Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Подаръци от Nimm2 за радостта в детските очи!

• 6 593
  • 213
  •   1
Отговори
Остава ли ви напоследък време да подарите на своето дете усмивка?

Докато всеотдайно се справяме с ежедневните задължения и грижи, родителите често забравяме просто да се посмеем заедно с децата си, да споделим забавна случка от деня или да ги изненадаме с нещо сладко и любимо. Времето за детски усмивки постоянно не достига!

Но както е казал самият Оскар Уайлд, най-добрият начин да отгледате добро дете е като отгледате щастливо дете.

Nimm2 ви предизвиква да спрете за минута и да си спомните кога за последен път зарадвахте детето си с малка изненада без повод.

Не е нужно да става дума за голям или скъп подарък, напротив. Малкият неочакван жест, с който изразяваме обичта си, може да донесе толкова радост в деня на едно дете! A nimm2 12 апетитни, индивидуално опаковани близалки с плодов сок и витамини са точно такава изненада. Вкусовете им са четири сочни плодови комбинации: портокал-лимон, ябълка-лайм, къпина-касис и череша-малина. Разбира се, близалките nimm2 съдържат всичко най-добро от nimm2: плодов сок и витамини.

Ще подарим на 20 от вас сладка изненада nimm2 Lolly, а условието за участие е да се включите с коментар в тази дискусия!

Въпросът ни към участниците:

Кое е най-сладкото нещо, което напоследък сте правили за своето дете? Споделете как успявате да накарате своя малчуган да се усмихне, кои са най-хубавите ви споделени ритуали, с какво обичате да го изненадвате!

Имената на печелившите потребители ще изтеглим и обявим в темата на 21 октомври. Сигурни сме, че това предизвикателство ще породи у вас много положителни емоции! Желаем ви късмет!

Моля, запознайте се с общите условия на играта ТУК.

Не забравяйте да се абонирате за темата зрез бутона "Следи", за да не пропуснете обявяването на печелившите.

Последна редакция: чт, 07 окт 2021, 10:08 от Редактор (Петя)

# 1
  • софия
Най-сладко е да подариш неочаквано нещо малко. Това винаги носи усмивка и искрена радост.
Обичам да изненадвам детето си с оправено легло за лягане. Вече е голямо и оправянето на леглото е негов ангажимент. За това оправеният креват за лягане винаги е приятна изненада.

Последна редакция: чт, 07 окт 2021, 09:48 от zvаnchе

# 2
  • София
Обичам да приготвям сладки изкушения за моето семейство и колеги. Често детето ми си похапва от тях. Но според мен това далеч не е най-сладкото нещо, което да направиш за близките си. Грижата и любовта са това, което ни крепи и прави живота сладък!!! Любовта, която давам на моето дете е най-сладкото нещо! ❤️ А за мен най-сладко е когато той ми дава любовта си!

# 3
    Моето момиченце е моята най-голяма любов!
    Всеки час и всяка секунда тя е в сърцето и душата ми!
    Знаете как се обича дете..
    Това чувство не може да се опише с думи,то просто се чувства🥰
    Прикачам един скрйншот от разговор вчера във вайбър и мисля,че няма какво повече да добавя♥️

# 4
    • София
    Лепя му стикери и/или малки бележки с пожелания за хубав ден в кутията за храна. Слагам му нещо сладичко и любимо за хапване през деня.

# 5
    Най сладко то нещо за моя малък палавник е когато си играя с него.
    Също така най се радва като се прибера от магазина и да провери торбата и да намери нещо сладко купено за него.

# 6
    • София
    Най- сладкото нещо е споделенито време заедно. Моето момиче вече е тинейджърка, но очичките и светват, когато отделям време да изгледаме и обсъдим любим за нея сериал, да играем любимата и компютърна игра. Тези споделени мигове за нас са безценни.

