Hercai/Вятърничав по ATV/Diema Family и Нови проекти на актьорите Тема 14

  • 39 771
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 578
   


Hercai/Вятърничав



Всеки петък от 20 часа по ATV, излъчван в периода от 15 март 2019 г. – 25.04.2021 г.

От 11 януари 2021 г. всяка делнична вечер от 22 часа по Diema Family

Това е история за невъзможната любов, родена от отмъщението. От тези, които се следят със затаен дъх.
Миран Асланбей е бизнесмен, който е дошъл в Мидят от Истанбул. Той предлага на Насух Шадоулу нещо повече от делово партньорство – иска ръката и сърцето на една от внучките му – Реян. Но главата на това могъщо семейството има други планове. Насух възнамерява да даде на Миран ръката на другата си внучка – Ярен. Решението на двамата мъже дълбоко ще засегне съдбата на двете момичета, влюбени в един и същи мъж.
Как ще повлияе на двете семейства любовта, която се заражда на хилядолетните земи на Мидят? Ще могат ли да бъдат заедно красивият бизнесмен от Истанбул и момичето, за чиято красота в Мидят се носят легенди? Това е историята на двама млади хора, които се влюбват от пръв поглед, но им предстои да преодолеят големи изпитания.
         
                                                        

Производство: Mia Yapım
Продуцент: Бану Акдениз
Режисьори до март 2020: Джем Карджъ
Бенал Таири
Режисьори след март 2020: Баръш Йош
Али Илхан

Сценаристи: Еда Тезджан
Ферайе Шахин
Берфу Ергенекон
Бершан Тан
Пелин Гюлджан
Зейнеп Ширин Йългън


Жанр: Драма
Премиера: 15.03.2019 г. на канал ATV
Първи сезон се състои от 12 епизода.
Премиера на втори сезон - 20.09.2019 г. - състои се от 26 епизода.
Премиера на трети сезон - 18.09.2020 г.- започва от 39 епизод и приключва с 69 епизод

                    
                                                          

                         



                                                                 Актьорски състав:

                                  Акън Акънозю/ Akın Akınözü

Роден е на 22 септември 1990 г. в Анкара.
Израснал е в добре обезпечено семейство и получава добро образование зад граница. Майката на Акън  искала да стане актьор, но самият той избрал математиката, която му харесвала повече. Акън е завършил бизнес колежа ТЕД в Анкара, след което постъпва в математическия факултет на  Калифорнийския университет в Бъркли. Като студент в Америка се увлича по театъра и си дава сметка ,че актьорската професия го привлича. Започва да взема уроци по актьорско майсторство, играе в театъра. Посещава и актьорските курсове  „CRAFT Oyunculuk Atölyesi“.
Първата си роля Акън получава през 2014 г. във филма „Дявол“, който е заснет съвместно от Словения и Хърватия. Въпреки, че ролята му е незначителна, той придобива ценен опит и се връща обратно в Турция, където почти веднага получава роля в сагата „Великолепният век – Кьосем“, където има възможност се снима с актьори като Берен Саат, Екин Коч, Берк Джанкат и много други. Там той играе ролята на еничара Али/Иван.
Следващият проект с негово участие е „Хубаво е да сме приятели“, който няма дълъг живот. През 2017 г. Акън изпълнява главната мъжка роля в сериала „Семейство Аслан“, където негова партньорка е Бурджу Йозберк. След приключването му той взема участие и в сериала  „Право на престола Абдулхамид“ в ролята на Йомер.
През март 2019 г. отново му е поверена главна роля в сериала „Вятърничав“.


Филмография:
„Дявол“/ Azrail – филм 2014
„Великолепният век: Кьосем“/ Muhteşem Yüzyıl: Kösem – 2015 - Али / Иван
„Хубаво е да сме приятели“ / Arkadaşlar İyidir 2016 – Юнус
„Семейство Аслан“ / Aslan Ailem – Мурат 2017
„Право на престол Абдулхамид“ / Payitaht Abdülhamit – Йомер 2017
„Вятърничав“/ Hercai – Миран 2019


                                                  


                                       Ебру Шахин

Родена е на 18 май 1994 година в Истанбул.
От най-ранна възраст Ебру се занимава със спорт, била е спринтьорка. В университета също учи във факултета по спортни науки и се дипломира като спортен мениджър и треньор.  По време на следването си се увлича по актьорството, но дълго се колебае,  преди да опита.  Първоначално се снима в реклами, а след това участва в игрален филм, след което идва и първата й роля в сериал в „Истанбулска невеста“. Взема участие и в сериала „Забраненият плод“. „Вятърничав“ е първата главна роля на талантливата млада актриса.


