Промените в живота

  • 3 095
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • El Paso
  • Мнения: 2 052
Без да чета мненията в темата, за да не тръгна в някоя друга посока, ще ти напиша само едно: Промените са хубаво нещо и винаги се случват когато трябва. Simple Smile Отпусни се и се остави на течението, съдбата си знае работата. И какво като са изнервени другите хора? Всеки има проблеми. Не се натоварвай излишно заради на някой настроението.

# 16
  • София
  • Мнения: 38 419
Леле, какво казах и веднага ми предложиха работа на 8 часа, с хубава заплата, но далеч. Сега седя и мигам. Ще го мисля тия дни.

# 17
  • Мнения: 460
В подобно положение съм и аз, за последните 6 месеца два пъти смених работата си, като започнах в напълно непозната за мен сфера, сега от четвъртък ми предстои трето място, което пак е в различно направление. Притеснено ми е, условията са повече от прекрасни, не се надявах, че мога да намеря подобна работа, но ме е страх да не се окаже твърде хубаво, за да е истина. Ужасно напрегнато се чувствам, дано всичко е такова, каквото го представят и най-после да намеря моето място под слънцето. Пожелавам ти успех, дано всичко, което ти се случва да ти носи радост.

# 18
  • София
  • Мнения: 38 419
Като неща, които ще правя, ми е познато. Сферата на дейност на фирмата ми е малко извън компетентност, но ще се науча.
Въпросът е, че не съм работила на 8 часа от 2014 и е голяма промяна за мен и за децата.

# 19
  • Мнения: 12 724
На започващите нещо ново, Рокстар и Деска - късмет!
Авторке, радвам ти се за новия живот, за "Радините" вълнения. Толкова хубави неща ти предстоят! Успех и не го мисли толкова, живей го.

# 20
  • Мнения: 460
Uncommon, много благодаря. Дано и при двете ни всичко се нареди както трябва.
Rockstar трудна ще е промяната в ежедневието, но вярвам, че ще свикнете и ще се чувстваш удовлетворена на новото място, а ако не - напред е пълно с възможности.

# 21
  • Мнения: 3 379
Аз бях много трудна на промени, но каквото ти е най-неприятно ти се струпва на главата, оттогава не се заричам и "никога" не е израз, който употребявам.
Дребни промени като смяна на работа никак не ме тревожат, днес си там, утре - някъде, на по-добро, за по-добро.
Всичко ще се нареди, спокойно.

# 22
  • Мнения: 25 732
И аз със вас в промените.
От понеделник започвам нова работа, в нова държава, нов филд, така да се каже. И на мен ми е като авторката...Само дето не съм на нейните години...

# 23
  • София
  • Мнения: 16 170
Ето този цитат се намира на една голяма плоча в Станфорд Graduate School of Business:


So Lucky, толкова се радвам за теб. И мястото, което сте си избрали. Обожавам Маями.

# 24
  • Мнения: 886
Аз съм абсолютно същия профил, до ден днешен промените силно ме вълнуват. Въпреки че съм динамична и адаптивна, това по никакъв начин не ми пречи да изпитвам подобни на твоите емоции. В крайна сметка намирам това качество за позитивно, стига да не води до твърде много стрес. Наслаждавай се на промените, те означават, че нещо се движи, в твоя случай - върви напред. Успех в новите начинания, всичко ще бъде наред Simple Smile

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 23 631
Извинете, ама си има никога. Никога няма да стана по-млада например. Мъртвите не оживяват. Никога няма да ги видя отново.

# 26
  • Стара Загора
  • Мнения: 431
Винаги когато човек има много притеснения ,нещата минават добре!        Ново начало,нови предизвикателства това винаги звучи оптимистично.                                                                                               
               Успех пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт