КАУФЛАНД - тема 51

  • 52 373
  • 882
  •   1
Отговори
# 285
# 286
  • Мнения: 3 960
За да не се обърка някой, този линк води към брошурата за Варна, Бургас, Пловдив ....
Заглавните страници се различават.

# 287
# 288
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Всеки път й се чудя на прахосмукачката-робот на Vileda. Някой да има отзиви за нея? Върши ли работа за килим? Колко време се  зарежда, после как работи? Пускате я затворена в една стая и цял ден си върти или?

# 289
  • Мнения: 9 776
Всеки път й се чудя на прахосмукачката-робот на Vileda. Някой да има отзиви за нея? Върши ли работа за килим? Колко време се  зарежда, после как работи? Пускате я затворена в една стая и цял ден си върти или?

Дъщеря ми я имаше /откраднаха и я с един багаж/, ползваше я за квартира и беше доволна. Май ти я пускаш и ти я спираш. Не може сама. Мисля, че беше сравнително безшумна.

# 290
  • Мнения: 68 643
Всеки път й се чудя на прахосмукачката-робот на Vileda. Някой да има отзиви за нея? Върши ли работа за килим? Колко време се  зарежда, после как работи? Пускате я затворена в една стая и цял ден си върти или?

Имам я. Питай каквото те интересува.

Не е безшумна. Аз съм много доволна от нея.
Килими - само нерошавите чисти добре.
На паркет и плочки е чудна.

# 291
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Vileda, но друг модел имам. Ми... Not great, not terrible 😂 Чисти. Обаче се шматка адски хаотично, трябва да работи супер много време, че да мине навсякъде и пак е въпрос на късмет. Други маршрути си ги обича и чисти по 10 пъти. Не се изключва сама, трябва да я пратиш на зарядното. И до него се шматка доста. Като цяло - за тия пари - толкова. Мокет с къс косъм чисти, други космати покрития нямам. Досадно е колко време отнема да се изчистят навъртяните космалаци по четката, но пък сме две дългокосмести жени вкъщи и една котка.

# 292
  • Мнения: 68 643
За мен не е хаотична. Има си логика на движението.Чисти и се връща, много добре обира ъглите. Не остава непочистено място в стаята.
В момента чисти в кухнята, с ламинат сме, пращам на лс клипче на Непокорна.
ПС...нещо не се справям с качването на клип, сори..

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 10:33 от teta75

# 293
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Тета, килими нормални имаме във всяка стая. Отдолу ламинат, а кухня и кородири плочки. За колко време чисти нормално голяма стая? Затваряш ли я вътре или си ходи из цялото жилище? Колко време се зарежда и колко време след това може да работи?

# 294
  • Мнения: 68 643
Като изчисти, я спирам или местя. Държи батерията много, но аз я спирам преди това винаги. Нямам случай да чисти, и да падне батерията. Не съм я оставала и два чАса да работи, за да засека колко време държи, не ми се налага просто.
Пускам я в кухнята и коридора най-често.
В детската отделно, затварям да не бяга навън. За десетина минути е изчистила.
В хола рядко, там има рошав килим..за него идва слаба.
В детската килимът е нисък, тип сплескан мокет, с него се справя.

Чудно обира вандаци прах и косми.

За мен - за голи повърхности е идеална!! Не я давам и заменям за нищо.

За рошави килими - не става, както писах, идва слаба.
Аз имам такъв само в хола, за това вероятно, за мен лично и за моя дом, тази прахосм. е идеална.
Ако ти искаш да ти чисти килимите, според мен не.

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
А ако е затворена спира ли сама като изчисти или...?
Щото сега зимата не е отворено навсякъде. Та...мога ли да я затворя в хола и да тръгна на работа и да разчитам да е изчистила?

# 296
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
А ако е затворена спира ли сама като изчисти или...?
Щото сега зимата не е отворено навсякъде. Та...мога ли да я затворя в хола и да тръгна на работа и да разчитам да е изчистила?
Ще е изчистила, обаче ще е спряла да работи когато е свършила батерията.

# 297
  • Мнения: 68 643
Не спира сама. Натискаш копче за това.

Аз я пускам сутрин докато си пия кафето и обличам. Напълно достатъчно като време. После я спирам.

# 298
  • Пловдив
  • Мнения: 40 749
Ясно. Мерси.

# 299
  • Мнения: 68 643
Тази няма четка, само отвор е отдолу.




Vileda, но друг модел имам...... Досадно е колко време отнема да се изчистят навъртяните космалаци по четката...

Общи условия

Активация на акаунт