Подаръци от Nimm2 за радостта в детските очи!

  • 10 745
  • 213
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Остава ли ви напоследък време да подарите на своето дете усмивка?

Докато всеотдайно се справяме с ежедневните задължения и грижи, родителите често забравяме просто да се посмеем заедно с децата си, да споделим забавна случка от деня или да ги изненадаме с нещо сладко и любимо. Времето за детски усмивки постоянно не достига!

Но както е казал самият Оскар Уайлд, най-добрият начин да отгледате добро дете е като отгледате щастливо дете.

Nimm2 ви предизвиква да спрете за минута и да си спомните кога за последен път зарадвахте детето си с малка изненада без повод.


Не е нужно да става дума за голям или скъп подарък, напротив. Малкият неочакван жест, с който изразяваме обичта си, може да донесе толкова радост в деня на едно дете! A nimm2 12 апетитни, индивидуално опаковани близалки с плодов сок и витамини са точно такава изненада. Вкусовете им са четири сочни плодови комбинации: портокал-лимон, ябълка-лайм, къпина-касис и череша-малина. Разбира се, близалките nimm2 съдържат всичко най-добро от nimm2: плодов сок и витамини.

Ще подарим на 20 от вас сладка изненада nimm2 Lolly, а условието за участие е да се включите с коментар в тази дискусия!

Въпросът ни към участниците:


Кое е най-сладкото нещо, което напоследък сте правили за своето дете? Споделете как успявате да накарате своя малчуган да се усмихне, кои са най-хубавите ви споделени ритуали, с какво обичате да го изненадвате!

Имената на печелившите потребители ще изтеглим и обявим в темата на 21 октомври. Сигурни сме, че това предизвикателство ще породи у вас много положителни емоции! Желаем ви късмет!

Моля, запознайте се с общите условия на играта ТУК.

Не забравяйте да се абонирате за темата зрез бутона "Следи", за да не пропуснете обявяването на печелившите.

Последна редакция: чт, 07 окт 2021, 10:08 от Редактор (Петя)

# 1
  • софия
  • Мнения: 25 446
Най-сладко е да подариш неочаквано нещо малко. Това винаги носи усмивка и искрена радост.
Обичам да изненадвам детето си с оправено легло за лягане. Вече е голямо и оправянето на леглото е негов ангажимент. За това оправеният креват за лягане винаги е приятна изненада.

Последна редакция: чт, 07 окт 2021, 09:48 от zvаnchе

# 2
  • София
  • Мнения: 3 098
Обичам да приготвям сладки изкушения за моето семейство и колеги. Често детето ми си похапва от тях. Но според мен това далеч не е най-сладкото нещо, което да направиш за близките си. Грижата и любовта са това, което ни крепи и прави живота сладък!!! Любовта, която давам на моето дете е най-сладкото нещо! ❤️ А за мен най-сладко е когато той ми дава любовта си!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Моето момиченце е моята най-голяма любов!
Всеки час и всяка секунда тя е в сърцето и душата ми!
Знаете как се обича дете..
Това чувство не може да се опише с думи,то просто се чувства🥰
Прикачам един скрйншот от разговор вчера във вайбър и мисля,че няма какво повече да добавя♥️

# 4
  • Мнения: 29 321
Лепя му стикери и/или малки бележки с пожелания за хубав ден в кутията за храна. Слагам му нещо сладичко и любимо за хапване през деня.

# 5
  • Мнения: 1 406
Най сладко то нещо за моя малък палавник е когато си играя с него.
Също така най се радва като се прибера от магазина и да провери торбата и да намери нещо сладко купено за него.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 373
Най- сладкото нещо е споделенито време заедно. Моето момиче вече е тинейджърка, но очичките и светват, когато отделям време да изгледаме и обсъдим любим за нея сериал, да играем любимата и компютърна игра. Тези споделени мигове за нас са безценни.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 561
Обичам да виждам усмивките на децата ни! Вечер, когато всички сме уморени от дългия ден, се стремя да попивам всяка тяхна усмивка, която ме зарежда. Още при влизането им в къщи, те хвърлят раниците и бягат за прегръдка и целувка от мама и тате Simple Smile Не знам до кога ще е този ритуал, защото много бързо растат. Сега са на 11г. и тази прегръдка и целувка винаги ми носят сладост! Усмивка има на лицето им, когато вечерята е любимо тяхно ястие, плод, който обичат, салата-марули или български ароматен и вкусен домат, прясно сиренце и т.н. Усмивка има и когато остане време за настолна игра, в която да се включим всички. Но това, за съжаление става най-вече в събота или неделя. След вечеря следва и малкото сладко удоволствие, което те си избират от шкафа с лакомства. Дали ще е локумче, лукче или от наистина любимите бонбони или близалки на Nimm, те избират. Следва и сладкия момент на лягане, целувка и прегръдка за лека нощ! Тогава е и последната усмивка за деня Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 456
Много обичам да изненадвам детето си - с всякакви неща. Дали нещо сладичко за ядене, или дреха с любим анимационен герой. Почти всеки ден вземам по нещо, даже по-скоро се крия от таткото, че според него е много. Вчера купих чадър с любими анимационни герои, още не съм го дала дори Simple Smile. Преди 3 дни - подобна блузка, а преди нея - шоколадово яйце Simple Smile Миналата седмица го заведох без предупреждение на кино Simple Smile Без значение какво, много ми харесва как му грейва лицето от изненада.

# 9
  • София
  • Мнения: 452
Обичам когато децата са щастливи.Тогава и аз се чувствам добре.Почти винаги когато пазарувам им взимам по нещо любимо за тях.

# 10
  • Мнения: 14 778
Хубавото на децата е,че се радват на всичко,независимо малко ли е или голямо. Онзи ден зарадвах моята дъщеря с една близалка с татуировка.

# 11
  • Мнения: 506
Най-сладкото нещо е усмивката на моето момченце ,когато се връщам от работа и ме посрещне на вратата с думите:Мамо толкова се радвам да те видя

# 12
  • Мнения: 200
За моите деца освен игрите с тях и старанието ми да им отделям повече време се опитвам да им правя поводи за усмивки. Когато им приготвям храната за училище  слагам банан и с игла изписвам "Обичам те", оставям им бележки, с които да ги усмихна през деня, и разбира се някое лакомство.

# 13
  • Мнения: 14 070
"Сладка" изненада за тях са палачинки за закуска. Много ги обичат, но ми отнема време да ги приготвя и затова не са честа закуска у дома. И винаги са приятно изненадани, когато ги намерят на масата.
Преди време едното дете ме информира късно вечерта, че за следващия ден му трябва кутия от бонбони за училище. Казах му, че е трябвало по-рано да помисли за това, сега няма откъде да му намеря и ще се наложи утре да бъде без материали за часа. Сутринта, когато ги откарахме до училището, влязох в близкото магазинче и купих кутия бонбони. Изсипах съдържанието в едно пликче и му подадох опаковката, а детето отговори: "знаех, че няма да ме оставиш да отида без кутия". Стана ми мило, че съм успяла да им покажа, че винаги могат да разчитат на мен.

# 14
  • Мнения: 1 265
Детето за мен трябва да цени и малките подаръци, особенно като са неочаквана изненада.При нас са книжка, комплект за творчество, лакомство, блузка с красива картинка.

# 15
  • Мнения: 13 542
Спонтанно или умишлено важно е да се види и усети сладкото доволство , което е получило детето ни. Малък жест, любима дума или вкусна изненада, важното е да е с много любов.

# 16
  • Мнения: 685
Вчера за закуска му приготвих любимите мъфини и ги декорирах за да са весели и забавни много се зарадва.  Също така го изненадах с любимото му кученце от пес патрул.

# 17
  • Мнения: 1 988
Най-сладкото нещо, разбира се, са изненадите. Стараем се ежедневно - понякога се получава, понякога - не.

# 18
  • Мнения: 2 180
Моят син обича изненадите- от моя страна приятни, а от негова не винаги.😁 Последното сладко нещо беше да го изведа на почерпка ей така без повод. Не помня да се е случвало да излезем само двамата, винаги е имало повод и уговорка с други хора. Правихме си селфита, смяхме се, хапнахме и си създадохме приятен спомен. ❤️

# 19
  • Мнения: 471
Един път седмично след градина ходим до "магазина за послушни деца" Simple Smile . Купуваме някаква дребна играчица, защото е бил много послушен. Няма такава радост докато отиваме към магазина- подскоци, смях .....

# 20
  • Мнения: 3 533
Обичам да им взема нещо, което са споменали че много харесват. Или за им приготвя любимо ястие.

# 21
  • Мнения: 428
Опитвам се всеки ден да изненадвам децата си с нещо, което обичат. Дали ще е лакомство,  дребна играчка или любимо ястие зависи от деня. Обичам да виждам щастието в очите им.

# 22
  • Мнения: 481
Най- сладкото нещо е споделеното време заедно и усмивките.

# 23
  • ПЛЕВЕН
  • Мнения: 140
С децата обичаме, да играем заедно, в къщи и на вън, да гледаме телевизия От сладките изкушения няма нещо, което да не обичат. Децата са много интересни по и детски найвни. Радват се и на малкото, стига да им се обръща внимание.

# 24
  • Мнения: 1 129
Най - сладко и най - ценно е отделеното време и внимание на децата. Игрите и споделените моменти заедно. Това е безценно.

# 25
  • SF
  • Мнения: 21 164
Аз си играя с чуждите деца. Забавлявам ги, разсмивам ги и странно, дори и не толкова близки, веднага ме "надушват" и идват при мене. Странно, защото аз нямам деца и би трябвало по никакъв начин да не ги привличам.

# 26
  • Мнения: 353
С момченцето ми ходихме на лунапарк преди два дни и заедно се забавлявахме много, а вчера правихме специална торта за рождения ден на бебето ни.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 619
Най-сладки за мен са прегръдките. Иначе детето се радва като играем с него. Тези дни всяка вечер иска да играем заедно на криеница.
Приятни изненади са като е купено нещо малко и е изненада.

# 28
  • Мнения: 264
Обичаме да се забавляваме заедно. Ритуал ни е всеки ден да си играем като се гъделичкаме, обожава я тази игра и предизвиква много радост, смях и усмивки. А иначе много обичам да я изненадам с нещо мъничко, например изрязано сърчице от хартия в кутията за обяд.

# 29
  • София
  • Мнения: 9 532
Най-сладкото нещо за нас с дъщеря ми в буквалния смисъл на думата "сладко" е когато правим заедно нейните любими овесени бисквити с фъстъчено масло. Забавляваме се докато ги забъркваме и докато ги хапваме  с топло прясно мляко.
В преносния смисъл на думата сладки са ни всички моменти, които изкарваме заедно, независимо дали се забавляваме с нещо, или просто гледаме филм, гушнати пред екрана.
Последната сладка изненада, която й спретнах беше кекс, който се оказа изненада и за мен, защото нещо обърках пропорциите и се получи повече като количество. Но пък така ни беше сладко по-дълго време, а имаше и да почерпи приятелчета в училище.
Разбира се всяка сладка почерпка, която й дам също се посреща с радост. Включително бонбонките Nimm, които преди време вече опита  и много хареса.

# 30
  • Мнения: 356
Аз съм на мнение, че всяко нещо направено с любов поражда усмивка. Дали ще е любим десерт, разходка в парка, семехна вечеря.... Последното нещо семейно съботно кино! Децата бяха на седмото небе!

# 31
  • Мнения: 954
Обичам да я изненадвам като и приготвям любимите и кексчета и изненадващо и ги поднеса.

# 32
  • софия
  • Мнения: 2 911
Най-сладкото нещо е радостта в очите на децата ми.  Обичам споделеното време с тях и малките изненади, които провокират щастие.

# 33
  • Мнения: 1 965
Ние имаме странен обичай да си измисляме смешни истории на вечеря, когато всички се събираме около масата. Пада голям смях и отпускаме напрежението, не само децата, а и ние, родителите. Grinning Това са най-близките ни и мили моменти. Heart

# 34
  • Мнения: 1 134
Последно я изненадахме преди два дни, като след училище я закарахме на панаира. Беше много щастлива, вълнението и се виждаше от километър😃. Заедно се качихме на пеперудките за мен емоцията не беше същата, защото слизайки не знаех къде се намирам( преобърна ми се цялата вселена) но тя беше много щастлива.

# 35
  • Мнения: 1 355
Най-сладкото нещо е споделеното време заедно, грижата, любовта и малките вкусни изненади.

# 36
  • Мнения: 1 294
Ние постоянно се забавляваме като приготвяме нещо за ядене заедно или играем на някоя игра. Май-сладкото нещо, за което се сещам в момента е бисквитена торта от вчера 🙂

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
Аз пък направих кекс. Сладък си беше.Simple Smile
Споделените мигове заедно са още по-сладки.

# 38
  • София
  • Мнения: 2 004
Най-сладкото нещо е сладко в буквален и преносен смисъл - правихме заедно сладкиш 😀

# 39
  • Мнения: 1 912
Обичам когато децата са щастливи.Тогава и аз се чувствам добре.Почти винаги когато пазарувам им взимам по нещо любимо за тях.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 16 097
Обичам да радвам децата си с любимите им неща за похапване. Изненадвам ги с желаните от тях играчки и други неща.
Най - обичаме да се гушкаме! ❤️ Това е повече от радост! ❤️

# 41
  • Мнения: 612
Показвам снимки с най-различна храна и снимката, която си избере започваме да я приготвяме. Това искрено ни забавлява.

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Кое е най-сладкото нещо, което напоследък сте правили за своето дете? Споделете как успявате да накарате своя малчуган да се усмихне, кои са най-хубавите ви споделени ритуали, с какво обичате да го изненадвате!
Детето е още мъничко, та споделени ритуали нямаме особено много, защото днес едно му е интересно, утре друго. Успявам да го накарам да се усмихне като го мачкам и гъделичка, ръфам по ръчичките, преправяйки гласа си и разигравайки му сценки, хвърляне във въздуха и т.н.

# 43
  • Мнения: 1 000
Най- сладкото нещо е споделеното време заедно и усмивките.

# 44
  • Мнения: 5 250
Все по-трудно става в днешно време да изненадаш някой с нещо, особено децата, които са презадоволени. Обаче аз като майка съм доста изобретателна и почти всекидневно успявам да извлека усмивката на лицата ми. Най-сладко нещо е кученцето, което им подарихме с баща им. Нямаше такава радост.

# 45
  • Мнения: 474
Обичам да изненадвам малкото човече с любимите му колички или неочаквана разходка до зоопарка/ много харесва животните и за него е голяма радост да е сред тях/. За каките оставям някоя книжка или закачлива бележка върху леглото, а те дописват в отговор към мен.

# 46
  • Мнения: 844
Детето се радва наистина на всякакви дребни жестове и цени всеки от тях. Една от последните малки радости, които ѝ доставих беше най-новата книжка от любима поредица. Огромна радост носят и неочаквани придобивки с ликовете на любими герои и естествено лакомствата след вечеря, които са тайна докато не се нахрани.

