“БРАТЯ” - сезон 3

  • 31 031
  • 746
  •   1
Отговори
# 375
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
Е, той беше първия брат`чед, дето подробно информира за всички имоти на Топал и сие. Simple Smile
После дойде тоя, де отбира от изкуство... И на останалите или още не им е дошъл реда, или аз съм им изгубила дирите Grinning.

# 376
  • Мнения: 6 604
Е, той беше първия брат`чед, дето подробно информира за всички имоти на Топал и сие. Simple Smile
После дойде тоя, де отбира от изкуство... И на останалите или още не им е дошъл реда, или аз съм им изгубила дирите Grinning.
Аааа, чакай малко. Сигурно трети работи в болница. Щом имаше информация, че дядото не е там и е изчезнал. 😜

# 377
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 832
И брат`чеда казал, че такситата вече не предлагали/не са срещали синята муха - менте. Той дали четвъртия по ред ще да е? Wink

# 378
  • Мнения: 6 604
И брат`чеда казал, че такситата вече не предлагали/не са срещали синята муха - менте. Той дали четвъртия по ред ще да е? Wink
🤯.
Остават още 8.нали 12 бяха? 🤔 😜

# 379
  • Мнения: 4 075
Добре де, ченгетата не се ли усещат да питат кой, аджеба, е тоя брат'чед? Че нещо много знае, вече се чудя да не е шефа на ДАНС? или искам много от родната полиция в сериала? Joy

# 380
  • Мнения: 1 787
На мен Михайлов ми стана любимец. 😂

# 381
  • Мнения: 9 044
Ама и ти ли като мен мислиш,че е един брой братчед?! JoyСега разбирам ,че били доста повече!
Що не кръстиха сезона "Братчеди",че братята нещо..За всеки наболял казус-братчед.Grinning

# 382
  • Мнения: 6 604
Сетих се за песента на Хазарта - Имам брат'чед и ми дреме на....... 😂

# 383
  • Мнения: 9 484
Родната милиция ни пази 🤣🤣🤣

# 384
  • Мнения: 2 987
Много тъпи тези полицаи. На маймуни ги направиха заради тяхното бавно загряване какво точно виждат. Когато се задействат само им гледат сеира. Не може да са вечно толкова безпомощни. Поне веднъж по случайност да бяха попаднали навреме на правилна следа.

# 385
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Докато бяха в склада при възглавниците, толкова ли не ги чуха тез гранули. Ама... бавнозагряващи реотани...

Филип каква змия е...

# 386
  • Мнения: 9 484
То очите ще им извадят следи навсякъде около тях, ама кой да се сети 😁

# 387
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Каква е играта на Кольо?
Цака Драго и Снежа, защото?
Съвсем се обърках.

Добре, че Лора Хари и Марин Вампиров ми направиха вечерта.
Култов беше разговора им, още се хиля....Joy

# 388
  • Мнения: 1 787
Като видях Филип как си мие ръцете, направих някаква асоциация, че го прави, защото пипна Снежа и реших, че не му е чиста работата. 😂 А и щеше да е твърде странно да започнат да работят ръка за ръка баща и син, какво ще гледаме още два месеца.

# 389
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Същото си помислих.
Сандо ще се окаже прав.
Вече ми е жал за Денис.
Кой откъде го добара, го цака с каквото свари, от роднини си пати цял живот, и така и не си научи урока. Накрая ще се окаже, че Лора ще е неговата майка Тереза.
А ние я мислехме за куку....
И много често дават онзи бонзай, дали няма някой "бръмбар"  в него?

Общи условия

Активация на акаунт