# 7
    • Пловдив
    Обичам да виждам усмивките на децата ни! Вечер, когато всички сме уморени от дългия ден, се стремя да попивам всяка тяхна усмивка, която ме зарежда. Още при влизането им в къщи, те хвърлят раниците и бягат за прегръдка и целувка от мама и тате Simple Smile Не знам до кога ще е този ритуал, защото много бързо растат. Сега са на 11г. и тази прегръдка и целувка винаги ми носят сладост! Усмивка има на лицето им, когато вечерята е любимо тяхно ястие, плод, който обичат, салата-марули или български ароматен и вкусен домат, прясно сиренце и т.н. Усмивка има и когато остане време за настолна игра, в която да се включим всички. Но това, за съжаление става най-вече в събота или неделя. След вечеря следва и малкото сладко удоволствие, което те си избират от шкафа с лакомства. Дали ще е локумче, лукче или от наистина любимите бонбони или близалки на Nimm, те избират. Следва и сладкия момент на лягане, целувка и прегръдка за лека нощ! Тогава е и последната усмивка за деня Simple Smile

# 8
    Много обичам да изненадвам детето си - с всякакви неща. Дали нещо сладичко за ядене, или дреха с любим анимационен герой. Почти всеки ден вземам по нещо, даже по-скоро се крия от таткото, че според него е много. Вчера купих чадър с любими анимационни герои, още не съм го дала дори Simple Smile. Преди 3 дни - подобна блузка, а преди нея - шоколадово яйце Simple Smile Миналата седмица го заведох без предупреждение на кино Simple Smile Без значение какво, много ми харесва как му грейва лицето от изненада.

# 9
    • София
    Обичам когато децата са щастливи.Тогава и аз се чувствам добре.Почти винаги когато пазарувам им взимам по нещо любимо за тях.

# 10
    Хубавото на децата е,че се радват на всичко,независимо малко ли е или голямо. Онзи ден зарадвах моята дъщеря с една близалка с татуировка.

# 11
    Най-сладкото нещо е усмивката на моето момченце ,когато се връщам от работа и ме посрещне на вратата с думите:Мамо толкова се радвам да те видя

# 12
    За моите деца освен игрите с тях и старанието ми да им отделям повече време се опитвам да им правя поводи за усмивки. Когато им приготвям храната за училище  слагам банан и с игла изписвам "Обичам те", оставям им бележки, с които да ги усмихна през деня, и разбира се някое лакомство.

# 13
    "Сладка" изненада за тях са палачинки за закуска. Много ги обичат, но ми отнема време да ги приготвя и затова не са честа закуска у дома. И винаги са приятно изненадани, когато ги намерят на масата.
    Преди време едното дете ме информира късно вечерта, че за следващия ден му трябва кутия от бонбони за училище. Казах му, че е трябвало по-рано да помисли за това, сега няма откъде да му намеря и ще се наложи утре да бъде без материали за часа. Сутринта, когато ги откарахме до училището, влязох в близкото магазинче и купих кутия бонбони. Изсипах съдържанието в едно пликче и му подадох опаковката, а детето отговори: "знаех, че няма да ме оставиш да отида без кутия". Стана ми мило, че съм успяла да им покажа, че винаги могат да разчитат на мен.

# 14
    Детето за мен трябва да цени и малките подаръци, особенно като са неочаквана изненада.При нас са книжка, комплект за творчество, лакомство, блузка с красива картинка.

# 15
    Спонтанно или умишлено важно е да се види и усети сладкото доволство , което е получило детето ни. Малък жест, любима дума или вкусна изненада, важното е да е с много любов.

# 16
    Вчера за закуска му приготвих любимите мъфини и ги декорирах за да са весели и забавни много се зарадва.  Също така го изненадах с любимото му кученце от пес патрул.

# 17
    Най-сладкото нещо, разбира се, са изненадите. Стараем се ежедневно - понякога се получава, понякога - не.

# 18
    Моят син обича изненадите- от моя страна приятни, а от негова не винаги.😁 Последното сладко нещо беше да го изведа на почерпка ей така без повод. Не помня да се е случвало да излезем само двамата, винаги е имало повод и уговорка с други хора. Правихме си селфита, смяхме се, хапнахме и си създадохме приятен спомен. ❤️

# 19
    Един път седмично след градина ходим до "магазина за послушни деца" Simple Smile . Купуваме някаква дребна играчица, защото е бил много послушен. Няма такава радост докато отиваме към магазина- подскоци, смях .....

# 20
    Обичам да им взема нещо, което са споменали че много харесват. Или за им приготвя любимо ястие.

# 21
    Опитвам се всеки ден да изненадвам децата си с нещо, което обичат. Дали ще е лакомство,  дребна играчка или любимо ястие зависи от деня. Обичам да виждам щастието в очите им.

# 22
    Най- сладкото нещо е споделеното време заедно и усмивките.

# 23
    • ПЛЕВЕН
    С децата обичаме, да играем заедно, в къщи и на вън, да гледаме телевизия От сладките изкушения няма нещо, което да не обичат. Децата са много интересни по и детски найвни. Радват се и на малкото, стига да им се обръща внимание.