# 47
  • Мнения: 312
Целувка  за лека нощ е моят ритуал, а последно го усмихнах със страхотните маратонки, които му подарих изненадващо!

# 48
  • Габрово
  • Мнения: 478
Всеки ден им вземаме по нещо дребно, няма нищо по-хубаво от грейнали от радост детски очи 😊

# 49
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 775
Торта Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 904
Ако под "сладко" се разбира нещо за похапване - сладки палачинки всеки уикенд са любимото лакомство. Обичат да се гушкат, обичат да ходим заедно навън и да споделяме свободното си време.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 020
Децата ми се радват и най-малкото нещо,защото знаят,че направено с любов.
Обичам да ги изненадвам с любимите им ястия и да ги гушкам много ,много.

# 52
  • Мнения: 390
Кое е най-сладкото нещо, което напоследък сте правили за своето дете? Споделете как успявате да накарате своя малчуган да се усмихне, кои са най-хубавите ви споделени ритуали, с какво обичате да го изненадвате!

Винаги когато играем заедно е усмихнат, още е малък е прекарваме дните си заедно в игри, обичам да го изненадвам с някоя нова играчка.

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Последно накарах сина си буквално да подскача от радост, когато, благодаря ние на приятелка в София, го зарадвах с третата и последна книга на един млад и талантлив автор. Чакаше с нетърпение да излезе книгата по книжарниците, за да си я купи, но разбрах, че я има на Алея на книгата Simple Smile
Естествено, задействах всички налични сили и средства и ми купиха книгата Heart Не стига това, ами уредиха и лично авторът да я надпише Heart
Когато я връчих на сина си, той дори не успя да каже нищо - остана изумен още при отварянето на пакета! Когато пък видя и посвещението на първата страница, започна да подскача из кухнята Heart

# 54
  • Плевен
  • Мнения: 981
Кое е най-сладкото нещо, което напоследък сте правили за своето дете? Споделете как успявате да накарате своя малчуган да се усмихне, кои са най-хубавите ви споделени ритуали, с какво обичате да го изненадвате!
Най-сладко и хубаво е всеки момент, прекаран с детето....Имаме си нашите моменти, с някоя смешка, да ми сподели всичко, което го вълнува, да го изслушам, да мина да го завия, когато си ляга, нищо, че вече е по-висок, да му казвам, че го обичам без повод, да мина и да го погаля по главата, когато сме вкъщи...Все дребни неща, но показват любов, грижа и отношение! Възпитавани в любов и толерантност, те израстват такива възрастни, което за мен е по-важно!

# 55
  • Мнения: X
Тази сутрин му повдигнах настроението с весел стикер по Вайбър, тъй като ми писа разочарован, че не му е стигнало времето за всички задачи на теста. Smiley

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Много обичат да им правя сладки изненади или да си направим вечерно кино с пуканки на дивана, сгушени трите под пухкаво одеало.

# 57
  • При децата ми
  • Мнения: 6 058
Обичат много, като им приготвям разни вкусотии, като например палачинки, банички, питки, или нещо сладко.

Когато ги изненадам с хубава разходка, също.

# 58
  • София
  • Мнения: 878
Последното сладко нещо което правих за децата ми е домашна бисквитена торта с маскарпоне, обожават я. Когато им кажа, че ги обичам усмивката озарява лицата им. Сега сме на вълна готвене и това да ми помагат е ритуал за тях.

# 59
  • Мнения: 1 902
Щастие е контакта с детето. Непрекъснато казвам на дъщеря ми, че я обичам, че съм горда с нея, гушкам я и я целувам. Правя и малки подаръчета, обикновено сладкиши и допълвам колекцията и от преспапиета.

# 60
  • Мнения: 668
Най сладкото и хубаво нещо е прекарване на колкото се може повече време с децата.Няма такава радост като видя усмивките на лицата.Винаги се стремя да накарам да ги усмихна като им приготвям любимите й храни,като им купя понякога дребни играчки.Децата ми се радват за дребните неща например като една целувка или прегръдка.

# 61
  • Мнения: 636
Играем заедно, изненадвам го с любими и интересни неща. Последно му взех много интересни карти за рисуване на човечета и заедно рисувахме. Приготвям му любими храни ❤️

# 62
  • Мнения: 463
Последното най- сладко нещо, което направих за моето дете е, че го записах на тенис (отдавнъшна мечта) и го заведох без да знае къде отиваме. Радостта беше огромна Simple Smile

# 63
  • Мнения: 998
Обичам усмивката на моето дете и се опитвам да я предизвиквам честичко. Последното беше днес - като никога имах възможност да го заведа на училище и той беше много щастлив 😀

# 64
  • Мнения: 546
Откакто беше много малка  на ставане от сън и на лягане тя намира под възгкавничката си моите бележки с надпис " Обичам те, много! МАМА" . Дъщеричката ми вече тръгна на училище и ми носи бележчици написани от нея" Мамо, много те обичам!".

# 65
  • Мнения: 2 127
Най- сладки и хубави са споделените  моменти.През летния сезон имаше такива мигове, но сега есенно- зимния е почти ежедневие ( за щастие).Повече време прекарваме вкъщи, играем настолни игри, говорим си, гледаме филми...Обичам да изненадвам приятно децата- да им приготвя любимо ястие или десерт, да организирам някакво посещение за уикенда...
Последно изненадах момчето си като му купих отдавна желана книга, а каката, като й запазих час за маникюр без тя да знае.И двамата са доволни и   с усмивки на лицата! 😊

# 66
  • Мнения: 309
Да се развихрим в кухнята заедно, да приготвим нещо сполучливо и да се похвалим за постигнатия резултат.

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 703
Най-сладкото нещо, което съм правила за  големият ми син е гигантска панда торта:)
Иначе, той възприема за супер сладко, когато облекла костюма ми на супер герой и се бием двамата.
Малкия ми син, обожава да го целувам, а самия той е най-сладкото нещо за мен.

# 68
  • София
  • Мнения: 833
И двете  ми момчета много се радват като неочаквано им взема някое боклуче за похапване. Тъй като имаме ограничения за вредности до веднъж в месеца, много се радват като им занеса чипс или тортичка изненадващо. Също малкото обича като му донеса до пианото измити плодове да си гризка докато свири! Тогава пуска една самодоволна усмивка и оставя лепкави отпечатъци върху клавишите, които после да чистя Simple Smile

# 69
  • Мнения: 886
Малка изненада без повод му спретнахме в неделя като спонтанно решихме да отскочим до зоологическата градина в София.
Най-сладко, мисля е, че сутрин/вечер го галя по гръбчето или гъделичкам за събуждане/заспиване Simple Smile)

# 70
  • Мнения: 22 867
Не правя нарочни изненади, но е прекрасно да видиш светнали очички с благодарност в тях в отговор на нещо обикновено, според мен, което съм направила. Взаимно е щастието в такива моменти.

# 71
  • София
  • Мнения: 10 854
Кое е най-сладкото нещо, което напоследък сте правили за своето дете? Споделете как успявате да накарате своя малчуган да се усмихне, кои са най-хубавите ви споделени ритуали, с какво обичате да го изненадвате!

Споделеното щастие, боят с възглавници, играта на криеница и гоненица. А щом види плодове, сокчета, десерти - очичките му стават на палачинки.

# 72
  • Пловдив
  • Мнения: 3 219
Винаги,  когато имам възможност,  приготвям или поръчвам нещо любимо за хапване. Моето дете е най-усмихнатото човече,  никак не е трудно да ми подари усмивка. Много обичаме да си говорим "по женски", да играем на любима игра, или да пазаруваме заедно.

