Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 111 676
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 1 821
Поредната много разочароваща брошура( по отношение на нехранителните поне) - сбирщок къде какво останало, по една страничка от всичко- пак дрехи и пижами за 110/116,пак ще се чисти и готви ...ама явно това се търси ..Sad Sad

# 886
  • Мнения: 27 489
Имаше мисля и пижами до 134-140. Но дъщеря ми е тъкмо 141-142 см и няма смисъл да купувам. До пролетта може и да не и' става вече (тя си има от Пепко страхотни зимни по-плътни пижами, малко остава докато ги извадя). Много бързо расте сега и не ми се купуват неща които и' стават без никакъв "потенциал"...

# 887
  • София
  • Мнения: 14 672
Аз така и не разбрах коя е оригиналната кутия Линд бонбони, която
J.D.Gross  имитира?
Тази, втората снимка е на отворената кутия https://m.supermag.bg/food_products/shokoladovi_i_zaharni_izdeli … oni/view?iid=2634

# 888
  • Мнения: 1 023
И за мен новята брошура не е интересна- любимата Лаваца и може се поглезя с един Джентълмен Джак.
Линд са си Линд въпреки, че състава е кофти. Мъжа ми от време на време, ни прави изненада с тези бонбони или някой и друг шоколад да ни поглези ( явно е периода около месечното неразположение)

Метерологична станция аз съм доволна супер симпатична е и ще купя още една за другата ни къща. Само не разбрах как да настроя алармата за много влага, грип и т.н ….

# 889
  • Sofia
  • Мнения: 21 621
От новата брошура набелязах впечатляващо (май за сефте ми се случва) малко неща - 2-3 американски (липсва ми сиренето Монтерей Джак), 2-3 хелоуински, чедър на слайсове, грана падано, свежото фолио и ПиЗ разбира се.

# 890
  • Пловдив
  • Мнения: 40 755
Ужасни хелоуински грозотии...пас съм.
Фолио, бадеми и уиски за мен Wink

# 891
  • Мнения: 730
От новата брошура набелязах впечатляващо (май за сефте ми се случва) малко неща - 2-3 американски (липсва ми сиренето Монтерей Джак), 2-3 хелоуински, чедър на слайсове, грана падано, свежото фолио и ПиЗ разбира се.
Ще има Монтерей Джак - 13 стр.

# 892
  • Мнения: 68 643
Аз така и не разбрах коя е оригиналната кутия Линд бонбони, която
J.D.Gross  имитира?
Тази, втората снимка е на отворената кутия https://m.supermag.bg/food_products/shokoladovi_i_zaharni_izdeli … oni/view?iid=2634

Не са ми еднакви...
И не виждам с какво оригиналът превъзхожда бонбоните на лидл, освен че е двойно по-скъп. С ГФС е оригиналът../не че мен ме бърка/.
Всеки, който държи по някаква причина на линдт, да си купи от тях по-добре. Това към Соул, защото тя има резерви към
 " репликата", да не излезем ние виновни, ако не ги хареса лидълските.

# 893
  • Мнения: 20 162
Има Монтерей, и аз го заглеждах миналият път но не го бяха заредили при нас и не съм го пробвала.
Иначе и аз не харесвам американската седмица, мисля че почти нищо не съм купувала от нея.
Хайде, ще чакам пижами по-следващата седмица значи 😸

# 894
  • Sofia
  • Мнения: 21 621
Благодаря, Mia_Sophie! Simple Smile  Много го харесваме сиренето!
Ето нещо, което го има в брошурата, но в секциите в телефона не.

# 895
  • София
  • Мнения: 2 851
Как пък едно нещо не ми хвана окото от въпросната нова брошура...Линд си е Линд, това е положението. Що го имитират?!

# 896
  • София
  • Мнения: 6 010
Нищо интересно за мен няма в новата брошура (банковата ми карта хареса това).

Аз бях питала по-назад, но май никой не писа, при вас има ли филтрите и каните за вода на Аквафор?


В Драгалевци имаше много и кани и филтри.

# 897
  • Мнения: 5 127
Да споделя, че и при мен се оправи Лидл +. Наградата са овесени бисквити с 30% намаление.

# 898
  • Мнения: 47 981
Линд са с много кофти състав, а и ако дълго не си ял шоколад- странно мазни и отровно сладки Simple Smile Въпросния оригинал на лукс бонбони сме яли много пъти, не са лоши, не са уау. А са доста скъпи. Повече за подаряване на разни капризни хорица ги ползвам. Не съм взимала от имитацията в Лидл, но ако има, ще пробвам.

# 899
  • Мнения: 20 162
Нямам против имитациите аз, лидълските обикновено ми харесват. Но и аз пробвам шоколади 3-4 пъти годишно, та не са ми чак толкова важни.
Също съм чувала, че на Линд състава не е чак толкова уау.

Общи условия

Активация на акаунт