# 24
    Най - сладко и най - ценно е отделеното време и внимание на децата. Игрите и споделените моменти заедно. Това е безценно.

# 25
    • SF
    Аз си играя с чуждите деца. Забавлявам ги, разсмивам ги и странно, дори и не толкова близки, веднага ме "надушват" и идват при мене. Странно, защото аз нямам деца и би трябвало по никакъв начин да не ги привличам.

# 26
    С момченцето ми ходихме на лунапарк преди два дни и заедно се забавлявахме много, а вчера правихме специална торта за рождения ден на бебето ни.

# 27
    • София
    Най-сладки за мен са прегръдките. Иначе детето се радва като играем с него. Тези дни всяка вечер иска да играем заедно на криеница.
    Приятни изненади са като е купено нещо малко и е изненада.

# 28
    Обичаме да се забавляваме заедно. Ритуал ни е всеки ден да си играем като се гъделичкаме, обожава я тази игра и предизвиква много радост, смях и усмивки. А иначе много обичам да я изненадам с нещо мъничко, например изрязано сърчице от хартия в кутията за обяд.

# 29
    • София
    Най-сладкото нещо за нас с дъщеря ми в буквалния смисъл на думата "сладко" е когато правим заедно нейните любими овесени бисквити с фъстъчено масло. Забавляваме се докато ги забъркваме и докато ги хапваме  с топло прясно мляко.
    В преносния смисъл на думата сладки са ни всички моменти, които изкарваме заедно, независимо дали се забавляваме с нещо, или просто гледаме филм, гушнати пред екрана.
    Последната сладка изненада, която й спретнах беше кекс, който се оказа изненада и за мен, защото нещо обърках пропорциите и се получи повече като количество. Но пък така ни беше сладко по-дълго време, а имаше и да почерпи приятелчета в училище.
    Разбира се всяка сладка почерпка, която й дам също се посреща с радост. Включително бонбонките Nimm, които преди време вече опита  и много хареса.

# 30
    Аз съм на мнение, че всяко нещо направено с любов поражда усмивка. Дали ще е любим десерт, разходка в парка, семехна вечеря.... Последното нещо семейно съботно кино! Децата бяха на седмото небе!

# 31
    Обичам да я изненадвам като и приготвям любимите и кексчета и изненадващо и ги поднеса.

# 32
    • софия
    Най-сладкото нещо е радостта в очите на децата ми.  Обичам споделеното време с тях и малките изненади, които провокират щастие.

# 33
    Ние имаме странен обичай да си измисляме смешни истории на вечеря, когато всички се събираме около масата. Пада голям смях и отпускаме напрежението, не само децата, а и ние, родителите. Grinning Това са най-близките ни и мили моменти. Heart

# 34
    Последно я изненадахме преди два дни, като след училище я закарахме на панаира. Беше много щастлива, вълнението и се виждаше от километър😃. Заедно се качихме на пеперудките за мен емоцията не беше същата, защото слизайки не знаех къде се намирам( преобърна ми се цялата вселена) но тя беше много щастлива.

# 35
    Най-сладкото нещо е споделеното време заедно, грижата, любовта и малките вкусни изненади.

# 36
    Ние постоянно се забавляваме като приготвяме нещо за ядене заедно или играем на някоя игра. Май-сладкото нещо, за което се сещам в момента е бисквитена торта от вчера 🙂

# 37
    • Бургас
    Аз пък направих кекс. Сладък си беше.Simple Smile
    Споделените мигове заедно са още по-сладки.

# 38
    • София
    Най-сладкото нещо е сладко в буквален и преносен смисъл - правихме заедно сладкиш 😀

# 39
    Обичам когато децата са щастливи.Тогава и аз се чувствам добре.Почти винаги когато пазарувам им взимам по нещо любимо за тях.

# 40
    • Бургас
    Обичам да радвам децата си с любимите им неща за похапване. Изненадвам ги с желаните от тях играчки и други неща.
    Най - обичаме да се гушкаме! ❤️ Това е повече от радост! ❤️

# 41
    Показвам снимки с най-различна храна и снимката, която си избере започваме да я приготвяме. Това искрено ни забавлява.