Филмография:
„Babam“ 2017 – филм -  Нилюфер
„Истанбулска невеста“ 2017 – Бурджу
„Kan Parasi“ филм 2018
„Забраненият плод“ 2018 – Хира
„Вятърничав“ 2019 - Реян                                    
                                                    

  
Скрит текст:
                                                 Маджит Сонкан - Насух Шадоулу

                                                      


                                                      Серхат Тутумлуер - Хазар Шадоулу

                                                        

                                      
                                                         Айда Аксел - Азизе Асланбей

                                                        


                                                           Гюлчин Сантърджъоулу - Султан Асланбей

                                                        


                                                          Ахмет Тансу Ташанлар - Азат Шадоулу
                                                      
                                                          

                                                          Оя Унустасъ - Гьонюл Асланбей

                                                          


                                                            Гюлчин Хатъхан - Хандан Шадоулу

                                                          


                                                           Илай Еркьок - Ярен Шадоулу

                                                          


                                                            Ебрар Аля Демирбилек - Гюл Шадоулу

                                                            


                                                            Фериде Четин - Зехра Шадоулу

                                                            


                                                              Сердар Йозер - Джихан Шадоулу

                                                            


                                                              Джахит Гьок - Фърат Демиралп

                                                              

                     
                                                            
                                                  

                                                  

 
                                                                


                                                
Епизодите с бг субтитри.
                                                    
                      Епизодите с руски субтитри.

                              Аз чакам него, а той мен...



Легендата за теменужката (hercai) и кокичето. Hercai е нарицателно за непостоянство, вятърничавост.
Преди много, много години имало две полски цветя, които били влюбени едно в друго. Като всички други цветя всяка пролет цъфтели и поздравявали слънцето. Но в началото на една пролет едното цвете казало на другото: "Нека да не цъфтим тази пролет като другите цветя, нека цъфнем в средата на зимата в снежните дни, когато всички бягат от студа, така че цялата природа да принадлежи на нас." И двете решили тази пролет да не цъфтят. Докато едното цвете чакало да настъпи зимата и да завали сняг, за да цъфне, другото цъфнало през лятото. От този ден до днес цветето, което цъфти в снега и очаква любимия си, се наричало кокиче, а другото, което оставило любимия на средата на пътя - теменуга (hercai). Ето заради това непостоянните, неверните любими се наричат hеrcai.
                Превод от турски: Reni – BG


Старите теми:


 
           


                                       ПРИЯТНИ МИНУТИ В ТЕМАТА!

                              

# 1
  • Мнения: 1 544
Дъга 🌷🌺🌹 С Благодарност! 💖
Ще те информираме! 👍👌
И да си доведа красавците ни, в новото ни прекрасно, виртуално кътче:
Специално за Дени, ама .... и за нас, де 😂:

Тая лимба.... в ляво много ме кефи...




Под зоркият поглед на Бабане...

Последна редакция: вт, 28 сеп 2021, 21:04 от Stella2021

# 2
  • Мнения: 2 066
Благодаря за новата тема! Момичета, да си я изпишем с хубави хабери за нашите хора. Heart Blue Heart

# 3
  • Мнения: 6 797
Благодаря, Дъга, за новата тема!
Да си я изпишем само с прекрасни новини и забавни истории, и незабравима приказка...

Попрекалих с дължината на поста, но и Миран и Рейян прекалиха с разминаванията онзи ден. Рейян се сбогува със спомените си, а Миран тръгна след спомените, за да се хване за тях, за любовта и за спасението си...





-   Не се обръщай, Рейян. Не смей да се обърнеш!



-   За първи път те намерих там, Рейян. За първи път ми се довери там.



Там беше щастлива. Човек отново се връща там, където е бил щастлив за първи път. Там си. Знам.



‘’Откъде знаеш това място?
Построих тук люлката. Нали каза, че само така ще можеш да ми се довериш.
Полудял ли си? Аз просто така…’’




-   Къде си, Рейян?



Къде си? Къде си? Къде си?



Рейян!



Ти не си се отказала, не можеш да се откажеш. Оставила си това, за да те намеря,. За да те защитя.



Не може да е друго, Рейян.



Не може да е друго. Не може да е друго.

# 4
  • Мнения: 1 834
Дъга 🌷🌺🌹 С Благодарност! 💖

Под зоркият поглед на Бабане...


Бабане е много красива жена....Heart Eyes

Здравейте, честита ни нова тема Flowers Hibiscus Gift Heart

И аз благодаря на Дъга за възможността да се събираме на сладък мохабед в темата. Дано да я напълним с хубави, весели и любовни моменти с нашите любимци.

