Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Питбул- дресиране

• 557
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте! Имам женски чистокръвен американски питбул териер, вече на 4 месеца, за възрастта си е доста понапреднала изглежда на 5-6 месечно куче, храня го с храна богата на витамини, минерали, които спомагат за козината, зъбите, стомаха, и белите му дробове. Изпълнява две команди "Пусни" и "Не". Възможно ли е след 7-мия месец кучето ми да се озлоби, засега се разбираме много добре, слуша, изпълнява, всичко е 6. Моля дайте отговори!❤❤

# 1
Питбула е опасна порода бойно куче,забранено за домашно отглеждане в много страни.Наложително е да се посъветвате с треньор на кучета и да го дадете в кучешко училище.Самото животно може да е много мило но може и да причини невероятни вреди.
Непременно трябва да ходи на кучешко училище.Вие имате ли опит с кучета?

# 2
  • Велики Преслав
Напълно съм съглесен с отговора. Питбула е бойно куче и трябва да се възпита от професионалист. Аз имах питбул и баща ми го възпита, но той има много опит. Така че по-добре професионалист.

# 3
Струва ми се, че за възрастта си знае много малко команди. Подкрепям напълно горните мнения за кучешко училище. Питбулите не са лесна порода за начинаещи, ако сте такива.
Погледнете Брендън Макмилън и неговите команди и методи за възпитание на кучета.

Общи условия

Активация на акаунт