# 42
    • Пловдив
    Кое е най-сладкото нещо, което напоследък сте правили за своето дете? Споделете как успявате да накарате своя малчуган да се усмихне, кои са най-хубавите ви споделени ритуали, с какво обичате да го изненадвате!
    Детето е още мъничко, та споделени ритуали нямаме особено много, защото днес едно му е интересно, утре друго. Успявам да го накарам да се усмихне като го мачкам и гъделичка, ръфам по ръчичките, преправяйки гласа си и разигравайки му сценки, хвърляне във въздуха и т.н.

# 43
    Най- сладкото нещо е споделеното време заедно и усмивките.

# 44
    Все по-трудно става в днешно време да изненадаш някой с нещо, особено децата, които са презадоволени. Обаче аз като майка съм доста изобретателна и почти всекидневно успявам да извлека усмивката на лицата ми. Най-сладко нещо е кученцето, което им подарихме с баща им. Нямаше такава радост.

# 45
    Обичам да изненадвам малкото човече с любимите му колички или неочаквана разходка до зоопарка/ много харесва животните и за него е голяма радост да е сред тях/. За каките оставям някоя книжка или закачлива бележка върху леглото, а те дописват в отговор към мен.

# 46
    Детето се радва наистина на всякакви дребни жестове и цени всеки от тях. Една от последните малки радости, които ѝ доставих беше най-новата книжка от любима поредица. Огромна радост носят и неочаквани придобивки с ликовете на любими герои и естествено лакомствата след вечеря, които са тайна докато не се нахрани.

# 47
    Целувка  за лека нощ е моят ритуал, а последно го усмихнах със страхотните маратонки, които му подарих изненадващо!

# 48
    • Габрово
    Всеки ден им вземаме по нещо дребно, няма нищо по-хубаво от грейнали от радост детски очи 😊

# 49
    • Горна Оряховица
    Торта Simple Smile

# 50
    • София
    Ако под "сладко" се разбира нещо за похапване - сладки палачинки всеки уикенд са любимото лакомство. Обичат да се гушкат, обичат да ходим заедно навън и да споделяме свободното си време.

# 51
    • София
    Децата ми се радват и най-малкото нещо,защото знаят,че направено с любов.
    Обичам да ги изненадвам с любимите им ястия и да ги гушкам много ,много.

# 52

Винаги когато играем заедно е усмихнат, още е малък е прекарваме дните си заедно в игри, обичам да го изненадвам с някоя нова играчка.

# 53
    • Пловдив
    Последно накарах сина си буквално да подскача от радост, когато, благодаря ние на приятелка в София, го зарадвах с третата и последна книга на един млад и талантлив автор. Чакаше с нетърпение да излезе книгата по книжарниците, за да си я купи, но разбрах, че я има на Алея на книгата Simple Smile
    Естествено, задействах всички налични сили и средства и ми купиха книгата Heart Не стига това, ами уредиха и лично авторът да я надпише Heart
    Когато я връчих на сина си, той дори не успя да каже нищо - остана изумен още при отварянето на пакета! Когато пък видя и посвещението на първата страница, започна да подскача из кухнята Heart

# 54
    • Плевен
    Най-сладко и хубаво е всеки момент, прекаран с детето....Имаме си нашите моменти, с някоя смешка, да ми сподели всичко, което го вълнува, да го изслушам, да мина да го завия, когато си ляга, нищо, че вече е по-висок, да му казвам, че го обичам без повод, да мина и да го погаля по главата, когато сме вкъщи...Все дребни неща, но показват любов, грижа и отношение! Възпитавани в любов и толерантност, те израстват такива възрастни, което за мен е по-важно!

# 55
    Тази сутрин му повдигнах настроението с весел стикер по Вайбър, тъй като ми писа разочарован, че не му е стигнало времето за всички задачи на теста. Smiley

# 56
    • Пловдив
    Много обичат да им правя сладки изненади или да си направим вечерно кино с пуканки на дивана, сгушени трите под пухкаво одеало.

# 57
    • При децата ми
    Обичат много, като им приготвям разни вкусотии, като например палачинки, банички, питки, или нещо сладко.

Когато ги изненадам с хубава разходка, също.

# 58
    • София
    Последното сладко нещо което правих за децата ми е домашна бисквитена торта с маскарпоне, обожават я. Когато им кажа, че ги обичам усмивката озарява лицата им. Сега сме на вълна готвене и това да ми помагат е ритуал за тях.

# 59
    Щастие е контакта с детето. Непрекъснато казвам на дъщеря ми, че я обичам, че съм горда с нея, гушкам я и я целувам. Правя и малки подаръчета, обикновено сладкиши и допълвам колекцията и от преспапиета.