# 73
  • Мнения: 4 576
Най-сладкото нещо, което правя според мен, е че когато е в лошо настроение намирам начин да се смеем, обикновено като си разказваме вицове или използваме различно значение на казаното: “ а на нас?” - “ананас” Grinning

# 74
  • Дупница
  • Мнения: 286
Последната сладка изненада бяха вашите прекрасни близалки и бонбони ,които моята внучка обожава.Тя е само на 3 год. и се радва на дрени вкусни лакомства.

# 75
  • Мнения: 176
Правя му домашни вкусотии. Много се радва, когато тати го вози в служебното бусче. Постоянно му казвам, че го обичам, гушкам го и го целувам много.

# 76
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Последното сладко беше днес.Купих му декоративна тиква която одавна желае.Взех го от училище с нея и много се зарадва.
У дома той е този който ни кара да се усмихваме.Обожавам начина по който разказва как е минал деня му - чисто по детски , наивно , мило и добродушно.Обожавам да виждам как очите му се смеят на прости неща.Благодарна съм , че имам точно него и силно се надявам да успее да се запази и занапред такъв.

# 77
  • Мнения: 260
Приготвям или купувам сладки изненади- близалки, шоколадче, мъфини, козуначе...

# 78
  • София
  • Мнения: 2 096
С моето дете общувам като с възрастен, но това не означава, че липсват детските игри и загадки. Последно си разказвахме вицове в междучасието в училище по телефона. Даже искаше да пусне видео с мен да разкажа на целия клас да се смеят. Simple Smile Подготвила съм му изненада днес, с една любима негова книга - енциклопедия. Радва се на всеки жест, дори да е малък и това много ме радва. Той също се опитва да ми прави сладки изненади. Последно беше намерил мой парфюм и ми го подари отново. Simple Smile

# 79
  • Мнения: 414

Цял ден беше щастлива ,защото имаше близалка пепа пиг 😁

# 80
  • Мнения: 1 327
Когато му купя каквото пожелае от магазина или го оставя цял ден да прави каквото пожелае! Simple Smile

# 81
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
Правя я щастлива всеки ден. Тя е нашето съкровище. Игри, играчки и най вече споделено време.

# 82
  • Мнения: 1 090
Когато децата са щастливи и ние сме щастливи.
Често като пазарувам им взимам по нещо любимо за тях.

# 83
  • Мнения: 4 868
Децата трябва да се стимулират особено когато са направили нещо полезно, сладкиши, бонбонки, други захарни изделия

# 84
  • Мнения: 2 682
Вчера, отсъствайки за пореден път от детска градина, заради здравословно състояние, попълваме едни образователни книжки заедно и едното задание е да се оцветят тъжно и съответно весело човече, а след това детето да разкаже кога се чувства по всеки един от тези начини. Отговорът за тъжното беше "тъжна съм, когато не ми разрешавате да ям по много сладко" Grinning Малко със смесени чувства приех отговора, но пък като приключихме с това занимание дори само един бонбон предизвика огромнааа усмивка.

# 85
  • Враца
  • Мнения: 1 424
Моите деца обожават изненадите, най-вече сладките изненади. Всеки ден тичат към вратата, когато чуят че татко им си идва и започват да скачат по него с думите " къде ни е изненадата". Любимата изненада на дъщеря ми е да ми направи сърчице с ръчички Simple Smile прави ми го всяка вечер преди да заспим.

# 86
  • Мнения: 39 305
Действам постоянно с прегръдки. За нас те са сладки.

# 87
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
Купувам му нещо сладичко и любимо, което знам, че обича или му подарявам играчка, която ми е казвал,че му харесва. Радостта в очите му и емоционалната му реакция ми изпълват сърцето!

# 88
  • Мнения: 159
Обичам да зарадвам детенцето си всеки ден било с нещо дребно материално или с жест и игри, които играем заедно.

# 89
  • Мнения: 819
Ние честваме всеки празник с тържество и много гости, но малките подаръци, които детето получава,без изришно да е искало- най-много му харесват.По-голям подарък от преживяване няма, затова последното преживяване, което му подарихме, беше урок по скално изкачване.

# 90
  • Мнения: 135
Винаги го изслушвам как е минал деня му, отделям време за дълги разходки, излети в планината, ходим на кино, за да гледаме някой любим негов филм, приготвяме заедно сладкиши.

# 91
  • Мнения: 1 008
Най-сладкото нещо , което правя за моето малко слънчице са моментите ни заедно , когато играем , пеем , хапваме заедно и се гушкаме постоянно .

# 92
  • Мнения: 80
Моят син много обича сладки нещица.Обичам да му приготвям и да го изненадвам с домашно приготвени сладкиши! Винаги е много щастлив и доволен!

# 93
  • Мнения: 1 332
Най-сладките моменти в този период е като взема детенце от училище и се прибираме до вкъщи пеша(около 4км),взимаме си някоя глезотийка по път и си говорим...говорим...това е момента когато иска да споделя и да ми разкаже всичко с най-малките подробности.Колкото и да съм изморена и да ми е студено,когато мога си открадвам този  сладък момент .

# 94
  • Мнения: 973
Обожаваме да се забавляваме с моето дете. Смеем се заедно, подготвям му най- разнообразни и неочаквани изненади, задължително споделяме емоциите си от деня. Танцуваме, играем, готвим,пеем.

# 95
  • Мнения: 2 607
Изненадвам го напоследък като му купувам любимите му неща, сладки и бонбони. Последно го водих в съседен град, който много харесва и се забавлявахме.

# 96
  • София
  • Мнения: 13 141
Дори и най-малката изненада предизвиква усмивки - дребно подаръче, лакомство, интересно преживяване или игра. Важното е децата да чувстват, че са обичани.

# 97
  • Мнения: 38
Най-сладко е когато идва при мен сутрин да се гушкаме безценни моменти ❤

# 98
  • до морето
  • Мнения: 208
Децата се радват на малките подаръци изненада.Сладък момент последно - малка играчка и любими бонбонки.

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 247
Най - сладко е, когато правим нещо заедно - например сладки и десерти. Споделяме време заедно, а резултатът е сладък и за двете!

# 100
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Постоянно им пращам закачливи съобщения в чатовете. Ритуалите са ни да се погушкаме след вечеря, въпреки че вече са големи.

# 101
  • Мнения: 688
Ходим в гората, събираме листа и кестени, правим икебани, смеем се.

# 102
  • Мнения: 1 480
Хубавото на децата е,че се радват на всичко,независимо малко ли е или голямо. Моите момчета най-обичат да има направя домашна торта или кекс.

# 103
  • Мнения: 369
Обичам да правя малки изненади за моето момиченце. Днес я изненадах като й дадох  близалка когато я взех от градината 🍭.

# 104
  • Мнения: 998
Работя малко по-малко часове. Така ми остава време да си "видя къщата". Когато взема децата от градина и училище имам възможност да прекарам пълноценно време с тях. С дъщеря ми обичаме разговорите и споделянето на път за тренировките ѝ, да правим домашни бисквитки и да оцветяваме заедно. Синът ми открива света тепърва.
Дребни изненади са да ги заведа да събираме кестени и жълъди, да ги водя на нови различни места. Предстои да ги кача на влак, тъй като не са изпитали тази емоция.

