Анкета за детски проблеми

  • 2 037
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Ами аз съм родител.
Детски проблеми = проблеми на децата. Как махането на памперса и агресивното другарче, не е детски проблем, а проблем на децата. Това е едно и също.
ОМГ какви хора ги приемат и учат и завършват виШЕ Joy и после чакаме да се оправим нали Joy

Говоря за детски проблем, отразен от Новините, а не Вашия личен проблем. Не, не е едно и също.  Май не четете хубаво. Преобладаващите детски проблеми, отразени по Новините, са свързани с дистанционно обучение и здраве, покрай пандемията с Ковид.

# 16
  • Мнения: 1 281
Още веднъж към авторката и съвсем добронамерено: това изследване, чисто технически има сериозни проблеми още при конструкцията, прочетете и помислете как да го направите, нали не е въпроса в отбиване на намера? Мога да помогна, ако имате нужда, но това, което споменах по-горе е най-малкия проблем.

# 17
  • Мнения: 3 010
Софийски университет в кавички. Направо ме е срам, че такива като вас са го докарали до дипломиране. Ужас.

# 18
  • Мнения: 10 330
Анкетата е доста зле структурирана и формулирана. Трябва да има избор за т.нар. детски проблеми, защото не ми стана особено ясно какво се очаква от мен да кажа.
Детски проблеми са и захранването на кърмачета, също и хормоните на тийна... Нищо общо.
Кое се изследва, не ми стана ясно. Повечето репортажи по новините и цитираните предавания са свързани с частни случаи, защо да не е моят личен проблем? Нали това се пита още във въпрос 2 (ако съм родител).

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 3 022
Заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт