е, че си ходят с техните дрешки.
Да, на Плачков си бяха неговите дрехи.

# 647
  • Мнения: 5 846
На Свежо бледосинята ризка и рипнатите дънки, когато се появи за първи път. И маратонките Адидас. 😁 Гледала съм го на интервю в това съчетание.

# 648
  • Мнения: 39 218
Биги, направо си се изложил с тая рокля. Баш на селска пръчка мяза.
Виж на Маруся много ми харесва гардероба.

# 649
  • Мнения: 2 780
Биги, направо си се изложил с тая рокля. Баш на селска пръчка мяза.
Виж на Маруся много ми харесва гардероба.

Не съм се изложил.

# 650
  • Мнения: 6 931
Ами наистина стилът на Ада хич не е в унисон с материалното й състояние. Тази сцена "пък сестра ти ми открадна куклата" спокойно можеха и да я пропуснат.
Аз тайно се надявам Димитър да е умрял. Физиономията на Ленков когато от болницата се обадиха на Страхил беше странна...прекалено наивно ми идва сега изведнъж да му каже "изненадаааа", може да не е искал Страхилчо да дели "бизнеса". Едва ли ще съм права, но ми се ще да беше така Grinning

Колкото до облеклото-какво толкова са спестили не знам-хоп по един черен парцал за Жака и  Вихра, Кера е лесна Grinning

# 651
  • Мнения: 15 296
Джастев пък всеки път като види Кера и пита - тая няма ли да я измие тази мазна косица. Joy
Викам тя сега е добре, да беше я видял в първи сезон, всеки епизод питах същото. Joy

# 652
  • Мнения: 8 958
Смятам, че Ленков е платил на когото трябва за да убият Димитър. Не му се занимава да хваща връзки да го вадят от затвора и да спира "развитието" на племенника. Отделно пък да му "петнят името, което е съградил с години" както сам се изрази.

# 653
  • Мнения: 2 147
В последните епизоди ЖакитУ толкова често, некадърно, преиграно и фалшиво изблейва "Съжаля-а-а-а-авам", че чак се замислям дали да не си го сложа за тон за някое известие в телефона. Просто е... неповторимо. Grin

П.П. Сега се усетих, че всъщност е "Съжалява-а-а-а-ам". Не че променя нещо като въздействие. Grin

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 14:36 от Contempladora

# 654
  • Мнения: 6 931
Абе той и занимавки с имотни измами не искаше, ама ей го на.

# 655
  • Мнения: 8 958
Така де, там където има кинти не отказва. Нищо, че се прави на законен бизнесмен. Но Димитър е ненужен ангажимент за него.Да използва връзки и ресурси за някой си.

# 656
  • Мнения: 3 321
И с какво би му бил полезен бивш затворник убиец? Я племенникът как добре се справя сам.

# 657
  • Мнения: X
Да и без тоя лош човек и престъпник Димитър, момчето далече ще стигне 😁😆 ма бива ли почти на имения му ден да го утрепат...

# 658
  • Мнения: 6 931
И аз така разсъждавам, обаче като ги знаем сценаристите.. Grinning

# 659
  • Мнения: 5 846
Четох във фейсбук коментар, че не само щял да се върне, ами и рус щял да бъде. 🥴 Доколко е истина, доколко фантазия на фен..

Общи условия

Активация на акаунт