# 105
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 788
- Кое е най-сладкото нещо, което напоследък сте правили за своето дете? * Бебешка бисквитена торта с плодове
- Споделете как успявате да накарате своя малчуган да се усмихне? * Когато я целувам щом се събуди виждам най-сладката усмивка и и пея любима песничка
- Кои са най-хубавите ви споделени ритуали? * Харесва ни да хапваме банан заедно нарязан на парченца-забавлява се с това “хайде на теб, хайде и на мен”, също много се забавляваме докато я къпя и изобщо всеки момент с нея ми е безценен!!!
- С какво обичате да го изненадвате? * С нови игри, които измисляме и да и купувам нови играчки

# 106
  • Мнения: 675
Вслушвам се какво казват,че им харесва или искат и в даден момент ги изненадвам с това. Няма по-голямо щастие от това да видя грейналите им личица.
Понякога е вещ, друг път нещо за хапване, но винаги се опитвам да е изненада.
На големият приготвям храна за цял ден в училище , като се съобразявам с желанията му, подреждам и украсявам, като си отвори кутията да му достави радост , после ми споделя, как всичко му е харесало и дори останалите са били впечатлени - ето това доставя радост и на мен. Simple Smile
Малкият обича да готвим заедно, да меси тесто или добавя продукти  и му позволявам, това му доставя радост.
Малките жестове са достатъчни , за да ни усмихнат Simple Smile

# 107
  • Мнения: 477
Моето дете си пада "творческа личност" и представете си как изглежда бюрото и. Много обича да рисува, да изработва какви ли не неща. Много се радва, когато и купя материали за изработване без да ги е поръчала предварително. Когато види такива материали очичките и светват.

# 108
  • Мнения: 199
След градинка го водя на детската площадка да се налудува!

# 109
  • Мнения: 911
Най-сладкото нещо напоследък - оставям всичко и се занимавам само с детето, включвам се активно във всички игри, които предложи, печем мъфини за таткото, излизаме на разходка дори когато вали.

# 110
  • София
  • Мнения: 6 140
Понеже децата ми пораснаха и са доста натоварени с различни извънучилищни занимания, се опитвам изненадите да са свързани с разтоварване и почивка- изненадваща разходка, посещение на място, което им е интересно, бърза настолна игра между задълженията.

# 111
  • Мнения: 380
Най-неочаквано приготвих любимата домашна пица.Децата са безкрайно щастливи.

# 112
  • Мнения: 18
Много обичам да радвам децата си.Големия се радва на всичко купено за него,било то сладко,шоколадови изделия,желирани бонбони(това е едно от любимите неща в нашето семейство,дори и таткото се включва в похапването им)Обича дрехи с любими анимационни герой или някоя  дори малка играчка.А принцесата ми тя е малка и се радва на всичко.Обичта към децата ни е най големият подарък и за нас и за тях.Да бъдат здрави и да имат усмивка на лицата им -това е богатство

# 113
  • Мнения: 441
Споделеното време заедно е най-сладкото нещо и за двете страни. Готвим, учим, рисуваме заедно и това ни радва страшно много. Купувам малки подаръчета, малко лакомство, книжка много често и им ги давам като ги взема от градина и училище ♥️

# 114
  • Мнения: 86
Обичам да го изненадвам с домашно приготвени сладкиши

# 115
  • София
  • Мнения: 766
Почти всеки ден изненадвам осемгодишния ни син след училище с някое лакомство или играем заедно на някаква игра.Баща му гледа с него футболен или боксов мач,защото са му любими на малкия,аз приготвям вкусотии и заедно се забавляваме.Нашето дете се радва,когато му обръщаме внимание,а не на скъпи материални покупки.Впера го зарадвахме с албум на Песпатрул за 5 лв.и много се изкефи.

# 116
  • Мнения: 796
"сладка" изненада аз разбирам доста неща, но от моя страна това са - отделянето на време за игра с малчуганите, както и носенето на някоя малка вкусотия например след детска градина

# 117
  • Мнения: 988
Кое дете не обича изненади?
Моето като всяко друго дете се радва на всяка една изненада, очите и грейват когато получи неща искано и чакано.
За мен тя е най голямата изненада в живота, обичам всяко нещо в нея и направено с нея.

# 118
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Често изненадвам децата с нещо дребно - близалка, настолна игра, дребна джунджурийка или играчка. Наистина са незаменими детските усмивки и грейналите им очички.

# 119
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Децата ми имат голяма разлика и ги радват различни неща,  няма да ги споделям,  защото са си лично наши. Основното е обичта, проявена понякога в дребни и толкова важни неща.

# 120
  • Мнения: 502
Моето момче е още малко и се радва на абсолютно всичко сътворено с мама. Но най много обича малките шоколадови изненади и сладките целувки за "добро утро", "лека нощ" или просто, за да си кажем "Обичам те!"

# 121
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Най-баналното, подарих и детска книжка с букви и цифри и цяла вечер се забавлявахме.

# 122
  • София
  • Мнения: 572
Моят син много обича да играем игри заедно, или да гледаме нещо по телевизията и да си го обсъждаме. Сладки изненади има постоянно, някои са сладки по състав, други по смисъл Simple Smile

# 123
  • Мнения: 32
Имам две прекрасни момичета на 15 и 6 години. Те са винаги усмихнати и лесно могат да бъдат зарадвани. Последното, което направих за да грейнат лицата на децата ми е, че предишният уикенд отделих само за тях- разходки, кино, много приказки прочетохме заедно и много филми изгледахме заедно. Пожелаха си повече такива дни.

# 124
  • Мнения: 134
Правих карамелени сладки с детето си

# 125
  • Мнения: 4 144
Най-сладкото нещо е прегръдката. Обожава да я прегръщам. Почти не говори, но знае значението на Да и Не. На въпроса ми -Липсвах ли ти, маме? Отговорът е силно ДАааааааа и силна прегръдка.

# 126
  • Мнения: 1 325
Обожавам сина си и много ме боли, че нямам достатъчно време за него.Винаги, когато мога го разпитвам какво иска, та последният път го изненадах с торта.Плодова, любима, не очакваше, зарадва и се.На следващият ден му взех любимият бургер...тези неща, на пръв поглед-никакви, но ...научи се да ги оценява, радват го.

# 127
  • Мнения: 651
Обичам да я изненадвам с любими манджички и сладкиши, когато най-малко ги очаква. Подарявам й малки подаръчета без повод - желирани бонбони, шоколад, бижу..

# 128
  • Мнения: 610
Всеки ден е повод за радост и моето момиче получава по нещо сладко всеки ден.Ей така без повод, за да видя усмивката на лицето и.

# 129
  • Мнения: 916
Купувам му лакомства и бонбони

# 130
  • Мнения: 2 183
Игрите заедно, малките изненади с лакомство или дребна играчка
Пътуванията, новите места, които посещаваме заедно Heart

# 131
  • Мнения: 3 785
Изненадвам синовете си с нещо сладко приготвено от мен ,което обичат,със свален детски филм+пуканки и си правим домашно кино в къщи,като ги заведа на любимо тяхно място и поиграем на нещо,като покараме колела в близкият парк.

# 132
  • Мнения: 715
Обичам да я изненадвам като купя нещо, което харесала. Взимам го след няколко дни, когато съм сама  и го подарявам. А днес и направих за закуска любимите палачинки с шоколад и сметана . 😊

# 133
  • Мнения: 365
Правим заедно бисквитки и разрешевам на малката да ги украсява - голяма забава настава

# 134
  • София
  • Мнения: 667
Прибирайки се от работа им купувам по нещо сладко.

# 135
  • София
  • Мнения: 14 670
Моите магарета са вече сърдити тинейджъри, но пак им светват очите като открият вкусна изненада в чантата или се сетя да направя любим забравен десерт.