# 60
    Най сладкото и хубаво нещо е прекарване на колкото се може повече време с децата.Няма такава радост като видя усмивките на лицата.Винаги се стремя да накарам да ги усмихна като им приготвям любимите й храни,като им купя понякога дребни играчки.Децата ми се радват за дребните неща например като една целувка или прегръдка.

# 61
    Играем заедно, изненадвам го с любими и интересни неща. Последно му взех много интересни карти за рисуване на човечета и заедно рисувахме. Приготвям му любими храни ❤️

# 62
    Последното най- сладко нещо, което направих за моето дете е, че го записах на тенис (отдавнъшна мечта) и го заведох без да знае къде отиваме. Радостта беше огромна Simple Smile

# 63
    Обичам усмивката на моето дете и се опитвам да я предизвиквам честичко. Последното беше днес - като никога имах възможност да го заведа на училище и той беше много щастлив 😀

# 64
    Откакто беше много малка  на ставане от сън и на лягане тя намира под възгкавничката си моите бележки с надпис " Обичам те, много! МАМА" . Дъщеричката ми вече тръгна на училище и ми носи бележчици написани от нея" Мамо, много те обичам!".

# 65
    Най- сладки и хубави са споделените  моменти.През летния сезон имаше такива мигове, но сега есенно- зимния е почти ежедневие ( за щастие).Повече време прекарваме вкъщи, играем настолни игри, говорим си, гледаме филми...Обичам да изненадвам приятно децата- да им приготвя любимо ястие или десерт, да организирам някакво посещение за уикенда...
    Последно изненадах момчето си като му купих отдавна желана книга, а каката, като й запазих час за маникюр без тя да знае.И двамата са доволни и   с усмивки на лицата! 😊

# 66
    Да се развихрим в кухнята заедно, да приготвим нещо сполучливо и да се похвалим за постигнатия резултат.

# 67
    • Велико Търново
    Най-сладкото нещо, което съм правила за  големият ми син е гигантска панда торта:)
    Иначе, той възприема за супер сладко, когато облекла костюма ми на супер герой и се бием двамата.
    Малкия ми син, обожава да го целувам, а самия той е най-сладкото нещо за мен.

# 68
    • София
    И двете  ми момчета много се радват като неочаквано им взема някое боклуче за похапване. Тъй като имаме ограничения за вредности до веднъж в месеца, много се радват като им занеса чипс или тортичка изненадващо. Също малкото обича като му донеса до пианото измити плодове да си гризка докато свири! Тогава пуска една самодоволна усмивка и оставя лепкави отпечатъци върху клавишите, които после да чистя Simple Smile

# 69
    Малка изненада без повод му спретнахме в неделя като спонтанно решихме да отскочим до зоологическата градина в София.
    Най-сладко, мисля е, че сутрин/вечер го галя по гръбчето или гъделичкам за събуждане/заспиване Simple Smile)

# 70
    Не правя нарочни изненади, но е прекрасно да видиш светнали очички с благодарност в тях в отговор на нещо обикновено, според мен, което съм направила. Взаимно е щастието в такива моменти.

# 71
    • София

Споделеното щастие, боят с възглавници, играта на криеница и гоненица. А щом види плодове, сокчета, десерти - очичките му стават на палачинки.

# 72
    • Пловдив
    Винаги,  когато имам възможност,  приготвям или поръчвам нещо любимо за хапване. Моето дете е най-усмихнатото човече,  никак не е трудно да ми подари усмивка. Много обичаме да си говорим "по женски", да играем на любима игра, или да пазаруваме заедно.

# 73
    Най-сладкото нещо, което правя според мен, е че когато е в лошо настроение намирам начин да се смеем, обикновено като си разказваме вицове или използваме различно значение на казаното: “ а на нас?” - “ананас” Grinning

# 74
    • Дупница
    Последната сладка изненада бяха вашите прекрасни близалки и бонбони ,които моята внучка обожава.Тя е само на 3 год. и се радва на дрени вкусни лакомства.

# 75
    Правя му домашни вкусотии. Много се радва, когато тати го вози в служебното бусче. Постоянно му казвам, че го обичам, гушкам го и го целувам много.

