Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Онлайн работа

• 809
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте мамита,

Разполагам с малко свободно време и ми се иска да изкарвам малко повече парички. Търсих попълване на онлайн анкети, но установих, че има доста измамници. Четох теми и тук, но те са доста стари.
Вие имате ли подобен опит или предложения за изработване на някой страничен лев в нета 🙂

# 1
  • София
За какви онлайн анкети става въпрос? Ако идеята е да станете панелист на някоя агенция за маркетингови изследвания и периодично да попълвате анкетите им, не мисля, че можете да изкарате някакви кой знае какви пари от това. Агенциите искат да се трупат точки на база участия в анекти и за някаква реална печалба/ награда, се изисква участие в поне няколко анкети, което би отнело време, а и заплащането не е голямо.
Можете да потърсите дистанционна работа на непълен работен ден, предполагам, има опции. Мисля, че някои от телемаркетинг агенциите организираха работата си дистанционно, така че и това е опция, но там обикновено заплащането е доста плаващо.

# 2
Здравейте всички,
Аз съм млада майка от Пловдив и съм във втората година от майчинството, което се заплаща доста ниско, както знаете и бих искала да попитам, ако някоя от вас има идея за надомна, реална работа за няколко часа на ден, за набиране на текст, обработка или попълване на данни, лепене на материали и прочие, нещо каквото и да е.
Огромно благодаря предварително!!!

Последна редакция: пн, 04 окт 2021, 16:28 от Не се сърди, човече

# 3
Аз бих използвала свободното си време да науча нещо.

Общи условия

Активация на акаунт