Естетични процедури за лице и тяло – 42 тема

  • 51 796
  • 738
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 22 860
Така е, ама зависи и пт силата на мускулатурата.Аз съм правила веднъж само
чело и не забелязах да присвивам повече
гневната, която ми е леко изразена.На следващата година запичнах цяло лице.

# 166
  • Мнения: 3 260
Да и това ме притеснява, да не се засилят в други зони, защото на този етап мисля, че нямам проблем другаде,  на чело не се осмелявам много, защото се притеснявам да не се получат паднали вежди.

За очите очната лекарка, която попитах с готовност щеше да ми запише час, защото в същата клиника слагат и ботокс. Когато я попитах може ли с него да си навредя на очите обаче, каза, че това е ботокс и крие рискове. А аз вече искам да сложа между вежди.
Не правя силни мимики и гневните ми бръчки са леки.

# 167
  • Мнения: 7 570
Момичета, знам че за скинбустера св препоръчва три пъти да се сложи и после на шест месеца, нали ?

# 168
  • Мнения: X
Candy_girl, да, при повечето протоколът за поставяне и поддръжка е такъв.

# 169
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 766
Момичета,
Може ли пак да се върнем към назолабиалните бръчки?
Правих преди време Injector Pen - никакъв ефект.
Преди месец и половина HIFU-никакъв ефект. Беше ми казано,че нямам достатъчно подкожно мазнина, но за съжаление след процедурата, а не преди нея.
Докторът, при който слагам филър в устните ми препоръча запълване на скули.
Има ли някой, който може да препоръча нещо ефективно?

# 170
  • Мнения: 8 759
Момичета, RF помага ли за стягане на двойна брадичка? И ако да, кой точно апарат.


Нямам много увиснала, но искам да стегна и таЗи която виждам в огледалото.

# 171
  • Мнения: 43
Здравейте момичета, миналия четвъртък сложих за първи път филър в устните - 0.5, Рестилайн.
Още вечерта след поставянето имах една бучица, а вече са повече, най-вече откъм лигавицата. Доста се притеснявам, даже се замислям за разграждане, но пък е поставен съвсем наскоро, още имам следи от убожданията.
Док каза след втория ден да правя масаж, но дали го правя правилно е друга тема 😆.
Каза ми след 2 месеца да ида за още половинка, но силно се притеснявам.
Доколкото знам работи с Рестилайн и онзи новия немски филър( за съжаление не помня име).
Какво бихте ме посъветвали? Sad

# 172
  • Мнения: X
Lucky_luck, щом като се е стопила мазнина след процедурата с HIFU, изчакай известно време преди да предприемеш някакво действие за корекция на назолабиалните. Ако лицето ти не е отпуснато и месесто във вътрешната част и долната челюст - филър в скулите ще свърши добра  работа, както те посъветвал лекаря, при когото си ходила. Дано се включат и още потребителки от форума да споделят техния опит за този проблем.

FBID100003462393711, проблемът с топчетата не е в следствие на силни или неправилни масажи, а от неподходящ филър за устни. Знам, че могат да бъдат прободени с игличка и да се разнесе продукта равномерно от лекар. Няма нужда да чакаш още два месеца - платила си, а имаш и да слагаш още продукт, така че след седмица, най-много две, можеш да отидеш да го коригират. Simple Smile

# 173
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Момичета, RF помага ли за стягане на двойна брадичка? И ако да, кой точно апарат.


Нямам много увиснала, но искам да стегна и таЗи която виждам в огледалото.

По-скоро е за топене на мазнини там. Ако очакваш кожата да се лифтира и прибере от RF - по-скоро не.

# 174
  • Мнения: 2 868
Здравейте момичета, миналия четвъртък сложих за първи път филър в устните - 0.5, Рестилайн.
Още вечерта след поставянето имах една бучица, а вече са повече, най-вече откъм лигавицата. Доста се притеснявам, даже се замислям за разграждане, но пък е поставен съвсем наскоро, още имам следи от убожданията.
Док каза след втория ден да правя масаж, но дали го правя правилно е друга тема 😆.
Каза ми след 2 месеца да ида за още половинка, но силно се притеснявам.
Доколкото знам работи с Рестилайн и онзи новия немски филър( за съжаление не помня име).
Какво бихте ме посъветвали? Sad

Топчетата вероятно са от кръвонасядания, все още невъзстановени тъкани.
Трябва да мине поне месец, месец и нещо за финалния резултат.

Масаж се прави единствено със стискане, без никакво мачкане и местене на пръстите.
Хващаш всяка устна с палец върху нея и показалец отвън и стискаш с умерена сила

# 175
  • Мнения: 43
Здравейте момичета, миналия четвъртък сложих за първи път филър в устните - 0.5, Рестилайн.
Още вечерта след поставянето имах една бучица, а вече са повече, най-вече откъм лигавицата. Доста се притеснявам, даже се замислям за разграждане, но пък е поставен съвсем наскоро, още имам следи от убожданията.
Док каза след втория ден да правя масаж, но дали го правя правилно е друга тема 😆.
Каза ми след 2 месеца да ида за още половинка,

Топчетата вероятно са от кръвонасядания, все още невъзстановени тъкани.
Трябва да мине поне месец, месец и нещо за финалния резултат.

Масаж се прави единствено със стискане, без никакво мачкане и местене на пръстите.
Хващаш всяка устна с палец върху нея и показалец отвън и стискаш с умерена сила

Благодаря много, отвори ми очите ! Правила съм го по грешния начин.

# 176
  • Мнения: 8 759
Момичета, RF помага ли за стягане на двойна брадичка? И ако да, кой точно апарат.


Нямам много увиснала, но искам да стегна и таЗи която виждам в огледалото.

По-скоро е за топене на мазнини там. Ако очакваш кожата да се лифтира и прибере от RF - по-скоро не.

А коя процедура е подходяща за стягане?
Изключая скъпите апарати към момента, максимум около 100-200 лв  съм склонна да дам към момента за тази зона.

Чудя се на нефертити лифтинг, мисля едно момиче тук имаше опит и беше доволна..

# 177
  • Мнения: 22 860
Aurora мисля беше прсвила Нефертити лифтинг.

# 178
  • София
  • Мнения: 55
Здравейте. При такъв случай е хубаво да се сложи първо ботокс, за да се отпусне мускулатурата, а след това ако все още е много дълбока, може да се обмисли и слагане на филър в нея. Специално на челото е много тънка кожата и ако е хоризонтална бръчката не е ок филър, защото може да ви седи като линия. Майка ми имаше такъв проблем и само с ботокс се оправи. Вие сте много млада и предполагам, че само с ботокс ще станат нещата. Тя е ходила при Д-р Тодор Йорданов и е изключително доволна. Аз пък съм си оперирала бенка и слагала филъри при неги, така че също силно го препоръчвам! Успех!
[/b]
Здравейте. Бихте ли ми посъветвали каква процедура да си направя и при кой специалист (гр. София) за премахване на бръчка на челото. На 29 години съм, като цяло кожата ми е добре, но тази бръчка адски много ме дразни, защото си е дълбока. Ботокса ли е най-доброто решение? Ако да, коя е клиниката с най-добрите специалисти, на които мога да се доверя?

# 179
  • Мнения: 198
Благодаря за отговора, a.l.e.n.a!
Странно, но не намирам никаква информация за въпросното аспириране.

Цитат
Сега вече работят с аспириране. Отдавна са наясно и знаят как да не го допуснат.

Общи условия

Активация на акаунт