# 76
    • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
    Последното сладко беше днес.Купих му декоративна тиква която одавна желае.Взех го от училище с нея и много се зарадва.
    У дома той е този който ни кара да се усмихваме.Обожавам начина по който разказва как е минал деня му - чисто по детски , наивно , мило и добродушно.Обожавам да виждам как очите му се смеят на прости неща.Благодарна съм , че имам точно него и силно се надявам да успее да се запази и занапред такъв.

# 77
    Приготвям или купувам сладки изненади- близалки, шоколадче, мъфини, козуначе...

# 78
    • София
    С моето дете общувам като с възрастен, но това не означава, че липсват детските игри и загадки. Последно си разказвахме вицове в междучасието в училище по телефона. Даже искаше да пусне видео с мен да разкажа на целия клас да се смеят. Simple Smile Подготвила съм му изненада днес, с една любима негова книга - енциклопедия. Радва се на всеки жест, дори да е малък и това много ме радва. Той също се опитва да ми прави сладки изненади. Последно беше намерил мой парфюм и ми го подари отново. Simple Smile

# 79

Цял ден беше щастлива ,защото имаше близалка пепа пиг 😁

# 80
    Когато му купя каквото пожелае от магазина или го оставя цял ден да прави каквото пожелае! Simple Smile

# 81
    • Велико Търново
    Правя я щастлива всеки ден. Тя е нашето съкровище. Игри, играчки и най вече споделено време.

# 82
    Когато децата са щастливи и ние сме щастливи.
    Често като пазарувам им взимам по нещо любимо за тях.

# 83
    Децата трябва да се стимулират особено когато са направили нещо полезно, сладкиши, бонбонки, други захарни изделия

# 84
    Вчера, отсъствайки за пореден път от детска градина, заради здравословно състояние, попълваме едни образователни книжки заедно и едното задание е да се оцветят тъжно и съответно весело човече, а след това детето да разкаже кога се чувства по всеки един от тези начини. Отговорът за тъжното беше "тъжна съм, когато не ми разрешавате да ям по много сладко" Grinning Малко със смесени чувства приех отговора, но пък като приключихме с това занимание дори само един бонбон предизвика огромнааа усмивка.

# 85
    • Враца
    Моите деца обожават изненадите, най-вече сладките изненади. Всеки ден тичат към вратата, когато чуят че татко им си идва и започват да скачат по него с думите " къде ни е изненадата". Любимата изненада на дъщеря ми е да ми направи сърчице с ръчички Simple Smile прави ми го всяка вечер преди да заспим.

# 86
    Действам постоянно с прегръдки. За нас те са сладки.

# 87
    • Г. О.
    Купувам му нещо сладичко и любимо, което знам, че обича или му подарявам играчка, която ми е казвал,че му харесва. Радостта в очите му и емоционалната му реакция ми изпълват сърцето!

# 88
    Обичам да зарадвам детенцето си всеки ден било с нещо дребно материално или с жест и игри, които играем заедно.

# 89
    Ние честваме всеки празник с тържество и много гости, но малките подаръци, които детето получава,без изришно да е искало- най-много му харесват.По-голям подарък от преживяване няма, затова последното преживяване, което му подарихме, беше урок по скално изкачване.

# 90
    Винаги го изслушвам как е минал деня му, отделям време за дълги разходки, излети в планината, ходим на кино, за да гледаме някой любим негов филм, приготвяме заедно сладкиши.

# 91
    Най-сладкото нещо , което правя за моето малко слънчице са моментите ни заедно , когато играем , пеем , хапваме заедно и се гушкаме постоянно .

# 92
    Моят син много обича сладки нещица.Обичам да му приготвям и да го изненадвам с домашно приготвени сладкиши! Винаги е много щастлив и доволен!

# 93
    Най-сладките моменти в този период е като взема детенце от училище и се прибираме до вкъщи пеша(около 4км),взимаме си някоя глезотийка по път и си говорим...говорим...това е момента когато иска да споделя и да ми разкаже всичко с най-малките подробности.Колкото и да съм изморена и да ми е студено,когато мога си открадвам този  сладък момент .

# 94
    Обожаваме да се забавляваме с моето дете. Смеем се заедно, подготвям му най- разнообразни и неочаквани изненади, задължително споделяме емоциите си от деня. Танцуваме, играем, готвим,пеем.

# 95
    Изненадвам го напоследък като му купувам любимите му неща, сладки и бонбони. Последно го водих в съседен град, който много харесва и се забавлявахме.

# 96
    • София
    Дори и най-малката изненада предизвиква усмивки - дребно подаръче, лакомство, интересно преживяване или игра. Важното е децата да чувстват, че са обичани.