# 136
  • Мнения: 1
Остава ли ви напоследък време да подарите на своето дете усмивка?

Докато всеотдайно се справяме с ежедневните задължения и грижи, родителите често забравяме просто да се посмеем заедно с децата си, да споделим забавна случка от деня или да ги изненадаме с нещо сладко и любимо. Времето за детски усмивки постоянно не достига!

Но както е казал самият Оскар Уайлд, най-добрият начин да отгледате добро дете е като отгледате щастливо дете.

Nimm2 ви предизвиква да спрете за минута и да си спомните кога за последен път зарадвахте детето си с малка изненада без повод.


Не е нужно да става дума за голям или скъп подарък, напротив. Малкият неочакван жест, с който изразяваме обичта си, може да донесе толкова радост в деня на едно дете! A nimm2 12 апетитни, индивидуално опаковани близалки с плодов сок и витамини са точно такава изненада. Вкусовете им са четири сочни плодови комбинации: портокал-лимон, ябълка-лайм, къпина-касис и череша-малина. Разбира се, близалките nimm2 съдържат всичко най-добро от nimm2: плодов сок и витамини.

Ще подарим на 20 от вас сладка изненада nimm2 Lolly, а условието за участие е да се включите с коментар в тази дискусия!

Въпросът ни към участниците:


Кое е най-сладкото нещо, което напоследък сте правили за своето дете? Споделете как успявате да накарате своя малчуган да се усмихне, кои са най-хубавите ви споделени ритуали, с какво обичате да го изненадвате!

Имената на печелившите потребители ще изтеглим и обявим в темата на 21 октомври. Сигурни сме, че това предизвикателство ще породи у вас много положителни емоции! Желаем ви късмет!

Моля, запознайте се с общите условия на играта ТУК.

Не забравяйте да се абонирате за темата зрез бутона "Следи", за да не пропуснете обявяването на печелившите.

# 137
  • Мнения: 5 127
Най-сладкото нещо, което радва детето ми и е да споделим заедно бонбони или друга любима сладост.

# 138
  • Мнения: 37
Винаги, когато мога разговарям или играя с моето момче. Много обичаме да ходим на кино и да караме колело по велоалеята.Любим момент е да правим торта заедно и да я украсяване накрая. Когато можем ходим на екскурзия с приятели и така винаги е забавно!🙂

# 139
  • Мнения: 435
Всяко дете обича изненади. Моето също. Най-хубавите изненади, са неочакваните. Понякога го радвам с дребни нещица като нови сладкиши или солени вкусотии. Често вечер преди сън се боричкаме и гушкаме, после заспива блажено.

# 140
  • Мнения: 910
Често правя торти и сладкиши, без повод. Купувам неща, които ми харесват, за децата, без да очакват подарък и това ги радва.

# 141
  • Мнения: 846
Моето детенце обича кекс. Кекс, не торта, не бонбони, не шоколад, тя обича един елементарен, топъл, пухкав кекс. Винаги го приготвям с удоволствие и мноооого любов, затова и става превъзходен. Най-сладкото нещо е да ѝ подам парченце кекс и да видя нейните грейнали от щастие очички.

# 142
  • Мнения: 2 112
Най-сладкото е да му купя от любимите Лего-човечета,ако е бил послушен.
Вечер, след училище, милият винаги ми носи подарък - я някое камъче или мидичка, я бебе шишарка... а вкъщи го чака вкусна гозба за силни момчета.

# 143
  • Мнения: 66
Макар и голямо моето дете обича изненадите.Например -да отидем заедно на кино или на покупки.Тя се радва на всички изненади/макар и да са малки/Не винаги големите подаръци и изненади могат да я накар да се усмихне.

# 144
  • Мнения: 2 645
В двешно време не ми остава много свободно време. Но въпреки това се старая от време на време да радвам децата, дори да е с нещо малко и скромно.

# 145
  • Мнения: 2 069
Любимо ни е да се гушкаме преди лягане и да си говорим. Често го изненадвам с хубава книжка и с нещо, за което е казвал колко му харесва - играчка, книга, концерт или театър.

# 146
  • София
  • Мнения: 2 411
У нас имаме традиция всеки ден да се прави по 1 малка изненада - може да е лакомство, може да е жест, може да е нещо, което да направим заедно... Но да е под формата на изненада. Понякога "изненадата" е да няма изненада, но дори и това ги забавлява, защото не знаят кога ще бъде така.

# 147
  • Мнения: 456
Направих торта изненада без повод.

# 148
  • Мнения: 2 070
Вчера празнувахме рожден ден на голямата. Взехме ѝ китайски фенер, който тя познава добре.
Беше забавление за всички деца, дори и за големи.
Малката ми дъщеря повече се впечатлява и радва, все иска да ѝ купувам нови дрехи и аксесоари.

# 149
  • Мнения: 1
най-сладкото нещо е да се прибера от работа и да го прегърна..
винаги ме очаква с голямо нетърпение..
усмивката му е най-широка в събота и неделя, особено когато времето е приятно и може да поемем на пътешествие..
най-хубавите ни споделени ритуали са именно пътуванията като разнообразието е винаги от значение, а из страната ни има страхотни кътчета..
единственото, което ни е нужно е време..
най-сладката изненада винаги е шоколадово яйце "Kinder" Simple Smile

# 150
  • Мнения: 224
Много обичам да правя изненади и всеки ден измислям по нещо. Или ще купя нещо малко, което не очакват или ще седна да играя с тях на компютъра, или ще им направя нещо любимо за хапване... Много обичам да виждам усмивките им и се стремя да ги виждам по-често 🙂

# 151
  • Мнения: 116
Обичам да подарявам на детето си с внимание и любов и да го изненадвам с усмивки и целувки. Любим ритуАл е да си говорим или по скоро гукаме 😁😀😂

# 152
  • Мнения: 236
Най-често купувам лакомства и други шоколадови изкушения.

# 153
  • Мнения: 777
Моят подарък е време само за децата, в което правим, ядем, пием. Нещо само за нас. А най обичат да играем заедно. За съжаление в това забързано ежедневие често нямаме време.

# 154
  • Мнения: 2 516
За щастие, децата ми не са от тези, които искат големи и скъпи неща. Може би, защото са все още малки.
Обичам да им подарявам време и любов - надявам се да го ценят!
Радват се и са доволни, когато с баща им си играем заедно с тях.
Последно си направихме домашно кино - с детски филм и пуканки Simple Smile

# 155
  • Мнения: 76
Постоянно го изненадвам, дали ще е нещо малко или не, важното е да е щастлив. Но най-големия подарък за мен и него е времето, прекарано заедно в игри и смях❤️

# 156
  • Мнения: 1 775
Подарявам  малки подаръчета без повод - желирани бонбони, шоколад и играчки.

# 157
  • Мнения: 3 546
Всяка прегръдка, всяка целувка е повод да се усмихнем. Но звездички в очите им виждам когато правим нещо заедно. Дали ще готвим, декорираме нещо или просто на пазар - те се радват, че ми помагат, защото освен забавата винаги има по нещичко и за тях.

# 158
  • Мнения: 294
Малка изненада без повод....слагам в кутията с храна за училище някое лакомство-изненада..или вечер се прибирам от работа с такова- винаги предизвиква усмивка и прегръдка. Тези моменти не могат да се заменят с нищо

# 159
  • Мнения: 6
Купих фулмастри на моят син-Симеон 7г.,защото искаше да си напълни много кутията с фулмастри и да станат повече,та купихме два пакета и много се изкефи!Направих му бисквитена торта,която много обожава!Старая се винаги да го зарадвам с каквото мога!

