Отговори
# 225
  • Мнения: 9 700
Не съм гледал Фермата 4 аз, може ли малко подробности за Георги Янков като представяне във формата ?

# 226
  • Мнения: 2 491
Въобще ни съм гледала Фермата, ама за тоз левент май ще има фермерски женски бой 🤪😁:



Туждаров вече е червен 🤪:



Елия:



Анка:



Вече не Мики Маус и Спайдърмен забавляват децата на парти за рожден ден, а отшелници 🤪🤭:




Снимков евентуален СПОЙЛЕР на физиономии след днешната битка за територия:

Скрит текст:

# 227
  • Мнения: 2 627
За първи път в Игрите този сезон ми е криво, че някой отпада.
И Мартин, и Елизабет заслужават да отидат още напред.

# 228
  • Мнения: 2 491
За първи път в Игрите този сезон ми е криво, че някой отпада.
И Мартин, и Елизабет заслужават да отидат още напред.
Напълно съм съгласна с тебе!

# 229
  • Sofia
  • Мнения: 1 934
Мен специално за Мартин много ме е яд.
Елизабет щях да я преглътна. Mr. Green

# 230
  • Мнения: 9 124
И на мен ми мъчно за Марти((
В началото не го забелязвах, ама после го оцених, при това е много добре подготвен, много добър човек, бе всичко си му на място. С Поли го преметнаха, а и сега нещо..трябваше Манка или тази от Хасково да е на острова, ама плановете са други на продукцията. Използваха го Марти направо. То там няма кой да оцелее и да не се опита да падне, за да се махне. Точно, когато трябваше да се съберат племената и отшелника да се покаже...му видяха сметката. Тази игра за баланс на гредите и там реденето беше подходяща за Бети и тази от Хасково (ама хич не я харесвам, плаши ме визуално) Този пък Симеон направо..да не пиша, че ще е грозно, но..дразни, ама направо не го понасям никак.
Нямам вяра вече в това предаване. И нещо да е както трябва , пак няма да им вярвам. Пък тази Ралица ми е направо неприятна и тя. Толкова да се издават с всичко, толкова на тъпи да ни правят... днес бях и за Бети , и за Марти. И двамата незаслужено ги изпратиха там, а тази Манка и Поля ... Манка пък се сърди ,че едно топче не успя да вкара, добре , че най-накрая успя та отиват на фермата. Бе..това е чудо направо , няма такова нещо ни комедия, ни трагедия, нов жанр тези измислиха, ама не е спортно предаване в никакъв случай.

# 231
  • Мнения: 2 627
Не мисля, че специално за тази игра са го преметнали Мартин. Ако гледаме така, то на предните игри преметнаха Габриела и особено Елена, защото им дадоха игри срещу Мартин, които беше невъзможно да спечелят, а той само се разходи по плажа.
На мен ми е криво, че си тръгна, защото изглежда простодушен човек и искрено му се седеше още. Но си падна честно, така че няма на кого да се сърди или пък ние да търсим под вола теле.

# 232
  • Мнения: 9 124
Май си е така. Но пък наистина си избират кой да остане и продължи. Дават се предимства за никакви пари, на други нищо, избират се игри според-защото...та всичко е нагласено. Тези , които не са за там си стоят. Кремена, Манка, че дори Поля.  Мъжете са добре за мен, всеки си има потенциал и покрива почти всичко. Жените не са избрани добре, Манка и Кремена пък изобщо.

# 233
  • Мнения: 2 627
Мани и Кремена са изпитанието за волята на червените. Няма само игри да има, трябва и малко воля Joy

# 234
  • Мнения: 9 700
Май си е така. Но пък наистина си избират кой да остане и продължи. Дават се предимства за никакви пари, на други нищо, избират се игри според-защото...та всичко е нагласено. Тези , които не са за там си стоят. Кремена, Манка, че дори Поля.  Мъжете са добре за мен, всеки си има потенциал и покрива почти всичко. Жените не са избрани добре, Манка и Кремена пък изобщо.
Мани си е точно на мястото в този формат правен от този продуцент.

# 235
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
Не съм гледал Фермата 4 аз, може ли малко подробности за Георги Янков като представяне във формата ?
Нали гледаш сегашната Ферма?
Гледай Любо и не питай за Гошо.
Бляк!

# 236
  • Мнения: 9 700
Не съм гледал Фермата 4 аз, може ли малко подробности за Георги Янков като представяне във формата ?
Нали гледаш сегашната Ферма?
Гледай Любо и не питай за Гошо.
Бляк!
На арената имам предвид, просто ми е единствения непознат като играч от каста на Максимал за догодина.
Маги съм виждал в ИГ как тренира. А ГеритУ изобщо не я броя, от нея нямам никакви очаквания.

# 237
  • Другата България
  • Мнения: 37 258
За арената съм забравила, Дяволо да каже ако помни, но аз лично не съм останала с добри впечатления.

# 238
  • София
  • Мнения: 27 160
Много амбициозен, добър на Арената, подготвен и физически и тактически. Патриот. Бед сред най-силните мъже за сезона, прекалено рано блесна в играта (още в първия дуел за сезона) и после някак си не се разгърна така както можеше.
Определено може да се очакват изненади от него.

# 239
  • Мнения: 9 700
Много амбициозен, добър на Арената, подготвен и физически и тактически. Патриот. Бед сред най-силните мъже за сезона, прекалено рано блесна в играта (още в първия дуел за сезона) и после някак си не се разгърна така както можеше.
Определено може да се очакват изненади от него.
Много благодаря за разяснението. Записвам го към интересните за гледане играчи.

Общи условия

Активация на акаунт