Спечелете и тествайте Eucerin® DERMOPURE - серум и флуид за проблемна кожа с петна след акне

  • 7 476
  • 139
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 744
Използвала съм друи продукти от аерията и съм доволна. Тоникът е неразделна част от рутината ми.
-Какви фактори влошават кондицията на кожата ви? Определено замърсеният въздух в градски условия. Когато отида на планина лицето ми се изчиства. Изляза ли без грим в града, ще се прибера с поне една пъпка. Да не говорим за носенето на маски, което се отразява ужасно на кожата ми на брадичката.  Също преди месечен цикъл и дълго седене с предпазна маска. Когато съм взимала неправилна козметика за лице също съм имала повече проблеми
-Какви специални грижи полагате за нея? Винаги след сваляне на грима мия лицето и почиствам с тоник. Старая се да слагам и крем, но ми е трудно да спазвам рутината. Когато използвам всички продукти за лице в правилната последоватешност като че ли кожата ми се избистря значително
 - Имате ли по кожата си петна след акне? Да, почти винаги. И са много упорити.
- Какво бихте искали да постигнете с помощта на специализирана козметична грижа? Искам лицето ми да е свежо, гладко и хидратирано, без да ми излизат пъпки и да остават досадните червени точки от тях. Много ми се иска да се оттърва и от неприятните подкожни пъпки. Петната, които остават са най-големия проблем за мен. Дори да спазвам рутината си и да спрат да ми излизат пъпки, петната остават дълго след това и това ме побърква.

# 106
  • София
  • Мнения: 218
Споделете в тази тема с какви предизвикателства се сблъсквате в грижата за кожата, склонна към акне и прекомерно омазняване!

# Какви фактори влошават кондицията на кожата ви?
* Мръсният въздух, тютюневият дим и студеното време, оказват лошо влияние на кожата ми.
# Какви специални грижи полагате за нея?
* Почиствам с мицеларна вода, поне 2 пъти дневно, а с лавандулов спирт, поне веднъж седмично. Никога не мия лицето си със сапун, а само с вода.

# Имате ли по кожата си петна след акне?
* Да. И няколко дупки.

# Какво бихте искали да постигнете с помощта на специализирана козметична грижа?
* Почистване и стягане на порите и справяне с черните точки.

# 107
  • Мнения: 77
Как да изберете най-подходящия почистващ продукт?

Почистването на кожата е важна стъпка, особено за кожата, склонна към акне. То премахва замърсявания, грим и излишен себум, които, ако бъдат оставени върху кожата, могат да я раздразнят и да нарушат способността й да извършва функцията си на ефективна защитна бариера. Почистването също поддържа регенерацията на кожата и позволява на продуктите за грижа да проникнат по-добре.

Важни съвети относно почистването на кожата и избора на почистващи продукти прочетете в тази статия.

# 108
  • Някъде там
  • Мнения: 16 030
Аз нямам такива проблеми с кожата си, но дъщеря ми има белези от акне и много бих се радвала да  може да се справи с този проблем.
Какви фактори влошават кондицията на кожата ви?
Мръсния въздух, смяната на сезоните, недоспиване, нездравословна храна.
Какви специални грижи полагате за нея?
Специализирана козметика за акнетична кожа.
Имате ли по кожата си петна след акне?
Да доста петна.
Какво бихте искали да постигнете с помощта на специализирана козметична грижа?
Премахване на белезите от акне.

