Колко свобода трябва да получи едно 17 годишно момиче?

  • 9 477
  • 179
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 441
На работа. Върти любов с по-възрастен колега под носа на майка си и после се чуди защо ѝ нямат доверие и не я пускат никъде.
Има няколко теми във връзка с любовни драми с по-големи от нея мъже, но така и не ми стана ясно дали е един и същ, или са различни.
Абе, влече го момичето към по-големи батковци, клонящи към чичковци. Няма лошо, нито е първата, нито последната, която ще използват и захвърлят, ама с този ѝ акъл ще си намери някъде белята...

# 31
  • София
  • Мнения: 62 595
Търси спасителя, който ще я оттърве от досадния контрол на родителите. Лошата новина за нея ще бъде, че от един контрол ще попадне на друг контрол, дори по-лош от този на родителите й. ДанО не направи глупостта да забременее, че тогава ще има да пати.

# 32
  • София
  • Мнения: 12 653
Сега се сетих коя е, ама аз я мислех за по-голяма.
С този акъл и аз щях да я държа строго под контрол.

# 33
  • Мнения: 280
Никой не ме използва, в случаите когато излизам с 27-годишното момче ми се налага да лъжа родителите си .....Знам, че не е правилно, но така ще е и за напред, с такива хора не се споделя нищо, никога .

Много момичета на моята възраст излизат с по-възрастни мъже и то не с един, двама, не мисля ,че аз съм някакъв фрапантен случай, а напротив .

Последна редакция: нд, 10 окт 2021, 17:21 от mimi_zl

# 34
  • Мнения: 25 441
А 25-годишният знае ли, че излизаш и с 27-годишния?
И изобщо, с колко мъже ходиш?
При това, без вашите да те пускат никъде. Представям си пък, ако те пускаха... Simple Smile

# 35
  • София
  • Мнения: 62 595
Какво искаш от нас? Да ти кажем, че всичко е ок и постъпваш правилно? не, не постъпваш правилно, но в момента не го разбираш. Я, кажи, той иска ли да се жените или просто иска да сте любовници?
Леле, ама те двама ли били? Гледай ти, авторката се оказва много умела  - среща се с двама при такъв тотален контрол. Кога успяваш, авторка? Нали трябва в 5 след обед да си вкъщи? От училище ли бягаш или какво?

# 36
  • Мнения: 280
А 25-годишният знае ли, че излизаш и с 27-годишния?
И изобщо, с колко мъже ходиш?
При това, без вашите да те пускат никъде. Представям си пък, ако те пускаха... Simple Smile

Излизам само с един . Става въпрос за един и същи човек, а именно колегата на мама.

# 37
  • София
  • Мнения: 62 595
А колегата на мама от колко време излиза с теб?

# 38
  • Мнения: 280
А колегата на мама от колко време излиза с теб?

Месец и половина.

# 39
  • Мнения: 1 580
Боже, попрочетох и аз, съжалих, че ти писах. Ти не си с ъкъл да разсъдиш. Ходи си там с кой искаш, колега на мама, и още ще навъдиш. Вместо да се притесняваш какво ще те приемат д-р. Год. Ти към семейната академия и драматургия. Убита кауза. Не да ти забраняват, друго заслужаваш, доста по-строго. Ни бележка ще си вземеш ни нищо до момента в който ще се окажеш бременна, изоставена... Ще се сетиш и за ваше тогава. Но на скъсан чул кръпки... Трудно се слагат.

# 40
  • Мнения: 25 441
И на колко години е всъщност? На 24-5, на 27 или?
Нещо много теми напоследък за невръстни, невинни девойчета и колеги играчи. Тясно ви е в тийнпроблем ли, що ли?

# 41
  • Мнения: 280
Боже, попрочетох и аз, съжалих, че ти писах. Ти не си с ъкъл да разсъдиш. Ходи си там с кой искаш, колега на мама, и още ще навъдиш. Вместо да се притесняваш какво ще те приемат д-р. Год. Ти към семейната академия и драматургия. Убита кауза. Не да ти забраняват, друго заслужаваш, доста по-строго. Ни бележка ще си вземеш ни нищо до момента в който ще се окажеш бременна, изоставена... Ще се сетиш и за ваше тогава. Но на скъсан чул кръпки... Трудно се слагат.

Пълни глупости!


На около 25 е .

# 42
  • Мнения: 193
Не си мисли, че си само ти така. Наистина времената станаха страшни. Мен също не ме пускаха до късно най-късно през лятото можех да се прибера в 22ч. точно като бях на 17, но винаги знаеха с кого съм, къде ще ходим, какво ще правим. Имало е случаи в които сама съм искала да се прибера по-рано. Понеже не исках да съм зависима и да ги приемам за кредитни карти ги помолих да започна работа в едно кафене, когато бях на 17 за през лятото.
 Не знам на какво се дължи това, но сигурна ли си, че с някое твое действие не си предизвикала това отношение? Има ли нещо за което да се съмняват в теб? Лъгала ли си ги? Хващали ли са те? В училище добре ли се справяш? Попаднала си в лоша компания преди и сега за това положението е такова?
Никой не ме използва, в случаите когато излизам с 27-годишното момче ми се налага да лъжа родителите си .....Знам, че не е правилно, но така ще е и за напред, с такива хора не се споделя нищо, никога .

Много момичета на моята възраст излизат с по-възрастни мъже и то не с един, двама, не мисля ,че аз съм някакъв фрапантен случай, а напротив .
И според теб защо излизат с по-възрастни от тях? Само без да ми обясняваш как те са по-зрели и мислят по-трезво и т.н. Той ако беше свестен щеше да си хване приятелка що годе на неговите години!
Апък ти продължавай в същия дух, по-добре контрола на мама и тате, отколкото манипулациите на чичката!

# 43
  • Мнения: 3 178
И аз това се чудя? Какво искаш от нас? Лелите да ти кажат, че това дето го правиш е правилно ли? Ми, не - не е. Утре ще се окажеш бременна и ще ревеш, че тоя ти е съсипал живота. И аз да бях на вашите никъде нямаше да те пускам. И от контрола на вашите ще се озовеш под контрола на "баткото". Че даже може и шамари да ядеш, ако не слушаш.

# 44
  • София
  • Мнения: 62 595
А направо не ми се мисли мама като разбере любовната история с колегата какво ще му се случи на него.
Искам да зная какво е ноу-хау-то - как успяваш да се видиш с него като той е на работа, а ти трябва да се прибираш до 5 след обед?

Общи условия

Активация на акаунт