🔥 Джан Яман 🔥 Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 7

  • 52 356
  • 736
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 10 388




Heart Eyes Вчера Джан направи това което не съм виждала
да прави италианец* - сигурна съм че от следващата година
вече няма да е само ден а Световна седмица* на пастата..
невероятен,идваше ми да изям пастата заедно с тигана!
Yum


Heart Eyes

# 181
  • Мнения: 3 743
Здравейте рагаци

Сет! Усмивки от снимачната площадка Simple Smile Джан, Франческа и Джовани
Heart Eyes
Прекрасен екип!
Настроението и съучастието между актьорите, ще дадат успешни резултати! Simple Smile


Красив и щастлив Джано!



Франческо и Виола.. Nature Fire





Франческа..



Киара : ))



Стори от Джан
 "Джан, Палермо те обича много"




Злати Hug Софи Hug

====================

Джан е много готин Scream а накрая на клипчето е сладък гушльо.. : ))
https://twitter.com/Mery1972_/status/1452969499301498883

А Джовани пак се маймуносва.. : ))
https://twitter.com/Mery1972_/status/1452959803374985230

Последна редакция: вт, 26 окт 2021, 15:29 от grozdence.

# 182
  • Мнения: 41 645
Привет! HugTwo Hearts

Грозде Hug Софи Hug...











Джан с екипа...


и с охраната си...

# 183
  • Мнения: 3 743
Ама много е досаден бее.. Scream  
направо задушава хората с неговите мечешки гушкания.. Rolling Eyes
Ако ще се мре.. да е от задушаване си избирам Hands V Joy




Видеото с гушкането https://twitter.com/Mery1972_/status/1452992165521633286




Тц-тц-тц-тц.. тьойбе, тьойбе ....................... Scream Rolling Eyes

 


# 184
  • Мнения: 10 760
Здравейте, момичета Blush

Много готини снимки сте донесли Flowers Tulip

От мен рецептата, която готви Джан вчера Spaghetti



Spaghetti all'amatriciana
(Спагети АламатриДжана, явно не е случайна рецептата Grinning)

• De Cecco Spaghettoni
• De Cecco Classic екстра върджин зехтин
• De Cecco Pomodori Pelati
• De Cecco Pomodori Classic
• Бекон на райе
• Люти пеперончини
• Пекорино Сирене


# 185
  • Мнения: 41 645
Добро утро,момичета!

Глътка ароматно кафе, свежи мисли и усмивка са добро начало на деня!



Джан на сета на #ViolaComeIlMare от 26.10.2021 г.















видео от фенове на сета....
https://vk.com/feed?q=%23CanYaman&section=search&z=video … -199343470_117127

Желая ви спокоен ден!

# 186
  • Мнения: 10 760
Добър вечер, рагаци Simple Smile

Публикация от Джан. Явно напускат Палермо с екипа. Директно пускам поста с превод от ИГ, а Гроздето се надявам после да качи клипа Wink



Стори от Джан по повод големите наводнения в Катания...


# 187
  • Мнения: 216
Джан на летището









тръгва от хотела


Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 21:56 от Moni_Di9

# 188
  • Мнения: 3 743
Добър вечер рагаци

"Бях много поглезен в Палермо и много ви благодаря за обичта.
Но сега дойде време да се сбогувам, ще нося красиви спомени в сърцето си.
До скоро ❤️"

Това е написал Джан в поста си за сбогуване.. Ели е резнала поста, но е бързала и не е с цялото послание..
По-късно ми каза, че малката е искала да й пусне "Зайченцето бяло" и за това е бързала Joy Ами Елке, кажи й на малката: И мама иска да гледа Зайченцето бяло.. нал' Джано на клипа е с бяла ризка Hands V Grinning
Ето го поста с видеото: https://www.instagram.com/p/CVigf4PA0eG/ (труден е и за гледане и за слушане.. нервите ми не издържат, да го изгледам целия.. направо се задушавам) Head Band Joy

Джан си тръгна от Палермо.. много любов и почит му дадоха феновете там..  Heart В началото Лукс Виде казаха, че ще са 1 месец там.. Ее, не помня колко време мина.. Дали снимките на Виолата са приключили? Казва ли ни някой.. Rolling Eyes ще видим утре, други ден, Джан къде ще е и какво ще прави Hands V "Виола като морето" ще се снима в Рим и Палермо", ето това бяха думите на Лукс..
Преди Палермо, снимаха 4/5 дена в Рим, дали ще снимат още в студиата на Лукс Виде в Рим.. предстои да разберем : ))
От днес има някакви сетови клипчета, но Джан не се вижда добре на тях.. Милият, цял ден е снимал, а в 19:15ч. (Ит. време) му е бил полета, вече вероятно е кацнал.. Сега онези римски откачалки/хуни, може би ще го чакат пред дома му в Рим Rolling Eyes
Изморено е момчето ни.. Хайде да пуска едно Стори от леглото, да знаем, че си е легнал и е добре Hands V Grinning не за друго, ами да не го мислим като си легнем Hands V но пък зависи от Сторито.. може и да го мислим.... Rolling Eyes Joy

# 189
  • Мнения: 10 760
По-късно ми каза, че малката е искала да й пусне "Зайченцето бяло" и за това е бързала Joy Ами Елке, кажи й на малката: И мама иска да гледа Зайченцето бяло.. нал' Джано на клипа е с бяла ризка Hands V Grinning

JoyJoyJoy С'я вечно ще се сещам за Зайко Джанко Байко докато слушам песента Grinning

Иначе, ето ги римлянките, чакат Краля Grinning



А съседите на Джан и те го чакат, сигурна съм! Мисля, че един месец тишина и спокойствие им е достатъчен Rolling Eyes

# 190
  • Мнения: 41 645
Добро утро,момичета!

"Не винаги става така, както бихме искали, но важното е да продължим
да вярваме, че рано или късно нещо хубаво ще се случи и на нас.” CoffeeFlowers Fallen LeafFlowers Maple Leaf



Ей,ви го с бяла и черна ризка...Wink




още с Джан на летището и в самолета преди да излети от Палермо...





