Абонаментни кутии в България - Тема 19

  • 48 365
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 335
Здравейте, благодарим за проявения интерес!
В есенната кутия за домашна грижа ще включим продукти за заздравяване на ноктите, като заздравител, серум с кератин, подхранващ цветен лак, топ лак с гел ефект и изчистена формула, SOS комплект за счупен нокът и хидратиращи и подхранващи продукти за кожа.

Това ми отговориха. Аз ще изчакам да видя продуктите и после ще поръчам евентуално.

# 91
  • София
  • Мнения: 2 374
И аз поръчах Kибрит.
OliaMirchovska, Във фейсбук има отговор на въпроса дали в кутията ще има лак: "В есенната кутия за домашна грижа ще бъде включен щадящ лак за нокти с изчистен състав. " . Ето ревю на предишни кутии http://www.thingamyjic.com/2019/09/nailbox.html . Имало е заздравител на Microcell, който е много хубав.


# 92
  • Мнения: 3 638
На мен пък ми е странно да има двоен стандарт - ако питаш ще ти дадем БД, иначе - не.
На мен лично би ми направило добро впечатление ако ми дадат БД, но не обичам да си искам сама.
Да и аз така мисля.
Политиката на търговеца за цената на доставката трябва да е еднаква за всички клиенти не да се пазариш с тях ама може ли безплатна доставка не може ли.

Здравейте, благодарим за проявения интерес!
В есенната кутия за домашна грижа ще включим продукти за заздравяване на ноктите, като заздравител, серум с кератин, подхранващ цветен лак, топ лак с гел ефект и изчистена формула, SOS комплект за счупен нокът и хидратиращи и подхранващи продукти за кожа.

Това ми отговориха. Аз ще изчакам да видя продуктите и после ще поръчам евентуално.
Интересно звучи. Ще чакам да споделите какво сте получили.
Виждам, че имат и стари кутии налични на намаление. Щеше да е хубаво да пишете точно какво има поне в старите, това повече щеше да ме стимулира да поръчам. Аз обичам да си знам какво има вътре.
Ох те не били налични.

Последна редакция: ср, 13 окт 2021, 13:10 от anbibian

# 93
  • Мнения: 889
И аз поръчах Kибрит.
OliaMirchovska, Във фейсбук има отговор на въпроса дали в кутията ще има лак: "В есенната кутия за домашна грижа ще бъде включен щадящ лак за нокти с изчистен състав. " . Ето ревю на предишни кутии http://www.thingamyjic.com/2019/09/nailbox.html . Имало е заздравител на Microcell, който е много хубав.



Сега ако Good box сложат нещо на Korres в кутията, ще е страхотно!

# 94
  • Мнения: 22 427
Поръчах Кибрит аз, сега ще се чудя и за Гууд бокс.
Имам нужда от нощен крем определено.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 1 749
Май повече няма да разкриват Гуд бокс, чудя се дали да чакам още или да поръчвам 😊

# 96
  • София
  • Мнения: 9 464
И аз поръчах Номврийския Кибрит! Каузата трудно мога да пренебрегна! Подкрепям с каквото мога! Hug

# 97
  • Мнения: 1 398
Тоя нов фулбокс - големи тъпотии пишат, при това неверни:

Последна редакция: ср, 13 окт 2021, 15:47 от jazzzzy

# 98
# 99
  • София
  • Мнения: 1 914
Почти ежедневно, хаха. То не е имало нови продукти от месеци.

# 100
# 101
  • Мнения: 1 048
Излезна ми като реклама във facebook.

# 102
  • Мнения: 75
Така като гледам описанието на серума на Jorgobe все повече мисля,че ще е Bakuchiol Face Oil 🤓 Няма какво да отлагам повече и ще поръчвам, а и каузата е чудесна.

# 103
  • София
  • Мнения: 5 193
Изпуснала съм новата тема. 🤦‍♀️ Кибрит ме изкушава, но ще изчакам да разкрият продуктите

# 104
  • Мнения: 3 638

Гудбокс имат нови продукти в луксозната кутия и За него
От дамската всичко имам без душа Simple Smile
А мъжката поръчах наскоро със старите продукти и по-добре, че щеше да падне бой за чорапите Sweat Smile

Общи условия

Активация на акаунт