# 160
  • Мнения: 117
Игрите които играем заедно и всекидневните малки изненади под формата на лакомства или книжка радват много децата ми

# 161
  • Мнения: 172
Много щастливи са когато се приберат и ги очаква някой приготвен от мама сладкиш.
Фенове са на всички сладки изкушения 🙂

# 162
  • Мнения: 225
Старая се всеки ден да съм приготвила някаква изненада за детето като се върне от детска градина да се зарадва. Някое лакомство, което обича - близалка, кексче, сокче, крекери или дребни подаръчета. Последно купих играчка, която искаше отдавна, ей така без повод и беше голяма радост.

# 163
  • София
  • Мнения: 821
Здравейте!
Най-сладкото нещо, което направих за моето дете беше да му вземем декаративно зайче. Много беше щастлив, защото това беше неговата мечта. Обичам да го изненадвам като му купя нещо сладичко или му направя любим сладкиш. Това го прави щастлив и виждам радостна усмивка.

# 164
  • Мнения: 1 260
Най- сладкото нещо е споделеното време заедно.Разговорите ,игрите заедно.

# 165
  • На брега на морето
  • Мнения: 614
Най-сладки са прегръдките, целувките и споделеното ни време, в игри, закачки или разходки.

# 166
  • Мнения: 140
Моето малко диване май е в някакъв ужасно крив пубертет. Криво и ревливо.
Но на този етап в момента обожава да дъвче дъвки. 😬

# 167
  • Монтана
  • Мнения: 694
Най- сладкото нещо е споделеното време заедно!

# 168
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Най-сладкото (според мен, но и на нея й хареса) нещо, което последно направих за най-малкото ми дете е, че вчера й подарих книжка от поредицата "Търсачи на талисмани" - първата част, която е с гривна (общо са 13 части и всяка следваща има висулка за гривната). Тя е в първи клас и сега се учи да чете, затова й казах, че всеки месец ще й подарявам по една книжка от поредицата, като първите няколко ще й ги чета аз, а следващите ще ми ги чете тя. Много се ентусиазира, дано по-скоро стигнем до деня, в който тя ще ми чете Heart

# 169
  • Мнения: 308
Напоследък нещото, което ни забавлява, е гледането на филмчета с пуканкк. Прекарваме време заедно и после коментираме 🙂

# 170
  • Мнения: 174
Най-сладкото нещо е, когато приготвям любимата му бисквитена торта. А иначе незабравимо беше, когато видях радостта в очите му и остана с отворена уста от изненада - това беше подаръкът му - влакчето Томас с много локомотиви, вагони и релси. И понеже казва, че иска да стане машинист, през уикенда го изненадахме с пътуване  с влак до близка гара, очите му светеха от радост, беше незабравимо преживяване.

# 171
  • Мнения: 55
Макар и голямо моето дете обича изненадите..Тя се радва на всички изненади/макар и да са малки/Не винаги големите подаръци и изненади могат да я накар да се усмихне.Най важно е здравето и от това по-голям подарък няма

# 172
  • Мнения: 668
Най-сладкото нещо напоследък е лимонадата, с която го изненадах снощи. Сложих я в училищната раница на малкия ми син и той се ококори, когато видя какво ще пие днес.

# 173
  • Мнения: 874
Сладката изненада е винаги на почит. Последното, което направих, беше домашен чийзкейк. И за да е още по-голяма радостта отидохме семейно на кино

# 174
  • Мнения: 541
най- прекрасното време е с моето малко сладко слънчице

# 175
  • Мнения: 166
Най-сладките и вълнуващи неща за моите деца са спонтанните решения! Рязкото тръгване на разходка, която се превръща в истинско приключение Simple Smile или внезапното скачане и започване на гоненица, криеница, ръбче, държави и подобни.

# 176
  • Мнения: 10
Обичам да правя изненади,когато купя нещо любимо и сладко за хапване ,което обичат,а взимаме само с повод ... Така има едни големи усмивки на лицата Simple Smile или когато седнем семейно да творим разни hand made тематични подаръчета,украси,картички ..тогава е най- забавно,защото участва цялото семвйство

# 177
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 580
Децата се радват на изненадите, макар и малки. Когато ги изненадаш с любима домашна храна са много щастливи, особено когато се включат в приготовлението й. Когато пътуваме, също са много щастливи. Детското щастие е необятно.

# 178
  • Мнения: 69
Дъщеря ми се радва когато я взимам от ясла, тъй като в момента все още се адаптира. Освен това обича да четем книжки, да се разхождаме навън и да си играем. Дори и само една прегръдка я прави щастлива. Тя е моята принцеса 💖💖💖

# 179
  • Мнения: 36
Много са нещата, които радват децата ми. Например когато ги питам сутрин какво да им приготвя за вечеря и когато се върнат от градина и училище го получават. Винаги гледат какво съм им подготвила за училище и като успея да им сложа бонбон или нещо друго скришом, като се приберат и разказват Wink  Понякога им надувам балони без повод. Най- много се радват, когато получават лакомства!

# 180
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Кое е най-сладкото нещо, което напоследък сте правили за своето дете? Споделете как успявате да накарате своя малчуган да се усмихне, кои са най-хубавите ви споделени ритуали, с какво обичате да го изненадвате!

Изненадвам детето си с образователни игри като Монополи, различни пъзели и семейни игри, които споделяме през уикенда, а той се радва , защото времето заедно му липсва през седмицата.
Обичам да правим заедно любимите му палачинки. Самите емоции, които носи това преживяване са неописуеми.
Моментите прекарани заедно в това забързано ежедневие не са за изпускане. Той самият ги търси, и усмивката му не слиза от лицето през цялото време.
Прекарвам всеки свободен миг с моето всичко Innocent Heartpulse

# 181
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Моето дете се радва на всичко , така че ми е лесно да го изненадам и зарадвам. Обичаме да рисуваме заедно, както и да готвим заедно.

# 182
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Моето дете се радва на всичко. Най-много когато се прибера и извадя от чантата малко подаръче или лакомства. Най-сладкото е изражението на лицето й в този момент.

# 183
  • София
  • Мнения: 215
Децата ми се радват на различни неща, сега дъщеря ми ми прави прическа, после ще ѝ направя масаж.
Синът ми много се радва на леген, пълен с топла вода, в банята....
Всеки път е различно.

# 184
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Да, много зависи възрастта на детето.
Последно учих моя син да се бръсне,купих му хубава пяна за бръснене,крем-автършейв...И самобръсначка разбира се.
Досега се справяхме с един тример,но възмъжава моето съкровище,няма как да не се бръсне вече.
Наближава 15 и  няма как.
Ние сме приятели,той е най-хубавото нещо в живота ми,обичам го от душа и сърце.
На мен ми е най-мило,че сутрин,когато стане,по стар обичай идва да се гушне.
Но скоро може би и това ще спре да прави,нормално е.

Последна редакция: чт, 14 окт 2021, 22:25 от mariqivanova799

# 185
  • Мнения: 629
Всеки месец, когато взема заплата, купувам на дъщеричката си нова книжка. Или дребна играчка.

# 186
  • Мнения: 3 413
Дребни изненади-подаръчета правя. Правим си киновечер веднъж седмично. Три деца са, малкото е на 5 месеца и най-голямо внимание е към него. Затова се мъча да компенсирам…

# 187
  • Мнения: 2
Винаги се старая да зарадвам децата си. Големият е в тинейджърска възраст и е по-трудно, но все още има малки вратички през, които да погъделичкам усмивката му. Било то чрез нещо за хапване, разговор на тема коли или танкове. С малката е лесно. Тя е на три и обожава жилирани бонбонки. Винаги имам скрити. Най-любимо ни е да правим мъфини заедно и да ги украсява е с цветни бонбонки. Друго любимо семейно занимание е да играем домашен волейбол с балон. Този наш семеен спорт лекува всякаква скука или тревога с огромна доза смях.