Желая ви ползотворен ден!

# 191
  • Мнения: 216
Здравейте, момичета!

стори от Джан
https://twitter.com/i/status/1453677637965127683

„@Macellariroberto „Без теб всичко би било много по-трудно и несигурно, надявам се всеки да има приятел като теб“ 😇».


А Роберто написа
„Благодаря, обичам те като брат и се гордея като баща 💯"

Джан и Франчско
https://twitter.com/i/status/1453480671326965765
Истинско Приятелство ❤️

Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 17:00 от Moni_Di9

# 192
  • Мнения: 10 760
Този момент, в който ми се иска да съм мъж без коса Grinning Grinning Grinning


Здравейте, рагаци Wink

Нова-стара снимка на Джан от сета в Палермо. Сега прибра ли се в Рим, много тихо е на фронта Grinning



И една усмихната красавица Blush

# 193
  • Мнения: 3 743
Здравейте рагаци Simple Smile


Джан (непубликувана снимка)





-------------------------------

 Италианска преса:

Джан Яман напуска Палермо: „Ще запазя прекрасни спомени в сърцето си“
Даниела Витело | 28.10.2021 г.



Джан Яман напусна Палермо: „Ще запазя прекрасни спомени в сърцето си“
Връщане в Рим след почти месец в сицилианската столица.

Актьорът благодари на палермитците: „Бях много разглезен“.

След като прекара почти месец в столицата на Сицилия,
турският актьор от албански произход се завърна в Рим.
Всъщност вчера той засне последните си сцени на снимачната площадка на "Viola come il mare",
 сериал, продуциран от Lux Vide в сътрудничество с Rti, в който участва заедно с Франческа Килеми.

Между Джан и Палермо любов от пръв поглед.
Скрит текст:
Любов от пръв поглед между Палермо и звездата от Dreamer - Wings of a Dream. Джан Яман реши да отседне в хотел в историческия център, който е превърнат в място за поклонение на феновете му.

Поздрав: "Бях много разглезен."

"Бях много разглезен в Палермо и съм ви много благодарен за любовта ви. Но сега е време да се сбогувам, ще запазя прекрасни спомени в сърцето си. До скоро", написа актьорът в Instagram, приветствайки града , който го приема от първия ден с любов

Една прегръдка с колеги от работата и екипа

Вчера, преди да се отправят към Фалконе Борселино летище, той прегърна своите колеги и екип. Напусна хотела с ръцете си нагоре, в идеалния случай прегръща всеки.

Фенове :
"Ще намерите любов, където и да отидете."
„Здравей, любов моя, приятно пътуване до Рим. Бях щастлив да те гледам цял месец, да те чакам хиляда часа от сутрин до вечер. Благодаря ви, че бяхте тук, а също и днес за последното сбогом тук с вас",
"Щастливо завръщане, Джан!! Палермо беше страхотно приключение и преживяване! “,
„ Беше ми приятно да те видя в нашия град! “,
„Рим те очаква с безкрайна любов”,
„Заслужаваш мир”,
„Винаги в сърцата ни.. до скоро. Надявам се ",
"Мина ли месецът?",
„Жестовете му, неговото образование отива по-далеч“,
„Винаги с Джан, без ограничения, без пречки, защото тези, които обичат това момче, винаги ще бъдат с него“,
"Никога без него, никога без феновете си... Всичко това може да се разбере само от тези, които обичат със сърцата си",
коментират някои фенове в социалните мрежи.

Франческа Килеми и Леолука Орландо.

Кметът на Палермо на снимачната площадка на "Viola come il mare"
Вчера кметът на Палермо Леолука Орландо влезе на снимачната площадка на "Viola come il mare", за да поздрави актьорския състав и екипа. "Още един филм в Палермо. Градът потвърждава своята изключителна красота и новооткрита международна привлекателност", каза той.

Както се разбира от статията, Джан е приключил със снимките на Виолата.. А сега накъде?!?
Освен уроците по Англ. дикция, за които вече Джан спомена.. тренировките за Сандокан ще продължат предполагам.. почти не остана време, февруари идва! Междувременно, може да ни изненада и с нещо друго! Hands VАайде бакалъм! : ))

# 194
  • Мнения: 10 760
Както се разбира от статията, Джан е приключил със снимките на Виолата.. А сега накъде?!?

Ако няма какво да прави може да намине към Варна Grinning Да види Елка като морето Grinning



Иначе след кметицата на Рим, дето си прави селфи с Джан, кмета на Палермо е наминал на снимачната площка на "Виола като морето" Simple Smile

Леолука Орландо, кметът на Палермо, на снимачната площадка на #ViolaComeIlMare

"Още един филм в Палермо. Днес на снимачната площадка поздравих актьорите и целия екип на #ViolaComeIlMare. Градът потвърждава необикновената си красота и откритата си международна дейност."




Последна редакция: чт, 28 окт 2021, 22:02 от Ели-Мели

Общи условия

Активация на акаунт