# 109
  • Мнения: 402
Какви фактори влошават кондицията на кожата ви? - безсъние, обездвижване, солена храна.
 Какви специални грижи полагате за нея? - пилинг, всяка вечер почистване с тоник/мицеларна вода и хидратиране с крем.
 Имате ли по кожата си петна след акне? - имам петна от слънцето и червени петна от акне
 Какво бихте искали да постигнете с помощта на специализирана козметична грижа? - безупречна и сияйна кожа

# 110
  • Мнения: 1 480
 Какви фактори влошават кондицията на кожата ви? - месечният ми цикъл, замърсен въздух, общо състояние на организма ми
Какви специални грижи полагате за нея? - използва козметика, която влияе добре на кожата ми
Имате ли по кожата си петна след акне? - да, имам
Какво бихте искали да постигнете с помощта на специализирана козметична грижа? - по-голяма гладкост на кожата и по-красив и сияен вид

# 111
  • Мнения: 10 201
Петната след акне са много неприятни. Полагам ежедневни грижи за кожата, почистване и хидратиране. Най-много ме влошава неподходящата храна, след това неподходящата козметика. Постоянно търся продукти, които кожата ми да хареса.

# 112
  • Мнения: 191
Какви фактори влошават кондицията на кожата ви?
Определено силно замърсения въздух.
Какви специални грижи полагате за нея?
почистване, хидратиране, подхранване
 Имате ли по кожата си петна след акне?- не
 Какво бихте искали да постигнете с помощта на специализирана козметична грижа?
да запазя възможно по- дълго време кожата си в добро състояние.

# 113
  • Мнения: 10 331
Какви фактори влошават кондицията на кожата ви? - сладки храни, мръсен въздух, недостатъчно сън
Какви специални грижи полагате за нея? - правя си подхранва щи маски за лице и ползвам почистващи продукти
Имате ли по кожата си петна след акне? - имам да
Какво бихте искали да постигнете с помощта на специализирана козметична грижа? - да изгладя кожата и тена

# 114
  • Мнения: 1 090
Какви фактори влошават кондицията на кожата ви?
Със сигурност мръсен въздух, някои храни, месечен цикъл
Какви специални грижи полагате за нея? - Внимателно почистване с подходяща козметика
Имате ли по кожата си петна след акне?
Имам 1-2 петна
Какво бихте искали да постигнете с помощта на специализирана козметична грижа?
Красива кожа, разбира се

# 115
  • Мнения: 2 653
От слънцето, мръсния въздух и от хормоналните проблеми. Имам остатъчни петна и желая равномерен тен на лицето си. Използвам хидратиращи продукти.

# 116
  • Мнения: 1 622
Какви фактори влошават кондицията на кожата ви? - безсъние, неправилно хранене
 Какви специални грижи полагате за нея? -почиствам с миц.вода, хидратирам
 Имате ли по кожата си петна след акне? - мал6о
 Какво бихте искали да постигнете с помощта на специализирана козметична грижа? -гладка кожа

# 117
  • София
  • Мнения: 1 914
Факторът,  който най-много влия на кожата ми са хормоните. На второ място времето.
Специалните грижи,  които полагам,  включват различни маски и серуми за лице,  както и масажи.
Имам някои остатъчни петна.
Бих искала да ги премахна и да изравня тена си.

# 118
  • Мнения: 289
1.Какви фактори влошават кондицията на кожата ви?
Слънцето и хормоните.
2.Какви специални грижи полагате за нея?
Сутрин не излизам без слънцезащита, а вечер се старая да хидратирам.
3. Имате ли по кожата си петна след акне?
Да, постоянно имам такива петна.
4.Какво бихте искали да постигнете със специализирана козметична грижа?
Равен и изчистен тен, сияйна и свежа кожа.

# 119
  • Мнения: 1 133
Какви фактори влошават кондицията на кожата ви?
Трудно се справям с мръсният въздух, месечният цикъл, а при мен и прекалено варовитата вода.
Какви специални грижи полагате за нея?
Двойно почистване след дългият ден, иначе сутрин само с измиващ продукт си почиствам лицето. След това крем  и слънцезащита.
Имате ли по кожата си петна след акне?
Да, това е огромната ми болка, много грозни петна невинаги заличаващи се от фон дьо тена.
Какво бихте искали да постигнете със специализирана козметична грижа?
Да изчезнат петната!

Общи условия

Активация на акаунт