Абонаментни кутии в България - Тема 19

  • 48 368
  • 738
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 153
Нова кутия от Goodbox Coming soon
🤍Съвсем скоро очаквайте една много #специална и #луксозна кутия само с продукти на английската марка @symbiosis_london
Защо избрахме точно нея и как ни спечели?
🌿Вдъхновени от #природата, 🧬задвижвани от #науката, SYMBIOSIS LONDON използват силата на най-добрите #натурални съставки, за да постигнат безкомпромисни резултати. Формулите са създадени с най-високите стандарти за качество и безопасност и са строго тествани, за да гарантират максимална ефективност.
*Продуктите не са тествани върху животни и са с със сертификати от #PETA
 
🔜В кутията ще откриете съкровища за 7️⃣9️⃣4️⃣лв. Нямаме търпение да ви разкажем повече, а вие вълнувате ли се?

Някой ползвал ли е нещо от марката? Непозната ми е.

# 226
  • Мнения: 1 398
Tази марка е по-натуралния вариант на Авант - създателите са същите, надутата маркетингова стратегия - също...

# 227
  • Варна
  • Мнения: 814
Нова кутия от Goodbox Coming soon
🤍Съвсем скоро очаквайте една много #специална и #луксозна кутия само с продукти на английската марка @symbiosis_london
Защо избрахме точно нея и как ни спечели?
🌿Вдъхновени от #природата, 🧬задвижвани от #науката, SYMBIOSIS LONDON използват силата на най-добрите #натурални съставки, за да постигнат безкомпромисни резултати. Формулите са създадени с най-високите стандарти за качество и безопасност и са строго тествани, за да гарантират максимална ефективност.
*Продуктите не са тествани върху животни и са с със сертификати от #PETA
 
🔜В кутията ще откриете съкровища за 7️⃣9️⃣4️⃣лв. Нямаме търпение да ви разкажем повече, а вие вълнувате ли се?

Някой ползвал ли е нещо от марката? Непозната ми е.
Имат кутия в Pick N Dazzle, но не ми харесва състава на повечето им продукти. Авант са свтлинни години пред Symbiosis London, като качество на козметката им

# 228
  • Мнения: 1 033

Моят съвет е човек да не се доверява на сляпо, особено на новите кутии. Която от големите и популярни да изберете няма да сгрешите, дори да я върнете и да ви я заменят.

Последният ми опит с нови кутии беше при старта на YouWorthItBox ... В трите ми кутийки от тях имах продукти на Medisei, които в сайтове в Гърция се котираха по 1-2 евро към онзи момент.

На третата се ядосах и ги отказах. Писах им и не останах с впечатление, че са много любезни. И ги отследвах завинаги.

Подобно нещо ми се случи и с Кибрит и с GoodBox. Отношението беше съвсем различно.

Та, затова. Simple Smile

# 229
  • Мнения: 158
Пиши им и ще си проличи от отговора що за фирма са и колко са им ценни клиентите. Може пък да те изненадат не само с извинение, а да ти пратят нов подарък. Няма да те карат да връщаш нещо с изтекъл срок, за какво им е.

Ти беше права. Извиниха се учтиво и ми писаха, че ще изпратят нов продукт за тяхна сметка.

# 230
  • Мнения: 1 398
vanya.pavlova Най-старите кутии на пазара са Good Box, My Full Box и Pick N Dazzle.

# 231
  • Мнения: 3 638
МФБ
Иска ми се това да е дата на производство, но май е срок на годност...

Връщай им го барабар с другите боклуци, които са ти пратили Rage тарикати....

# 232
  • Мнения: 1 033
vanya.pavlova Най-старите кутии на пазара са Good Box, My Full Box и Pick N Dazzle.

Ами MyFullBox сефте ги чувам. Както и повечето от изброените в анкетата. Първата мистери бокс ми беше на Pick and Dazzle, след това Белбокс. Pick and Dazzle бързо ме загубиха след две кутии.

# 233
  • Мнения: 3 638
vanya.pavlova Най-старите кутии на пазара са Good Box, My Full Box и Pick N Dazzle.

Ами MyFullBox сефте ги чувам. Както и повечето от изброените в анкетата. Първата мистери бокс ми беше на Pick and Dazzle, след това Белбокс. Pick and Dazzle бързо ме загубиха след две кутии.
MyFullBox не ти трябва да ги чуваш, като гледам кви боклуци пускат на последък. Примерът с изтеклият срок по-горе е техен.

