Изпитани сайтове за парфюми - октомври 2021

  • 85 951
  • 1 095
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: X
Vanja77, прави ми впечатление, че пускаш тук оферти, които не са изгодни, а са просто на евтини парфюми. Хората търсят хубави, скъпи парфюми на оферта, а не парфюми, които са си евтини по принцип. Те са си винаги там и винаги на тая цена, тях няма кой да се втурне да ги изкупи, така че тази информация не е особено полезна на никого.

# 886
  • София
  • Мнения: 5 361
Само аз ли не виждам Nobile 1942  в мейкъп?

# 887
  • Мнения: 794
Да кажа, че в makeup.bg Frangipani Ormonde Jayne е на изгодна цена, защото е 120 мл https://makeup.bg/product/165443/

Последна редакция: вт, 26 окт 2021, 21:50 от bubanka

# 888
  • София
  • Мнения: 4 439
Само аз ли не виждам Nobile 1942  в мейкъп?
Изчезнаха преди три седмици.

# 889
  • София
  • Мнения: 5 361
Да, горе-долу от тогава. Дали изтеглят марката?

# 890
  • Мнения: 3 995
Може ли да ви помоля за съдействие. Погледнах в повечето известни ми сайтове, но не мога да открия Alien тоалетна вода (дамска) на прилична цена.
До скоро имаше тестер от 60 мл за 81 лева. А сега горе долу 30 мл струва толкова. Виждали ли сте го на някаква по нормална цена и да е налиен, защото искам да го поръчам.
Благодаря!

# 891
  • виртуално
  • Мнения: 2 861
Lale,
на 94 успях да го намеря само
https://www.starcorp.bg/productbg/2855

# 892
  • Мнения: 205
Здравейте! Шанелите са на доста изгодна цена в Starcorp.bg . Някой има ли опит с парфюми на Шанел от този сайт? Да не налетя на ментаци...
Благодаря ви и хубав ден на всички!

# 893
  • Мнения: 31 130
Дойде моята пратка от вчера от Скарлет, заедно с една от старите поръчани. Много се изненадах и съм много доволна. Извиниха ми се и казаха, че работят сериозно по отстраняване на проблема, както на въпроса ми дали ще имат скоро ново зареждане, ми отговориха утвърдително.

# 894
  • София
  • Мнения: 5 361
Здравейте! Шанелите са на доста изгодна цена в Starcorp.bg . Някой има ли опит с парфюми на Шанел от този сайт? Да не налетя на ментаци...
Благодаря ви и хубав ден на всички!
По принцип Старкорп е изпитан сайт, няма ментаци. Пиши кой Шанел ти трябва, тук има страхотни хора, които ще реагират ако имаш нужда.

# 895
  • Мнения: 42
Купувала съм Шанел №19 EDT от Старкорп, оригинален е.
Изобщо, опитът ми с този сайт е изцяло положителен.

# 896
  • Мнения: 3 412
от Starcorp.bg имам едно мини Womanity, оригинално е Simple Smile

# 897
  • Мнения: 343
Здравейте! Код за парфимо има ли активен?

# 898
  • Мнения: X
От Старкорп са точни и любезни, нещата им са ок, но тъй като собственикът е отзивчив човек и няма да ви откаже, искайте снимка на парфюма, ако е тестер или последен брой. Не винаги външния вид на опаковката е изряден. Не знам от къде ги изравят, но някои кутии са изцапани, намачкани, целофанът е захабен и не изглеждат ок за перфекционисти или за подарък. Ако парфюмът си е за ваша употреба и не ви е задължително кутията да е отлична, ок, но иначе ще ви дразни и ще се разправяте.
Друг е въпросът, че търговският вид е важен и стока с подобни дефекти, трябва да е преоценена, ако се търси и уважението на клиентите, не само възможността да се продаде. Без значение дали е тестер или продукт, тя просто не може да струва колкото такава с изряден вид.

# 899
  • Мнения: 3 995
Друг е въпросът, че търговският вид е важен и стока с подобни дефекти, трябва да е преоценена, ако се търси и уважението на клиентите, не само възможността да се продаде. Без значение дали е тестер или продукт, тя просто не може да струва колкото такава с изряден вид.
Точно така! По съгласна не мога да бъда! 👍

Общи условия

Активация на акаунт