# 188
  • Мнения: 140
Днес взех на детето си намалени къси панталонки,които ще ги боси за през лятото 2022г. Когато ги видя ме попита: Мамо за мен ли са?
И видях как грейна огромна усмивка на лицето му.
Купих ги за 2 лв,но за детето е важно не цената ,а жеста,че мама е помислили за него и е взела нещичко.

# 189
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 060
Моята красавица обича да прекарваме време заедно. Да приготвяме сладкиши или да си говорим по женски. Това е най-прекрасното време от деня

# 190
  • Мнения: 609
Любимите ни моменти са когато прекарваме време заедно. Напоследък дъщеря ми доста боледува, така че се нуждае от повече внимание и усещане, че е обичана. Затова се старая да правя малки изненади всеки ден, а тя обожава да приготвяме нещо сладичко заедно, като по този начин се чувства порасналата помощница на мама  Simple Smile

# 191
  • Мнения: 18
Днес зарадвах сина ми с нова количка, които той много обича и играе ежедневно.
След това го зарадвах като го оставих да мине през всяка локва с гумените си ботуши Simple Smile малки, сладки радости

# 192
  • Мнения: 162
Радост им доставям със любима закуска събота сутрин . Почивните дни са времето , в което всички сме заедно и се забавляваме.

# 193
  • Мнения: 1
На 8 годинки е.. понякога е тъжен или с едно сериозно изражение, просто клялам до него и го гушкам през кръста... Винаги се разсмива или прави едни весели муцунки. Гушкането няма грешка!!! Моментите са безценни.!

# 194
  • Мнения: 523
Снощи с двете ми момчета правихме бшсквитена торта. Баткото приготви крема и бисквитките,  а малкия украси и декорира. Беше истинско щастие и забавление за тях. Винаги се гушкаме и им отделям време само за тях.

# 195
  • Мнения: 973
Постоянно се стараем да си доставяме повече емоционални, съвместни изживявания. Играем, разхождаме се, танцуваме, четем и често поднасям дребни изненадки, които усмихват сина ми.

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Имаме си ритуал всяка вечер след като я взема от градината. 30 минути се борим на леглото и си говорим какво е правила в градината. След това вече се захващам с редовните домакински задължения.

# 197
  • Мнения: 852
Най-добрите подаръци са изненадващите.
Последно го изненадахме, като го заведохме на ферма... Истински се радва на животните, особено когато ги хранеше .

# 198
  • Мнения: 377
Винаги успявам да дарадвам моето дете с нещо дребно,нещо сладко,което обича и да му направя приятна изненада с любим вкус.

# 199
  • Мнения: 1 622
Обикновено, когато правим нещо двамата и усеща, че му се обръща пълноценно внимание, игра вечер, каране на ролери уикенда...а малката награда е нещо сладичко, когато е заслужил и съм го купила предварително, но той не знае.

# 200
  • Мнения: 252
Колкото и прозаично да е - торта с шоколадов ганаш и сметана, с малини от градината.

# 201
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Вчерашното ни забавление.На лов за съкровища както той казва.

# 202
  • Мнения: 1 133
Отделям цялото си време на моето дете, защото и аз съм на принципа да отгледаме щастливи деца. Всеки ден я изненадвам с нещо сладко, а реално най- сладкото нещо в моят живот е тя, всяка нейна усмивка ме стопля повече и от най- сладкият шоколад на света.

# 203
  • Мнения: 1 775
Определено синът ми се радва най-много на изненадите. Гледам винаги в кутията за училище да му сложа нещо сладичко, което той обича, и винаги има любим десерт вкъщи. А сега в лошото време измисляме игри и гледаме филми, които той избира, като така се вижда, че той се чувства значим и по-голям вече. Определено е доволен и щастлив.

# 204
  • Мнения: 594
Вчера рано сутринта изненадах децата ми с любимите им палачинки! Зарадваха се много! 💗🤗
Обичаме да прекарваме време заедно, например с разходки сред природата, да редим пъзел  или да сглобяваме конструктор! 😍

# 205
  • Мнения: 354
    Обичам да виждам щастието в очите на детето ми. Последно я зарадвах с музикален поздрав с любимата й песен и тя си я пускаше няколко пъти от щастие.

# 206
  • Мнения: 376
Имаме си различни ритуали- винаги след баня се гушкаме си разказваме как ние минал деня, оставям и бележки в кутията за обяд, малки изненади.

# 207
  • Мнения: 522
Най-сладкото нещо, което наскоро направих за моето дете е да организирам празник изненада за рождения му ден.
Усмихвам го най-вече, купувайки му любими лакомства, а го изненадва с настолни игри, с които да играем заедно.

# 208
  • Мнения: 334
Старая се да изненадвам децата си всеки ден с по нещо малко и забавно-лакомство или преживяване, зависи какво съм успяла да измисля Blush Радват се на всичко Hug

# 209
  • Мнения: 7 279
Успявам да ги изненадам всеки ден с по нещо дребно-усмивка, прегръдка,  вкусно похапване, немърморене от моя страна...
Щастлива съм, когато се усмихнат!

# 210
  • Мнения: 302
Последното ни днес сладко удоволствие беше посещение заедно с малката Сиана в МОЛ- а!
Първо по поздравихме сините рибки в аквариума.След това хапнахме вкусни палачинки с мед и сирене с фреш от портокал!
Играхме на любимите игри, возихме се с кончета...
Финалът бе и близалка за в къщи...
Направихме и весели снимки!

# 211
  • Мнения: 81
Знаете ли с кое наистина бих го изненадала и би бил щастлив четири годишния му син!?Когато му кажа че е почивка и не е на градина😁Думите му винаги са :Мамо много съм щастлив че не съм на градина....ще си папкаме,ще си играем,ще се гушкаме!Тогава виждам неговите големи очи как се изпълват с щастие!Когато вечер чака баща си да си дойде от работа и на вратата му подаде едно бонбонче или нещо друго ,отново очите засияват.Колко малко му трябва на едно дете,за да се усмихне,нали!?

# 212
  • Мнения: 246
Здравейте!

Изтеглени са имената на потребителите, които печелят сладка изненада от nimm2 lolly! Ето ги и тях:


1. Picky
2. Лита
3. J_M_L
4. mar4eto1976
5. dannyny
6. Miss M
7. ilik123
8. стъпчица
9. preci
10. tedi_kati1
11. solenka
12. simoonka
13. ALMIRRA
14. живка божилова
15. nova86
16. dovedove
17. nlumparova@mail.bg
18. Zazameg
19. fifi855
20. Chris Chris

Честито!

За да изпратим подаръците, молим печелившите да ни предоставят своите данни до 28 октомври на e-mail: igra@bg-mamma.com. Молим в тема на имейла си да напишете "Победител в игратa на nimm2 lolly", а в имейла да включите: потребителското си име, електронната поща, с която стe регистриран/а във форума, вашите три имена, телефон за връзка и адрес за доставка.

Благодарим на всички за участието в играта и за прекрасните споделени истории!

# 213
  • Мнения: 246
Поради невъзможност да се свържем с един от печелившите потребители, на негово име беше изтеглен друг потребителски профил.

Това е loni_0902.

Екипът ни ще изпрати лично съобщение, с което да уточним данните за получаването на подаръка от Nimm2.

Поздрави,
Екипът на BG-Mamma

Общи условия

Активация на акаунт