Лидл 156 - Октомврийски заигравки

  • 111 653
  • 2 440
  •   1
Отговори
# 900
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
На Лидл бомбоните ми харесват, за разлика от ЛИнд, които не харесвам изобщо. Нито шоколади, нито бомбони.
От новата брошура аз харесвам предложениеята за бургери, хлебчетата, бургерите, само не видях да има сос за бургери на Хилманс. Ще взема и от мексиканската подправка за кесадияс.
Хелоинската седмица, за разлика от други години, е пълна боза.

# 901
  • Мнения: 10 210
Тета, претенции към ментетата на Лидл нямам, интересуваше ме дали повечето хора ги ядат, това и написах, защото аз със сигурност няма да ги ям и да знам, да не се обидят, че ги черпят с боклучав шоколад, при толкова много избор на пазара. Явно се яде, така че съм спокойна. Опитах ги, прилика с Линдт няма, направо е смешно да се прави, просто поредната кутия бонбони. Линдт също не ям, по други причини. От Лидл харесвам шоколадите, бонбоните им - не.

# 902
  • Мнения: 36 446
Благодаря за информацията за уреда за стерилизиране. Изглежда сме го изпуснали, не вярвам да има в Плевен.

Другата седмица ще има от едни бонбони на Фереро, които харесвам - ако заваря ще взема от тях, защото по нашите магазини не ги пускат често (на 9-та страница).

# 903
  • Мнения: 9 517
аз не съм от феновете на линдт, не ме впечатляват особено. на фирмата-производител на ментето, харсвам шоколадите. хубави са. ментетата-мерси са отвратителни, но на мен и мерси не ми харесва.
призовават към повече кофти брошури, че ще се разорим иначе.
от лидл харсвам белгийското морско дъно, вкл. и откъм състав.

# 904
  • Мнения: 68 621
Ще взема четки за рисуване от новата брошура. Само това.

# 905
  • Мнения: 10 210
Тези на Фереро и аз загледах, пък и тъмен шоколад са. Фереро по принцип харесвам на вкус, за състава нямам спомен, понеже ям по 1 бонбон на година. 😃 Виж, шоколадите ги чета, че понякога са дори ежедневие. А вчера даже 3 различни шоколада в един ден. 🤪

# 906
  • Мнения: 9 517
фереро са зле откъм състав, аз и на вкус не ги харесвам.

# 907
  • Мнения: 20 152
призовават към повече кофти брошури, че ще се разорим иначе.
Говори ми, няма място ни в хладилника, ни във фризера, а ми се иска да уважа и пържолената оферта на Хит, да не ги обидя хората 😎😂

# 908
  • Мнения: 10 135
Щеше да е чудесно, като говорите за бонбони, да пуснат и лимитиката на Рафаело с малина, не е предлагана нали, гледах вчера и само обичайните кутии видях. А редовната цена на кутия в Л. е с 1.50 лв по-ниска от тази на Ф. (който ми е пък по-удобен като локация).
Хубави гъби пачи крак взех, но имат ли някакъв по-бърз начин или трик за почистване от тор, освен традиционното измиване с вода?

# 909
  • Мнения: 10 210
Фениксче, Рафаело с малини са хубави, така ли? За майка ми, тя обожава Рафаело.

# 910
  • София
  • Мнения: 9 918
От новата брошура набелязах впечатляващо (май за сефте ми се случва) малко неща - 2-3 американски (липсва ми сиренето Монтерей Джак), 2-3 хелоуински, чедър на слайсове, грана падано, свежото фолио и ПиЗ разбира се.
Ще има Монтерей Джак - 13 стр.
Така и не видях Дъмпъл на промо в... сегашната брошура

# 911
  • Мнения: 7 277
Феникс, с четка най-лесно става почистването на гъбите( имам от К. точно за гъби, но може да пробваш и с каквато имаш под ръка).

# 912
  • Мнения: 10 135
Фениксче, Рафаело с малини са хубави, така ли? За майка ми, тя обожава Рафаело.
Не смея да генерализирам дали са хубави, рецепторите на хората различно възприемат вкусовете, очевидно, но за моя вкус -  да, а състава също няма да коментирам дали е гаден или не, защото никак не го гледах (ако искаш мога да ти го снимам и пратя на л.с.)
Denyil, благодаря, но с четка няма ли да се раздробят гъбките, че много нежни ми се сториха (вчера ги измих просто старателно с вода, но беше времеемко, затова ми е и питането за трик)

# 913
  • Мнения: 36 446
Рафаело с малини до скоро имаше в Метро.

# 914
  • Мнения: 9 517
Фениксче, Рафаело с малини са хубави, така ли? За майка ми, тя обожава Рафаело.

не съм ги пробвала, но чух точно противоположните мнения. та си е въпрос на вкус отново.
Леми, и аз така Joy

Общи условия

Активация на акаунт