Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 111 300
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 1 665
  • София
  • Мнения: 18 636
Ужасна е за мен, бляк.

# 1 666
  • София
  • Мнения: 22 532
Възложила съм на дъщеря ми да купи Дайкона, но дали ще намери.... Че даже и рецепти от тук имам за ряпата. Simple Smile

# 1 667
  • In transit
  • Мнения: 11 709
натка, и аз тъкмо реших да я пробвам, ама на...късмет.

Долче, цената и беше около 2-3лв за килограм. Специфична е като форма и цвят и съм сигурна, че я имаше...ще видя и по другите филиали във Варна.
Ако някой я види някъде ще се радвам да сподели.

# 1 668
  • софия
  • Мнения: 25 205
Покрай истерията с ряпата купувах, но и на нас не ни допадна. Не помня по каква рецепта я правих. Естествено е въпрос на вкус.

# 1 669
  • In transit
  • Мнения: 11 709
Хм, аз мислех, че не е толкова зле, още малко ще ме откажете да пробвам Simple Smile

# 1 670
  • Мнения: 20 092
Майки, не е толкова зле ряпата, особено ако се стремиш да се храниш нисковъглехидратно.

# 1 671
  • София
  • Мнения: 18 636
Е опитай сега, аз ям само зеленчук, но това конкретно ми е блудкаво.

# 1 672
  • Мнения: 6 616
Хм, аз мислех, че не е толкова зле, още малко ще ме откажете да пробвам Simple Smile
Мики, пробвай. Аз пробвах, когато беше хит в темата (да не остана по-назад, нали Joy  ). Нарязах я на пръчици и заедно с моркови и картофи, нарязани по същия начин, пекох във фурната с месо. Не беше нещо "уау", но и не беше безвкусно. Правих и салата (настъргах я с моркови и алабаш). Повече не съм купувала, че ми се струва скъпа (когато купих беше намалена).

# 1 673
  • Мнения: 68 373
Мен цената ме отказа да опитам мин.зима.... цяла шапка пари за една гулия Satisfied

# 1 674
  • Мнения: 20 092
Аз я взимах на 50 ст, не помня правих ли от нея и пюре със сметана.

# 1 675
  • Мнения: 27 277
Моята жълта ряпа я правих на пюре. Основно аз си го ядох вкъщи, но има двама които дори не пожелаха да опитат пюрето. Та мнението им не е особено показателно. 😃

# 1 676
  • Sofia
  • Мнения: 21 581
Натка, ще трябва да я пробваш, за да решиш дали е специална за теб или напротив. Simple Smile
Специална не бих я нарекла, но ни е вкусна на нас и най-вече в салата я ползвам.

Мен цената ме отказа да опитам мин.зима.... цяла шапка пари за една гулия Satisfied
Гулия = земна ябълка. Simple Smile
Жълта ряпа = Брюква.

Последна редакция: пт, 22 окт 2021, 22:27 от Morena

# 1 677
  • Мнения: 12 648
Замества картофите при нисковъглехидлатна диета.  Правила съм и мусака, и какво ли не.

# 1 678
  • Мнения: 12 306
Ако пак я намалят може и да се излъжа значи. На редовна цена и аз като Тета реагирах. Тя гарнитурата ще ми излезе колкото основното.

# 1 679
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 483
Крем супа от ряпата с малко други зеленчуци. Но е твърда за рязане, втората я връчих на ММ да я оперира.

Общи условия

Активация на акаунт