Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ Октомври 2021 (Тема 15)

  • 65 320
  • 666
  •   1
Отговори
# 345
  • Пловдив
  • Мнения: 40 742
А якето от де е?

# 346
  • Мнения: 5 001
Имате ли якета от Резървд? Аз си взех едно подобно на показаното от mystic woman, но след едно пране ватата му стана на топки….  Давах после на химическо, пробвах да ги разчепквам, нищо не става, стои си на буци и не го нося. Сега яке от тях ме е страх да купя. Децата и мъжът ми имат преходни якета от тях и нищо им няма.

# 347
  • Sofia
  • Мнения: 2 334
"Имате ли якета от Резървд".... Да аз имам нещо подобно на показаното ( в златист цвят), дълго яке, без колан  и подплатено с вата. Купувано е пред 4/ 5 години, т.е вече ще станат може би 5/ 6. Всяко година го давам на химическо и за сега всичко си е ок. Няма видими промени и действително ми е удобно и топло с него.

# 348
  • Мнения: 5 832
Това яке е супер! Хич ме го харесвах този цвят, но сега ми се вижда много универсален. Ще си търся такава пухенка.
Ако някой намери такова яке, да свирка, че и аз издирвам. Намират се, ама 400 лв за яке няма да дам.

# 349
  • Мнения: 11 003
Айде и аз на опашката. В момента всичките ми якета са черни и къси, искам нещо по-различно.

# 350
  • София
  • Мнения: 38 476
Пожелахте да видите. Седят ми жестоко и си отиват с всички поли и рокли. Половин час се мотам пред огледалото и сменям! И са стабилни. Горе седят широки, което също ме кефи.

# 351
  • Мнения: 84
Аз днес съм с коментираните в темата танк боти. В началото не се възприемах с тях и рокля, но са ми удобни и свикнах.
Скрит текст:

# 352
  • Мнения: 5 832
Аз днес съм с коментираните в темата танк боти. В началото не се възприемах с тях и рокля, но са ми удобни и свикнах.

Стоят ти добре, колко си висока?

# 353
  • Мнения: 2 077
Alpesa, топ си! Ей това е и мой стил /наред с романтиката/!

# 354
  • Мнения: 12 473
Супер си! Яд ме, че не мога така на равно да ходя аз.

# 355
  • Мнения: 84
Стрина Калина ниска съм 1,66 и за това ми е трудно да се възприема с ниски обувки и пола.

# 356
  • Мнения: 605
Много си нося моите:
Скрит текст:

Oт както ги купих, смених само в дъждовете. Отиват си с много неща - с пола молив, с панталон, с клин ....

Купих им и още едно яке-риза /освен показаното/, може да се носи и с колан:
Скрит текст:

# 357
  • Мнения: 2 077
Алпеса, може ли да ми пратиш линк от където си закупила танковете?
Sweta, и ти ако можеш?
Харесала съм си ги от два сайта, и бих искала да ги сравня.

# 358
  • Мнения: 7 699
Аз днес съм с коментираните в темата танк боти. В началото не се възприемах с тях и рокля, но са ми удобни и свикнах.

Супер си! Аз също ги нося моите идентично- основно с рокля и пухенка, или с дълга сравнително ефирна пола и пуловер/ поло. Голям кеф е.
Малко трудно ми беше да си натъкмя силата на крака за шофиране, но след втория завой всичко си дойде на мястото.

# 359
  • Варна
  • Мнения: 397
Стрина Калина ниска съм 1,66 и за това ми е трудно да се възприема с ниски обувки и пола.
Аз съм по ниска от теб и ми е трудно да се възприема на токове, не го и правя.
Лично усещане е, а не въпрос на височина.
Ако се кача на токове имам чувството че пропорциите ми се развалят и нарушават.

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 00:38 от Vassilea

Общи условия

Активация на акаунт