Раждане във II САГБАЛ Шейново (4 тема)

  • 37 441
  • 727
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 145
Много благодаря Simple Smile
Аз имам още 1 въпрос,  ако някоя дама случайно се следи при др Китанова. Забелязах в интернет, че вече работи и във Вита. Но знаете ли дали още изражда и в Шейново? Аз ще я разпитам, но часът ми е чак на 6-ти, а ми стана интересно.
Благодаря

# 421
  • Мнения: 15
Здравейте, някой запознат дали събота и неделя изписват от болницата. И горе долу за кой ден насрочват секцио по желание? Благодаря

# 422
  • София
  • Мнения: 4 709
Здравейте, някой запознат дали събота и неделя изписват от болницата. И горе долу за кой ден насрочват секцио по желание? Благодаря
Изписват всеки ден

# 423
  • София
  • Мнения: 813
Момичета, някой може ли да ми каже къде преглеждат доктор Вецев или Велев освен в Шейново ?

# 424
  • Мнения: 111
Доктор Вецев преглежда в МЦ Феникс и в поликлиника България. За МЦ Феникс можете да си запишете час дори през Superdoc.

# 425
  • Мнения: 139
Здравейте момичета,
Някоя от Вас раждала ли е в Шейново ползвайки  здравна застраховка?
Имам такава в Дженерали ,която покрива 1000 лв за раждане.
Ще се радвам да споделите ако имате опит .
Благодаря!

# 426
  • Мнения: 578
При раждането аз имах избор на екип за което взех фактура. После я сканирах с моята и на бебето епикриза и я подадох към фонда. Трябва да прочетете и какви още документи трябват и ги попълвате. Аз съм към Доверие и попълних декларация, качена в сайта им. Подадох всички документи електронно, което си е голямо удобство. След 2 седмици ми изплатиха парите.

# 427
  • Мнения: 51
Момичета, някой може ли да ми каже къде преглеждат доктор Вецев или Велев освен в Шейново ?


Велев преглежда в частен кабинет срещу Пирогов на ул. Константин Иречек. Понеделник, вторник и четвъртък следобед от 14:30 до 19:30.

# 428
  • София
  • Мнения: 813
Момичета, в сайта на Шейново чета че раждане секцио е 960лв , нормално е 110 лв. До колкото знам пакет избор на екип е 900лв , и в него влиза всичко , цезарово или не.
Някоя дама наскоро раждала с избор на екип и по желание цезарово има ли ?

# 429
  • Мнения: X
родих цезарево с избор за 960 лв

# 430
  • Мнения: 15
Здравейте момичета, да попитам някоя запозната, д-р Вецев съгласява ли се да прави секцио по желание, тъй като четох доста мнения, но не стигнах до извод. Информацията която намерих е по скоро, че не прави ако няма индикации за усложнения. Благодаря предварително

# 431
  • София
  • Мнения: 4 709
А защо искаш секцио?

# 432
  • София
  • Мнения: 813
Аз също искам секцио по мое желание и имам записан час при Вецев за 07.02 за да се запознаем.
Не знам дали прави, но би трябвало. Ако някоя мама знае, нека сподели.

# 433
  • Мнения: 700
Прави.Мето беше по желание🙂

# 434
  • Мнения: X
Аз бях с избор на екип и секцио по желание.Платих 900лв

Общи условия

Активация на акаунт