# 97
    Най-сладко е когато идва при мен сутрин да се гушкаме безценни моменти ❤

# 98
    • до морето
    Децата се радват на малките подаръци изненада.Сладък момент последно - малка играчка и любими бонбонки.

# 99
    • Бургас
    Най - сладко е, когато правим нещо заедно - например сладки и десерти. Споделяме време заедно, а резултатът е сладък и за двете!

# 100
    • Mediterraneo
    Постоянно им пращам закачливи съобщения в чатовете. Ритуалите са ни да се погушкаме след вечеря, въпреки че вече са големи.

# 101
    Ходим в гората, събираме листа и кестени, правим икебани, смеем се.

# 102
    Хубавото на децата е,че се радват на всичко,независимо малко ли е или голямо. Моите момчета най-обичат да има направя домашна торта или кекс.

# 103
    Обичам да правя малки изненади за моето момиченце. Днес я изненадах като й дадох  близалка когато я взех от градината 🍭.

# 104
    Работя малко по-малко часове. Така ми остава време да си "видя къщата". Когато взема децата от градина и училище имам възможност да прекарам пълноценно време с тях. С дъщеря ми обичаме разговорите и споделянето на път за тренировките ѝ, да правим домашни бисквитки и да оцветяваме заедно. Синът ми открива света тепърва.
    Дребни изненади са да ги заведа да събираме кестени и жълъди, да ги водя на нови различни места. Предстои да ги кача на влак, тъй като не са изпитали тази емоция.

# 105
    • Седмото небе
    - Кое е най-сладкото нещо, което напоследък сте правили за своето дете? * Бебешка бисквитена торта с плодове
    - Споделете как успявате да накарате своя малчуган да се усмихне? * Когато я целувам щом се събуди виждам най-сладката усмивка и и пея любима песничка
    - Кои са най-хубавите ви споделени ритуали? * Харесва ни да хапваме банан заедно нарязан на парченца-забавлява се с това “хайде на теб, хайде и на мен”, също много се забавляваме докато я къпя и изобщо всеки момент с нея ми е безценен!!!
    - С какво обичате да го изненадвате? * С нови игри, които измисляме и да и купувам нови играчки

# 106
    Вслушвам се какво казват,че им харесва или искат и в даден момент ги изненадвам с това. Няма по-голямо щастие от това да видя грейналите им личица.
    Понякога е вещ, друг път нещо за хапване, но винаги се опитвам да е изненада.
    На големият приготвям храна за цял ден в училище , като се съобразявам с желанията му, подреждам и украсявам, като си отвори кутията да му достави радост , после ми споделя, как всичко му е харесало и дори останалите са били впечатлени - ето това доставя радост и на мен. Simple Smile
    Малкият обича да готвим заедно, да меси тесто или добавя продукти  и му позволявам, това му доставя радост.
    Малките жестове са достатъчни , за да ни усмихнат Simple Smile

# 107
    Моето дете си пада "творческа личност" и представете си как изглежда бюрото и. Много обича да рисува, да изработва какви ли не неща. Много се радва, когато и купя материали за изработване без да ги е поръчала предварително. Когато види такива материали очичките и светват.

# 108
    След градинка го водя на детската площадка да се налудува!

# 109
    Най-сладкото нещо напоследък - оставям всичко и се занимавам само с детето, включвам се активно във всички игри, които предложи, печем мъфини за таткото, излизаме на разходка дори когато вали.

# 110
    • София
    Понеже децата ми пораснаха и са доста натоварени с различни извънучилищни занимания, се опитвам изненадите да са свързани с разтоварване и почивка- изненадваща разходка, посещение на място, което им е интересно, бърза настолна игра между задълженията.

# 111
    Най-неочаквано приготвих любимата домашна пица.Децата са безкрайно щастливи.

# 112
    Много обичам да радвам децата си.Големия се радва на всичко купено за него,било то сладко,шоколадови изделия,желирани бонбони(това е едно от любимите неща в нашето семейство,дори и таткото се включва в похапването им)Обича дрехи с любими анимационни герой или някоя  дори малка играчка.А принцесата ми тя е малка и се радва на всичко.Обичта към децата ни е най големият подарък и за нас и за тях.Да бъдат здрави и да имат усмивка на лицата им -това е богатство

# 113
    Споделеното време заедно е най-сладкото нещо и за двете страни. Готвим, учим, рисуваме заедно и това ни радва страшно много. Купувам малки подаръчета, малко лакомство, книжка много често и им ги давам като ги взема от градина и училище ♥️

# 114
    Обичам да го изненадвам с домашно приготвени сладкиши

# 115
    • София
    Почти всеки ден изненадвам осемгодишния ни син след училище с някое лакомство или играем заедно на някаква игра.Баща му гледа с него футболен или боксов мач,защото са му любими на малкия,аз приготвям вкусотии и заедно се забавляваме.Нашето дете се радва,когато му обръщаме внимание,а не на скъпи материални покупки.Впера го зарадвахме с албум на Песпатрул за 5 лв.и много се изкефи.

