Пазаруване от НМ, тема 54

  • 43 144
  • 738
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 9 124
Аз имам код, но всичко от любими ми е задраскано.
Рових и най-накрая взех някакъв халат, беше само един номер останал, дано ми стане М-Л
сложих и код за дрехи, излезе 23лв, ама после гледам изчерпан, прие ми поръчката, пък дали ще я пратят не знам
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0913322002.html
друго...не можах да видя
има спални комплекти намалени, ако някой си търси, ама точно тези намалените съм си ги купила миналата година на редовна цена , та да знаете за намалени там има сега

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Аз за кой ли  път нямам мейл...
и аз нямах Simple Smile но кода хвана.

# 227
  • Мнения: 170
Не можах да хвана код, но пуснах едни дънки с БД. Ето тези:

Някой има ли ги? Плътни ли са? Подходящи ли са за сезона?

# 228
  • София
  • Мнения: 22 923
Нито единият не хваща. Не мога да разбера защо ме дискриминират така всеки път. 😀

# 229
  • Мнения: 10 093
Правят си някаква извадка (те си знаят само на каква база) и избирателно пускат кодове. Имало е случаи и аз да нямам никакъв код. Този сега го получих на мейл (не основен, по-отдавна ползван).

# 230
  • Мнения: 2 643
Кодът за -25 е на най- стария ми мейл, и да съм пазарувала, то е било последно преди две години от него.

# 231
  • София
  • Мнения: 6 726
Някой питаше за ваучерите за отсъпка до каква дата важат. При мен пише 31 Януари 2022г.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Имам два профила (и трети, от който никога не съм поръчвала и не го броя). Последните два пъти получавам код на втория, от който имам 3-4 поръчки, допреди това никъде не ми хващаха кодовете, споделяни тук. На основния никога не съм получавала мейл, веднъж дойде картичка с код по пощата. Според мен си избират някакви профили и пращат кодове на тях. След половин-една година или колкото там решат сменят групата.

# 233
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Аз имам само един профил. Получих мейл за 15 %.Още не съм решила дали ще го ползвам. Нещо напоследък почти нищо не си харесвам.

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 1 308
Аз за пръв път имам за 25% на първия ми профил, на останалите - 15%. Искам да си поръчам слим дънки с висока талия. Последните които поръчах с тези параметри не се оказаха въобще слим. Та препоръчайте ми, ако сте поръчавали скоро такива.

# 235
  • Мнения: 15 356
Не можах да хвана код, но пуснах едни дънки с БД. Ето тези:

Някой има ли ги? Плътни ли са? Подходящи ли са за сезона?
Имам ги и тях 😁,аз имам много дънки.Повечето на ХМ,малко Манго ,малко Пимке,едни Синсей.
Тънки са ,но понякога има разлика в различните цветове Светлосини имам,прибрах ги ,лятото ги носих и до преди две седмици .

# 236
  • Мнения: 2 393
Здравейте! Някоя от вас дали има тези боксерки?
Според някои от коментарите са уголемени. Стандартно нося размер М или 38, но се чудя дали да не взема С.

# 237
  • Мнения: 9 124
Августина, вземи С.

# 238
  • София
  • Мнения: 19 221
Определено НМското бельо е по-скоро уголемено, аз съм размер 40, но взимам С.
Може ли да се правят няколко поръчки с кодовете за намаление от един и същ профил?

# 239
  • Мнения: 10 093
Ако нямат бъг- не:
“….  могат да използват еднократно кода за индивидуална отстъпка. ”…

Общи условия

Активация на акаунт