Като начало, чакам с нетърпение първи епизод на новия сериал на Акън. Чакам преди това реклама, трейлър, снимки от работната атмосфера. Каквото и да направят е ясно къде е сърцето ми,


но ще дам шанс на новата партньорка.



И все пак да се знае, този човек винаги е на първо място...

# 5
  • Мнения: 1 544
Цвети, .. .страхотни моменти си фотнала.....тук, Рейян беше разбита...
.но въпреки всичко и моментното й решение , тя остави достатъчно ясен знак за Миран.....черната кърпа, за която се хвана и той....
Абе, какво да пиша...аз съм тотално отвята...за Вас - не знам
.

# 6
  • Мнения: 2 066
Дениара, аз викам новата девойка да си знае, че Акън е зает! Blue Heart му е заето, е малко разбито сигурно Broken Heart, но важното е че е Cupid

# 7
  • Мнения: 1 834
Дениара, аз викам новата девойка да си знае, че Акън е зает! Blue Heart му е заето, е малко разбито сигурно Broken Heart, но важното е че е Cupid

Новата девойка е омъжена и има малко бебе. Това разбрах покрай новините за проекта. Така че, споко, няма опасност някой да измести Ебру от сърцето му. Само тя да не се мотка прекалено дълго, че разбито сърце трудно омеква...

Правя редакция, за да ви покажа, че приказките в живота съществуват наистина.



Това е истинска снимка от Пловдив. Кътчето романтика е направено на брега на Марица. В момента във фейсбук групата на града се гадае какво ще се случва. Най- много предположения има за "предложение за брак". Нямам предствава кое девойче е щастливката и младежа кой е, но съвсем скоро ще се разбере. Стана ми много хубаво да видя, че някой си прави труда да достави удоволствие по този начин на любим човек. Каквото и да стане при тази двойка, аз пожелавам да са винаги влюбени и да пазят романтиката в живота си Flowers Hibiscus

Последна редакция: вт, 28 сеп 2021, 22:22 от DeniAra

# 8
  • Мнения: 1 544
Оох, смея си се на предположенията, както и на желязната логика...
Нито Ебру, нито Акън  ...си мисля, че ще вземат драстични промени в животът си.
По живьом, па увидем...

# 9
  • Мнения: 225
Здравейте и от мен благодаря на Дъга за новата тема да бъде изпълнена с много емоции и хубави моменти да си я изпишем с удоволствие. Дени страхотна снимка и романтика ето това е красота и естетика който го е направил и ще прави предложение евала. Цвети продължаваш да ни припомняш невероятните моменти разкриване на още една истина за Реян и нейното отчаяние когато отново се качи на люлката искаше всичко да забрави и да е било само един сън, но уви това беше момента в който взе решение да се ожени за Азат и да стъпи на краката си опита се, но когато сърцето ти принадлежи на друг е много трудно. От тук насетне започва нейната борба със всеки и срещу всеки, което я караше да бъде силна , да се бори да си върне всичко едно по едно разбира се давайки втори шанс на Миран го постигна. Така, че човек винаги заслужава да му се даде шанс да се поправи.

# 10
  • Мнения: 6 797
Ебрар Демирбилек получи наградата „Златна ягода“ в номинацията „Дете актьор на годината“ за сериала Hercai. Това дете наистина заслужава всички награди, тази година отново не са пропуснали да я забележат.





От фотосесията на Ебру за списание All. Както винаги изключително красива.




Дори краката им са в перфектна хармония. И двамата са доволни и щастливи.

# 11
  • Мнения: 225
Браво за това страхотно дете, пълни ми душата очаква я бляскаво бъдеще. Желая и здраве и късмет и да радва в бъдещите си проекти голям бонбон е. Да красива Ебрй отново, но май си е правила нова корекция в лицето как мислите. А що се отнася до хармонията им винаги бях в крак със всичко.

# 12
  • Мнения: 6 797
Не Вили, аз не виждам корекция. Гримът е много добър.
Това пишеше за гримьора:
Хамиет Акпинар е един от най -добрите гримьори, подчертава красотата.
И съм съгласна с написаното, то това не гримьор, а художник си е направо човека. А и роклята много ми харесва.

# 13
  • Мнения: 1 036
Дъга, благодаря за новата Тема!

# 14
  • Мнения: 1 544
Добро утро! Топъл и спокоен ден да имате, момичета! 🍁🌻🌹

Да започнем денят с чаша чай и ....една-две разкошни усмивки





А защо не и с прегръдка с любим човек


Радвам се изключително много и за слънчевата ни Гюл ханъм

Последна редакция: ср, 29 сеп 2021, 09:00 от Stella2021

Общи условия

Активация на акаунт