Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

На море в Гърция 2021-VII/2022

• 9 956
  • 157
  •   2
Отговори
# 150
Вече имам резервации за другото лято. Simple Smile
Изпуснах ви. И аз имам още от октомври за догодина.

# 151
  • София
Marrietta,  сподели повече за плановете си, ако нямаш против.

# 152
Marrietta,  сподели повече за плановете си, ако нямаш против.
Нищо различно. В комплекса Сани сме за поредна година. Засега Порто запазих.

# 153
  • София, България
Здравейте, знаете ли дали има автобус от София за летището в Солун. Намирам за самия град, но не за летището. То и самолета е много рано, в 9:25, ама все пак да питам.
Че трябва да караме другия месец бабата да пътува за Кос, обаче сега с тия PCR дето ги искат на връщане ...

# 154
Леко филмово пътуване из Гърция - https://www.imdb.com/title/tt10482504/

Двама английски комици тръгват по пътя на Одисей след Троянската война, качвайки се от турския бряг първо на ферибота за Лесбос, оттам през Стагира, Делфи, Пирея, Епидавър, Хидра, Лимени, Пилос, Войдокилия, Кефалония и Итака.
На български филмът се казва "Кулинарно пътуване из Гърция", но противно на очакванията, ядоха малко, предимно в префърцунени ресторанти със звезди Мишлен и бели покривки, и основно си запълваха времето на маса със скечове.
Част от местата показват за толкова кратко, че аха да мигнеш и си ги пропуснал, други - напоително. Прекрасни гръцки гледки на голям екран - и според мен филмът, който най-любовно показва фериботите и живота на тях (Нисос Миконос, Диагорас, Леванте ферис).

Още две прожекции на Киномания - утре вечер и в събота.

# 155
  • София
Параход, благодаря за информацията! Взех си билет за събота. Бях чела преди време за този филм, но после съм забравила изобщо. Не съм голям фен на английските скечове, но ще се порадвам на гръцките гледки на голям екран. А към Нисос Миконос имам много топли чувства, защото с него беше пътешествието ни до Икария и прекарахме близо 2 дни на борда.

# 156
Много повърхностно (за нашия задълбочен вкус тук Simple Smile) изследват Гърция - и как можаха на една нормална таверна да не отидат!, но гледките и пезайжите ми станаха много мили. Особено предвид откога не съм ги виждала на живо Simple Smile

# 157
  • София
Здравейте! Някой може ли да сподели, какви са условията в Гърция сега! В смисъл, какви са вътрешните рестрикции и до кога ще важат?

Общи условия

Активация на акаунт