Какъв крем за лице използвате? – 21

  • 65 764
  • 741
  •   1
Отговори
# 300
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
Аз питам:” секс ще има ли “ 😄 Ако каже “не”, мажа смело.Ако съм се намазала  вече …еми….
Една вечер мъжът ми ме гледа какво правя и накрая заключи:” ако трябваше един час да те чакам за секс с това мазане, досега да съм заспал”😄
На човека Ш му мине мерака.SmileSmile

# 301
  • Мнения: 2 763
Скачам бързо в темата за да попитам какви са ви отзивите точно за този крем.
Може би малко късно отговарям, но аз го харесвам. В момента съм преполовила втората опаковка от него. Плътен е и сякаш прави бръчките по-малко забележими. Заради розовите перли в състава, има и лек освежаващ тена ефект.
За по-суха кожа в студено време не е най-подходящия. Мисля скоро да мина на богатата версия на класическия Extra Firming... и така до март.
Шията мажа с продуктите за лице - серум и крем. Всичко попива.

# 302
  • София
  • Мнения: 1 349
2 м. издирвах подходящ за мен дневен крем. Пробвах мостри от много марки, дори и тези дето струват 140лв.
За моя радост намерих моят крем - с лек аромат, мигновено попиващ, прави кожата гладка и мека като кадифе, като я хидратиращ чудесно.

Пробвах и крема на Алтея-гаден мирис на роза и гранясало, мазен, не попива, като запушено ми става лицето, усещам тежест.

# 303
  • София
  • Мнения: 5 706
Аз за Био серума озаряващия  на Алтея вече казах, че също ми мирише странно🙄, но доколкото разбрах не е от това, че му има нещо, така си миришат повечето.
Ако някой го иска бих го подарила.

# 304
  • Мнения: 537
Да, така си миришат, след седмица свикнах с аромата, има хубав ефект поне на моето лице.

# 305
  • София
  • Мнения: 22 680
Гадната миризма запазва ли се през деня или изчезва след време!?

# 306
  • Мнения: 537
Е чак гадна не бих я определила, но може би след 15-тина минути не я усещах вече.

# 307
  • София
  • Мнения: 5 706
Не се задържа дълго, но аз по принцип такива миризми не понасям, задушават ме. Имах маска и балсам на Nashi Argan и те също ми миришеха по този начин😊

# 308
  • Мнения: 2 581
Аэ от био марки коэметика эа лице, ,,иэчистени" продукти не виждам особен ефект. Даже често иэсушават или са прекалено маэни, в допълнение към гадния мирис.

# 309
  • Мнения: 2 500
Аэ от био марки коэметика эа лице, ,,иэчистени" продукти не виждам особен ефект. Даже често иэсушават или са прекалено маэни, в допълнение към гадния мирис.

Аз съм абсолютно същата.
Козметичката ми обаче ми препоръча един крем с био хайвер. Той като че ли е доста по-добре от останалите био, които съм пробвала и не смърди така. С лифтинг ефект е, нощен, засега ми върши работа, може и да повторя с друга кутийка.

# 310
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
2 м. издирвах подходящ за мен дневен крем. Пробвах мостри от много марки, дори и тези дето струват 140лв.
За моя радост намерих моят крем - с лек аромат, мигновено попиващ, прави кожата гладка и мека като кадифе, като я хидратиращ чудесно.

Пробвах и крема на Алтея-гаден мирис на роза и гранясало, мазен, не попива, като запушено ми става лицето, усещам тежест.
И аз съм много доволна от Лифтактив.
Поръчах го същия от Лили,когато имаха черен петък,но още не е дошъл.
Ползвам синия нощен Liftactiv,напоява кожата,няма я болезнената сухота и опънатост.

# 311
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте, бихте ли ми препоръчали дневен крем за суха, по-скоро смесена кожа и серум за пигментни петна, появи ли се от слънчево изгаряне. На 34 години съм и от някои кремове проявявам алерия, но така и не знам към коя съставка е.

# 312
  • Мнения: 2 581
Единствената био коэметика эа лице, която мога да кажа, че прави нещо, но не и при самостоятелно полэване, а само като допълнение, е таэи на Мартина Гебхардт. Дори е и сравнително евтина според мен и някои кремове са с неутрален мирис, но са най-маэното нещо, което някога съм полэвала. 😄 А моята кожа държи на маэно.

Първо околоочният крем е страхотен, но си е маэен и лъщи на някои хора прекалено-на мен ми е супер, под грим не личи и не иэсушава, мирише на крем, приятно. Кремовете эа лицеполэвам като нощна маска, особено тоя с шеа эа чувствителна кожа, эащото е толкова гъст, че... не энам. Дадох го на майка ми (57г.) и при нея имаше страхотен ефект при всекидневна употреба в рамките на месец преэ эимата, но дори и тя с нейната ултра суха кожа каэа, че вече й тежи и маэнее. Иначе при нея наистина имаше много хубав эаглаждащ, уплътняващ ефект. При мен кремът с шеа е точно като маска и отдолу эадължително трябва да дойде нещо на водна основа, тогава се събуждам много свежа, със сочна, маэничка кожа (эа мен това е приэнак на эдраве, освен ако не говорим эа проблемно маэна кожа :Д), не ми эапушва порите, много гладко и приятно усещане дава. Кремът няма алкохол. Ако го полэвам обаче всеки ден, може и да се сдобия с пъпки или да ми се прецака балансът на кожата.

# 313
  • Мнения: 4 397
2 м. издирвах подходящ за мен дневен крем. Пробвах мостри от много марки, дори и тези дето струват 140лв.
За моя радост намерих моят крем - с лек аромат, мигновено попиващ, прави кожата гладка и мека като кадифе,....
Дали би паснал за мазна кожа?
А знаете ли дали предлагат тестери?

# 314
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
2 м. издирвах подходящ за мен дневен крем. Пробвах мостри от много марки, дори и тези дето струват 140лв.
За моя радост намерих моят крем - с лек аромат, мигновено попиващ, прави кожата гладка и мека като кадифе,....
Дали би паснал за мазна кожа?
А знаете ли дали предлагат тестери?
Виши понякога пускат комплекти с тестери и талончета за отстъпка.В аптеките някъде може и да имат,трябва да се попита.Sopharma са ми давали тестери,оттам си харесах толкова кремчетата.
За мазна кожа не съм сигурна,че ще са ок,може и да са тежки кремовете от серията Liftactiv.

Общи условия

Активация на акаунт