# 116
    "сладка" изненада аз разбирам доста неща, но от моя страна това са - отделянето на време за игра с малчуганите, както и носенето на някоя малка вкусотия например след детска градина

# 117
    Кое дете не обича изненади?
    Моето като всяко друго дете се радва на всяка една изненада, очите и грейват когато получи неща искано и чакано.
    За мен тя е най голямата изненада в живота, обичам всяко нещо в нея и направено с нея.

# 118
    • на последния етаж
    Често изненадвам децата с нещо дребно - близалка, настолна игра, дребна джунджурийка или играчка. Наистина са незаменими детските усмивки и грейналите им очички.

# 119
    • Бургас
    Децата ми имат голяма разлика и ги радват различни неща,  няма да ги споделям,  защото са си лично наши. Основното е обичта, проявена понякога в дребни и толкова важни неща.

# 120
    Моето момче е още малко и се радва на абсолютно всичко сътворено с мама. Но най много обича малките шоколадови изненади и сладките целувки за "добро утро", "лека нощ" или просто, за да си кажем "Обичам те!"

# 121
    • Димитровград
    Най-баналното, подарих и детска книжка с букви и цифри и цяла вечер се забавлявахме.

# 122
    • София
    Моят син много обича да играем игри заедно, или да гледаме нещо по телевизията и да си го обсъждаме. Сладки изненади има постоянно, някои са сладки по състав, други по смисъл Simple Smile

# 123
    Имам две прекрасни момичета на 15 и 6 години. Те са винаги усмихнати и лесно могат да бъдат зарадвани. Последното, което направих за да грейнат лицата на децата ми е, че предишният уикенд отделих само за тях- разходки, кино, много приказки прочетохме заедно и много филми изгледахме заедно. Пожелаха си повече такива дни.

# 124
    Правих карамелени сладки с детето си

# 125
    Най-сладкото нещо е прегръдката. Обожава да я прегръщам. Почти не говори, но знае значението на Да и Не. На въпроса ми -Липсвах ли ти, маме? Отговорът е силно ДАааааааа и силна прегръдка.

# 126
    Обожавам сина си и много ме боли, че нямам достатъчно време за него.Винаги, когато мога го разпитвам какво иска, та последният път го изненадах с торта.Плодова, любима, не очакваше, зарадва и се.На следващият ден му взех любимият бургер...тези неща, на пръв поглед-никакви, но ...научи се да ги оценява, радват го.

# 127
    Обичам да я изненадвам с любими манджички и сладкиши, когато най-малко ги очаква. Подарявам й малки подаръчета без повод - желирани бонбони, шоколад, бижу..

# 128
    Всеки ден е повод за радост и моето момиче получава по нещо сладко всеки ден.Ей така без повод, за да видя усмивката на лицето и.

# 129
    Купувам му лакомства и бонбони

# 130
    Игрите заедно, малките изненади с лакомство или дребна играчка
    Пътуванията, новите места, които посещаваме заедно Heart

# 131
    Изненадвам синовете си с нещо сладко приготвено от мен ,което обичат,със свален детски филм+пуканки и си правим домашно кино в къщи,като ги заведа на любимо тяхно място и поиграем на нещо,като покараме колела в близкият парк.

# 132
    Обичам да я изненадвам като купя нещо, което харесала. Взимам го след няколко дни, когато съм сама  и го подарявам. А днес и направих за закуска любимите палачинки с шоколад и сметана . 😊

# 133
    Правим заедно бисквитки и разрешевам на малката да ги украсява - голяма забава настава

# 134
    • София
    Прибирайки се от работа им купувам по нещо сладко.

# 135
    • София
    Моите магарета са вече сърдити тинейджъри, но пак им светват очите като открият вкусна изненада в чантата или се сетя да направя любим забравен десерт.