Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 111 678
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 10 210
Различни са вкусовете, да. Но ми е странно, ако човек не харесва вкуса на Линдт, да си търси реплика на Линдт и да държи да опита такава. 😃 Там е работата, че реплика на вкуса няма. Майка ми харесва Рафаело, харесва и малини, затова ако хората, харесващи Рафаело, ги одобряват, ще й ги купя, очаквам да ги хареса.

# 916
  • Мнения: 9 524
не държа да опитам, бре, искам да съм информирана Wink аз сладко не обичам, та ми е все тая. но виж рафаелото и аз ги харсвам.

# 917
  • Мнения: 10 210
А бе не към теб 😂 🤗, по принцип говоря.

А към теб - в оня магазин Чао има ли хубави бонбони, като за нас? 😉

# 918
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Да ви развеселя, снощи ММ ми вика утре сутринта ще ходя на лов в Лидл за ъглошлайф. Викам му ок. Отишъл той в 7 и 30 инито един нямало. Питал някой от персонала, казали му че не са зареждали.
Ядосал се и говорил с друг от персонала, пак същия отговор получил. Накрая си погледнал в телефона, където гледа брошурите и видял че гледал брошурата от тайната им агентска фб група., т. Е. Гледал за следващия четвъртък Simple Smile
Викам му, няка ти като не споделяш с мен инфо Simple Smile

# 919
  • Мнения: 9 524
А бе не към теб 😂 🤗, по принцип говоря.

А към теб - в оня магазин Чао има ли хубави бонбони, като за нас? 😉

не знам, душко, не сме купували от този магазин. май инцидентно ММ беше взимал някакви бонбони в кесийки за децата, но не съм ги опитвала. но някак скъпи ми се видяха. веднъж купихме шоколад - категорично не ми хареса. за сметка на това хубавият течен без палма изчезна.

# 920
  • Мнения: 10 210
Аууу, как не ги е срам! За него щях да ходя. 😫

# 921
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Е, не с шоколадите от сутринта Simple Smile
Снощи пазарувахме - купихме Полента в плик. Това нещо се запича на тиган с малко мазнина на порции или?! Не ям и не правя. ММ си я хареса. Уважих Италианската шунка, червената паста и разни други неща по поръчка на детето. И един Шогетен джинджър бред взех + Био шоколада. Броколито на оферта беше много "измъчено" и имаше само едни малини (мухлясали). Мандарините - някой ги е излъгал, че са мандарини. Имах поръчка за плодове и за това гледах щателно.
Всичко друго набелязано имаше.
Другата седмица ще има Бургер вечер. Като гледам и някои "Хелоин" неща - бисквитите на Траяна например.
Има Патешко и то ще влезе в менюто.
Искам аз спортни панталони за по-големите деца. Един здрав остана само - не са панталоните виновни.
Morena показа една кутия с плодове - мандарини и киви, с какво бяха поръсени? Синът ми иска да си прави плодови шишчета, за това питам.

# 922
  • Мнения: 10 159
Има и други течни шоколади без палма, ето един от Ф., който наскоро открих:
Скрит текст:


Бурканчето от 200 гр. е около 8 лв. редовна цена там.
За полентата- по препоръка на Skk тук, запичам нарязана на лентички във фурната, като ги поръсвам със зехтин и подправки на вкус.

# 923
  • Русе
  • Мнения: 5 347
Мерси!
Така и аз мога да хапна, че традиционната "каша" ми е бррр.

# 924
  • Мнения: 9 524
феникс, за тази цена взимам гайо направо. 

# 925
  • Мнения: 10 210
А самият шоколад вкусен ли ти е, как го намираш? Имат и бонбони тази марка, гледах ги, но не взех.

# 926
  • Мнения: 39 314
Купих франкфуртери на Пикок(за проба). Това нещо как се яде/приготвя?

# 927
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Уф, Гайо са уникални. И откъм състав са ОК.

# 928
  • Мнения: 10 210
Купих франкфуртери на Пикок(за проба). Това нещо как се яде/приготвя?
Ами директно. Нали тези Pure? Аз много ги харесах.

# 929
  • Мнения: 68 644
Купих франкфуртери на Пикок(за проба). Това нещо как се яде/приготвя?

Те не са ли готови за употреба-като наденички едно ли беше, така се хапва, мисля, директно...като саламче.

Общи условия

Активация на акаунт