# 234
  • Варна
  • Мнения: 814
💕 SNEAK PEEK 💕 През Ноември в BelleBox ще откриеш уникалния веган и cruelty-free балсам без отмиване на @sachajuan на стойност 54 лв., който овлажнява, помага за справянето със заплетената и непокорната коса, и придава блясък и обем без да утежнява или омазнява ✨ Бъди готова да се насладиш и на веган и cruelty-free крема против стрии и белези на @oolution на стойност 47 лв., обогатен с множество естествени съставки, подбрани заради техните лечебни, хидратиращи, възстановяващи и регенериращи свойства 💖
#SpoilerAlert🚨 Освен bestseller-ите на SACHAJUAN и oOlution в ноемврийската BelleBox те очакват и 👇
💦 Многофункционален cruelty-free продукт с Алое Вера, с който времето под душа е още по-приятно
🙌 Вълнуващо и иновативно тайно оръжие срещу несъвършенствата
🌿 Веган изкушение с естествени съставки за мека, овлажнена, гладка и сияйна кожа
В BelleBox 'Ноември' ще откриеш общо ПЕТ вълнуващи продукта за коса, лице и тяло на стойност 158 лв., твои само за 24.99 лв. 🎉
🚚 Кутиите тръгват към Belles на 1-ви Ноември
Ако все още не си се абонирала, можеш да го направиш през нашия сайт и да получиш първата си кутия през Ноември 🎁

# 235
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Аз май ще откажа ноемврийския кибрит що ли го поръчах снощи , а не си траех…. Къде да им пиша или да се обадя? Как се процедира?

# 236
  • Мнения: 1 033
Аз май ще откажа ноемврийския кибрит що ли го поръчах снощи , а не си траех…. Къде да им пиша или да се обадя? Как се процедира?

Може на имейл, в Инстаграм или Фейсбук на лични. Възможно е и по телефона.

След като разбрах за продукта на Dr. Paw Paw, който го имаше и преди, ще си прекратя абонамента. От юли миналата година имам постоянни поръчки и абонамент към тях, но този продукт, заедно с Jorgobe ме накара да го реша.

Оттук насетне ще гледам разкритите продукти и специалните издания и ще ги поръчвам месец за месец ако нещо ми допадне.

# 237
  • Мнения: 22 427
И аз вероятно ще откажа кибрит, нещо размислих.
Ще видя специалното издание.

# 238
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Аз май ще откажа ноемврийския кибрит що ли го поръчах снощи , а не си траех…. Къде да им пиша или да се обадя? Как се процедира?

Може на имейл, в Инстаграм или Фейсбук на лични. Възможно е и по телефона.

След като разбрах за продукта на Dr. Paw Paw, който го имаше и преди, ще си прекратя абонамента. От юли миналата година имам постоянни поръчки и абонамент към тях, но този продукт, заедно с Jorgobe ме накара да го реша.

Оттук насетне ще гледам разкритите продукти и специалните издания и ще ги поръчвам месец за месец ако нещо ми допадне.
Аз по принцип поръчвам само при разкрити продукти. И винаги чакам до последно. Снощи какво се изкуших…. Нито серум ми трябва за сега, нито Пау Пау - харесваше ми , но не бих повторила. Ще чакам да видя в понеделник какво ще разкрият за специалната кутия, че и Гуд бокс са пуснали специална и ще поръчам по - скоро тях отколкото ноемврийската.

# 239
  • Мнения: 1 033
И аз ги поръчвах месец за месец, обаче от лакомия да не изпусна нещо и си направих абонамент. Вече им писах във Фейсбук на лични за да не пращат ноемврийската.

Днес си мислих за славните времена отпреди 4-5 години, поне, когато BelleBox бяха в малки, квадратни, картонени кутии и бяха с декоративна козметика. Колко съм чакала Спийди да отворят и да видя какво има ... голяма еуфория беше.

После се почна с Кибрит и GoodBox ... Hahaha

Последна редакция: чт, 21 окт 2021, 19:58 от vanya.pavlova

Общи условия

Активация на акаунт